Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Jak wygrać ojcostwo? Instrukcja obsługi

Jacek Pulikowski

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Edycja Świętego Pawła
  • Rok wydania: 2005
  • ISBN: 837168987x
  • Format: 150 x 150
  • Stron: 84
  • Rodzaj okładki: Twarda
Nasza cena:
13,50 zł

Produkt niedostępny

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    3 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Jakiego ojca dziecko potrzebuje? Cynika? Brutala? Agresora? Macho? Dziecko też nie potrzebuje tatusia-kumpla pozwalającego na wszystko i... regulującego rachunki dziecięcej nieodpowiedzialności. Dziecko do swego wzrostu potrzebuje mądrego przewodnika, nauczyciela, opiekuna, doradcy i wymagającego przyjaciela.

Przyczyną wielu nieszczęść jest odejście mężczyzny od roli ojca: odpowiedzialnego, rozumnego i posiadającego silną wolę, stabilnego psychicznie, opiekuńczego i pełnego gotowości do poświęceń, ciepłego, kochającego męża i ojca - tatusia. Jeśli chcesz coś zmienić w swym życiu i otoczeniu, sięgnij po tę książeczkę: znajdziesz tu potrzebne inspiracje.


Recenzja

To zadanie i sens istnienia Inicjatywy Tato.Net działającej w ramach Fundacji Cyryla i Metodego. Każde dziecko potrzebuje taty, na wsparcie którego może liczyć. Dlatego podejmujemy szereg działań zmierzających do zwiększenia zaangażowania ojca w życie dziecka.
 
Już setki mężczyzn wzięło udział w warsztatach "7 sekretów efektywnego ojcostwa", a ponad pół miliona osób korzystało z zasobów serwisu internetowego www.tato.net. Tworzeniu kultury odpowiedzialnego ojcostwa służą także organizowane przez Inicjatywę konferencje, kampanie społeczne oraz publikacje.

Dzięki przekazaniu 1% swojego podatku dla Fundacji Cyryla i Metodego będziesz współuczestnikiem i współtwórcą Inicjatywy Tato.Net.
 
Z góry dziękujemy za zaufanie i poparcie. Każde zaangażowanie jest dla nas ważne, w tej akcji "jeden znaczy wiele". Zapewniamy, że z wszelką starannością będziemy pracować, aby Twoja inwestycja w Tato.Net była owocna. Zapewniamy, że przekazane pieniądze zaprocentują.
Zespół Tato.Net
 
 
Jak przekazać 1% podatku na Tato.Net ?
Wystarczy w zeznaniu podatkowym w rubryce "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego":
 
1. Wpisać nazwę: Fundacja im. Św. Cyryla i Metodego
2. Wpisać numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS 0000208956)
3. Obliczyć i wpisać kwotę 1% Państwa podatku
 
Uwaga!
W tym roku pierwszy raz z możliwości przekazania 1% podatku na rzecz OPP mogą skorzystać również płatnicy podatku liniowego.

Wszystkim, którzy zainteresowani są tematyką ojcostwa polecamy książkę Jacka Pulikowskiego "Jak wygrać ojcostwo"

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Twarda
Autor Jacek Pulikowski
ISBN 837168987x
Liczba stron 84
Format okładki 150 x 150
Rok wydania 2005
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.