Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Nowości

Produkty 1 do 25 z 112 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący
 1. Bł. MATKA TERESA - kolekcja LUDZIE BOGA - DLA CAŁEJ RODZINY
  29,99 zł

  Bł. MATKA TERESA - kolekcja LUDZIE BOGA - DLA CAŁEJ RODZINY

  reż. Orlando Corradi

  O wielkiej służebnicy, niosącej pomoc zapomnianym żebrakom, trędowatym czy niechcianym dzieciom, w których dostrzegała Jezusa Dowiedz się więcej »
 2. Spisek przeciwko Całunowi
  39,90 zł

  Spisek przeciwko Całunowi

  William Meacham

  To nie jest po prostu jedna z książek o Całunie Turyńskim. Jest absolutnie wyjątkowa z kilku względów. Po pierwsze – jej autor nie jest katolikiem. Po drugie – prowadzi swoje śledztwo tylko i wyłącznie z punktu widzenia nauki Dowiedz się więcej »
 3. Różaniec Eucharystyczny
  9,90 zł

  Różaniec Eucharystyczny

  Carver Alan Ames

  W różańcu kryje się wiele łask, w różańcu kryje się wiele darów, w różańcu kryje się wiele dróg pozwalających ujrzeć Bożą miłość. Wiele osób nie potrafi połączyć modlitwy różańcowej z Adoracją Eucharystyczną Dowiedz się więcej »
 4. ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA. Fenomen Siostry Elviry. Świadectwa osób wyzwolonych z uzależnienia
  18,90 zł

  ŻYĆ PEŁNIĄ ŻYCIA. Fenomen Siostry Elviry. Świadectwa osób wyzwolonych z uzależnienia

  Paolo Redi, Marino Parodi

  Książka ta ukazuje Wspólnotę Cenacolo (Wieczernik) i postać jej założycielki, siostry Elviry. Wspólnota, skupiająca osoby walczące z różnymi uzależnieniami, ma krótką historię, ale zyskała już międzynarodowy rozgłos i uznanie Dowiedz się więcej »
 5. Jestem katolikiem, ale... Trudne pytania, proste odpowiedzi
  14,90 zł

  Jestem katolikiem, ale... Trudne pytania, proste odpowiedzi

  Katarzyna Kłysik

  Według moich obserwacji nie jest tak, że przeciętny człowiek chce porzucić wiarę, taktując ją jako przeżytek. Dziś, w dobie szybkiego postępu technologii i błyskawicznego przepływu informacji, tym bardziej potrzebuje on głębi ducha i jasnego kręgosłupa moralnego Dowiedz się więcej »
 6. Akta Edessy
  29,90 zł

  Akta Edessy

  Aleksandra Polewska

  Życie jest jak uczta. Jestem już przy serach, a zapewniam was, że one także są wyborne – mawiał papież Jan XXIII, zbliżając się do końca swej ziemskiej wędrówki. Zainspirowana przytoczonymi słowami wielkiego świętego, pozwolę sobie stwierdzić, że ucztą jest również historia Kościoła Dowiedz się więcej »
 7. Koronka do Miłosierdzia Bożego (Audiobook)
  14,90 zł

  Koronka do Miłosierdzia Bożego (Audiobook)

  Podczas nocnej modlitwy w wileńskim klasztorze 13 września 1935 roku siostrze objawił się Pan Jezus i podyktował Koronkę do Miłosierdzia Bożego. W trakcie kolejnego widzenia pouczył ją, jak ma odmawiać poszczególne modlitwy na różańcu Dowiedz się więcej »
 8. Chleba naszego powszedniego...
  59,90 zł

  Chleba naszego powszedniego...

  opracowanie zbiorowe

  Receptury klasztorów i opactw. Książka kucharska, poradnik zdrowia i ogród ziół w jednym. Czytelnik znajdzie w tej książce setki oryginalnych przepisów prosto z klasztornej kuchni Dowiedz się więcej »
 9. Zamach na Muzeum Hansa Klossa
  24,90 zł

  Zamach na Muzeum Hansa Klossa

  Dariusz Rekosz

  Bezwzględny morderca, skorumpowany polityk i bezduszny przedsiębiorca. Który z nich przyczynił się do zamachu? Podwójne zabójstwo i kradzież tajemniczej substancji z argentyńskiego laboratorium to dopiero początek akcji zorganizowanej grupy przestępczej Dowiedz się więcej »
 10. Pocztówka z Toronto
  19,90 zł

  Pocztówka z Toronto

  Dariusz Rekosz

  Śmierć, miłość, przyjaźń, pieniądze i wykluczenie społeczne – temu wszystkiemu musi sprostać Monika, uczennica przeciętnego gimnazjum, która żyjąc w otoczeniu beztroskich koleżanek i kolegów, skrywa swoją olbrzymią samotność Dowiedz się więcej »
 11. Kadosz Uwielbienie / Chwała Tobie Tato
  24,00 zł

  Kadosz Uwielbienie / Chwała Tobie Tato

  Projekt Kadosz Uwielbienie jest wspólną inicjatywą zespołu Kadosz, od wielu lat tworzącego i grającego muzykę ewangelizacyjną oraz fundacji ZaNim z Otwocka, promującej kulturę chrześcijańską i dzieła ewangelizacyjne Dowiedz się więcej »
 12. Oczami Jezusa - audiobook
  39,90 zł

  Oczami Jezusa - audiobook

  Carver Alan Ames, Czyta: Jakub Kosiniak

  Ta książka to zbiór historii o tym, jak Jezus wędrował wraz z uczniami do Jerozolimy. Daje nam obraz szczegółów ich codziennego życia. Podczas podróży Jezus dotyka serc, duszy i myśli wszystkich, z którymi rozmawia. Czyniąc to, wielokrotnie objawia swoją Boskość Dowiedz się więcej »
 13. Poszukiwacze Pereł (Książeczka + 2 CD)
  33,00 zł

  Poszukiwacze Pereł (Książeczka + 2 CD)

  o. Tomasz Nowak OP

  Perła to jeden z najcenniejszych, najbardziej unikalnych i pożądanych klejnotów świata. Znana, ceniona i poszukiwana od ponad 6000 lat Dowiedz się więcej »
 14. Zmysł religijny - książka z DVD
  29,90 zł

  Zmysł religijny - książka z DVD

  Luigi Giussani

  Doświadczenie religijne - czym jest i skąd wypływa? Autor, założyciel ruchu Comunione e Liberazione, zachęca do głębokiej refleksji i dojrzałej pracy nad sobą, która pozwoli nam odzyskać pierwotny "zmysł religijny" – prawdziwego siebie, stworzonego na obraz i podobieństwo Boga Dowiedz się więcej »
 15. Kryzys ekonomiczny i kryzys wartości
  34,90 zł

  Kryzys ekonomiczny i kryzys wartości

  Paul Dembinski Prof.

  Autor śmiało wyznacza nowe kierunki działania dla współczesnego kapitalizmu, a szansę uzdrowienia światowych gospodarek widzi w chrześcijańskiej nauce społecznej i jej podstawowych zasadach odniesionych do sfery gospodarczo-społecznej Dowiedz się więcej »
 16. Wiosna Zmartwychwstania, seria Spojrzenia miłości, nr 7
  5,00 zł

  Wiosna Zmartwychwstania, seria Spojrzenia miłości, nr 7

  wybór i opracowanie Malwina Błażejczak

  Kiedy chcemy mówić o rzeczach ważnych, zdarza się, że brakuje nam odpowiednich słów. Możemy wtedy sięgnąć po myśli pisarzy, świętych, filozofów, opatrzone pięknymi fotografiami. Książeczka zawiera miejsce na dedykację Dowiedz się więcej »
 17. Ojciec Franciszek Maria od Krzyża Jordan. cz. I - Życie i dzieło (1848-1918)
  30,00 zł

  Ojciec Franciszek Maria od Krzyża Jordan. cz. I - Życie i dzieło (1848-1918)

  Michał Piela SDS

  Podstawowy ideał przedsięwzięcia apostolskiego o. Franciszka Marii od Krzyża Jordana o rozmachu uniwersalnym wyrażają słowa, jakie zapisał na początku swojego Dziennika Duchowego: „Wszystko dla większej chwały Bożej i dla zbawienia dusz” Dowiedz się więcej »
 18. O bogactwach Kościoła
  39,90 zł

  O bogactwach Kościoła

  Andrzej A. Napiórkowski OSPPE, Marek Chojnacki OCist, ks. Józef Morawa

  Zebrane artykuły wybitnych polskich teologów prezentują elementy bogactwa Kościoła. Nie tyle jednak chodzi tu o skarby materialne i widzialne, ile o odkrywanie, przypominanie i wypowiadanie językiem współczesnym pięknych i trudnych treści objawienia judeochrześcijańskiego Dowiedz się więcej »
 19. Abyś nie stawał się ale-katolikiem. Drogi krzyżowe dla młodzieży, narzeczonych, dorosłych
  12,90 zł

  Abyś nie stawał się ale-katolikiem. Drogi krzyżowe dla młodzieży, narzeczonych, dorosłych

  Aleksander Radecki

  Jestem katolikiem, ale… Chrześcijaństwo to wyzwanie i odpowiedzialność za podejmowane decyzje, które w dzisiejszych czasach niełatwo nam podejmować Dowiedz się więcej »
 20. Cielesność i duchowość
  39,00 zł

  Cielesność i duchowość

  Amedeo Cencini FdCC

  Cielesność i duchowość – dwie wartości, których nie wolno przeciwstawiać. Jak wdech i wydech tworzą jedno. Są dla siebie nawzajem niezbędne Dowiedz się więcej »
 21. Służebnica Boża Siostra Leonia Nastał - Uwierzyłam Miłości
  29,00 zł

  Służebnica Boża Siostra Leonia Nastał - Uwierzyłam Miłości

  s. Leonia Nastał , (czyta) Jacek Lecznar , Edyta Kościelniak , Izabela Drobotowicz-Orkisz

  Maria Nastał (1903-1940), w Zgromadzeniu Sióstr Służebniczek NMP NP – s. Leonia, z 36 lat swego ziemskiego życia, 22 spędziła w stanie świeckim, jakby nieproporcjonalnie do swych pragnień, które od dzieciństwa wybiegały ku życiu zakonnemu Dowiedz się więcej »
 22. Ale o co chodzi? Pytania nastolatków o Wiarę i Kościół
  3,90 zł

  Ale o co chodzi? Pytania nastolatków o Wiarę i Kościół

  Katarzyna Kłysik

  Napisałam to wszystko po to, abyś nie stracił wiary z powodu tego, że czegoś nie rozumiesz. Napisałam tę książkę po to, żebyś chciał szukać, rozwijać i nadal doświadczać Dowiedz się więcej »
 23. Zdumiewająca potęga wiary
  29,90 zł

  Zdumiewająca potęga wiary

  Merlin Carothers

  Większość z nas wie, że daleko nam do doskonałości. Co więc musi się stać, abyśmy my, tacy ułomni, uwierzyli, że mimo to trafi my do nieba? Jezus powiedział, że każdy z nas musi się stać nowym człowiekiem – powtórnie narodzonym Dowiedz się więcej »
 24. Promyk szczęścia, seria Spojrzenia miłości, nr 6
  5,00 zł

  Promyk szczęścia, seria Spojrzenia miłości, nr 6

  św. Urszula Ledóchowska, wybór i opracowanie Malwina Błażejczak

  Książeczka ze zbiorem słów św. Urszuli Ledóchowskiej, założycielki Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego. Uśmiech i pogoda ducha – na tym polega nasze pierwsze apostolskie zadanie. Książeczka zawiera miejsce na dedykację. Dowiedz się więcej »
 25. Na drogach miłości, seria Spojrzenia miłości, nr 5
  5,00 zł

  Na drogach miłości, seria Spojrzenia miłości, nr 5

  Papież Franciszek

  Zbiór wypowiedzi papieża Franciszka. Świętość jest dla każdego – mówi Ojciec Święty. A Ty? Czy chcesz być chrześcijaninem dobrobytu, czy chrześcijaninem, który zawsze jest blisko Jezusa?Książeczka zawiera miejsce na dedykację Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 112 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący