Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Psychologia i socjologia

Produkty 76 do 100 z 226 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek rosnący
 1. Zdesperowana. Nadzieja dla mamy, która potrzebuje oddechu
  29,90 zł

  Zdesperowana. Nadzieja dla mamy, która potrzebuje oddechu

  Sarah Mae, Sally Clarkson

  Dzisiaj naprawdę nie dam rady być mamą… Te słowa szepczą czasem w cichej desperacji wszystkie matki, które kochają swoje dzieci z całego serca i które zmagają się z trudami macierzyństwa Dowiedz się więcej »
 2. PRZEBACZYĆ MAMIE I TACIE
  34,90 zł

  PRZEBACZYĆ MAMIE I TACIE

  Leslie Leyland Fields, Jill Hubbard

  Istnieje wiele sposobów ucieczki, lecz bez względu na to, jak szybko biegniesz - przeszłość cię dogoni. Kiedy uciekasz od swojej historii, uciekasz przed samym sobą, co nigdy nie jest bezpieczne Dowiedz się więcej »
 3. Mój trener nazywa się Jezus

  14,95 zł

  11,96 zł

  Mój trener nazywa się Jezus

  Carlo Nesti

  Po bestsellerowym poradniku Carla Nestiego Mój psycholog nazywa się Jezus, przyszedł czas na to, aby autor wykorzystał dziedzinę życia, którą zna najlepiej, czyli sport. Zanany włoski dziennikarz sportowy, który ma doskonały dar analizowania różnych aspektów życia człowieka wierzącego, znów daje nam do ręki perełkę Dowiedz się więcej »
 4. Moje chachary
  17,90 zł

  Moje chachary

  Barbara Reiman

  Ta książeczka to jest po prostu kawał mojego życia, mojej pasji i jednocześnie mojej pracy. Niech Radość będzie z Wami... Dowiedz się więcej »
 5. Mężczyzna od A do Z
  25,00 zł

  Mężczyzna od A do Z

  Jacek Pulikowski

  Książka Mężczyzna od A do Z to swoisty alfabet Jacka Pulikowskiego. Jej dopełnieniem jest druga książka: Kobieta od A do Z. Ten alfabet, to alfabet każdego mężczyzny. Trzeba go poznać, by lepiej poznać siebie. Każdy rozdział obejmuje hasła na określoną literę, od A do Z. Oczywiście hasła dobrane są tak, aby dokładnie scharakteryzować zarówno mężczyznę jak i kobietę Dowiedz się więcej »
 6. Kobieta od A do Z
  25,00 zł

  Kobieta od A do Z

  Jacek Pulikowski

  Książka Kobieta od A do Z to swoisty alfabet Jacka Pulikowskiego. Ale przede wszystkim, to alfabet każdej kobiety. Trzeba go poznać, by lepiej poznać siebie. Każdy rozdział obejmuje hasła na określoną literę, od A do Z. Oczywiście hasła dobrane są tak, aby dokładnie scharakteryzować zarówno mężczyznę jak i kobietę Dowiedz się więcej »
 7. Tato, gdzie jesteś?
  39,90 zł

  Tato, gdzie jesteś?

  ks. Andrzej Zwoliński

  Afrykańskie przysłowie mówi, ze do wychowania dziecka potrzebne są dwa kolana. Przywołuje prawdę dobrze znaną, chociaż czasem zapominaną, że zarówno matka, jak i ojciec, maja istotne znaczenie w kształtowaniu domu, życia rodzinnego, charakteru dziecka i wzajemnych relacji, które rządzą ich życiem Dowiedz się więcej »
 8. Idiotyzmy feminizmu
  24,90 zł

  Idiotyzmy feminizmu

  Magdalena Żuraw

  Pacjent: wynaturzony feminizm wyrażający szaleństwa radykałów spod znaku kolorowej tęczy, genderu, lewactwa i poprawności politycznej. Zabieg: bezkrwawy, lecz bezlitosny. Cel zabiegu: odsłonięcie i obnażenie idiotyzmów feminizmu Dowiedz się więcej »
 9. Jak znaleźć tego jedynego i samej się nie zgubić
  34,00 zł

  Jak znaleźć tego jedynego i samej się nie zgubić

  Jason i Crystalina Evert

  Jesteś jedną z wielu... czy tą jedyną? Jesteś kimś „na teraz”... czy kimś „na zawsze”? Wyruszając na poszukiwania tego jedynego, pamiętaj, by samej się nie zgubić! Samotne kobiety często czują, że w pojedynkę muszą szukać odpowiedzi na najgłębsze pytania dotyczące miłości i intymności Dowiedz się więcej »
 10. Zaślubiny w Bogu mężczyzny i kobiety

  19,95 zł

  15,96 zł

  Zaślubiny w Bogu mężczyzny i kobiety

  o. Ksawery Knotz OFMCap

  Kiedy ludzie się zakochują, upojeni miłością chcieliby, aby ich wzajemna fascynacja nigdy się nie skończyła. Zakochanie się jest jednak zaledwie obietnicą Bożej miłości, czyli przyszłego szczęścia, jakie ostatecznie będziemy przeżywać dopiero w niebie, na weselu po zaślubinach z Bogiem Dowiedz się więcej »
 11. MIŁOLOGIA BÓG. SEKS. MIŁOŚĆ. ROCK`N`ROLL
  36,90 zł

  MIŁOLOGIA BÓG. SEKS. MIŁOŚĆ. ROCK`N`ROLL

  John Mark Comer

  Większość z nas nie za bardzo wie, czym jest małżeństwo, i zupełnie nie ma pojęcia, po co jest małżeństwo. Adam i Ewa nie zostali stworzeni po to, żeby siedzieć i gawędzić. Zostali stworzeni, żeby wspólnie przeżywać życie, pracować, pocić się i poświęcać dla lepszego świata, żeby się kochać, kiedy tylko zechcą, i w końcu żeby "być płodnymi i rozmnażać się", aby ta przygoda trwała i trwała... Dowiedz się więcej »
 12. Singielka. Życie i miłość z nutką śmiałości
  24,90 zł

  Singielka. Życie i miłość z nutką śmiałości

  Mandy Hale

  Szczęście to mimo wszystko wciąż szczęście, nawet jeśli nie zawiera w sobie hollywoodzkiego „i żyli długo i szczęśliwie”. Radosna. Niezależna. Zadziorna. Fantastyczna. Bycie singielką ma dużo zalet! Dowiedz się więcej »
 13. ATRAKCYJNA MAMA. Sztuka poznawania siebie

  24,90 zł

  19,90 zł

  ATRAKCYJNA MAMA. Sztuka poznawania siebie

  Emilia Góźdź

  Ta książka to opowieść o odkrywaniu siebie poprzez macierzyństwo. Opowiada o rozwoju kobiety i zmianach, jakie w niej nieustannie następują. Nie znajdziesz tu zbioru pouczeń czy listy sprawdzonych rad, lecz różne warte przemyślenia, praktyczne wskazówki Dowiedz się więcej »
 14. Uzdrawianie ran przeszłości
  3,00 zł

  Uzdrawianie ran przeszłości

  Ks. dr Peter Hocken

  Wydawane właśnie opracowanie ks. dr. Petera Hockena „Uzdrawianie ran przeszłości” bardzo mocno dotknęło mojego serca. Przypomniało mi dni, gdy jako młody prezbiter analizowałem pierwsze wydanie papieskiego listu „Tertio millennio adveniente”. Pamiętam, jak z wypiekami na twarzy czytałem wypowiedź papieża, kreślącą wspaniałą Dowiedz się więcej »
 15. Żyć w pojednaniu. Aspekty psychologiczne
  29,00 zł

  Żyć w pojednaniu. Aspekty psychologiczne

  Amedeo Cencini

  Książka wprowadza w tematykę pojednania człowieka z samym sobą, z otoczeniem, z Bogiem. Nie jest to jednak podręcznik przygotowania do sakramentu pokuty ani łatwy poradnik szczęśliwego życia, ale systematyczny zbiór refleksji nad zagadnieniem pojednania jako pewnego stylu życia Dowiedz się więcej »
 16. WYCHOWANIE SEKSUALNE W RODZINIE I W SZKOLE
  14,90 zł

  WYCHOWANIE SEKSUALNE W RODZINIE I W SZKOLE

  Józef Augustyn SJ

  Książka Józefa Augustyna SJ jest odpowiedzią na współczesne zapotrzebowanie rodziców, nauczycieli i katechetów. Ma charakter naukowej rozprawy w perspektywie Ewangelii i dokumentów Stolicy Apostolskiej Dowiedz się więcej »
 17. SPOSÓB NA MĘŻCZYZNĘ Jak odkryć siebie
  18,90 zł

  SPOSÓB NA MĘŻCZYZNĘ Jak odkryć siebie

  Luis Valdez Castellanos SJ

  Mężczyzna wcale nie musi być "macho". Taki stereotyp często wpajany jest nam od dzieciństwa. Jak chłopiec płacze, to beksa, jak okazuje słabość, to ciamajda. Dowiedz się więcej »
 18. Wybaczyć Bogu
  14,90 zł

  Produkt niedostępny

  Wybaczyć Bogu

  Piotr Gąsiorowski

  Czy można wybaczyć Bogu nieszczęście, które nas spotkało? Z punktu widzenia teologii w takim stawianiu sprawy kryje się błąd Dowiedz się więcej »
 19. Uwolnij się! Uwolnienie seksualne i uzdrawiająca moc Jezusa
  34,90 zł

  Uwolnij się! Uwolnienie seksualne i uzdrawiająca moc Jezusa

  Russell Willingham

  Książka ta zajmuje się problemami osób, które zmagają się ze zranieniami i uzależnieniami związanymi ze sferą seksualności: sięgają po pornografię, dopuszczają się cudzołóstwa, uzależniają się od masturbacji, korzystają z usług prostytutek Dowiedz się więcej »
 20. Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o seksualności
  29,90 zł

  Jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą o seksualności

  John T. Chirban

  Ktoś prędzej czy później powie o seksie Twoim dzieciom… czy nie uważasz, że powinieneś to być Ty? Dr John Chirban, uznany psycholog z Harvardu, z humorem, zrozumieniem i za pomocą życiowych przykładów pomaga rodzicom poradzić sobie z tematem seksualności Dowiedz się więcej »
 21. Polubić czy poślubić? 7 pytań, które warto zadać sobie przed ślubem
  34,90 zł

  Polubić czy poślubić? 7 pytań, które warto zadać sobie przed ślubem

  Les i Leslie Parrottowie

  Polubić czy poślubić? jest kursem przedmałżeńskim w pigułce – w formie mądrego i praktycznego poradnika, który warto przeczytać wspólnie z ukochaną osobą, zanim powiecie sobie „Tak” na całe życie

  Dowiedz się więcej »
 22. Wielkie Ego. O obsesji budowania własnej wartości
  33,00 zł

  Wielkie Ego. O obsesji budowania własnej wartości

  Glynn Harrison

  "Uwierz w siebie", "pokochaj siebie", "bądź sobą", przecież "jesteś wyjątkowy" - te współczesne mantry opanowały umysł wielu z nas. Choć jednak ego stawiane jest na na piedestale, wcale nie jest nam ze sobą dobrze, wciąż szukamy akceptacji innych ludzi i pragniemy ich pochwał Dowiedz się więcej »
 23. Kogo kochają kobiety?
  24,90 zł

  Kogo kochają kobiety?

  Leon Knabit OSB

  O. Leon Knabit o kobietach oraz o ich relacjach z mężczyznami. Szuka odpowiedzi na pytania, które zadaje wiele współczesnych kobiet Dowiedz się więcej »
 24. Instrukcja obsługi mężczyzny
  24,90 zł

  Instrukcja obsługi mężczyzny

  Leon Knabit OSB

  Kilkadziesiąt odpowiedzi na ważne pytania dotyczące mężczyzn. Ojciec Leon Knabit pomaga znaleźć odpowiedzi na trudne i bolesne zagadnienia

  Dowiedz się więcej »
 25. Tajemnice bardzo szczęśliwych małżeństw

  29,90 zł

  22,42 zł

  Tajemnice bardzo szczęśliwych małżeństw

  Shaunti Feldhahn

  Czy kiedykolwiek zdarzyło ci się patrzeć na szczęśliwe małżeństwo i zadawać sobie w głowie pytanie: „Ciekawe, jak oni to robią”? Teraz możesz się dowiedzieć! Dowiedz się więcej »

Produkty 76 do 100 z 226 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek rosnący