Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Zacznij wszystko na nowo. Wielki Post i Zmartwychwstanie

Walter Kasper

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Święty Wojciech
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788380651593
  • Format: 12,5x18 cm
  • Stron: 144
Nasza cena:

20,00 zł

16,00 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Codziennie zabiegamy o wiele rzeczy, nasze terminarze są przepełnione. W takich warunkach łatwo stracić z oczu prawdziwy cel. Wielki Post i okres wielkanocny to najlepszy czas, by uświadomić sobie, że nikt z nas nie jest idealny wszyscy musimy się nawrócić.
Nie sprowadzajmy zatem Wielkiego Postu do pustego żołądka, bo nie o to w nim chodzi. W tym czasie otrzymujemy przecież znacznie więcej liturgia podsuwa nam liczne wskazówki, które Bóg zostawił dla nas w Piśmie Świętym. Dzięki nim możemy zacząć wszystko od nowa, wybrać drogę ku życiu oraz zrealizować prawdziwy cel Wielkiego Postu i Zmartwychwstania: odzyskać daną nam od Boga wolność. Podążaj zatem za właściwym drogowskazem. Szkoda czasu na błąkanie się!

KARDYNAŁ WALTER KASPER (ur. 1933) to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najwyrazistszych hierarchów Kościoła katolickiego, profesor teologii dogmatycznej, ekumenista. Jako kardynał pełnił wiele znaczących funkcji, m.in. przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Popierania Jedności Chrześcijan. Jest autorem licznych książek, w tym bestselleru Miłosierdzie. Klucz do chrześcijańskiego życia (wyd. Święty Wojciech, 2014), który polecał sam papież Franciszek.

Po Zmartwychwstaniu żadna sytuacja, choćby najbardziej zagmatwana, nie jest całkowicie beznadziejna ani żadna choroba, ani niepełnosprawność, ani kryzys w relacjach małżeńskich czy zawodowych, ani wina czy błąd. Człowiek zawsze może zacząć na nowo, wypłynąć w rejs ku nieznanym lądom, rozpocząć nowe życie.
(fragment książki)

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: twarda
Autor Walter Kasper
ISBN 9788380651593
Liczba stron 144
Format okładki 12,5x18 cm
Rok wydania 2017
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.