Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Książki

Produkty 1 do 25 z 3642 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Zamach na Muzeum Hansa Klossa
  24,90 zł

  Zamach na Muzeum Hansa Klossa

  Dariusz Rekosz

  Bezwzględny morderca, skorumpowany polityk i bezduszny przedsiębiorca. Który z nich przyczynił się do zamachu? Podwójne zabójstwo i kradzież tajemniczej substancji z argentyńskiego laboratorium to dopiero początek akcji zorganizowanej grupy przestępczej Dowiedz się więcej »
 2. Pocztówka z Toronto
  19,90 zł

  Pocztówka z Toronto

  Dariusz Rekosz

  Śmierć, miłość, przyjaźń, pieniądze i wykluczenie społeczne – temu wszystkiemu musi sprostać Monika, uczennica przeciętnego gimnazjum, która żyjąc w otoczeniu beztroskich koleżanek i kolegów, skrywa swoją olbrzymią samotność Dowiedz się więcej »
 3. Kryzys ekonomiczny i kryzys wartości
  34,90 zł

  Kryzys ekonomiczny i kryzys wartości

  Paul Dembinski Prof.

  Autor śmiało wyznacza nowe kierunki działania dla współczesnego kapitalizmu, a szansę uzdrowienia światowych gospodarek widzi w chrześcijańskiej nauce społecznej i jej podstawowych zasadach odniesionych do sfery gospodarczo-społecznej Dowiedz się więcej »
 4. Wiosna Zmartwychwstania, seria Spojrzenia miłości, nr 7
  5,00 zł

  Wiosna Zmartwychwstania, seria Spojrzenia miłości, nr 7

  wybór i opracowanie Malwina Błażejczak

  Kiedy chcemy mówić o rzeczach ważnych, zdarza się, że brakuje nam odpowiednich słów. Możemy wtedy sięgnąć po myśli pisarzy, świętych, filozofów, opatrzone pięknymi fotografiami. Książeczka zawiera miejsce na dedykację Dowiedz się więcej »
 5. Ojciec Franciszek Maria od Krzyża Jordan. cz. I - Życie i dzieło (1848-1918)
  30,00 zł

  Ojciec Franciszek Maria od Krzyża Jordan. cz. I - Życie i dzieło (1848-1918)

  Michał Piela SDS

  Podstawowy ideał przedsięwzięcia apostolskiego o. Franciszka Marii od Krzyża Jordana o rozmachu uniwersalnym wyrażają słowa, jakie zapisał na początku swojego Dziennika Duchowego: „Wszystko dla większej chwały Bożej i dla zbawienia dusz” Dowiedz się więcej »
 6. O bogactwach Kościoła
  39,90 zł

  O bogactwach Kościoła

  Andrzej A. Napiórkowski OSPPE, Marek Chojnacki OCist, ks. Józef Morawa

  Zebrane artykuły wybitnych polskich teologów prezentują elementy bogactwa Kościoła. Nie tyle jednak chodzi tu o skarby materialne i widzialne, ile o odkrywanie, przypominanie i wypowiadanie językiem współczesnym pięknych i trudnych treści objawienia judeochrześcijańskiego Dowiedz się więcej »
 7. Abyś nie stawał się ale-katolikiem. Drogi krzyżowe dla młodzieży, narzeczonych, dorosłych
  12,90 zł

  Abyś nie stawał się ale-katolikiem. Drogi krzyżowe dla młodzieży, narzeczonych, dorosłych

  Aleksander Radecki

  Jestem katolikiem, ale… Chrześcijaństwo to wyzwanie i odpowiedzialność za podejmowane decyzje, które w dzisiejszych czasach niełatwo nam podejmować Dowiedz się więcej »
 8. Służebnica Boża Siostra Leonia Nastał - Uwierzyłam Miłości
  29,00 zł

  Służebnica Boża Siostra Leonia Nastał - Uwierzyłam Miłości

  s. Leonia Nastał , (czyta) Jacek Lecznar , Edyta Kościelniak , Izabela Drobotowicz-Orkisz

  Maria Nastał (1903-1940), w Zgromadzeniu Sióstr Służebniczek NMP NP – s. Leonia, z 36 lat swego ziemskiego życia, 22 spędziła w stanie świeckim, jakby nieproporcjonalnie do swych pragnień, które od dzieciństwa wybiegały ku życiu zakonnemu Dowiedz się więcej »
 9. Ale o co chodzi? Pytania nastolatków o Wiarę i Kościół
  3,90 zł

  Ale o co chodzi? Pytania nastolatków o Wiarę i Kościół

  Katarzyna Kłysik

  Napisałam to wszystko po to, abyś nie stracił wiary z powodu tego, że czegoś nie rozumiesz. Napisałam tę książkę po to, żebyś chciał szukać, rozwijać i nadal doświadczać Dowiedz się więcej »
 10. Zdumiewająca potęga wiary
  29,90 zł

  Zdumiewająca potęga wiary

  Merlin Carothers

  Większość z nas wie, że daleko nam do doskonałości. Co więc musi się stać, abyśmy my, tacy ułomni, uwierzyli, że mimo to trafi my do nieba? Jezus powiedział, że każdy z nas musi się stać nowym człowiekiem – powtórnie narodzonym Dowiedz się więcej »
 11. Promyk szczęścia, seria Spojrzenia miłości, nr 6
  5,00 zł

  Promyk szczęścia, seria Spojrzenia miłości, nr 6

  św. Urszula Ledóchowska, wybór i opracowanie Malwina Błażejczak

  Książeczka ze zbiorem słów św. Urszuli Ledóchowskiej, założycielki Zgromadzenia Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego. Uśmiech i pogoda ducha – na tym polega nasze pierwsze apostolskie zadanie. Książeczka zawiera miejsce na dedykację. Dowiedz się więcej »
 12. Na drogach miłości, seria Spojrzenia miłości, nr 5
  5,00 zł

  Na drogach miłości, seria Spojrzenia miłości, nr 5

  Papież Franciszek

  Zbiór wypowiedzi papieża Franciszka. Świętość jest dla każdego – mówi Ojciec Święty. A Ty? Czy chcesz być chrześcijaninem dobrobytu, czy chrześcijaninem, który zawsze jest blisko Jezusa?Książeczka zawiera miejsce na dedykację Dowiedz się więcej »
 13. Mała Arabka - listy
  39,90 zł

  Mała Arabka - listy

  bł. Maria od Jezusa Ukrzyżowanego (Mariam Baouardy)

  Mała Arabka jest dziś bardzo ważną postacią.Reprezentuje odchodzący coraz szybciej do historii świat chrześcijańskich Arabów. W życiu Mariam Baouardy (w zakonie karmelitanek znanej jako Maria od Jezusa Ukrzyżowanego) nie brakowało żadnego ze współczesnych problemów chrześcijan Dowiedz się więcej »
 14. Dobry łotr Tajemnica miłosierdzia
  29,90 zł

  Dobry łotr Tajemnica miłosierdzia

  André Daigneault

  Miłosierna postawa Jezusa, zawsze poszukującego tego, „co zginęło”: zagubionych owiec, prostytutek, synów marnotrawnych, ujawniła się w sposób najbardziej wstrząsający na Kalwarii, kiedy umierał między dwoma bandytami. Ta postawa była i niestety wciąż jest zgorszeniem dla wielu „sprawiedliwych” Dowiedz się więcej »
 15. Prosta droga do świętości. Śladem św. Teresy z Lisieux
  29,90 zł

  Prosta droga do świętości. Śladem św. Teresy z Lisieux

  Wilfrid Stinissen OCD

  Człowiek psychicznie zraniony nie jest z góry skazany na nieudane życie. Teresa wybrała swoją przyszłość przez wolne i odpowiedzialne postanowienie. Wzięła odpowiedzialność za swój los. Nie pozwoliła by powodowały nią impulsy i psychiczne niedomagania. Chciała coś uczynić ze swoim życiem i tę wolę obróciła w czyn Dowiedz się więcej »
 16. KRUCJATA WYKLĘTYCH. Z bronią w ręku przeciw komunie
  31,90 zł

  KRUCJATA WYKLĘTYCH. Z bronią w ręku przeciw komunie

  Andrzej Solak

  Znakomicie opowiedziana historia Polaków, którzy po 1944 roku wystąpili z bronią w ręku przeciw czerwonemu totalitaryzmowi. Głównymi bohaterami książki są walczący z pojałtańskim porządkiem partyzanci nazywani Żołnierzami Niezłomnymi lub Wyklętymi. Nie zapomniano również o bojownikach prowadzących wieloletnią walkę w obronie polskości Kresów, anektowanych przez sowieckiego sąsiada Dowiedz się więcej »
 17. PRZEBŁYSKI NIEBA. Prawdziwe historie, które pokazują, że śmierć jest drogą do nowego życia
  32,90 zł

  PRZEBŁYSKI NIEBA. Prawdziwe historie, które pokazują, że śmierć jest drogą do nowego życia

  Trudy Harris

  Poznaj niezwykłe historie ludzi, którzy dostali od Boga dar doświadczenia przebłysków tego, co czeka nas po śmierci. W tej książce znajdziecie kilkadziesiąt takich historii pełnych znaków, świadczących o tym, że śmierć nie jest ostatecznym końcem naszego istnienia, a jedynie przejściem do innego świata. Książka ta może być inspiracją i wsparciem dla wszystkich, którzy stoją w obliczu śmierci – swojej lub swoich bliskich – ale także dla tych, którzy mają wątpliwości co do ciągłości naszego istnienia po odejściu z tego świata Dowiedz się więcej »
 18. Szklane skrzydła
  35,00 zł

  Szklane skrzydła

  Gina Holmes

  U progu dorosłości 17-letniej Penny Carson wydaje się, że znalazła swojego księcia z bajki w osobie zatrudnionego na farmie pracownika sezonowego, Trenta Taylora. Jego efekciarskie obietnice i ładna buzia przekonują Penny, że właśnie Trent jest jej ucieczką od apodyktycznego ojca i nudnego, prowincjonalnego miasteczka Dowiedz się więcej »
 19. Boża kompania
  19,95 zł

  Boża kompania

  Mateusz Pietrzak

  Co znaczy żyć wiarą dla antyterrorysty, komandosa, żołnierza, ratownika TOPR czy WOPR, alpinisty, strażaka czy policjanta? Przed nami świadectwa piętnastu mężczyzn, którzy poprzez swój trudny zawód lub niebezpieczne hobby ukazują własne męstwo, stanowczość i siłę. I, co najważniejsze, mają odwagę przyznać się w swoich środowiskach do wiary w Jezusa Chrystusa Dowiedz się więcej »
 20. Mój trener nazywa się Jezus
  14,95 zł

  Mój trener nazywa się Jezus

  Carlo Nesti

  Po bestsellerowym poradniku Carla Nestiego Mój psycholog nazywa się Jezus, przyszedł czas na to, aby autor wykorzystał dziedzinę życia, którą zna najlepiej, czyli sport. Zanany włoski dziennikarz sportowy, który ma doskonały dar analizowania różnych aspektów życia człowieka wierzącego, znów daje nam do ręki perełkę Dowiedz się więcej »
 21. Dla szefa. Perełka 255
  3,50 zł

  Dla szefa. Perełka 255

  Szanuj szefa swego, bo możesz mieć gorszego. No właśnie. Tym wszystkim, którzy są niebywałymi szczęściarzami i mają najlepszego szefa na świecie przypominamy, aby od czasu do czasu wyrazić swą wdzięczność w dobrym słowie i drobnym geście. A jako załącznik polecamy ten mały prezent Dowiedz się więcej »
 22. Dla szefowej. Perełka 254
  3,50 zł

  Dla szefowej. Perełka 254

  Już czas najwyższy, aby powiedzieć jak wspaniałą osobą jest twoja szefowa. Pamiętaj jednak, że jak każda kobieta, ona również uwielbia dostawać prezenty! Czasem wystarczy coś małego, aby sprawić wielką radość Dowiedz się więcej »
 23. Czyściec przedsionkiem nieba
  14,90 zł

  Czyściec przedsionkiem nieba

  Justyna Zientkowska

  (...) Zarysowana problematyka znalazła ciekawe i rzetelne rozwinięcie w książce Justyny Zientkowskiej. Autorka przedstawiła teologiczne implikacje wizji czyśćca zawarte w prywatnych objawieniach św. Katarzyny z Genui, św. Faustyny Kowalskiej oraz Marii Simmy. Obraz i nauka o czyśćcu zawarte w objawieniach mistyczek odsłaniają przede wszystkim samotność i smutek dusz w czyśćcu, ale też przebija z nich potęga Bożego Miłosierdzia Dowiedz się więcej »
 24. Pastoralne nawrócenie w teorii i praktyce parafialnej
  39,90 zł

  Pastoralne nawrócenie w teorii i praktyce parafialnej

  Ks. Bogdan Biela

  Jednym z określeń, które papież Franciszek wprowadził do terminologii kościelnej jest termin „nawrócenie duszpasterskie” (z hiszpańskiego conversión pastoral). Jeden z fragmentów adhortacji „Evangelii gaudium” wprost nosi tytuł „Duszpasterstwo w nawróceniu” (…). W nurt poszukiwań odpowiedzi na pytanie: jak realizować duszpasterstwo w nawróceniu, czyli w kluczu misyjnym w parafialnej rzeczywistości w Polsce, wpisuje się publikacja ks. Bogdana Bieli Dowiedz się więcej »
 25. Moje chachary
  17,90 zł

  Moje chachary

  Barbara Reiman

  Ta książeczka to jest po prostu kawał mojego życia, mojej pasji i jednocześnie mojej pracy. Niech Radość będzie z Wami... Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 3642 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący