Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Muzyka

Produkty 1 do 25 z 107 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Sławcie usta
  29,90 zł

  Sławcie usta

  Wykonawca: Bracia Dominikanie, Schola Dominikańska z Krakowa

  W czwartkowy wieczór czas zatrzymuje się jakby oniemiały ze zdumienia. Ta „pożegnalna wieczerza”, na którą zaprasza nas Jezus, streszcza w sobie całe Jego ziemskie życie Dowiedz się więcej »
 2. Niech życie trwa! - Arete CD
  28,00 zł

  Niech życie trwa! - Arete CD

  Trzecia autorska płyta zespołu Arete "Niech życie trwa!" zaprasza w podróż przez tajemnicze i fascynujące krajobrazy życia.16 różnorodnych kompozycji to czuły bilet do krainy łagodności Dowiedz się więcej »
 3. Chorał gregoriański. Wielki Post II (książka + CD)
  34,90 zł

  Chorał gregoriański. Wielki Post II (książka + CD)

  Kolekcja książek oraz płyt z utworami gregoriańskimi na wszystkie niedziele roku liturgicznego w wykonaniu mnichów z benedyktyńskiego opactwa Notre Dame de Triors z Francji Dowiedz się więcej »
 4. Chorał gregoriański. Wielki Post I (książka + CD)
  34,90 zł

  Chorał gregoriański. Wielki Post I (książka + CD)

  Kolekcja książek oraz płyt z utworami gregoriańskimi na wszystkie niedziele roku liturgicznego w wykonaniu mnichów z benedyktyńskiego opactwa Notre Dame de Triors z Francji Dowiedz się więcej »
 5. Kadosz Uwielbienie / Chwała Tobie Tato
  24,00 zł

  Kadosz Uwielbienie / Chwała Tobie Tato

  Projekt Kadosz Uwielbienie jest wspólną inicjatywą zespołu Kadosz, od wielu lat tworzącego i grającego muzykę ewangelizacyjną oraz fundacji ZaNim z Otwocka, promującej kulturę chrześcijańską i dzieła ewangelizacyjne Dowiedz się więcej »
 6. Radość nasza z Mesyjasza
  29,90 zł

  Radość nasza z Mesyjasza

  Schola szczecińskiej parafii oo. Domini

  Szczecińska parafia dominikanów to miejsce, które zawsze tętni życiem. Spotykają się w niej różne wspólnoty, grupy i duszpasterstwa. Swoje miejsce znajdują dzieci, młodzież i osoby starsze, osoby pracujące i bezrobotne, głęboko wierzące i dopiero poszukujące doświadczenia wiary Dowiedz się więcej »
 7. Opowieści z Mądrej Księgi – Dzieci Paka i Viola Brzezińska
  24,90 zł

  Opowieści z Mądrej Księgi – Dzieci Paka i Viola Brzezińska

  Dzieci Paka i Viola Brzezińska

  Viola Brzezińska w ramach projektu Dzieci Paka zaśpiewała 12 piosenek opowiadających 12 historii ze Starego Testamentu. Każdy utwór przedstawia innego bohatera – cierpliwa Sara, mężny Jozue czy silny mocą od Boga Dawid mają pokazać postawy, jakich naśladowanie można przejąć już od najmłodszych lat Dowiedz się więcej »
 8. Taize Instrumental 3
  24,95 zł

  Taize Instrumental 3

  Trzecia płyta instrumentalna ze śpiewami, którymi modli się Wspólnota z Taizé oraz tysiące młodych ludzi na całym świecie. Zawiera gitarowe akompaniamenty 20 śpiewów z Taizé z linią melodyczną graną na flecie Dowiedz się więcej »
 9. PIJMY WINO TWOICH SŁÓW
  36,90 zł

  PIJMY WINO TWOICH SŁÓW

  Wojciech Jędrzejewski OP

  Za św. Augustynem zwykło się mawiać: kto śpiewa, ten dwa razy się modli, podążając dalej tą myślą, proponujemy płytę, w której zanoszona modlitwa jest śpiewem Dowiedz się więcej »
 10. Święta Rita - modlitwy i pieśni (Audiobook)
  14,90 zł

  Święta Rita - modlitwy i pieśni (Audiobook)

  Małgorzata Pabis

  Spis treści: 1. Modlitwa do Boga za wstawiennictwem św. Rity 2. Przychodzimy z różą w dłoni... – pieśń 3. Modlitwa w sprawach najtrudniejszych Dowiedz się więcej »
 11. KOLĘDY NARODÓW - Mate.O & Głyk P.I.K Trio
  30,00 zł

  KOLĘDY NARODÓW - Mate.O & Głyk P.I.K Trio

  Mate.O & Głyk P.I.K Trio

  Na płycie zarejestrowano 9 pięknych kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, mniej lub bardziej znanych w Polsce, pochodzących z różnych rejonów świata Dowiedz się więcej »
 12. Piękna Pani CD
  27,00 zł

  Piękna Pani CD

  Agnieszka Kiepuszewska

  Popularne pieśni pielgrzymkowe i modlitewne — „Piękna Pani o smutnym obliczu”, „Ufamy – Królowo”, „Teraz jest czas” — po 33 latach doczekają się pierwszego oficjalnego wydania autoryzowanego przez twórczynie muzyki i tekstów Dowiedz się więcej »
 13. Jednego Serca Jednego Ducha 2014 CD
  29,00 zł

  Jednego Serca Jednego Ducha 2014 CD

  Koncert uwielbienia, który od 12 lat odbywa się w Rzeszowie w Boże Ciało. Jedncześnie na scenie znajduje się ponad stu artystów Dowiedz się więcej »
 14. Kantata Przemienienia Książka + DVD
  34,95 zł

  Kantata Przemienienia Książka + DVD

  Jakub Milewski, Jerzy Binkowski

  Fascynująca muzyka Jakuba Milewskiego oraz inspirujące słowa poety Jerzego Binkowskiego czynią z tego nagrania LIVE w katedrze białostockiej szczególnie piękną propozycję nie tylko dla melomanów Dowiedz się więcej »
 15. Znaki i Cuda Towarzyszyć Nam Będą CD
  29,00 zł

  Znaki i Cuda Towarzyszyć Nam Będą CD

  Armia Dzieci

  Armia Dzieci - Znaki i Cuda Towarzyszyć Nam Będą CD Dowiedz się więcej »
 16. Rycerze Światła CD
  22,00 zł

  Rycerze Światła CD

  Mocni w Duchu & Dzieciaki

  Najnowsza płyta Mocnych w Duchu, wydana kilka dni temu zawiera piosenki znane już od wielu miesięcy. Na warsztatach muzycznych, prowadzonych przez zespół Dowiedz się więcej »
 17. A morał tej historii... CD
  49,00 zł

  A morał tej historii... CD

  LUXTORPEDA

  Trzeci album w dorobku Luxtorpedy. Muzycy postarali się o analogowe brzmienie płyty i wbrew regułom nie poddali jej masteringowi Dowiedz się więcej »
 18. Bez Ciebie nie ma mnie CD
  30,90 zł

  Bez Ciebie nie ma mnie CD

  Gabriela Gąsior & Holy Noiz

  "Bez Ciebie nie ma mnie" to debiutancka płyta gospel Gabrieli Gąsior z zespołem Holy Noiz. Album zawiera kilkanaście autorskich utworów wokalistki Dowiedz się więcej »
 19. GODZINKI O MĘCE PANA JEZUSA CD
  19,90 zł

  GODZINKI O MĘCE PANA JEZUSA CD

  Rozważanie cierpienia Jezusa w życiu chrześcijan nie ogranicza się wyłącznie do wielkopostnych nabożeństw Dowiedz się więcej »
 20. Pasja miłości CD
  30,00 zł

  Pasja miłości CD

  BEATA BEDNARZ

  Historia o miłości, która odważyła się cierpieć - tak o swojej płycie Pasja Miłości mówią Beata Bednarz i Piotr Kominek Dowiedz się więcej »
 21. Zwątpienie Zdziwienie CD
  30,00 zł

  Zwątpienie Zdziwienie CD

  BEATA BEDNARZ

  Wielkie standardy chrześcijańskie w inspirujących aranżacjach. Płyta wydana z okazji ProChrist. Żeby Bóg zwątpienie zamienił w zdziwienie.... Dowiedz się więcej »
 22. Oj, maluśki, maluśki. Kolędy CD
  19,95 zł

  Oj, maluśki, maluśki. Kolędy CD

  bp Antoni Długosz

  Wielu już było wykonawców tradycyjnych kolęd. Teraz czas na „Biskupa od dzieci”, czyli księdza biskupa Antoniego Długosza, który z nieodłącznym udziałem dzieci Dowiedz się więcej »
 23. Czy znasz to imię... CD
  29,00 zł

  Czy znasz to imię... CD

  Beata Bednarz

  " Na tym krążku dzielę się tym , co "gra" w moim sercu od wielu lat. Tych kilka pięknych, czasem bardzo prostych, a jednocześnie jakże głębokich pieśni, dotknęło kiedyś mnie mocno Dowiedz się więcej »
 24. GADU GADU CD
  27,00 zł

  GADU GADU CD

  Arka Noego

  13 nowych piosenek to dowód, że Arka Noego ma jeszcze nam coś ważnego do zaśpiewania. Nagrania do tej płyty trwały prawie dwa lata, a w jej powstanie zaangażowani Dowiedz się więcej »
 25. A GU GU CD
  27,00 zł

  A GU GU CD

  Arka Noego

  ARKĘ NOEGO tworzyły wówczas m.in. dzieci znanych artystów sceny chrześcijańskiej: Joli Szczepaniak, Lidki i Marcina Pospieszalskich, Darka Malejonka i Litzy Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 107 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący