Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Świadectwa nawrócenia

Produkty 1 do 25 z 31 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek rosnący
 1. Nivaldo. Dobry łotr

  17,90 zł

  11,90 zł

  Nivaldo. Dobry łotr

  o. Henrique Porcu

  Czy istnieje sytuacja, która może powstrzymać moc Bożą? Skrajna bieda? Patologia i przemoc w rodzinie? Uzależnienie od narkotyków? Jeśli człowiek podejmie decyzję o zmianie życia i bezgranicznie zaufa, szybko okaże się, że dla Boga nie ma nic niemożliwego! Dowiedz się więcej »
 2. Miód ze skały

  28,00 zł

  24,90 zł

  Miód ze skały

  Roy Schoeman

  Miód ze skały to szesnaście wstrząsających historii współczesnych żydów, kobiet i mężczyzn, którzy odnaleźli pełnię judaizmu i wypełnienie się przymierza w Jezusie Chrystusie. Niektórzy pochodzą z zeświecczonych, liberalnych, a nawet ateistycznych rodzin żydowskich, podczas gdy inni wywodzą się z domów ortodoksyjnych lub nawet chasydzkich Dowiedz się więcej »
 3. Przywrócony do życia

  29,90 zł

  25,40 zł

  Przywrócony do życia

  Carver Alan Ames

  Przywrócony do życia to bardzo osobista książka jednego z najciekawszych mistyków i charyzmatyków naszych czasów Dowiedz się więcej »
 4. Hardcore. Nowe życie i miłość

  29,90 zł

  20,90 zł

  Hardcore. Nowe życie i miłość

  Monika Maśnik

  Chcesz być szczęśliwy? Tutaj, na ziemi? A może życie właśnie stawia Cię pod ścianą? Nie próbuj głową przebić muru, tylko... i właśnie o tym opowiadają: (...) Dowiedz się więcej »
 5. Przyśnił mi się Jezus

  34,90 zł

  26,20 zł

  Przyśnił mi się Jezus

  Tom Doyle

  Co byś zrobił, gdyby Jezus ukazał Cie się we śnie? Albo gdyby ukazał Ci się na jawie i wezwał do pójścia za Nim? Co gdyby te widzenie powtarzały się przez ponad trzydzieści dni z rzędu? Uwierzyłbyś? Zaufał Mu? Powierzył swe życie? A gdybyś na dodatek był muzułmaninem? Dowiedz się więcej »
 6. NIEWIERNY. Świadectwo nawróconego na chrześcijaństwo muzułmanina ściganego przez islamskich terrorystów

  39,90 zł

  31,92 zł

  NIEWIERNY. Świadectwo nawróconego na chrześcijaństwo muzułmanina ściganego przez islamskich terrorystów

  Ali Husnain z J.Chester

  Trzymająca w napięciu, pełna znaków Bożej mocy i opieki opowieść o sile wiary, dla której warto porzucić wszystko Dowiedz się więcej »
 7. Jestem Drugi

  34,90 zł

  26,17 zł

  Jestem Drugi

  Doug Bender, Dave Sterrett

  Zawodowy baseballista. Pastor z Tennessee. Gwiazda reality show. Samotna matka. Muzyk rockowy z multiplatynowymi płytami w dorobku. Co te osoby mają ze sobą wspólnego? Wszystkie sięgnęły dna. I wszystkie się od niego odbiły Dowiedz się więcej »
 8. BÓG POSYŁA NAS DO UBOGICH. O wspólnocie, uzależnionych i cudach, jakie Jezus działa w naszym życiu

  19,90 zł

  14,92 zł

  BÓG POSYŁA NAS DO UBOGICH. O wspólnocie, uzależnionych i cudach, jakie Jezus działa w naszym życiu

  Wiola i Marek Richter

  Niezwykle wciągająca i inspirująca opowieść o tajemnicy odkrywania Chrystusa w drugim człowieku Dowiedz się więcej »
 9. Tajemnice Bożego Miłosierdzia. Jezu, ufam Tobie.

  14,90 zł

  11,17 zł

  Tajemnice Bożego Miłosierdzia. Jezu, ufam Tobie.

  Małgorzata Pabis

  Miłosierdzie, jak prawdziwa miłość, nigdy nie ustaje, nie podlega ocenie ani stopniowaniu. Każdy może czerpać z tego źródła i doznawać łask, trzeba tylko bezwarunkowo zawierzyć Dowiedz się więcej »
 10. Twoje słowo jest lampą dla moich stóp
  25,90 zł

  Twoje słowo jest lampą dla moich stóp

  O. Antonello Cadeddu, O. Henrique Porcu

  Jak żyć tym Słowem? Z prostotą Ewangelii, prostotą dzieci Królestwa. Często czujemy się „przytłoczeni” nazbyt wieloma obowiązkami: „muszę pracować, muszę ewangelizować, muszę płacić dziesięcinę”. Nic z tych rzeczy! Dowiedz się więcej »
 11. JEZUS JEST MOIM PANEM. Ewangelizacja na Barce

  24,90 zł

  19,92 zł

  JEZUS JEST MOIM PANEM. Ewangelizacja na Barce

  Praca zbiorowa

  Ewangelizacja na Barce to spotkanie z żywym Bogiem w Jego słowie. To doświadczenie świadectwa uczniów Chrystusa Dowiedz się więcej »
 12. Wyrwani z niewoli
  25,00 zł

  Wyrwani z niewoli

  Piotr Zalewski

  Dawno, dawno temu żyło sobie dwóch chłopaków. Byli do siebie trochę podobni, mimo że nie znali siebie i mieszkali w zupełnie innym miejscu. Łączyło ich pragnienie bycia wyjątkowym i niepowtarzalnym Dowiedz się więcej »
 13. Historie cudownych uzdrowień i nawróceń
  24,90 zł

  Historie cudownych uzdrowień i nawróceń

  Christine Watkins

  Zbiór wzruszających historii nawróceń. Bezdomny narkoman, samotny mężczyzna, kandydat do pokojowej Nagrody Nobla, striptizerka, człowiek uzależniony od kokainy i zagubiona ateistka - wszyscy znaleźli nadzieję i uzdrowienie w kochającym Bogu Dowiedz się więcej »
 14. Jest alternatywa! Poruszające świadectwa nawróceń
  19,90 zł

  Jest alternatywa! Poruszające świadectwa nawróceń

  Rafał Szymkowiak OFMCap

  Książka, którą oddajemy do rąk czytelników, jest świadectwem życia ludzi związanych ze Wspólnotą Alternatywnych i ich przyjaciół, którzy odważyli się opowiedzieć o swoim piekle i niebie. Każdy, kto doświadczył życiowych trudności i pyta o sens tego, co się stało Dowiedz się więcej »
 15. Historie świętych grzeszników
  29,90 zł

  Historie świętych grzeszników

  abp Alban GoodierSJ

  Nawet najwięksi święci musieli walczyć ze swoimi najbardziej uciążliwymi wadami, pokusami ciała i duchową pustynią, która Dowiedz się więcej »
 16. Byłam scjentologiem
  29,90 zł

  Byłam scjentologiem

  Maria Pia Gardini

  Bohaterka opowiada o tym, co przeżyła w okresie, kiedy pozostawała w kościele holywoodzkich gwiazd, o kulisach organizacji i walce sądowej o zwrot pieniędzy Dowiedz się więcej »
 17. Spotkałem ich w drodze
  14,90 zł

  Spotkałem ich w drodze

  Ks. Andrzej Zwoliński

  Ks. Andrzej Zwoliński opisuje historię sześciu zwyczajnych młodych ludzi, których spotkał w swoim życiu. „Oni nie są jedyni czy wyjątkowi. Żyją i myślą tak jak wielu, borykając się z codziennością i ciągle na nowo próbując żyć uczciwie i dobrze. Chcę przedstawić wycinki z ich właśnie światów dlatego, że są one zwykłe, a więc wielu ludziom bliskie.” Bohaterowie tej książki to: - Lucyna, która wyrwała się ze świata narkotyków; - Anna i Michał – nadzieja i wiara zrodziły w nich pokorną zgodę na miłość znaczoną krzyżem; - Jolka, która — chociaż zmarła — żyje wśród nas i nam pomaga; - Agnieszka, która wybrała pracę z osobami niepełnosprawnymi; - Tomek, który nie wstydzi się przyznać do Jezusa; - Agata, która ciągle poszukuje lepszych rozwiązań. Dowiedz się więcej »
 18. Podróż
  39,00 zł

  Produkt niedostępny

  Podróż

  Billy Graham

  Fascynująca opowieść o życiu odnalezionym, o odkryciu wiary jako drogi przez życie, o radości i sile, jaką wiara może dać. Graham pokazuje, jak radzić sobie z pokusami, niszczącymi nałogami i rozczarowaniami, które spotykają nas w życiu. Dowiedz się więcej »
 19. Rok 6. Fotokronika. Droga przez rok święty

  93,45 zł

  65,42 zł

  Produkt niedostępny

  Rok 6. Fotokronika. Droga przez rok święty

  Jan Paweł II, Arturo Mari

  Szósty tom z „Dziejów Wielkiego Pontyfikatu Jana Pawła II”. Album przedstawia wydarzenia kolejnego roku Pontyfikatu Jana Pawła II – od 16 października 1983 do 16 października 1984. Dowiedz się więcej »
 20. Pokochać Różaniec. Świadectwa
  20,00 zł

  Produkt niedostępny

  Pokochać Różaniec. Świadectwa

  o. Stanisław Maria Kałdon OP

  To kolejna pozycja z serii: "Biblia Różańcowa" O. Stanisława Marii Kałdona OP. Zawiera świadectwa osób, które doświadczyły szczególnej opieki Pani Różańcowej... Dowiedz się więcej »
 21. Pół miliona kilometrów z kardynałem Wojtyłą
  19,00 zł

  Produkt niedostępny

  Pół miliona kilometrów z kardynałem Wojtyłą

  Józef Mucha

  Książka jest zapisem rozmowy paulisty Marcina Romanowskiego z Józefem Muchą, który przez 16 lat w kurii krakowskiej był kierowcą przyszłego papieża Jana Pawła II. Przez te lata Mucha nie tylko woził kardynała Wojtyłę, ale... Dowiedz się więcej »
 22. Będziecie moimi świadkami
  18,90 zł

  Będziecie moimi świadkami

  Alessandro Pronzato

  To kolejna publikacja autora "Powrotu do Dekalogu", która jest wielką pomocą w odkrywaniu pierwszej i jedynej przyczyny naszego dawania świadectwa o wierze. A. Pronzato - jak zwykle - odziera nas z przyzwyczajeń, które stały się źródłem "świętego spokoju"... Dowiedz się więcej »
 23. Czas świadectw. Drogi do Boga
  19,00 zł

  Produkt niedostępny

  Czas świadectw. Drogi do Boga

  Izabela Górnicka - Zdziech

  Książka jest zbiorem duchowych świadectw ludzi kultury, którzy dzieląc się własnymi doświadczeniami, opowiadają wszystkim o tym, jak w codziennym życiu nawiązywali osobistą relację z Bogiem... Dowiedz się więcej »
 24. Wezwani do świętości
  6,00 zł

  Produkt niedostępny

  Wezwani do świętości

  Praca zbiorowa

  Niniejsza publikacja jest prezentacją pięknego przykładu świętości, jakim było życie nastolatki, Ewy Małgorzaty Cop (25 XII 1974 - 10 III 1988), zmarłej w Rzeszowie w opinii świętości... Dowiedz się więcej »
 25. Nieoczekiwana droga. Nawrócenie z buddyzmu na katolicyzm
  34,90 zł

  Produkt niedostępny

  Nieoczekiwana droga. Nawrócenie z buddyzmu na katolicyzm

  Paul Williams

  Paul Williams po 20 latach praktykowania a nawet nauczania buddyzmu tybetańskiego, nawrócił się na katolicyzm. Książka jest zbiorem osobistych medytacji i przemyśleń autora... Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 31 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

Ustaw kierunek rosnący