Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Historia

Produkty 1 do 25 z 35 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek rosnący
 1. Historia - od prehistorii do średniowiecza

  24,99 zł

  19,99 zł

  Historia - od prehistorii do średniowiecza

  Emilie Beaumont, Christine Sagnier

  . Dowiedz się więcej »
 2. Rzymianie. Historia w naklejkach

  14,90 zł

  11,92 zł

  Rzymianie. Historia w naklejkach

  George Joshua

  Starożytny Rzym stanowił centrum najbogatszego i najpotężniejszego imperium, jakie kiedykolwiek istniało! Jego ulice tętniły życiem, pełno na nich było przechodniów i bawiących się dzieci. Drogi, akwedukty, wspaniałe budowle i ekscentryczne zachowanie bogatych obywateli (o tak! Mieli czasami dość dziwne pomysły). Dowiedz się więcej »
 3. Jajecznica Kolumba

  34,90 zł

  27,92 zł

  Produkt niedostępny

  Jajecznica Kolumba

  Paweł Wakuła, Mikołaj Kamler

  Jajecznica Kolumba to książka dla wielbicieli dalekich wędrówek, takich, którzy nie wahają się udać w nieznane jedynie z plecakiem i namiotem, i takich, którzy podróżują głównie palcem po mapie.
  Bohaterem książki jest Kuba, ten sam, który w książce Jagiełło pod prysznicem pobierał u swojego dziadka korepetycje z historii. Dowiedz się więcej »
 4. Wynalazki

  59,90 zł

  47,92 zł

  Wynalazki

  Chris Oxlade, Hubert Stasiński

  Zdumiewająca podróż śladem najróżniejszych wynalazków. Odkryj historię największych wynalazków i poznaj ludzi o niezwykłych umysłach, którzy podarowali je światu. Dowiedz się więcej »
 5. Rycerze. Historia w naklejkach

  14,90 zł

  11,92 zł

  Rycerze. Historia w naklejkach

  George Joshua

  Średniowiecze to bardzo ciekawa epoka, w której rycerze wyruszali na wojenne wyprawy, a w wolnych chwilach uwalniali księżniczki z wież. Mnisi w zakonach modlili się i przepisywali mądre księgi, królowie ucztowali na swych dworach, a chłopi (no tak, oni mieli najgorzej) uprawiali rolę i hodowali zwierzęta. Dowiedz się więcej »
 6. Odkrywcy. Historia w naklejkach

  14,90 zł

  11,92 zł

  Odkrywcy. Historia w naklejkach

  George Joshua

  Ludzie od zawsze byli odkrywcami. Przodkowie współczesnych ludzi takich jak ty i ja (tak, tak, mówimy o Homo Sapiens) zaczęli odkrywać świat. Dowiedz się więcej »
 7. Wikingowie. Historia w naklejkach

  14,90 zł

  11,92 zł

  Wikingowie. Historia w naklejkach

  George Joshua

  Wikingowie byli ludem skandynawskim. Pływali na wielkich łodziach, posiadali ogromne tarcze i długie brody (rzecz jasna tylko mężczyźni!). Dowiedz się więcej »
 8. Kto uratował jedno życie... Historia Ireny Sendler

  14,99 zł

  11,99 zł

  Produkt niedostępny

  Kto uratował jedno życie... Historia Ireny Sendler

  Ewa Nowak, Anna Kurdziel

  Kto ratuje jedno życie, jakby cały świat ratował to cytat, który widnieje na medalu Sprawiedliwy wśród Narodów Świata. Irena Sendlerowa podczas II wojny światowej uratowała wiele osób: dzieci i dorosłych. Dowiedz się więcej »
 9. Komendant Wolnej Polski

  12,99 zł

  10,39 zł

  Komendant Wolnej Polski

  Wojciech Widłak, Joanna Rusinek

  Dzisiaj wolna i niepodległa Polska jest dla nas czymś oczywistym, ale jeszcze 100 lat temu wyglądało to zupełnie inaczej. Potrzeba było wiele pracy i wysiłku, a przede wszystkim wielkich Polaków, którzy tę wolność i niepodległość wywalczyli. Dowiedz się więcej »
 10. Tu powstała Polska. Jak Mieszko chrzest przyjmował

  9,90 zł

  7,92 zł

  Tu powstała Polska. Jak Mieszko chrzest przyjmował

  Jarosław Gryguć

  Piąta część cieszącego się dużym powodzeniem cyklu edukacyjnego o pierwszych Piastach dla dzieci, przygotowana specjalnie na tegoroczną rocznicę Chrztu Polski. Kolorowe ilustracje i ciekawe opisy przybliżają młodemu czytelnikowi kulturę i życie w dawnych wiekach. Dowiedz się więcej »
 11. 101 ciekawostek. Polscy rycerze BR w.2016

  4,99 zł

  3,99 zł

  Produkt niedostępny

  101 ciekawostek. Polscy rycerze BR w.2016

  Krzysztof Wiśniewski

  Wyrusz w podróż w czasie, by poznać naszych wspaniałych rycerzy.
  Dowiedz się, kim był paź i giermek. Dowiedz się więcej »
 12. 101 ciekawostek. Polscy wojownicy BR w.2016

  4,99 zł

  3,99 zł

  Produkt niedostępny

  101 ciekawostek. Polscy wojownicy BR w.2016

  Krzysztof Wiśniewski

  Wyrusz w podróż po naszej historii, by poznać tych, którzy przez lata swą odwagą, wyszkoleniem i sprawnością bojową wzbudzali podziw nawet swoich przeciwników. Poznaj ich wyposażenie, uzbrojenie i tajniki walki. Dowiedz się więcej »
 13. Świat rycerzy. Czasy miecza i honoru

  24,99 zł

  19,99 zł

  Świat rycerzy. Czasy miecza i honoru

  Henry Templeman

  Czy słyszysz bitewny zgiełk? Tętent kopyt, trzask łamanych drzewc i szczęk broni?
  Nadszedł czas dzielny rycerzu! Wsiądź na konia, wyciągnij miecz i ruszaj prosto w chmurę bitewnego kurzu
  Ten wyjątkowy, wysmakowany graficznie album pozwala przenieść się w czasy wielkich bitew, krucjat, bohaterskich czynów i starych legend. Zebrane w nim informacje dotyczące życia średniowiecznych rycerzy, które wzbogacono pięknymi ilustracjami przedstawiającymi potężne kamienne zamki, różne rodzaje broni, herby oraz rycerskie zbroje, zainteresują wszystkich lubiących historię czytelników. Dowiedz się więcej »
 14. Egiptologia

  59,90 zł

  47,92 zł

  Produkt niedostępny

  Egiptologia

  praca zbiorowa

  Niezwykła księga, uderzająco podobna do cieszącej się ogromnym powodzeniem na rynku Smokologii, przenosi czytelnika do Egiptu na początku XX w. Odkrywcza wyprawa grupki młodych entuzjastów, zaopatrzona w tajemniczy papirus, wyrusza w górę Nilu z zamiarem odnalezienia zaginionego grobowca legendarnego króla. Dowiedz się więcej »
 15. Na tropie skarbów Egiptu DEBIT

  44,90 zł

  35,92 zł

  Na tropie skarbów Egiptu DEBIT

  Clive Gifford

  Poszukiwacz staroegipskich skarbów nie tylko szpera w grobowcach, dokonując bezcennych odkryć. Przede wszystkim zdobywa wiedzę o historii tej dawnej cywilizacji. Dowiedz się więcej »
 16. Mitologia

  59,90 zł

  47,92 zł

  Mitologia

  Dr Ernest Drake


  Kolejna z serii tajemniczych, dawnych ksiąg, które zrządzeniem losu zachowały się do naszych czasów i obecnie zostały wydane z największą dbałością o wierność oryginałowi. Tym razem to XIX-wieczny skrypt studencki, zawierający na marginesach intrygujące zapiski podróżnika, który zaginął w niejasnych okolicznościach. Dowiedz się więcej »
 17. Ciekawe dlaczego - Grecy budowali świątynie FK

  4,99 zł

  3,99 zł

  Ciekawe dlaczego - Grecy budowali świątynie FK

  Amanda O`Neill


  Książka w barwny i przystępny sposób opisuje liczne fakty i ciekawostki związane ze starożytną Grecją. Można w niej znaleźć krótki zarys historii starożytnej Grecji oraz informacje o najsłynniejszych greckich myślicielach i artystach. Dowiedz się więcej »
 18. Galileusz

  55,00 zł

  44,00 zł

  Produkt niedostępny

  Galileusz

  Beau Riffenburgh


  Czterysta lat temu Galileo Galilei, znany światy jako Galileusz, zwrócił swą lunetę ku niebu i dokonał odkryć, które podważyły tradycyjne poglądy na temat Wszechświata. W rezultacie wielka inkwizycja oskarżyła go o herezję. Dowiedz się więcej »
 19. Pociągi. Legendarne podróże

  49,00 zł

  39,20 zł

  Pociągi. Legendarne podróże

  Gaby Goldsack

  Dowiedz się więcej »
 20. Ciekawe dlaczego - Grecy budowali świątynie

  4,99 zł

  3,99 zł

  Ciekawe dlaczego - Grecy budowali świątynie

  Amanda O'Neill

  Książka w barwny i przystępny sposób opisuje liczne fakty i ciekawostki związane ze starożytną Grecją. Można w niej znaleźć krótki zarys historii starożytnej Grecji oraz informacje o najsłynniejszych greckich myślicielach i artystach. Dowiedz się więcej »
 21. Ciekawe dlaczego - Kolumb przepłynął ocean

  4,99 zł

  3,99 zł

  Ciekawe dlaczego - Kolumb przepłynął ocean

  Rosie Greenwood

  Książka opisuje najsłynniejszych podróżników oraz ich wyprawy. Podane informacje zainteresują każdego, podobnie jak liczne ciekawostki z historii odkryć geograficznych. Dowiedz się więcej »
 22. Ciekawe dlaczego - Rzymianie nosili togi

  4,99 zł

  3,99 zł

  Produkt niedostępny

  Ciekawe dlaczego - Rzymianie nosili togi

  Fiona Macdonald

  W książce tej można znaleźć zarówno informacje o historii Rzymu i codziennym życiu jego mieszkańców, jak i mnóstwo interesujących ciekawostek dotyczących starożytności. Nie brakuje w niej również odniesień do współczesności, dzięki którym świat sprzed dwóch tysiącleci wydaje się czytelnikowi zaskakująco bliski i znajomy. Dowiedz się więcej »
 23. Ciekawe dlaczego - Zamki miały fosy

  4,99 zł

  3,99 zł

  Ciekawe dlaczego - Zamki miały fosy

  Philip Steele

  W książce tej można znaleźć zarówno rzeczowe informacje o średniowieczu w Europie i na świecie, jak i mnóstwo ciekawostek dotyczących tego okresu. Dzięki nim średniowiecze może dla wielu czytelników nabrać zupełnie nowego wymiaru. Dowiedz się więcej »
 24. Ciekawe dlaczego - Zbudowano piramidy

  4,99 zł

  3,99 zł

  Ciekawe dlaczego - Zbudowano piramidy

  Philip Steele

  Książka dla dzieci, które fascynują się starożytnym Egiptem i marzą, by kiedyś odwiedzić to magiczne miejsce. Oto zbiór interesujących wiadomości o faraonach, piramidach i mumiach. Dowiedz się więcej »
 25. Obrazkowa encyklopedia dla dzieci - Egipt

  9,99 zł

  7,99 zł

  Produkt niedostępny

  Obrazkowa encyklopedia dla dzieci - Egipt

  Emmanuelle Paroissien

  Jak powstał Egipt? Dlaczego Egipt w okresie Nowego Państwa był kolosem na glinianych nogach? W jaki sposób podpisywali się faraonowie? Dlaczego Tutanchamon panował tak krótko? Dlaczego faraonowie uprawiali kazirodztwo? Dlaczego bogowie egipscy mają głowę lub tułów zwierzęcia? Dlaczego Izyda nosi na głowie krzesło? Dlaczego mumie miały maski? Dlaczego Egipcjan chowano w "futerałach"? Dlaczego pierwsze piramidy mają kształt schodów?
  W serii ukazały się tytuły: Przyroda, Nauka, Ciało, Zwierzęta, Prehistoria, Ekologia, Sport, Kosmos i Morze Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 35 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek rosnący