Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Adwent

6 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Minutka ze Słowem. Rozważania do Ewangelii na każdy dzień. Adwent, Boże Narodzenie, Wielki Post, Wielkanoc (ks. Eugeniusz Ploch)

  29,00 zł

  21,75 zł

  Produkt niedostępny

  Minutka ze Słowem. Rozważania do Ewangelii na każdy dzień. Adwent, Boże Narodzenie, Wielki Post, Wielkanoc (ks. Eugeniusz Ploch)

  ks. Eugeniusz Ploch

  „Nie brakuje ani sekundy” – powiedział ks. Ploch z uśmiechem. I oto jest: nowa „Minutka ze Słowem” – codzienne rozważania do Ewangelii autorstwa znanego opolskiego kapłana, poszerzone, zmienione, przeredagowane, gotowe trafić do kolejnych czytelników Dowiedz się więcej »
 2. ROZWAŻANIA NA CAŁY ADWENT
  12,00 zł

  ROZWAŻANIA NA CAŁY ADWENT

  Peter-Hans Kolvenbach SJ

  Adwent jest dobrym czasem, by na nowo podjąć modlitwę i lekturę Pisma Świętego. Nie jest jednak łatwo tak od razu uczynić tę próbą owocną. Nieraz potrzebujemy przewodnika Dowiedz się więcej »
 3. Rozważania adwentowe

  29,90 zł

  23,92 zł

  Produkt niedostępny

  Rozważania adwentowe

  ks. Tomasz Jelonek

  Życie Kościoła dokonuje się pod szczególnym napięciem eschatologicznym. Kościół bowiem stale skierowany jest ku ostatecznej rzeczywistości i powtórnemu przyjściu Chrystusa Dowiedz się więcej »
 4. CZEKAJĄC NA PANA. Gry, zabawy, rebusy, krzyżówki i kolorowanki na adwent
  10,90 zł

  CZEKAJĄC NA PANA. Gry, zabawy, rebusy, krzyżówki i kolorowanki na adwent

  Adam Ligęza SP

  Adwent to czas oczekiwania na Boże Narodzenie, na przyjście naszego Pana. Z tą książeczką może to być dla dzieci czas naprawdę radosny i pełen wrażeń. Znajdą one w niej edukacyjną zabawę na każdy dzień adwentu Dowiedz się więcej »
 5. Nasza droga do Betlejem. Scenariusze na roraty 2013
  34,90 zł

  Nasza droga do Betlejem. Scenariusze na roraty 2013

  Elżbieta Śnieżkowska-Bielak

  W codziennym zabieganym życiu nie zawsze znajdujemy czas na rozmowy z dziećmi na tematy religijne. Rzadko kiedy bierzemy do ręki Pismo Święte Dowiedz się więcej »
 6. Adwentowa reanimacja
  19,00 zł

  Adwentowa reanimacja

  Eugeniusz Burzyk (ks.)

  To kolejna książka ks. Burzyka zawierająca propozycje krótkich, zaledwie kilkuminutowych kazań, które mogą reanimować tych, którzy są daleko Boga i nie Dowiedz się więcej »

6 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący