Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Promocje

Produkty 1 do 25 z 9686 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący
 1. Z Janem Pawłem II w oczekiwaniu Bożego Narodzenia

  12,50 zł

  10,00 zł

  Z Janem Pawłem II w oczekiwaniu Bożego Narodzenia

  Luigi Guglielmoni, Fausto Negri

  Książka jest doskonałą pozycją służącą owocnemu przygotowaniu do świąt Bożego Narodzenia. Zawiera ona rozważania na każdy dzień adwentu. Dowiedz się więcej »
 2. Od wychowania do formacji

  14,00 zł

  11,20 zł

  Od wychowania do formacji

  Amedeo Cencini FdCC

  O. Cencini ukazał drogę, z którą w moim głębokim przekonaniu powinien spotkać się każdy wychowawca i formator. Dowiedz się więcej »
 3. Radość Trwania

  9,90 zł

  7,92 zł

  Radość Trwania

  John Main OSB

  John Main był jednym z największych mistrzów duchowych i współczesnych myślicieli chrześcijańskich, których nauczanie rozszerza się po całym świecie do dnia dzisiejszego. Ta książka korzysta z jego dzieł w celu zaprezentowania istoty nauczania myśliciela - uświadomienia współczesnemu człowiekowi obecności ducha w nim samym. Dowiedz się więcej »
 4. Odnaleźć pokój

  5,00 zł

  4,00 zł

  Odnaleźć pokój

  Jean Vanier

  Życie w pokoju należy do najistotniejszych ludzkich potrzeb. Wszyscy tęsknimy za nim, ale nie wiemy, jak go odnaleźć i wprowadzać do naszego życia. Dowiedz się więcej »
 5. Wariacje na temat cierpienia

  6,50 zł

  5,20 zł

  Wariacje na temat cierpienia

  Aneta Kania

  Cierpienie, w bardzo różnej formie i intensywności, jest obecne w życiu każdego z nas. Prędzej czy później musimy stawić mu czoła. Dowiedz się więcej »
 6. Ojciec Franciszek Jordan i kapłaństwo

  6,00 zł

  4,80 zł

  Ojciec Franciszek Jordan i kapłaństwo

  Stephan Horn

  . Dowiedz się więcej »
 7. Ważny przypadek wiary

  29,00 zł

  23,20 zł

  Ważny przypadek wiary

  kard. Carlo Maria Martini

  "Położyć głowę na piersi Jezusa", by słuchać Jego słów, naśladując postawę św. Jana podczas Ostatniej Wieczerzy. Dowiedz się więcej »
 8. Od relacji do uczestnictwa

  26,25 zł

  21,00 zł

  Od relacji do uczestnictwa

  Amedeo Cencini FdCC

  Ojciec Amedeo Cencini z właściwą sobie przenikliwością dostrzega i analizuje problem schyłku życia konsekrowanego w Europie. Treści zawarte w tej książce mogą się przyczynić do tego, aby godzina zmierzchu nie stała się godziną nostalgii i zmęczenia, rozrachunku i zakończenia działalności. Dowiedz się więcej »
 9. Wystarczy tylko miłość

  21,00 zł

  16,80 zł

  Wystarczy tylko miłość

  Mauro Orsatti

  Autor pomaga czytelnikowi wejść w żywy kontakt z ewangelicznym tekstem, stosując sprawdzony schemat: przedstawienie fragmentu, komentarz, pytania z odniesieniem do życia osobistego i wspólnotowego, modlitwa. Jest to skuteczne narzędzie do zrozumienia słowa, rozmyślania nad nim, przeżywania go i modlenia się nim. Dowiedz się więcej »
 10. Życie konsekrowane kobiet Posługa i świadectwo

