Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Książki

Produkty 1 do 25 z 3439 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Mnóstwo łamigłówek dla ciekawskich
  14,99 zł

  Mnóstwo łamigłówek dla ciekawskich

  praca zbiorowa

  W tym zbiorze łamigłówek każdy znajdzie coś dla siebie! Znajdziesz w nim ponad 300 zadań o zróżnicowanej trudności ćwiczących spostrzegawczość i logiczne myślenie. Ciekawe zagadki, labirynty i rysowanki zapewnią dzieciom w różnym wieku godziny wspaniałej zabawy i moc intelektualnych wyzwań. Dowiedz się więcej »
 2. Mnóstwo kolorowanek dla aktywnych
  14,99 zł

  Mnóstwo kolorowanek dla aktywnych

  praca zbiorowa

  Ponad 300 stron ciekawych zadań, zagadek i kolorowanek m.in., znajdowanie różnic, labirynty, szlaczki, łączenie kropek i zadania rysunkowe dla dzieci, które nie lubią się nudzić. Przygotuj kredki i pisaki i do dzieła Dowiedz się więcej »
 3. Pyszne. Na każdą okazję
  34,90 zł

  Pyszne. Na każdą okazję

  Anna Starmach

  Sernik właśnie opadł, ryba jest jeszcze surowa, a goście już pukają do drzwi? Nie panikuj! Przygotuj dania, które zawsze się udają Dowiedz się więcej »
 4. Przekleństwo imperium. Źródła rosyjskiego zachowania
  19,90 zł

  Przekleństwo imperium. Źródła rosyjskiego zachowania

  Paweł Rojek

  Dokąd zmierza Rosja? Jakie jest jej prawdziwe oblicze? Czy to, co obserwujemy, niesie zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa? Sięgając do wielu źródeł, rosyjskich i zachodnich, autor w fascynujący sposób rysuje obraz dzisiejszej Rosji, tego, co myślą zarówno władze, jak i zwykli obywatele Dowiedz się więcej »
 5. Poradnik na czas choroby. Dla cierpiących i tych, którzy im towarzyszą
  9,90 zł

  Poradnik na czas choroby. Dla cierpiących i tych, którzy im towarzyszą

  Jan Paweł II

  Duchowy poradnik dla osób, które zmagają się ze swoim cierpieniem lub z chorobą osób bliskich. Teksty wypowiedzi Papieża do osób chorych uzupełniono papieską modlitwą o Boże Miłosierdzie oraz modlitwą o uzdrowienie przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II Dowiedz się więcej »
 6. Czy wiara ma sens? Na pytania młodych odpowiada bp Grzegorz Ryś
  19,90 zł

  Czy wiara ma sens? Na pytania młodych odpowiada bp Grzegorz Ryś

  bp Grzegorz Ryœ

  Najnowsza książka ks. bp Grzegorza Rysia która wyrosła ze spotkań ze studentami z duszpasterstwa akademickiego ,,U brata" przy krakowskiej Parafii św. Brata Alberta. Biskup Ryś błyskotliwie i głęboko odpowiada na bardzo aktualne pytania młodych ludzi o Kościół, miłość, życie Dowiedz się więcej »
 7. Boże Narodzenie dzieje się codziennie
  14,90 zł

  Boże Narodzenie dzieje się codziennie

  Ks. Krzysztof Porosło

  Nie można zamknąć tajemnicy Bożego Narodzenia w jednym dniu! Nie można świętować go tylko raz w roku, przy choince, karpiu i z połamanym opłatkiem w dłoni, tworząc na ten jeden dzień – często sztuczną – atmosferę braterstwa, życzliwości i pokoju. Nawet zwierzęta mówiące tej nocy ludzkim głosem w to nie wierzą Dowiedz się więcej »
 8. Dzieciątko Jezus w Karmelu
  26,90 zł

  Dzieciątko Jezus w Karmelu

  Jerzy Wiesław Gogola OCD (red.), Konrada Zofia Dubel KDzJ (red.)

  Duchowość Dzieciątka Jezus nie jest zarezerwowana dla jednego zgromadzenia zakonnego. Jest duchowością eklezjalną, przeznaczoną dla ogółu wiernych, jest także duchowością żywą. Przeżywanie jej dzisiaj wymaga jednak odpowiedniej lektury, która odwołując się do faktów historycznych, pokazuje elementy niezmienne, stanowiące jej istotę Dowiedz się więcej »
 9. SŁODKIE KŁAMSTWA. 24 godziny na dobę
  11,90 zł

  SŁODKIE KŁAMSTWA. 24 godziny na dobę

  Chcemy demaskować rozpoznane przez nas „ściemy” ojca kłamstwa. Po co masz doświadczać bólu, który można ominąć? Po co lądować po uszy w bagnie wątpliwości? Po co narażać się na dotkliwe poobijanie? Po co ładować się do strefy oznaczonej „Danger”? (fragment wstępu) Dowiedz się więcej »
 10. Espresso dla duszy
  45,00 zł

  Espresso dla duszy

  Lidia Motrenko – Makuch

  Książka Espresso dla duszy jest po trosze reportażem, po trosze dziennikiem podróży, a przede wszystkim fascynującą opowieścią o wielomiesięcznej wyprawie trójki przyjaciół do Afryki, młodych ludzi przemierzających ten kraj rumuńskim samochodem terenowym od Algierii przez Niger i Mali do Wybrzeża Kości Słoniowej Dowiedz się więcej »
 11. Lechia - Juventus. Więcej niż mecz
  35,00 zł

  Lechia - Juventus. Więcej niż mecz

  Mariusz Kordek, Karol Nawrocki

  W latach stanu wojennego stadion Lechii był dla nas amboną wolności. Młody zdolny gracz z Warszawy, długowłosy kontestator Roman Kosecki pojechał do Gdańska, bo chciał grać w drużynie Solidarności Dowiedz się więcej »
 12. Kobieta szczęśliwa – poranne inspiracje z filiżanką kawy
  29,70 zł

  Kobieta szczęśliwa – poranne inspiracje z filiżanką kawy

  Ewelina Heine

  Kobieta szczęśliwa… Niech to, co kochasz stanie się twoim życiem. Nie czekaj na jutro! Żyj tu i teraz! Niech twoje pragnienia i marzenia staną się rzeczywistością. …poranne inspiracje z filiżanką kawy Dowiedz się więcej »
 13. Przewodnik po Rekolekcjach Lectio Divina. Treść - Dynamika - Program
  15,00 zł

  Przewodnik po Rekolekcjach Lectio Divina. Treść - Dynamika - Program

  ks. Krzysztof Wons SDS

  „Przewodnik po Rekolekcjach Lectio Divina” ma pomóc w formacji rekolekcjonistów oraz kierowników duchowych towarzyszących w rekolekcjach lectio divina. Dzieląc się doświadczeniem zdobywanym w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie, chcemy stworzyć środowisko współpracowników szerzących kulturę rekolekcji lectio divina Dowiedz się więcej »
 14. Żyć w pojednaniu. Aspekty psychologiczne
  29,00 zł

  Żyć w pojednaniu. Aspekty psychologiczne

  Amedeo Cencini

  Książka wprowadza w tematykę pojednania człowieka z samym sobą, z otoczeniem, z Bogiem. Nie jest to jednak podręcznik przygotowania do sakramentu pokuty ani łatwy poradnik szczęśliwego życia, ale systematyczny zbiór refleksji nad zagadnieniem pojednania jako pewnego stylu życia Dowiedz się więcej »
 15. Po prostu Lectio divina na niedziele i święta. Rok B
  16,90 zł

  Po prostu Lectio divina na niedziele i święta. Rok B

  ks. Ryszard Stankiewicz SDS

  Książka ma być jedną z wielu pomocy dla tych, którzy pragną modlić się Bożym Słowem w duchu lectio divina. Autor ma nadzieję, że przynajmniej niektóre z zaproponowanych rozważań pomogą otworzyć się Czytelnikom na moc i światło płynące z Bożej mowy Dowiedz się więcej »
 16. Ocalony. Lectio divina z Zacheuszem
  16,80 zł

  Ocalony. Lectio divina z Zacheuszem

  ks. Krzysztof Wons SDS

  Tyle jest jeszcze dookoła nas poszukujących Zacheuszów, którzy „oblepieni” osądzającymi spojrzeniami, obciążeni szemraniami, mają ochotę wdrapać na drzewo i czekać, aż spotka ich to samo szczęście, co celnika z Jerycha. Biblia jest jak sykomora – drzewo Bożej łaski Dowiedz się więcej »
 17. Lemingi. Młodzi, wykształceni i z wielkich ośrodków
  38,00 zł

  Lemingi. Młodzi, wykształceni i z wielkich ośrodków

  red. Jerzy A. Krakowski

  Lemingi. Młodzi, wykształceni i z wielkich ośrodkówto zbiór 40 zabawnych, skłaniających do refleksji opowiadań z życia młodych pracowników korporacji. Karykaturalne przedstawienie ich poglądów, przyzwyczajeń i niepokojów. Książka stanowi kontynuację treści z facebookowego profilu o tej samej nazwie. Bogato ilustrowana Dowiedz się więcej »
 18. CHWILA Z OJCEM PIO - fakty-cuda-tajemnice (książka + film DVD)
  24,99 zł

  CHWILA Z OJCEM PIO - fakty-cuda-tajemnice (książka + film DVD)

  8 cz. z cyklu FAKTY - CUDA -TAJEMNICE (książka z dołączonym filmem dokumentalnym) Dlaczego postać Ojca Pio budziła tak wiele kontrowersji ? Dowiedz się więcej »
 19. Pismo Święte ST i NT format A4 z dużą czcionką, etui, skóra naturalna bordowa z paginatorami i złoconymi brzegami kartek
  599,00 zł

  Pismo Święte ST i NT format A4 z dużą czcionką, etui, skóra naturalna bordowa z paginatorami i złoconymi brzegami kartek

  W odpowiedzi na liczne prośby czytelników Biblii Paulistów, z myślą o polskich rodzinach, przygotowaliśmy wydanie dużym drukiem. Kierujemy je zarówno do osób starszych i słabowidzących, jak również młodszych członków rodziny Dowiedz się więcej »
 20. SZKOŁA POKORY - Misjonarze Krwi Chrystusa
  10,00 zł

  SZKOŁA POKORY - Misjonarze Krwi Chrystusa

  Misjonarze Krwi Chrystusa

  W Rodzinie Krwi Chrystusa w Polsce Szkołę pokory praktykuje się szczególnie w Adwencie, zaczynając rozważanie kolejnych zasad tej szkoły od 24 listopada i kończąc na Wigilii Bożego Narodzenia 24 grudnia Dowiedz się więcej »
 21. Z GÓRY DZIĘKUJĘ!
  21,00 zł

  Z GÓRY DZIĘKUJĘ!

  Ks. Rafał Jarosiewicz & Marcin Jakimowicz

  O sile uwielbienia, zaufaniu w ciemno i instrukcji obsługi charyzmatów z ks. Rafałem Jarosiewiczem rozmawia Marcin Jakimowicz Dowiedz się więcej »
 22. Pakiet HIT CENOWY: Niebo istnieje… naprawdę + Błogosławieństwo ma moc + Cuda znane i mniej znane

  95,00 zł

  70,00 zł

  Pakiet HIT CENOWY: Niebo istnieje… naprawdę + Błogosławieństwo ma moc + Cuda znane i mniej znane

  Pakiet HIT CENOWY zawiera trzy tytuły: 1. Niebo istnieje… naprawdę (książeczka + DVD) 2. Błogosławieństwo ma moc, czyli o sile Twojego słowa 3. Cuda znane i mniej znane Dowiedz się więcej »
 23. Pakiet 4xSZUSTAK: Rozplątani + Wielka Ryba + Zamknij Oczy + Garnek Strachu

  135,00 zł

  120,00 zł

  Pakiet 4xSZUSTAK: Rozplątani + Wielka Ryba + Zamknij Oczy + Garnek Strachu

  o. Adam Szustak OP

  Pakiet Świąteczny 4xSZUSTAK zawiera cztery tytuły o. Adama Szustaka OP: 1. NOWOŚĆ! Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje? (książeczka i 2CD) 2. Wielka Ryba (książka + 3 CD) 3. Zamknij oczy! Droga do spełnienia - lekcje Samsona (książka, ćwiczenia + 3 CD) 4. Garnek strachu. Droga do dojrzałości - lekcje Gedeona (książeczka + 3CD) Dowiedz się więcej »
 24. Pakiet NOWOŚCI: Rozplątani + Wielka Ryba

  67,00 zł

  55,00 zł

  Pakiet NOWOŚCI: Rozplątani + Wielka Ryba

  o. Adam Szustak OP

  Świąteczny pakiet NOWOŚCI zawiera dwa najnowsze tytuły o. Adama Szustaka: 1. Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje? (książeczka i 2CD) 2. Wielka Ryba (książka + 3 CD) Dowiedz się więcej »
 25. Pakiet DLA NIEJ: Rozplątani + Projekt: JUDYTA

  66,00 zł

  55,00 zł

  Pakiet DLA NIEJ: Rozplątani + Projekt: JUDYTA

  o. Adam Szustak OP

  Pakiet Świąteczny DLA NIEJ zawiera dwa tytuły o. Adama Szustaka OP: 1. NOWOŚĆ! Rozplątani. Jak naprawiać trudne relacje? (książeczka i 2CD) 2. Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety? (książka + 2CD) Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 3439 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący