Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Książki

Chyba każdy ma na swojej półce taką książkę, do której chce się wracać i którą gorąco poleca się znajomym. Jedni miłują się w kryminałach, innych przyciągają romanse, a jeszcze innych powieści przygodowe. Są też tacy, którzy swoje regały mają wypełnione przez książki chrześcijańskie. Właśnie dla nich działamy i czuwamy nad tym, aby w naszej ofercie znalazły się najlepsze książki religijne.

Czym wyróżnia się dobra książka religijna?

Przede wszystkim książki religijne niosą ze sobą dobre przesłanie. Wśród nich szczególnie cenne dla czytelników są te, które odpowiadają na ich aktualne problemy duchowe oraz na trudności z pogranicza wiary i psychologii. To właśnie w nich ludzie odnajdują rozwiązanie swoich życiowych zagwostek, doszukują się wsparcia i czują, że nie są pozostawieni sami sobie z tym, co ich dotyka. Nie brakuje tu dobrych rad i życiowych przykładów. Co ważne, dziś nie tylko osoby duchowne piszą książki katolickie. Decyduje się na to coraz więcej osób świeckich, które w swoim życiu doświadczyły wyjątkowej obecności Boga lub wiedzą, że tylko relacja z Nim może prowadzić do dobrego życia. Właśnie tą wiedzą autorzy chcą dzielić się z czytelnikami, wskazując im drogę, która w wielu wypadkach może być pierwszym krokiem do szczęśliwego życia.

Książki chrześcijańskie - lekarstwo na zło?

Niektórzy sięgają po książki o tematyce religijnej, dlatego że taka lektura daje im spokój ducha i pozwala trwać w przekonaniu, że żyje się “po coś”. To bardzo ważna wiadomość dla osób wierzących i zdecydowanie dobra nowina dla tych, których wiara dopiero raczkuje. W Polsce cały czas religia katolicka jest przeważającym wyznaniem. Mianem “katolików” określa się ponad 90 proc. naszego społeczeństwa, a co dziesiąty Polak ocenia swoją wiarę jako głęboką. Skoro więc wiara stanowi jeden z najważniejszych aspektów w działaniach polskiego społeczeństwa, nic dziwnego, że ludzie dążą do tego, by odkrywać ją coraz głębiej. Właśnie dlatego niejednokrotnie w ich rękach znajduje się książka religijna. Taka lektura pomaga nie tylko poznać istotę chrześcijaństwa, ale ukazuje także historie osób, które z Panem Bogiem żyły na co dzień.

Książki religijne, które warto przeczytać

Tak samo, jak w przypadku świeckich powieści, dramatów czy poezji, tak i tu można wyróżnić najlepsze książki katolickie. Bestsellery znane chyba każdemu to m.in. “Decyduj i walcz”, “Uzdrowienie finansów” czy “Dzikie serce”. Wśród nabożeństw i modlitw w ostatnim czasie króluje “Traktat o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny” oraz modlitwa “Jezu, Ty się tym zajmij”. Wśród literatury religijnej z pewnością znajdą coś dla siebie także miłośnicy historii Kościoła oraz ci, którzy z wielką dokładnością chcieliby poznać nauczanie papieży i Ojców Kościoła. Właśnie dla nich w naszych zbiorach znajdują się pięknie wydane adhortacje, encykliki i listy. Zdecydowanym bestsellerem wśród osób wierzących jest oczywiście Pismo Święte, które jest nie tylko opowieścią o dawnych czasach, ale ma też ważne przesłanie dla ludzi współczesnych. Wśród różnych wydań Pisma Świętego “liderem” jest zdecydowanie klasyczna Biblia Tysiąclecia, a także jej specjalna, ilustrowana edycja dla młodych.

Odkryj bogactwo literatury chrześcijańskiej

Jeszcze długo moglibyśmy wymieniać wartościowe książki religijne. Nic jednak nie daje takiej satysfakcji, jak odkrywanie jej samemu, krok po kroku, aż w końcu trafi się na prawdziwą literacką perłę. A tych - jak już pewnie zdążyłeś zauważyć - wcale nie jest mało. Dlatego teraz zapraszamy Cię byś sam poszukał w naszej księgarni internetowej takiej książki, która być może na Twoim regale zajmie najważniejsze miejsce. Gloria24.pl gwarantuje dobre i tanie książki religijne, miłą obsługę i szybką wysyłkę.

Produkty 1 do 25 z 8818 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. Która godzina? Zeszyt z naklejkami

  14,99 zł

  11,99 zł

  Produkt niedostępny

  Która godzina? Zeszyt z naklejkami

  praca zbiorowa

  Odnajdywanie i przyklejanie naklejek rozwija zdolności motoryczne.
  Dodatkowe pytania powtórkowe sprawdzają, czy Twoje dziecko wystarczająco dobrze opanowało odczytywanie godzin z zegara. Dowiedz się więcej »
 2. Kościół a nowoczesność

  69,00 zł

  55,20 zł

  Kościół a nowoczesność

  ks. Artur Kasprzak

  Celem Autora jest przede wszystkim pokazanie, w jaki sposób Kościół we Francji próbował zmierzyć się z wyzwaniami, jakie niosły ze sobą zmiany społeczno-kulturowe zachodzące w społeczeństwie francuskim, które odcisnęły swoje piętno również na Kościele, i na te wyzwania odpowiedzieć. Chodzi także o pokazanie recepcji nauczania Soboru Watykańskiego II w Kościele francuskim. Dowiedz się więcej »
 3. 2 List do Koryntian

  12,00 zł

  9,60 zł

  Produkt niedostępny

  2 List do Koryntian

  praca zbiorowa

  Nowy Przekład Dynamiczny Pisma św. jest dla czytelników Biblii w wielu miejscach zdecydowanie bardziej zrozumiały z uwagi na to, że koncentruje się nie tyle na dosłownym tłumaczeniu poszczególnych słów, co na logicznym przekazywaniu myśli. Dowiedz się więcej »
 4. 1 List do Koryntian

  12,00 zł

  9,60 zł

  Produkt niedostępny

  1 List do Koryntian

  praca zbiorowa

  Jak przekazać tradycyjne wartości rodzącego się chrześcijaństwa, które czerpie z głębi nauczania Starego Testamentu? No właśnie tak, jak to uczynił Apostoł Paweł, którego osobowość kształtowały odwieczne prawdy, a on w czytelny sposób przekazał je ludziom sobie współczesnym. Idąc w jego ślady, wydawcy oraz tłumacze NPD przekazują obecnemu pokoleniu Pawłowe nauczanie językiem i frazeologią zrozumiałą i czytelną dla nas, otwierając tym samym głębię Chrystusowego nauczania. Dowiedz się więcej »
 5. Kostek na planie filmowym

  16,91 zł

  13,53 zł

  Produkt niedostępny

  Kostek na planie filmowym

  Alex T. Smith, Anna Niedźwiedzka

  Hop! Hop! Podskakiwanie na trampolinie to świetna zabawa i okazuje się bardziej niezwykła niż Kostek przypuszczał bo po jednym takim skoku nasz bohater ląduje w samym środku planu filmowego!
  - Seria dla początkujących czytelników
  - Przygody Kostka można oglądać w serialu Claude na kanale Disney Junior
  Dowiedz się więcej »
 6. Kubuś i przyjaciele. 100 pierwszych słów

  14,99 zł

  11,99 zł

  Produkt niedostępny

  Kubuś i przyjaciele. 100 pierwszych słów

  praca zbiorowa

  Kubuś, Tygrys, Prosiaczek, Kłapouchy i pozostali mieszkańcy Stuwiekowego Lasu od pokoleń są znani i lubiani przez dzieci i dorosłych na całym świecie. Teraz maluchy mogą zaznajomić się z nimi i jednocześnie poznać nowe wyrazy. Dowiedz się więcej »
 7. Jezus z Nazaretu

  39,90 zł

  31,92 zł

  Produkt niedostępny

  Jezus z Nazaretu

  Joseph Ratzinger

  Benedykt XVI o najważniejszych wydarzeniach historii zbawienia
  Ta część bestsellerowego tryptyku Benedykta XVI mówi o ostatnich ośmiu
  dniach ziemskiego życia Jezusa, czyli okresie pomiędzy Niedzielą Palmową
  a Niedzielą Zmartwychwstania. Krok po kroku papież przygląda się gestom
  i słowom Mesjasza, jak również otaczających Go ludzi apostołów, uczonych
  w Piśmie, a także Jego katów pytając, co mówią one współczesnemu człowiekowi. Dowiedz się więcej »
 8. Mały pokój z książkami

  39,90 zł

  31,92 zł

  Produkt niedostępny

  Mały pokój z książkami

  Eleanor Farjeon, Edward Ardizzone

  Kultowy zbiór baśniowych opowiadań dla dzieci po raz pierwszy w pełnej wersji i z oryginalnymi ilustracjami.
  Czego znowu chcą ode mnie? zapytał Król. Dowiedz się więcej »
 9. Izrael po mojemu

  34,90 zł

  27,92 zł

  Produkt niedostępny

  Izrael po mojemu

  Renata Pruszkowska

  Podobno podróże początkowo odbierają nam mowę, a później nie pozwalają przestać mówić. U mnie się to sprawdziło. Dowiedz się więcej »
 10. Prawda jest spotkaniem

  44,90 zł

  35,92 zł

  Produkt niedostępny

  Prawda jest spotkaniem

  Papież Franciszek

  Kaplica Domu Świętej Marty, godzina 6.30. Dowiedz się więcej »
 11. Jak rozpoznać złego ducha i jak pomagać...

  49,00 zł

  39,20 zł

  Jak rozpoznać złego ducha i jak pomagać...

  Anna M. Noworol

  Jak rozpoznać złego ducha? Jak odkryć jego realną obecność w świecie i we własnym życiu? Pierwsze przykazanie nie będziesz miał bogów cudzych przede mną wciąż pozostaje aktualne. Bożki Starego Testamentu nie zniknęły z upływem lat, a złe duchy nie są wytworem ludzkiej fantazji. Dowiedz się więcej »
 12. DOMOWY AKT ZAWIERZENIA „JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ”
  19,90 zł

  DOMOWY AKT ZAWIERZENIA „JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ”

  Obrazek drewniany, złocony z najpiękniejszymi fragmentami aktu pełnego zawierzenia Dowiedz się więcej »
 13. Halloween. Zabawa czy zagrożenie?

  24,90 zł

  19,92 zł

  Produkt niedostępny

  Halloween. Zabawa czy zagrożenie?

  ks. Andrzej Zwoliński

  Noc Halloween w kalendarzu rytuałów satanistycznych związana jest z praktyką tzw. czarnych mszy (parodia Mszy św. Dowiedz się więcej »
 14. Kłopot na wystawie psów. Ilustrowana czytanka

  13,99 zł

  11,19 zł

  Produkt niedostępny

  Kłopot na wystawie psów. Ilustrowana czytanka

  praca zbiorowa

  Nancy to rezolutna sześciolatka, która dobrze wie, czego chce wszystko w jej życiu musi być szykowne i wytworne, oczywiście! Gdy pewnego dnia zobaczyła w telewizji relację z wystawy psów, postanowiła zorganizować równie eleganckie zawody wśród przyjaciół i ich pupili. Była pewna, że z tak szykownym kompanem jak jej pies Frenchy, zwycięstwo ma w kieszeni. Dowiedz się więcej »
 15. Akademia mądrego dziecka. Co jeździ i lata

  5,99 zł

  4,79 zł

  Produkt niedostępny

  Akademia mądrego dziecka. Co jeździ i lata

  Marzena Dobrowolska,

  Proste kolorowanki z naklejkami - w sam raz dla małych artystów! Książeczki z serii "Akademia mądrego dziecka. Poznaję świat" rozwijają sprawność manualną, ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, poszerzają wiedzę o świecie, przygotowują do nauki czytania i pisania oraz uczą wartości społecznych. Dowiedz się więcej »
 16. Akademia mądrego dziecka. Zwierzęta świata

  5,99 zł

  4,79 zł

  Produkt niedostępny

  Akademia mądrego dziecka. Zwierzęta świata

  Marzena Dobrowolska

  Proste kolorowanki z naklejkami - w sam raz dla małych artystów! Książeczki z serii "Akademia mądrego dziecka. Poznaję świat" rozwijają sprawność manualną, ćwiczą koordynację wzrokowo-ruchową, poszerzają wiedzę o świecie, przygotowują do nauki czytania i pisania oraz uczą wartości społecznych. Dowiedz się więcej »
 17. Hania Humorek i przyjaciele. Zręczni leworęczni

  19,99 zł

  15,99 zł

  Produkt niedostępny

  Hania Humorek i przyjaciele. Zręczni leworęczni

  Megan McDonald

  Leworęczni są pomysłowi. Leworęczni to geniusze. Dowiedz się więcej »
 18. Hania Humorek i przyjaciele. Wróżka Zębuszka

  19,99 zł

  15,99 zł

  Produkt niedostępny

  Hania Humorek i przyjaciele. Wróżka Zębuszka

  Megan McDonald

  . Dowiedz się więcej »
 19. Disney Junior. Moje bajeczki o przyjaźni

  19,99 zł

  15,99 zł

  Produkt niedostępny

  Disney Junior. Moje bajeczki o przyjaźni

  praca zbiorowa

  Aż osiem opowiadań o pięknie przyjaźni.
  Vampirina, Pola i Magda podczas muzycznego konkursu zaprzyjaźniają się z Wrzeszczącymi Dziewczynami. Dowiedz się więcej »
 20. Tabliczka mnożenia. Zeszyt z naklejkami

  14,99 zł

  11,99 zł

  Produkt niedostępny

  Tabliczka mnożenia. Zeszyt z naklejkami

  praca zbiorowa

  Odnajdywanie i przyklejanie odpowiednich naklejek rozwija zdolności motoryczne.
  Nagrody w formie naklejek pokazują postęp w nauce. Dowiedz się więcej »
 21. Hania Humorek. Mistrzyni humorków

  19,99 zł

  15,99 zł

  Produkt niedostępny

  Hania Humorek. Mistrzyni humorków

  Megan McDonald, Aldona Możdżyńska

  Nowa odsłona bestsellerowego pierwszego tomu cyklu o Hani Humorek
  Zaczyna się rok szkolny, ale Hania nie ma ochoty wracać do ławki. Od rana ma paskudny humorek. Dowiedz się więcej »
 22. Flagi świata. Zeszyt z naklejkami

  16,99 zł

  13,59 zł

  Produkt niedostępny

  Flagi świata. Zeszyt z naklejkami

  praca zbiorowa

  Poznawaj świat i flagi dzięki wyjątkowemu atlasowi z naklejkami. W środku znajdziesz ciekawostki o flagach oraz dane statystyczne na temat krajów. Dowiedz się więcej »
 23. Kopciuszek i mistrzyni marionetek.

  14,99 zł

  11,99 zł

  Produkt niedostępny

  Kopciuszek i mistrzyni marionetek.

  praca zbiorowa

  Seria żółta gwarantuje fantastyczną zabawę dzieciom dopiero rozpoczynającym swoją przygodę z czytaniem. Przeznaczona dla dzieci w wieku 6-8 lat. Dowiedz się więcej »
 24. Opowiadania dla chłopców

  24,99 zł

  19,99 zł

  Opowiadania dla chłopców

  praca zbiorowa

  Zbiorek zawiera cztery historie będące adaptacjami znanych powieści dla chłopców: Wyspa skarbów, W 80 dni dookoła świata, Biały Kieł, Chłopcy z Placu Broni. Młodzi czytelnicy poznają dzięki niemu niezapomniane przygody niezwykłych bohaterów, a lekturę umilą wspaniałe ilustracje. Dowiedz się więcej »
 25. Kalendarz ścienny 2019 Mój Ojciec Pio

  12,00 zł

  10,00 zł

  Kalendarz ścienny 2019 Mój Ojciec Pio

  Kalendarz z Ojcem Pio na rok 2019 Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 8818 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący