Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Ogólne

10 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Encyklopedia juniora

  24,99 zł

  19,99 zł

  Encyklopedia juniora

  praca zbiorowa

  Ta pięknie wydana encyklopedia wypełniona jest ciekawostkami, ilustracjami i zdjęciami. Przedstawia zagadnienia z wielu dziedzin. Dowiedz się więcej »
 2. Encyklopedia szkolna Collins

  39,99 zł

  31,99 zł

  Encyklopedia szkolna Collins

  John Farndon

  Encyklopedia została tak przygotowana, by mogła pomóc w szybkim wyszukiwaniu informacji. Może także służyć jako dodatkowe źródło wiedzy, gdy korzysta się z innych prac. Dowiedz się więcej »
 3. Ilustrowany leksykon dla najmłodszych z suplemen.

  34,90 zł

  27,92 zł

  Ilustrowany leksykon dla najmłodszych z suplemen.

  Ewa Stadtmuller, Elżbieta Zechenter-Spławińska

  Ilustrowany leksykon dla najmłodszych jest przeznaczony przede wszystkim dla przedszkolaków i uczniów niższych klas szkoły podstawowej.
  Książka zawiera ponad 1000 haseł, opracowanych w formie krótkich i zabawnych notek, w których Czytelnik znajdzie nie tylko objaśnienia poszczególnych pojęć, lecz także przykłady ich użycia. Dowiedz się więcej »
 4. Alfabetyczna encyklopedia dla dzieci w.2015

  34,99 zł

  27,99 zł

  Produkt niedostępny

  Alfabetyczna encyklopedia dla dzieci w.2015

  praca zbiorowa

  Ta pełna kolorowych ilustracji i tabel encyklopedia jest niezbędnym kompendium współczesnej wiedzy. Alfabetyczny układ haseł znakomicie ułatwia poznawanie wybranych zagadnień i tematów. Dowiedz się więcej »
 5. Prawie wszystko

  39,99 zł

  31,99 zł

  Prawie wszystko

  Joelle Jolivet

  Ta książka to prawdziwe kompendium wiedzy! Są w niej drzewa i kwiaty, owoce i warzywa, zwierzęta w paski i plamki, stroje historyczne i ludowe, domy, narzędzia, samochody, statki, samoloty, helikoptery, instrumenty muzyczne, słowem.. Dowiedz się więcej »
 6. Wszystko, co warto wiedzieć. Encyklopedia...

  29,99 zł

  23,99 zł

  Produkt niedostępny

  Wszystko, co warto wiedzieć. Encyklopedia...

  praca zbiorowa

  ,,Wszystko, co warto wiedzieć" to wspaniała encyklopedia dla najmłodszych. Zawiera ponad 2000 ilustracji, 10 rozdziałów tematycznych, wiele ciekawych informacji na temat otaczającego nas świata, pytania i odpowiedzi, krótkie opowieści, mity, legendy a także słowniczki. Dowiedz się więcej »
 7. Encyklopedia polskiego ucznia

  29,99 zł

  23,99 zł

  Produkt niedostępny

  Encyklopedia polskiego ucznia

  praca zbiorowa

  Cenny przewodnik po zawiłych ścieżkach wiedzy o świecie.Zawiera informacje z zakresu geografii, astronomii, biologii, fizyki, chemii i historii, przedstawia fakty z dziejów sztuki, muzyki i literatury, informuje o zdobyczach techniki i nauki, odkryciach i wynalazkach, przybliża sylwetki sławnych ludzi. Dowiedz się więcej »
 8. Encyklopedia dla pierwszaka

  29,99 zł

  23,99 zł

  Encyklopedia dla pierwszaka

  praca zbiorowa

  Ta wyjątkowa encyklopedia pomaga dziecku zdobywać i utrwalać wiedzę ze wszystkich przedmiotów objętych programem nauczania w klasie 1.Książka została podzielona na 7 części:- abecadło,- moje pierwsze słowa,- matematyka,- pory roku,- świat zwierząt,- dobre wychowanie,- angielski. Dowiedz się więcej »
 9. Rekordy

  39,99 zł

  31,99 zł

  Rekordy

  praca zbiorowa

  Jedyna w swoim rodzaju, zwariowana encyklopedia, prezentująca zadziwiające liczby i przybliżająca zaskakujące wyczyny. A w niej to, co najstarsze, największe, najcięższe i najbardziej niesamowite. Dowiedz się więcej »
 10. Encyklopedia dla pierwszaka w.2015

  29,99 zł

  23,99 zł

  Encyklopedia dla pierwszaka w.2015

  praca zbiorowa

  Ta wyjątkowa encyklopedia pomaga dziecku zdobywać i utrwalać wiedzę ze wszystkich przedmiotów objętych programem nauczania w klasie 1. Książka została podzielona na 7 części: abecadło, moje pierwsze słowa, matematyka, pory roku, świat zwierząt, dobre wychowanie, angielski. Dowiedz się więcej »

10 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący