Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Śpiewy z Tyskich Wieczorów Uwielbienia (śpiewnik + płyta CD)

Dionizy Jeliński (oprac.)

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: EMMANUEL
  • Rok wydania: 2012
  • ISBN: 978-83-86704-96-5
  • Format: 148x210
  • Stron: 22
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:
25,00 zł

Produkt niedostępny

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    4 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Z wielką radością oddajemy do Waszych rąk śpiewnik, który jest jednym z licznych dowodów i „śladów” spotkania z żywym Bogiem we wspólnocie. Śpiewy, które proponujemy w niniejszym opracowaniu, powstawały wokół Tyskich Wieczorów Uwielbienia, w ramach Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej przy parafii bł. Karoliny w Tychach. Wyrastały ze spotkań modlitewnych o charakterze ewangelizacyjnym, których centrum stanowi Jezus eucharystyczny. Zauważyliśmy, że na Wieczorach Uwielbienia, gromadzących coraz większą rzeszę ludzi, dużą rolę od samego początku odgrywała modlitwa śpiewem. W niniejszym śpiewniku zebraliśmy wszystkie pieśni, które dotąd pojawiły się i powstały w ramach przygotowania i samych Wieczorów. Pieśni te wyrastają z modlitwy i same w sobie są modlitwą

 

Piosenki, których treść i zapis nutowy znajdują się w tym śpiewniku, dają możliwość odtworzenia i wykorzystania ich w ramach np. spotkań modlitewnych. Charakterystyczną cechą niniejszych pieśni jest ich prostota i głębia zarazem. Bardzo często są to cytaty wprost z Pisma Świętego, a więc żywe słowo Boże. Są krótkie, przez co pozwalają, przy powtarzaniu, wejść w głąb modlitwy, sprawiając, że serce łatwiej otwiera się na Bożą obecność.

 

W niniejszym śpiewniku chcemy w pewnym stopniu odtworzyć klimat Tyskich Wieczorów Uwielbienia, dlatego oprócz tekstów i nut piosenek znajdują się tu niektóre zdjęcia i wybrane świadectwa osób, które doświadczyły uzdrawiającej bliskości Jezusa i Jego Ducha, a teraz dzielą się tym z innymi. Wszystkie te świadectwa łączy jedna prawda: fakt, że Jezus Chrystus żyje, zmartwychwstał i - jak obiecał - jest obecny wśród tych, którzy uznają w Nim swojego Pana i Zbawiciela.

 

Do książki została dołączona płyta CD z nagraniami pieśni.
Jest to bezpłatny egzemplarz i stanowi integralną część książki.

 

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor Dionizy Jeliński (oprac.)
ISBN 978-83-86704-96-5
Liczba stron 22
Format okładki 148x210
Rok wydania 2012
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.