  38,00 zł

  30,40 zł

  Życie konsekrowane kobiet Posługa i świadectwo

  Serio de Guidi

  Autor zajmujący się formacją początkową i permanentną zakonnic i świeckich, kreśli zarys osobowości kobiety konsekrowanej, zakonnicy i apostołki. Książka może być uznana za źródło wiedzy o posłudze pastoralnej życia konsekrowanego kobiet od strony praktycznej - na płaszczyźnie działalności formacyjnej. Dowiedz się więcej »
 11. Życie jako zmaganie ze śmiercią

  5,00 zł

  4,00 zł

  Życie jako zmaganie ze śmiercią

  o. Rmi Parent

  W książce tej Remi Parent mówi nie tyle o śmierci, ale przede wszystkim o ciężarze codziennej śmierci: chore ciało, które niszczy ważne dla nas plany, miłość, która wydawała się coraz mocniejsza, a która stopniowo słabnie, zwolnienia z pracy, które skazują na brak poczucia bezpieczeństwa, przerażające statystki samobójstw młodych ludzi. Autor porusza trudny, często pomijany temat. Dowiedz się więcej »
 12. Nie ma Go tutaj; Zmartwychwstał

  12,00 zł

  9,60 zł

  Nie ma Go tutaj; Zmartwychwstał

  Benedykt XVI

  Zbiór homilii, wygłoszonych przez papieża Benedykta XVI, podczas Wielkiego Tygodnia w pierwszym roku Jego pontyfikatu. Autor wyjaśnia sens i znaczenie liturgii Wielkiego Tygodnia w perspektywie Zmartwychwstania Chrystusa. Dowiedz się więcej »
 13. Wiara zmianą wizji Boga, ludzi i świata

  11,80 zł

  9,44 zł

  Wiara zmianą wizji Boga, ludzi i świata

  Anselm Grn OSB

  Wiara reinterpretuje całe ludzkie życie rozwinięciu tej myśli podporządkowana jest publikacja Anselma Grna. Wiara jako reinterpretacja rzeczywistości spełnia się za pomocą trzech kroków. Dowiedz się więcej »
 14. Przecież to dziecko! Świadectwa o dramacie aborcji

  5,00 zł

  4,00 zł

  Przecież to dziecko! Świadectwa o dramacie aborcji

  Giuseppe Garrone

  Aborcja nie uwalnia kobiety - czyni z niej więźnia. To nie dziecko niszczy jej życie, a właśnie aborcja. Dowiedz się więcej »
 15. Modlitwa życiem w Psalmach

  17,50 zł

  14,00 zł

  Modlitwa życiem w Psalmach

  kard. Gianfranco Ravasi

  W Psalmach Bóg modli się razem z człowiekiem. Z pewnością także dlatego Kościół od początku swego istnienia odnajduje w nich oddech dla swojej modlitwy. Dowiedz się więcej »
 16. Religia i seksualność

  16,00 zł

  12,80 zł

  Religia i seksualność

  Gerhard Riedl

  Autorzy książki są kontynuatorami tradycji mistycznej dowodzącej, że seksualność jest źródłem duchowości, a eros prowadzi człowieka do jedności z Bogiem. Świadomi napięcia, które od zawsze istnieje pomiędzy seksualnością a duchowością, są zwolennikami pogodzenia mistyki i erosa i przeżywania duchowości zgodnie z benedyktyńską tradycją "radości z życia"; wedle ich interpretacji zabarwiona erosem mistyka wydaje się właściwą odpowiedzią na religijne tęsknoty naszych czasów. Dowiedz się więcej »
 17. Módl się za nami. Litania Loretańska - rozważania

  32,50 zł

  26,00 zł

  Módl się za nami. Litania Loretańska - rozważania

  Alessandro Pronzato

  Książka ta otworzy przed nami niezwykły świat wydawałoby się tak dobrze znanej nam modlitwy. Alessandro Pronzato opierając się na Piśmie Świętym, analizuje po kolei każde wezwanie Litanii Loretańskiej, szuka bogactwa jego znaczeń. Dowiedz się więcej »
 18. O wspólnocie, modlitwie, przebaczeniu

  19,00 zł

  15,20 zł

  O wspólnocie, modlitwie, przebaczeniu

  Henri J. M. Nouwen

  Zbiór myśli i wypowiedzi Henriego Nouwena. W formie dialogu zawarte są w niej odpowiedzi na nurtujące nas pytania o sens cierpienia, istotę modlitwy i rolę kapłana w życiu jednostki i wspólnoty. Dowiedz się więcej »
 19. Ojciec Pio. Aby pocieszyć Jezusa. Listy

  9,50 zł

  7,60 zł

  Ojciec Pio. Aby pocieszyć Jezusa. Listy

  o. Pio

  Tom jest wyjątkowym zbiorem listów wyrażających przekonanie ojca Pio o tym, że bycie kapłanem i naznaczenie stygmatami łączy się w nierozerwalną całość. W listach odkrywamy praktyczne aspekty życia duchowego, według których ojciec Pio przeżywał swoje kapłaństwo. Dowiedz się więcej »
 20. Synowskie uczucia

  31,00 zł

  24,80 zł

  Synowskie uczucia

  Amedeo Cencini FdCC

  To kolejna książka znanego psychologa i kierownika duchowego, w której dzieli się on z czytelnikiem swoim bogatym doświadczeniem. Synowskie uczucia narodziły się jako odpowiedź na pytania i oczekiwania pojawiające się wśród zaangażowanych w formację, dotyka jej istoty. Dowiedz się więcej »
 21. Uniest krizu

  19,90 zł

  15,92 zł

  Uniest krizu

  ks. Krzysztof Wons SDS

  Jest to książka "Wiara i kryzysy w świetle słowa Bożego" w języku słowackim.
  Wiara i kryzysy w świetle Słowa Bożego, to rozważania w świetle Słowa Bożego dedykowane zwłaszcza tym, którzy szczególniej utykają w wierze, przeżywają bolesne próby, cierpią jak Abraham i nie przestają ufać; którzy idą za Jezusem do końca, także wtedy, gdy ich wiara staje się jedynie krzykiem w bezradności. Dowiedz się więcej »
 22. W ramionach Ojca

  13,75 zł

  11,00 zł

  W ramionach Ojca

  Alessandro Pronzato

  Książka rozpoczyna serię stanowiącą swoisty komentarz do przypowieści Jezusa (kolejne to: Siewca, Śladami Samarytanina). Przykład syna marnotrawnego jest dla nas bardzo cenny. Dowiedz się więcej »
 23. Dziś powstanie. Opowieść graficzna o Powstaniu Wie

  29,00 zł

  23,20 zł

  Dziś powstanie. Opowieść graficzna o Powstaniu Wie

  Witold Tkaczyk, Tomasz Tomaszewski

  Bohaterami komiksu są dwaj chłopcy Antek i Franek, którzy wciągnięci zostali w wir Powstania Wielkopolskiego. Są świadkami końca pierwszej wojny światowej, upadku zaborców, przyjazdu Ignacego Paderewskiego do Poznania i walk na ulicach miasta. Dowiedz się więcej »
 24. 11 pragnień. Ćwiczenia ignacjańskie

  13,50 zł

  10,80 zł

  11 pragnień. Ćwiczenia ignacjańskie

  Santiago Thio, De Pol

  Stając przed obliczem Boga, w cichej modlitwie czy też w większym zgromadzeniu, uświadamiamy sobie, że mamy różnego rodzaju pragnienia. Wyrażamy je przez prośby, a towarzyszy temu ufność, że otrzymamy to, o co prosimy. Dowiedz się więcej »
 25. Logika

  25,00 zł

  20,00 zł

  Logika

  Józef Maria Bocheński

  Wielu logików szkoły lwowsko-warszawskiej opublikowało swoje małe podręczniki do logiki (J. Łukasiewicz, St. Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 9686 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący