1. Gloria24.pl
  2. O nas

O księgarni katolickiej Gloria24.pl

Nasza księgarnia gloria24.pl miała swoją premierę 1 kwietnia 2005 r. na XI Targach Wydawców Katolickich w Warszawie. Naszym celem było stworzenie jak najszerszej oferty książek religijnych, bezpiecznych gier czy wartościowej muzyki. Chcieliśmy aby nasza księgarnia była miejscem gdzie Czytelnik znajdzie dobrą i wartościową literaturę o różnej tematyce. Priorytetem dla nas jest to, by nasza oferta promowała wartości chrześcijańskie. Aby nasz Klient czuł się bezpiecznie kupując w naszej księgarni. Mamy nadzieję, że udało nam się stworzyć tak przyjazną księgarnię.

Przez ten czas odnotowaliśmy wiele sukcesów. Zarówno komercyjnych, jak i non-profit. Gloria24.pl stała się szeroko rozpoznawalną marką.

Gloria24.pl udzieliła patronatu medialnego ponad 300 tytułom i wydarzeniom katolickim. Od wielu lat Gloria24.pl jest także wydawcą niekomercyjnego newslettera "Dobry Mailing" za pomocą którego udało się rozpowszechnić kilka tysięcy cytatów, artykułów, filmów i nagrań dźwiękowych, które zachęcały do refleksji naszych czytelników. Ponadto Gloria24.pl wspiera także instytucje oraz akcje charytatywne.

Wciąż stawiamy przed sobą nowe zadania i staramy się sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Dbamy, by w naszej księgarni Czytelnik mógł znaleźć jak najszerszą ofertę z rynku książki katolickiej i nie tylko.

Naszym marzeniem jest, by Czytelnik szukający dowolnej pozycji książkowej z oferty wydawców katolickich, wiedział, że znajdzie ją na www.gloria24.pl.