Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

pakiet filmowy: Chata DVD + Jak Bóg da DVD + Młody Mesjasz DVD

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Dom Wydawniczy Rafael
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

99,70 zł

54,90 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

pakiet filmowy: Chata DVD + Jak Bóg da DVD + Młody Mesjasz DVD

„Chata”

Film produkcji amerykańskiej, „Chata”, został nakręcony na motywach bestsellerowej powieści Wiliama Paula Younga pod takim samym tytułem.

Film wyreżyserował Stuart Hazeldine, a główne role zagrali: Olivia Spencer oraz Sam Worthington. To poruszająca opowieść o rozterkach ojca po stracie córki, o miłości, rozpaczy i jego drodze do przebaczenia, dzięki któremu odnalazł na nowo sens życia.  

Mack, jego piękna żona i trójka dzieci wiodą szczęśliwe życie, jednak rodzinna tragedia przerywa tą sielankę. Najmłodsza córka Missy, zostaje porwana. Nigdy nie odnaleziono ciała dziewczynki, jednak ślady jednoznacznie wskazywały na morderstwo. Żona i pozostałe dzieci z czasem uporali się z tą stratą, jednak Mack coraz bardziej zamykał się w sobie, odsuwał od rodziny i popadał z coraz głębszą rozpacz. Pewnego dnia znalazł w skrzynce list. Ktoś zaprosił go do chaty, w której zginęła Missy. Pomimo obaw, Mack udaje się na tajemnicze spotkanie. Okazuje się, że jest to forma oczyszczenia, spotkanie z Bogiem, które pozwoli się zrozumieć sens tragicznych zdarzeń i uporać się z emocjami.

„Jak Bóg da”

Przezabawna, groteskowa, znakomicie wykorzystująca efekt zderzenia dwóch różnych światopoglądów, mistrzowsko zagrana, wreszcie entuzjastycznie przyjęta na pokazach przedpremierowych przez polską publiczność komedia pomyłek.

Półtorej godziny świetnej zabawy, która jednak nie pozostawia pustki u widza.

Zapraszamy na jedną z najlepszych komedii ostatnich lat w polskich kinach...ść wobec niego obojętnie.

Tommaso to ceniony rzymski kardiochirurg. I ateista. Wraz z żoną Carlą i dwójką dorosłych już dzieci tworzą modelową, nowoczesną, mieszczańską rodzinę. Przynajmniej tak im się wydaje. Gdy ich syn zapowiada, że ma rodzinie coś ważnego do powiedzenia, ojciec jest przekonany, że jego latorośl ma zamiar wyznać im, że jest gejem. Programowo brzydzący się wszelką dyskryminacją Tommaso cieszy się, że nadarza się okazja, by udowodnić sobie i całemu światu, jak otwartym i tolerancyjnym jest człowiekiem. W końcu przychodzi dzień „coming outu” i Andrea wyznaje: „Postanowiłem zostać... księdzem”.

Tu kończy się tolerancja i otwartość ojca. Jego osobistym wrogiem staje się charyzmatyczny ksiądz Pietro, który zdaniem chirurga namieszał jego synowi w głowie. Tommaso przygotowuje iście szatański plan...

„Młody Mesjasz”

„Młody Mesjasz” to opowieść o niezwykłych wydarzeniach w życiu siedmioletniego Jezusa, które każą Mu zadać sobie pytanie: kim jestem?

Wyjątkowa perspektywa, z jaką nie zmierzyli się do tej pory żadni twórcy, sprawia, że widz ogląda szalenie elektryzujący i inspirujący obraz, a wraz z wyjątkowymi bohaterami opowieści być może po raz pierwszy w życiu stawia sobie pytania:

- jakim dzieckiem był Jezus?
- czy chorował, bawił się i śmiał jak każdy inny chłopiec?
- Kiedy i jak odkrył, że jest Synem Boga?
- Jak dojrzewali do tej myśli Józef i Maryja?
- Jak żyła i jak radziła sobie z tą tajemnicą najbardziej wyjątkowa rodzina w dziejach świata?
- Czy mieli wątpliwości?
- Kto z najbliższych wiedział, kto się domyślał, a kto nie wierzył?

Film znakomicie prowadzi przez ten świat frapujących pytań i odpowiedzi. Jak przystało na wielkie kinowe dzieło, nie pozwala widzowi przejść wobec niego obojętnie.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.