Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Śpiewy z Tyskich Wieczorów Uwielbienia (śpiewnik + płyta CD)

Dionizy Jeliński (oprac.)

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: EMMANUEL
  • Rok wydania: 2012
  • ISBN: 9788386704965
  • Format: 148x210
  • Stron: 22
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:
25,00 zł

Produkt niedostępny

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    4 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Z wielką radością oddajemy do Waszych rąk śpiewnik, który jest jednym z licznych dowodów i „śladów” spotkania z żywym Bogiem we wspólnocie. Śpiewy, które proponujemy w niniejszym opracowaniu, powstawały wokół Tyskich Wieczorów Uwielbienia, w ramach Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie Archidiecezji Katowickiej przy parafii bł. Karoliny w Tychach. Wyrastały ze spotkań modlitewnych o charakterze ewangelizacyjnym, których centrum stanowi Jezus eucharystyczny. Zauważyliśmy, że na Wieczorach Uwielbienia, gromadzących coraz większą rzeszę ludzi, dużą rolę od samego początku odgrywała modlitwa śpiewem. W niniejszym śpiewniku zebraliśmy wszystkie pieśni, które dotąd pojawiły się i powstały w ramach przygotowania i samych Wieczorów. Pieśni te wyrastają z modlitwy i same w sobie są modlitwą

 

Piosenki, których treść i zapis nutowy znajdują się w tym śpiewniku, dają możliwość odtworzenia i wykorzystania ich w ramach np. spotkań modlitewnych. Charakterystyczną cechą niniejszych pieśni jest ich prostota i głębia zarazem. Bardzo często są to cytaty wprost z Pisma Świętego, a więc żywe słowo Boże. Są krótkie, przez co pozwalają, przy powtarzaniu, wejść w głąb modlitwy, sprawiając, że serce łatwiej otwiera się na Bożą obecność.

 

W niniejszym śpiewniku chcemy w pewnym stopniu odtworzyć klimat Tyskich Wieczorów Uwielbienia, dlatego oprócz tekstów i nut piosenek znajdują się tu niektóre zdjęcia i wybrane świadectwa osób, które doświadczyły uzdrawiającej bliskości Jezusa i Jego Ducha, a teraz dzielą się tym z innymi. Wszystkie te świadectwa łączy jedna prawda: fakt, że Jezus Chrystus żyje, zmartwychwstał i - jak obiecał - jest obecny wśród tych, którzy uznają w Nim swojego Pana i Zbawiciela.

 

Do książki została dołączona płyta CD z nagraniami pieśni.
Jest to bezpłatny egzemplarz i stanowi integralną część książki.

 

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor Dionizy Jeliński (oprac.)
ISBN 9788386704965
Liczba stron 22
Format okładki 148x210
Rok wydania 2012
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.