Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

O nas

Księgarnia Gloria24.pl działa na rynku książki katolickiej od 8 lat. Aktualnie jest to największa internetowa księgarnia religijna w Polsce.

Nasza księgarnia gloria24.pl miała swoją premierę 1 kwietnia 2005 r. na XI Targach Wydawców Katolickich w Warszawie. Naszym celem było stworzenie jak najszerszej oferty książek religijnych, bezpiecznych gier czy wartościowej muzyki. Chcieliśmy aby nasza księgarnia była miejscem gdzie Czytelnik znajdzie dobrą i wartościową literaturę o różniej tematyce. Priorytetem dla nas jest to, by nasza oferta promowała tylko wartości chrześcijańskie. Aby nasz Klienta czuł się bezpiecznie kupując w naszej księgarni. Mamy nadzieję, że udało nam się stworzyć tak przyjazną księgarnię.

Dziś nasza księgarnia gloria24.pl ma 8 lat. Odnotowaliśmy przez ten czas wiele sukcesów. Zarówno komercyjnych, jak i non-profit. Gloria24.pl stała się szeroko rozpoznawalną marką. Z księgarnią współpracują największe katolickie portale internetowe: Opoka.org.pl, Wiara.pl, Katolik.pl i Fronda.pl i inne. Obsługujemy także sklepy na portalach Wiara.pl i Opoka.org.pl.

Gloria24.pl udzieliła patronatu medialnego ponad 300 tytułom i wydarzeniom katolickim. Od 5 lat Gloria24.pl jest także wydawcą niekomercyjnego newslettera "Dobry Mailing" za pomocą którego udało się rozpowszechnić kilka tysięcy cytatów, artykułów, filmów i nagrań dźwiękowych, które zachęcały do refleksji naszych czytelników. Ponadto Gloria24.pl wspiera także instytucje oraz akcje charytatywne.

Wciąż stawiamy przed sobą nowe zadania i staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Dbamy, by w naszej księgarni Czytelnik mógł znaleźć jak najszerszą ofertę z rynku książki katolickiej i nie tylko.

Naszym marzeniem jest, by Czytelnik szukający dowolnej pozycji książkowej z oferty wydawców katolickich, wiedział, że znajdzie ją na www.gloria24.pl.