Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Książki

Produkty 1 do 25 z 7359 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Mały modlitewnik różańcowy

  2,90 zł

  2,32 zł

  Produkt niedostępny

  Mały modlitewnik różańcowy

  Jan Paweł II

  Zapraszamy Cię do wyrażenia swojej opinii na temat tego produktu. Z poniższego menu wybierz ocenę, którą dajesz tej pozycji. Dowiedz się więcej »
 2. Kunegunda Siwiec.Mistyczka miłosierdzia

  13,90 zł

  11,12 zł

  Produkt niedostępny

  Kunegunda Siwiec.Mistyczka miłosierdzia

  Anna Matusiak

  Urodzona w beskidzkiej Stryszawie służebnica Boża Kunegunda Siwiec była świecką karmelitanką i mistyczką. Jako ludowa katechetka przygotowywała babiogórskich górali do przyjęcia sakramentów, a przykład jej świętego, wypełnionego cierpieniem i służbą bliźnim życia stał się dla nich wzorem pokornego zawierzenia Chrystusowi. Dowiedz się więcej »
 3. Rycerze Chrystusa

  34,90 zł

  27,92 zł

  Produkt niedostępny

  Rycerze Chrystusa

  Andrzej Solak

  Porywająca opowieść o owianych legendą Bożych wojownikach, których losy od wieków fascynują zarówno historyków, jak i pasjonatów sztuki wojennej.
  Tajemnice związane z działalnością templariuszy, joannitów, lazarytów, bożogrobców czy krzyżaków pobudzają wyobraźnię nie tylko miłośników historii, lecz także pisarzy i scenarzystów filmowych. Dowiedz się więcej »
 4. W poszukiwaniu Bożej woli

  49,90 zł

  39,92 zł

  Produkt niedostępny

  W poszukiwaniu Bożej woli

  Sacramento Calderon

  Ojciec Faustyn Mguez pijar, naukowiec, założyciel Zgromadzenia Córek Boskiej Pasterki, szczególnie zatroskany o edukację i wychowanie dziewcząt. Kanonizacja ojca Mgueza to znakomita okazja, by przypomnieć sobie postać tego świętego wychowawcy i wiernego ucznia św. Dowiedz się więcej »
 5. Brat Elia

  29,90 zł

  23,92 zł

  Produkt niedostępny

  Brat Elia

  Fiorella Turolli

  We Włoszech ściągają do niego tłumy wiernych i proszą o modlitwę wstawienniczą. Posługuje charyzmatem uzdrawiania, a jego bliscy mówią także o darze bilokacji. Dowiedz się więcej »
 6. Repetytorium biblijne

  32,99 zł

  26,39 zł

  Produkt niedostępny

  Repetytorium biblijne

  ks.Tomasz Jelonek

  Z bogatego arsenału wiedzy biblijnej dla jej poznania i ugruntowania wybrano najistotniejsze tematy: historia, charakterystyka ksiąg historycznych, prorockich, mądrościowych i apokaliptycznych, problem powstawania Ewangelii oraz takie tematy, jak: zbawienie, stworzenie, przymierze, mesjanizm i eschatologia (rzeczy ostateczne).
  Przystępny sposób przedstawienia pozwala wejść w sedno Biblii i nauczyć się swobodnego poruszania się po niej. Dowiedz się więcej »
 7. Nasz Wielki Patron Św. Katarzyna Aleksandryjska

  12,90 zł

  9,70 zł

  Nasz Wielki Patron Św. Katarzyna Aleksandryjska

  Henryk Bejda

  Dlaczego św. Katarzyna patronuje tak wielu kościołom i parafiom? Co znaczy, że św. Katarzyna zaliczana jest do grona tzw. Czternastu Wspomożycieli? Dowiedz się więcej »
 8. Kim jesteś, gdy nikt nie patrzy

  24,90 zł

  19,92 zł

  Kim jesteś, gdy nikt nie patrzy

  Bill Hybels


  Jak podejmować konsekwentne decyzje i nie ulegać kompromisom

  Dajemy z siebie wszystko, gdy ktoś nas ocenia. Ale jacy jesteśmy, gdy nikt nie patrzy To wtedy na jaw wychodzi charakter - bycie konsekwentnym nawet wtedy, gdy wydaje się, że jest to bez znaczenia. Dowiedz się więcej »
 9. Uzdrawiająca moc Ducha Świętego

  20,00 zł

  16,00 zł

  Uzdrawiająca moc Ducha Świętego

  Józef Witko OFM


  Ojciec Józef Witko, franciszkanin, kaznodzieja i uczestnik ruchu charyzmatycznego, już od ponad dziesięciu lat odprawia Msze św. w intencji chorych z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie duchowe. Dowiedz się więcej »
 10. Oni Cię nie zawiodą

  17,90 zł

  14,32 zł

  Oni Cię nie zawiodą

  Sylwester Szefer (oprac.)

  Często gdy modlimy się w sprawach szczególnie trudnych, czy też w naszych oczach beznadziejnych, ogarniają nas wątpliwości, czy tak wielkie problemy mogą zostać rozwiązane. Zapominamy jednak, że miłosierdzie Boga jest nieskończone, a On sam dał nam potężnych orędowników, których wstawiennictwo w sposób szczególny porusza Jego serce. Dowiedz się więcej »
 11. Bezcieleśni

  27,90 zł

  22,32 zł

  Bezcieleśni

  Agostino Tommaselli

  Punktem wyjścia w tej książce jest moment odłączenia ducha od ciała. Co się z nim wówczas dzieje? Jakie są jego dalsze losy? Jak my, tu na ziemi, możemy kontaktować się z nim nie narażając się na działanie szatana?
  Agostino Tommaselli odwołując się do Pisma Świętego, nauczania Magisterium Kościoła, oraz Tradycji katolickiej w przejrzysty sposób wyjaśnia, czym jest życie po śmierci. Dowiedz się więcej »
 12. Mądrość pustyni

  24,90 zł

  19,92 zł

  Mądrość pustyni

  Thomas Merton

  Mądrość pustyni to zbiór opowieści z życia chrześcijańskich pustelników z IV w. naszej ery, którzy w oddaleniu od zamętu świata szukali zbawienia, samotności i życia kontemplacyjnego. Dowiedz się więcej »
 13. 12 taj. chrześcijaństwa, które rzuciły wyzwanie...

  32,90 zł

  26,32 zł

  12 taj. chrześcijaństwa, które rzuciły wyzwanie...

  Patrick Sbalchiero

  Czy figura może płakać?
  Jak to możliwe, że ciała nie ulegają zepsuciu?
  Co sądzić o tańcu słońca w Fatimie?
  Jaką tajemnicę skrywa słynny Całun Turyński?
  I czym naprawdę są stygmaty?
  Historyk i dziennikarz Patrick Sbalchiero przeprowadza pasjonujące śledztwo, rozwiązując dwanaście największych tajemnic historii Kościoła. Bezlitośnie konfrontuje je z nauką, rozstrzygając ostatecznie zawzięty pojedynek wiary z chłodnym, analitycznym umysłem badacza. Dowiedz się więcej »
 14. Bądźcie miłosierni jak Ojciec

  14,90 zł

  11,92 zł

  Bądźcie miłosierni jak Ojciec

  o. Antonello Cadeddu, o. Henrique Porcu

  Tam, gdzie jest miłosierdzie, wszelkie ograniczenie staje się miejscem gościny: wszelka nędza staje się miejscem miłosierdzia; wszelkie zło staje się miejscem przebaczenia i wszelka otchłań niegodziwości zostaje wchłonięta, wypełniona przez głębię nieskończonej Miłości, gdzie w zachwycający sposób ukazuje się miłość Boża.
  fragment
  Ojcowie Antonello Cadeddu i Henrique Porcu, włoscy misjonarze pracujący w Brazylii, posługując wśród ludzi najuboższych i znajdujących się na marginesie życia, byli świadkami wielu nawróceń i uzdrowień. Dowiedz się więcej »
 15. Modlitwy prosto z nieba

  24,90 zł

  19,92 zł

  Modlitwy prosto z nieba

  Joan Carroll Cruz, Andrzej Wojtasik

  W licznych objawieniach Pan Jezus i Matka Boża przekazywali świętym, mistykom i wizjonerom, że istnieją modlitwy, których odmawianie z wiarą i ufnością zapewnia określone, obfite łaski.
  Składali tym samym szczególne obietnice, których adresatami są wszyscy wierzący. Dowiedz się więcej »
 16. Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce cz.2

  29,90 zł

  23,92 zł

  Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce cz.2

  Sylwia Palka

  W drugiej części bestsellerowej książki "Co Duch Święty mówi do Kościoła w Polsce?" znani charyzmatycy i ewangelizatorzy wyjaśniają, co stanowi sens ich niezwykłych misji, przed jakimi problemami oraz wyzwaniami stoi Kościół w Polsce. Tłumaczą także, w jaki sposób każdy, kto kocha Pana Jezusa, może korzystać z darów Ducha Świętego, by wypełniać Bożą wolę. Dowiedz się więcej »
 17. Praktykujący, ale czy... wierzący? w.II

  21,90 zł

  17,52 zł

  Produkt niedostępny

  Praktykujący, ale czy... wierzący? w.II

  o. Lech Dorobczyński OFM

  Wielu ludzi boi się relacji z Bogiem. Pragną Go, tęsknią za Nim, ale paradoksalnie boją się wejść z Nim w relację. Dowiedz się więcej »
 18. Portrety imienne i bezimienne

  29,90 zł

  23,92 zł

  Portrety imienne i bezimienne

  Józef Puciłowski OP

  Służby już na początku 1974 roku doszły do wniosku, że kościół dominikanów jest ośrodkiem najbardziej aktywnym. Tu sprawdzane są innowacje: msze bitowe, konferencje świeckich w kościele, spotkania z obcokrajowcami, a także rekolekcje dla niewierzących - co było, dodajmy, szczególną zasługą o. Dowiedz się więcej »
 19. Maksymilian M.Kolbe. Wyd.prezentowe

  54,90 zł

  43,92 zł

  Maksymilian M.Kolbe. Wyd.prezentowe

  Tomasz P.Terlikowski

  Maksymilian M. Kolbe Szaleniec Niepokalanej
  Mówiono o nim, że posiada niezwykły umysł, jest genialnym organizatorem i wielkim wizjonerem. Dowiedz się więcej »
 20. Gemma Galgani.Święta, do której codziennie modlił

  26,90 zł

  21,52 zł

  Gemma Galgani.Święta, do której codziennie modlił

  ks.Bernard Gallizia


  Gemma oznacza klejnot. Przy chrzcie obawiano się, że żadna z dotychczasowych świętych nie nosiła tego imienia. Dowiedz się więcej »
 21. Duchowe światła o.Pio. Myśli i modlitwy

  24,90 zł

  19,92 zł

  Duchowe światła o.Pio. Myśli i modlitwy

  Patrick Sbalchiero

  Duchowe światła o.Pio to niepowtarzalna szansa, by zajrzeć głęboko w duszę wielkiego kapłana,poznać jego przejmujące medytacje na temat Aniołów, Matki Bożej,Kościoła,rodziny,grzechu oraz demonów. Dowiedz się więcej »
 22. #Kawa z Bogiem czyli jak zrozumieć to,w co wierzę

  27,90 zł

  22,32 zł

  Produkt niedostępny

  #Kawa z Bogiem czyli jak zrozumieć to,w co wierzę

  Ks.Przemysław "Kawa" Kawecki, Katarzyna Szkarpeto

  Jeśli chciałbyś naprawdę zrozumieć to, w co wierzysz i wreszcie przestać bać się pytań ludzi, którzy są poza Kościołem,jeśli chciałbyś, aby traktowano Cię poważnie, ale nie kręcą Cię skomplikowane, teologiczne wywody- to Twoja lektura obowiązkowa!
  Ks.Przemek "Kawa" Kawecki,salezjanin, znany duszpasterz młodzieży, ewangelizator, odważnie i bez uników zmierzył się z najpopularniejszymi problemami nurtującymi wierzących. Dowiedz się więcej »
 23. Siła modlitwy wstawienniczej

  24,90 zł

  19,92 zł

  Siła modlitwy wstawienniczej

  Cyril John

  Wstawiennictwo nie jest zarezerwowane dla specjalnej grupy ludzi, którzy mają szczególny dar.Słowo Boże mówi nam jasno,że wezwany jest do niego każdy chrześcijanin. Dowiedz się więcej »
 24. Modlitewnik Rodzinny

  29,90 zł

  23,92 zł

  Produkt niedostępny

  Modlitewnik Rodzinny

  Elżbieta Wiater

  Modlitewnik rodzinny zawiera najpiękniejsze modlitwy , które pomogą całej twojej rodzinie dojrzewać i wzrastać w wierze. Z jego pomocą możesz wypraszać liczne łaski dla współmałżonka, modlić się o dar życia, powierzać Panu Jezusowi swoje dzieci, a także uczyć je najpiękniejszych form rozmowy z Bogiem. Dowiedz się więcej »
 25. Jezu,Ty się tym zajmij! TW

  39,90 zł

  31,92 zł

  Jezu,Ty się tym zajmij! TW

  Joanna Bątkiewicz-Brożek

  Mistyk. Posiadał przedziwny wgląd w duszę człowieka napisał ponad 220 tysięcy imaginette, obrazków z proroczym słowem skierowanym do konkretnej osoby. Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 7359 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący