Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Audiobooki

Produkty 76 do 100 z 126 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek rosnący
 1. Medytacja chrześcijańska - droga do zjednoczenia z Bogiem (CD)
  19,90 zł

  Medytacja chrześcijańska - droga do zjednoczenia z Bogiem (CD)

  Aleksander Bańka

  Jaką rolę w drodze do Boga pełni chrześcijańska medytacja? W jaki sposób droga ta powinna przebiegać? Na czym polega medytacja i czym różni się od innych sposobów modlitwy, a także, jakie owoce w duchowym życiu chrześcijan może przynieść? Dowiedz się więcej »
 2. Tworzenie więzi. Dla ojców niemowląt. Audiobook mp3
  19,95 zł

  Produkt niedostępny

  Tworzenie więzi. Dla ojców niemowląt. Audiobook mp3

  Ken Canfield

  Z tej książki nie dowiesz się, jak kąpać czy przewijać. Dowiesz się czegoś znacznie ważniejszego... jak położyć fundament pod własne ojcostwo, tak by czerpać z niego satysfakcję przez całe życie Dowiedz się więcej »
 3. Księga Psalmów Audiobook CD
  29,99 zł

  Produkt niedostępny

  Księga Psalmów Audiobook CD

  Nowy przekład dynamiczny Księgi Psalmów należy do najlepszych w języku polskim. Jego wielką zaletą jest jasność komunikacyjna oraz nie tylko naturalny i poprawny, ale także poetycki, artystyczny a równocześnie niekoturnowy styl Dowiedz się więcej »
 4. TWÓJ DOM CD MP3
  22,00 zł

  TWÓJ DOM CD MP3

  ks. Mieczysław Maliński

  Twój Dom - to wybór rozważań księdza Mieczysława Malińskiego pochodzących z Jego książki Gdy będziemy wracali do domu, która ukazała się nakładem Wydawnictwa WAM Dowiedz się więcej »
 5. CO WIDZIAŁY ZWIERZAKI, CZYLI STARY TESTAMENT INACZEJ CD
  18,99 zł

  CO WIDZIAŁY ZWIERZAKI, CZYLI STARY TESTAMENT INACZEJ CD

  Co widziały zwierzaki, to propozycja zapoznania najmłodszych ze Starym Testamentem. Opowieści starotestamentowe choć niezwykle barwne bywają trudne do przedstawienia dzieciom, stąd zrodził się pomysł, by przybliżyć je przy pomocy zwierzaków Dowiedz się więcej »
 6. PEREŁKI MATKI TERESY Z KALKUTY CD
  19,90 zł

  PEREŁKI MATKI TERESY Z KALKUTY CD

  Trzy niebieskie paski na ubogim sari z białej bawełny - tkaniny od jej trędowatych z peryferii Kalkuty. Twarz pomarszczona jak wysuszone jabłko. Oczy żywe, chwilami śmieją się, błyszcząc światłem pochodzącym z mistycznej głębi. Stopy w zniszczonych Dowiedz się więcej »
 7. Doświadczenie cudu a wiara w Biblii (CD)
  19,00 zł

  Doświadczenie cudu a wiara w Biblii (CD)

  Aleksander Bańka

  Wiara. Jaka powinna być? Co trzeba uczynić, aby nasza wiara była tak silna, jak wiara bohaterów biblijnych, dla których cuda były doświadczeniem powszechnym? A także, o postawie zaufania, cierpliwości wobec Boga, i gotowości do przyjęcia z Jego rąk Dowiedz się więcej »
 8. Wiara czyni cuda, czyli od teorii do praktyki (CD)
  19,00 zł

  Wiara czyni cuda, czyli od teorii do praktyki (CD)

  ks. Krzysztof Matuszewski

  Konferencja odpowiada na pytanie, czym jest fenomen wiary i podaje wiele jej definicji. Jedna z nich przedstawia wiarę jako więź między człowiekiem a Bogiem – spotkanie z Nim i umiejętność odkrywania go w codziennym życiu Dowiedz się więcej »
 9. MATKA TERESA MI POWIEDZIAŁA CD MP3
  19,90 zł

  MATKA TERESA MI POWIEDZIAŁA CD MP3

  Renzo Allegri

  Renzo Allegri spotykał się z Matką Teresą wielokrotnie. Dzięki wspólnym podróżom i długim rozmowom miał okazję dobrze poznać tę wyjątkową kobietę Dowiedz się więcej »
 10. UZDROWICIEL MP3
  29,90 zł

  UZDROWICIEL MP3

  Andreas Englisch

  Andreas Englisch przez dwadzieścia lat towarzyszył Ojcu Świętemu. Zbierał informacje i przyglądał się uzdrowieniom, jakie wydarzyły się za przyczyną Jana Pawła II Dowiedz się więcej »
 11. ŻYŁEM PO TO, ŻEBY ZABIĆ MOJEGO OJCA. Przebaczyłem mu... CD
  19,00 zł

  ŻYŁEM PO TO, ŻEBY ZABIĆ MOJEGO OJCA. Przebaczyłem mu... CD

  Tim Guénard

  „Kiedy boksowałem wyobrażałem sobie mojego ojca przed sobą. I w ten sposób wygrywałem łatwo... Przemoc była taką 'autostradą' gdzie nie było żadnych zakazów. (...) Żyłem po to, żeby zabić mojego ojca. I na mojej pokrętnej drodze spotkałem Dowiedz się więcej »
 12. PEREŁKI ŚW. MAŁGORZATY MARII ALACOQUE CD
  19,90 zł

  PEREŁKI ŚW. MAŁGORZATY MARII ALACOQUE CD

  św. Małgorzata Maria Alacoque

  Święta Małgorzata Maria Alacoque, francuska wizytka i mistyczka żyła w latach 1647-1690. Przez ponad półtora roku Pan Jezus w objawieniach przedstawiał jej swoje Serce, bezgranicznie kochające ludzi i oczekujące ich miłości Dowiedz się więcej »
 13. Spoczynek w Duchu - charyzmat, czy złudzenie? Dotyk Bożej Miłości CD
  19,00 zł

  Spoczynek w Duchu - charyzmat, czy złudzenie? Dotyk Bożej Miłości CD

  Aleksander Bańka

  Dlaczego Bóg chce udzielać się człowiekowi także przez dar spoczynku w Duchu? Czy ów charyzmatyczny dar służy tylko konkretnej osobie, czy również wspólnocie w której się objawia? Dowiedz się więcej »
 14. Spoczynek w Duchu - charyzmat, czy złudzenie? Kontrowersje wokół daru CD
  19,00 zł

  Spoczynek w Duchu - charyzmat, czy złudzenie? Kontrowersje wokół daru CD

  ks. Krzysztof Matuszewski

  Zjawiskiem, które budzi dziś rozmaite kontrowersje – od euforycznej akceptacji, po całkowitą kontestację – i które często można obserwować w rozmaitych wspólnotach uwielbienia lub podczas tak zwanych charyzmatycznych spotkań modlitewnych Dowiedz się więcej »
 15. PEREŁKI ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA (EDYTY STEIN) CD
  19,90 zł

  PEREŁKI ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA (EDYTY STEIN) CD

  św. Teresa Benedykta od Krzyża

  Edyta Stein - święta Teresa Benedykta od Krzyża czczona jest jako orędowniczka odważnych w prawdzie, wspomożycielka niosących krzyż, nauczycielka mądrej miłości i obrończyni pokornych i prześladowanych Dowiedz się więcej »
 16. BŁ. JAN PAWEŁ II CD MP3

  22,00 zł

  15,40 zł

  BŁ. JAN PAWEŁ II CD MP3

  Joanna Wilkońska

  Błogosławiony Jan Paweł II- papież, mistyk, filozof, pisarz, poeta i dramaturg, a przy tym niestrudzony pielgrzym, orędownik pojednania, człowiek wrażliwy na ludzką biedę. Pokorną służbą i bezpośrednim stylem bycia zdobywał ludzkie serca. Przynaglany Dowiedz się więcej »
 17. Rekolekcje na kryzys 2xCD
  24,90 zł

  Rekolekcje na kryzys 2xCD

  ks. Tomasz Jaklewicz

  Są różne rodzaje kryzysów: kryzys ekonomiczny, kryzys wiary, kryzys wywołany chorobą, stratą kogoś bliskiego, kryzys z powodu grzechu, nałogu, kryzys relacji małżeńskiej Dowiedz się więcej »
 18. Na chorych ręce kłaść będą - Uzdrowienie w praktyce posługi (CD)
  19,90 zł

  Na chorych ręce kłaść będą - Uzdrowienie w praktyce posługi (CD)

  ks. Krszysztof Matuszewski

  Uzdrowienie w Mocy Jezusa jest integralne, czyli dotyczy zawsze całego człowieka. Jezus leczy nie tylko objawy, ale przede wszystkim źródło "choroby". By ją dobrze "zdiagnozować" potrzebna jest współpraca: Pana Boga, posługujących modlitwą Dowiedz się więcej »
 19. Na chorych ręce kłaść będą - Duchowe aspekty uzdrowienia wewnętrznego i fizycznego (CD)
  19,90 zł

  Na chorych ręce kłaść będą - Duchowe aspekty uzdrowienia wewnętrznego i fizycznego (CD)

  Aleksander Bańka

  Pan Bóg zawsze działa i uzdrawia. Jednak nie zawsze widzimy tego owoce. Dopiero z perspektywy czasu zaczynamy dostrzegać, że Jego działanie było w 100% skuteczne. W tym czasie Jezus dalej uzdrawia, dalej wspiera, dalej w niewidzialny dla nas sposób Dowiedz się więcej »
 20. Szukam Twego Oblicza (CD)
  19,00 zł

  Szukam Twego Oblicza (CD)

  Mit utracił swoją wiarygodność a skostniała religia państwowa zredukowała się do pustej ceremonii. Racjonalizm filozoficzny zepchnął bogów na margines nierealności. Boskość na różne sposoby była widziana jako moc kosmiczna, natomiast Bóg Dowiedz się więcej »
 21. W KOLEJCE DO NIEBA CD
  24,90 zł

  W KOLEJCE DO NIEBA CD

  ks. Jan Twardowski

  Ks. Jan Twardowski (1915-2006), jako kaznodzieja i poeta pokazywał, że świętość nie jest oderwana od codzienności, a świętych można spotkać już tu, na ziemi. W rozważaniach i w wierszach pytał, co robić, żeby być świętym. I odpowiadał: nie myśleć o Dowiedz się więcej »
 22. Wspaniały czas zmian. Dla ojców nastolatków. Audiobook CD MP3
  19,95 zł

  Produkt niedostępny

  Wspaniały czas zmian. Dla ojców nastolatków. Audiobook CD MP3

  Ken Canfield

  Straciłeś kontakt z córką? Syn przestał Cię słuchać? Czujesz, że jako rodzic ponosisz porażkę? To musi być okres dojrzewania – czas próby i zmian dla każdego ojca. Dzięki tej książce dowiesz się, że wszystko, co dzieje się wokół jest… normalne. Na tym etapie Dowiedz się więcej »
 23. TRIDUUM PASCHALNE - CD
  19,00 zł

  TRIDUUM PASCHALNE - CD

  ks Emanuel Pietryga

  Jaka odnowa Triduum Paschalnego, taka odnowa Kościoła. Bo cała odnowa Kościoła właściwie koncentruje się w tym jednym zagadnieniu, żeby misterium paschalne Chrystusa było coraz bardziej świadomie przeżywane Dowiedz się więcej »
 24. ANIOŁ I STRÓŻ CD-Audio
  24,90 zł

  ANIOŁ I STRÓŻ CD-Audio

  ks. Jan Twardowski

  Ks. Jan Twardowski (1915-2006), ulubiony autor i dorosłych, i dzieci. O trudnych sprawach mówił i pisał prostym, zrozumiałym językiem Dowiedz się więcej »
 25. Listy świętej Siostry Faustyny Audiobook (CD audio)

  29,00 zł

  20,30 zł

  Produkt niedostępny

  Listy świętej Siostry Faustyny Audiobook (CD audio)

  Faustyna Kowalska

  Do rąk Czcicieli Miłosierdzia Bożego i św. Siostry Faustyny trafia drugi po jej "Dzienniczku" dokument związany z jej życiem i misją, jakim jest korespondencja prowadzona z kierownikami duszy, przełożonymi Dowiedz się więcej »

Produkty 76 do 100 z 126 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek rosnący