Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Nowości

Produkty 1 do 25 z 101 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący
 1. Dziennik. Zapiski kierownika duchowego Ojca Pio

  38,90 zł

  31,12 zł

  Dziennik. Zapiski kierownika duchowego Ojca Pio

  Agostino da San Marco in Lamis

  Ojciec Agostino da San Marco in Lamis był długoletnim spowiednikiem i kierownikiem duchowym Ojca Pio, świadkiem jego mistycznych spotkań z Bogiem. Nikt nie poznał duszy Ojca Pio tak wnikliwie, jak właśnie on. Dowiedz się więcej »
 2. 100 lat Fatimy. Kanonizacja Hiacynty i Franciszka

  49,00 zł

  39,20 zł

  100 lat Fatimy. Kanonizacja Hiacynty i Franciszka

  Adam Bujak, Nelson Pereira, Jan Machniak

  Nowe wydanie, rozszerzone o relację z uroczystości kanonizacji Pastuszków, która miała miejsce 13 maja 2017 roku!
  Pięknie wydana ilustrowana książka wydrukowana na papierze kredowym, która dzięki interesującym tekstom i ponad 100 zdjęciom prowadzi nas przez ostatnie stulecie razem z Matką Bożą Fatimską i jej małymi orędownikami aż do dnia ich kanonizacji. Nowe wydanie, to aż 136 stron, zostało wzbogacone o homilie wygłoszone przez papieża Franciszka z okazji kanonizacji Hiacynty i Franciszka oraz fotografie z tego ważnego dla życia Kościoła wydarzenia. Dowiedz się więcej »
 3. Jego miłość Cię uleczy w.II

  25,00 zł

  20,00 zł

  Jego miłość Cię uleczy w.II

  ks. Dominik Chmielewski SDB

  Ks. Dominik Chmielewski, kapłan katolicki, salezjanin, należy do Salezjańskiej Wspólnoty Zakonnej w Lądzie nad Wartą. Dowiedz się więcej »
 4. Możliwości i melodie

  19,90 zł

  15,92 zł

  Możliwości i melodie

  Ojciec Hieronim

  . Dowiedz się więcej »
 5. Bóg i moja dusza. Duchowy dziennik brata Rafaela

  19,90 zł

  15,92 zł

  Bóg i moja dusza. Duchowy dziennik brata Rafaela

  Ojciec Hieronim

  . Dowiedz się więcej »
 6. Ewangelia 2018 Droga,Prawda i Życie duża BR

  20,00 zł

  16,00 zł

  Ewangelia 2018 Droga,Prawda i Życie duża BR

  Praca zbiorowa

  Książka jest podstawową pomocą dla każdego, kto chce uczynić słowo Boże stałym, codziennym towarzyszem swojego życia oraz chce je rozważać według klucza roku liturgicznego. Książka zawiera pełny tekst Ewangelii na każdy dzień 2018 roku oraz odnośniki do czytań biblijnych na dany dzień. Dowiedz się więcej »
 7. A. Chmielowski - Święty Brat Albert. Człowiekiem

  8,00 zł

  6,40 zł

  A. Chmielowski - Święty Brat Albert. Człowiekiem

  Ks. Jan Śledzianowski

  Fakty z życia oraz charyzmat Biedaczyny z Krakowa Świętego Brata Alberta w ujęciu księdza profesora Jana Śledzianowskiego, moralisty, teologa małżeństwa i rodziny, autora licznych publikacji
  prasowych i książkowych.
  Adam Chmielowski, znakomicie rokujący polski malarz, a także powstaniec styczniowy, oddał Panu Bogu wszystko, szukając Jego oblicza w twarzach sióstr i braci zapomnianych przez świat i najbardziej opuszczonych. Dowiedz się więcej »
 8. Wartości w życiu rodziny

  25,00 zł

  20,00 zł

  Wartości w życiu rodziny

  Laura Blanco, Silvia Carbonell

  Wartości to temat ważny i zawsze aktualny, dlatego prezentujemy książkę, która chce pomóc rodzinom - dzieciom i dorosłym - pielęgnować i rozwijać wartości: życzliwość, przyjaźń, miłość, szacunek, nadzieję, hojność, honor, cierpliwość. Zaprezentowano w niej ponad 50 sytuacji eksponujących jakąś istotną wartość, nad którą warto się zastanowić, by lepiej ją zrozumieć i by móc praktykować ją na co dzień. Dowiedz się więcej »
 9. Doskonałe Ja

  39,00 zł

  31,20 zł

  Doskonałe Ja

  Caroline Leaf

  Nie ma drugiego takiego, jak Ty!
  Gdy Bóg stworzył plan dla wszechświata, byłeś już jego częścią. Nauka i Pismo Święte pokazują, że jesteś wyjątkowym, wspaniale stworzonym i inteligentnym człowiekiem, któremu powierzono zadania, jakich nikt inny nie może wykonać. Dowiedz się więcej »
 10. Pakiet "Jak zbudować dom tętniący życiem" + "4 funkcje mężczyzny"

  60,00 zł

  49,00 zł

  Pakiet "Jak zbudować dom tętniący życiem" + "4 funkcje mężczyzny"

  Jacek Pulikowski

  Przygotowaliśmy zestaw, który będzie idealnym prezentem dla każdego mężczyzny i który jest w świetnej cenie. W skład zestawu wchodzi publikacja Jacka Pulikowski ego „Jak zbudować dom…” i najnowszy obszerny dodatek do niej „4 funkcje mężczyzny” Dowiedz się więcej »
 11. 4 funkcje mężczyzny - CD
  27,00 zł

  4 funkcje mężczyzny - CD

  Jacek Pulikowski

  Obszerny dodatek do publikacji „Jak zbudować dom tętniący życiem, stać się bohaterem swoich dzieci i sprawić, by ukochana kobieta oszalała ze szczęścia?” Każdy facet ma jedno podstawowe zadanie w życiu – być ojcem. Niezależnie, czy kiedykolwiek będzie nim w sposób dosłowny, ponieważ umiejętność ojcowania to nie biologia, a miara dojrzałości każdego mężczyzny

  Dowiedz się więcej »
 12. Projekt: życie

  29,90 zł

  24,90 zł

  Projekt: życie

  Michał Kociołek

  Usuń z drogi znaki zawracania. Postanowiłem napisać o wszystkim, co wydarzyło się w moim życiu, bo fakt, że mogę to robić, jest dowodem, że warto walczyć do końca. Nieważne, od czego zaczynasz. Nie czekaj, marzenia nie spełnią się bez Ciebie. Zawsze warto wierzyć Dowiedz się więcej »
 13. Biblia domowa 2017 Pamiątka Sakramentu Małżeństwa

  89,90 zł

  71,92 zł

  Biblia domowa 2017 Pamiątka Sakramentu Małżeństwa

  bp Kazimierz Romaniuk (tłum.)

  Biblia domowa to ekskluzywne wydanie Starego i Nowego Testamentu. Zawiera 121 wspaniałych, całostronicowych ilustracji Gustave'a Dor, nawiązujących do niezwykle cenionych XIX -wiecznych wydań. Dowiedz się więcej »
 14. Biblia domowa 2017 z obwolutą papieską

  89,90 zł

  71,92 zł

  Biblia domowa 2017 z obwolutą papieską

  bp Kazimierz Romaniuk (tłum.)

  Ekskluzywne wydanie Starego i Nowego Testamentu w tłumaczeniu bpa Kazimierza Romaniuka. Elegancka biała obwoluta z wizerunkiem Św. Dowiedz się więcej »
 15. Biblia domowa 2017 Bordowa ze złoceniami

  89,90 zł

  71,92 zł

  Biblia domowa 2017 Bordowa ze złoceniami

  bp Kazimierz Romaniuk (tłum.)

  Biblia domowa to ekskluzywne wydanie Starego i Nowego Testamentu. Zawiera 121 wspaniałych, całostronicowych ilustracji Gustave'a Dor, nawiązujących do niezwykle cenionych XIX -wiecznych wydań. Dowiedz się więcej »
 16. Biblia domowa 2017 Pamiątka I Komunii Świętej

  89,90 zł

  71,92 zł

  Biblia domowa 2017 Pamiątka I Komunii Świętej

  bp Kazimierz Romaniuk

  Ekskluzywne wydanie Starego i Nowego Testamentu w tłumaczeniu bpa Kazimierza Romaniuka. Biała obwoluta okolicznościowa - Pamiątka I Komunii Świętej. Dowiedz się więcej »
 17. Św. Siostra Faustyna. Rekolekcje

  19,90 zł

  15,92 zł

  Św. Siostra Faustyna. Rekolekcje

  ks. Jan Machniak

  Znana dziś na całym świecie jako Apostołka Bożego Miłosierdzia, św. Siostra Faustyna Kowalska, budzi podziw wielu ludzi stawiających sobie pytanie, skąd u prostej zakonnicy myśl, by pójść do całego świata i mówić o nieskończonej miłości Boga. Dowiedz się więcej »
 18. Św. Brat Albert. Rekolekcje

  19,90 zł

  15,92 zł

  Św. Brat Albert. Rekolekcje

  ks. Jan Machniak

  Milczący i zapatrzony w krzyż Brat Albert pokazuje, jak odkrywać Boga w codzienności i w innych ludziach, często zapomnianych i odrzuconych. Piętnaście refleksji pomoże w uporządkowaniu różnych obszarów naszego życia: stworzenie i odkupienie, grzech, życie wieczne, wybór drogi życiowej, radykalizm postaw, wierność danemu słowu, zjednoczenie z Chrystusem, modlitwa kontemplacyjna. Dowiedz się więcej »
 19. Św. Jan Paweł II. Rekolekcje

  19,90 zł

  15,92 zł

  Św. Jan Paweł II. Rekolekcje

  Piotr Słabek

  Książka w przystępny i ciekawy sposób przybliża czytelnikowi nauczanie Jana Pawła II. Wybór tekstów, dokonany z wielką znajomością papieskiego magisterium, został określony mianem rekolekcje. Dowiedz się więcej »
 20. Św. Ojciec Pio. Rekolekcje

  19,90 zł

  15,92 zł

  Św. Ojciec Pio. Rekolekcje

  Marek Czekański

  Dnia 16 czerwca 2002 roku św. Jan Paweł II kanonizował Ojca Pio z Pietrelciny (18871968) kapłana z zakonu kapucynów, mistyka i stygmatyka już za życia otoczonego opinią świętości, przewodnika duchowego tysięcy wiernych. Dowiedz się więcej »
 21. Pouczenia złego ducha

  34,90 zł

  27,92 zł

  Pouczenia złego ducha

  Pellegrino Ernetti

  Autor dzieli się z czytelnikiem swoim doświadczeniem duszpastersko-egzorcystycznym. W swoich refleksjach cytuje dzieła znanych mistyków: św. Dowiedz się więcej »
 22. Ora Pro Nobis

  9,90 zł

  7,92 zł

  Ora Pro Nobis

  praca zbiorowa

  . Dowiedz się więcej »
 23. Nic na pokaz.Fenomen Brata Alberta

  29,90 zł

  23,92 zł

  Nic na pokaz.Fenomen Brata Alberta

  Małgorzata Bilska

  Książka Nic na pokaz. Fenomen Brata Alberta pokazuje artystę, który po okresie poszukiwań, zwątpienia i utraty nadziei doświadczył bezwarunkowej miłości Boga. Dowiedz się więcej »
 24. Imigranci u bram

  59,00 zł

  47,20 zł

  Imigranci u bram

  Paweł Stachnik, ks. Waldemar Cisło

  Co trzy minuty gdzieś na świecie ginie jeden chrześcijanin; nie umiera naturalną śmiercią; ginie męczeńsko za to, że nie chciał wyrzec się Pana Jezusa. Świat z tego powodu nie lamentuje, wielcy politycy nie protestują, organizacje pozarządowe tego nie zauważają. Dowiedz się więcej »
 25. Wiara w czasach Facebooka

  24,95 zł

  19,96 zł

  Wiara w czasach Facebooka

  Gilberto Borghi

  Gilberto Borghi w interesujący sposób wprowadza czytelnika w świat nastolatków. Książka jest doskonałym drogowskazem dla rodziców, wychowawców i osób pracujących z młodzieżą. Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 101 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący