Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Audiobooki

Produkty 76 do 100 z 118 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący
 1. PEREŁKI MATKI TERESY Z KALKUTY CD
  19,90 zł

  PEREŁKI MATKI TERESY Z KALKUTY CD

  Trzy niebieskie paski na ubogim sari z białej bawełny - tkaniny od jej trędowatych z peryferii Kalkuty. Twarz pomarszczona jak wysuszone jabłko. Oczy żywe, chwilami śmieją się, błyszcząc światłem pochodzącym z mistycznej głębi. Stopy w zniszczonych Dowiedz się więcej »
 2. Doświadczenie cudu a wiara w Biblii (CD)
  19,00 zł

  Doświadczenie cudu a wiara w Biblii (CD)

  Aleksander Bańka

  Wiara. Jaka powinna być? Co trzeba uczynić, aby nasza wiara była tak silna, jak wiara bohaterów biblijnych, dla których cuda były doświadczeniem powszechnym? A także, o postawie zaufania, cierpliwości wobec Boga, i gotowości do przyjęcia z Jego rąk Dowiedz się więcej »
 3. Wiara czyni cuda, czyli od teorii do praktyki (CD)
  19,00 zł

  Wiara czyni cuda, czyli od teorii do praktyki (CD)

  ks. Krzysztof Matuszewski

  Konferencja odpowiada na pytanie, czym jest fenomen wiary i podaje wiele jej definicji. Jedna z nich przedstawia wiarę jako więź między człowiekiem a Bogiem – spotkanie z Nim i umiejętność odkrywania go w codziennym życiu Dowiedz się więcej »
 4. MATKA TERESA MI POWIEDZIAŁA CD MP3
  19,90 zł

  MATKA TERESA MI POWIEDZIAŁA CD MP3

  Renzo Allegri

  Renzo Allegri spotykał się z Matką Teresą wielokrotnie. Dzięki wspólnym podróżom i długim rozmowom miał okazję dobrze poznać tę wyjątkową kobietę Dowiedz się więcej »
 5. UZDROWICIEL MP3
  29,90 zł

  UZDROWICIEL MP3

  Andreas Englisch

  Andreas Englisch przez dwadzieścia lat towarzyszył Ojcu Świętemu. Zbierał informacje i przyglądał się uzdrowieniom, jakie wydarzyły się za przyczyną Jana Pawła II Dowiedz się więcej »
 6. ŻYŁEM PO TO, ŻEBY ZABIĆ MOJEGO OJCA. Przebaczyłem mu... CD
  19,00 zł

  ŻYŁEM PO TO, ŻEBY ZABIĆ MOJEGO OJCA. Przebaczyłem mu... CD

  Tim Guénard

  „Kiedy boksowałem wyobrażałem sobie mojego ojca przed sobą. I w ten sposób wygrywałem łatwo... Przemoc była taką 'autostradą' gdzie nie było żadnych zakazów. (...) Żyłem po to, żeby zabić mojego ojca. I na mojej pokrętnej drodze spotkałem Dowiedz się więcej »
 7. PEREŁKI ŚW. MAŁGORZATY MARII ALACOQUE CD
  19,90 zł

  PEREŁKI ŚW. MAŁGORZATY MARII ALACOQUE CD

  św. Małgorzata Maria Alacoque

  Święta Małgorzata Maria Alacoque, francuska wizytka i mistyczka żyła w latach 1647-1690. Przez ponad półtora roku Pan Jezus w objawieniach przedstawiał jej swoje Serce, bezgranicznie kochające ludzi i oczekujące ich miłości Dowiedz się więcej »
 8. Spoczynek w Duchu - charyzmat, czy złudzenie? Dotyk Bożej Miłości CD
  19,00 zł

  Spoczynek w Duchu - charyzmat, czy złudzenie? Dotyk Bożej Miłości CD

  Aleksander Bańka

  Dlaczego Bóg chce udzielać się człowiekowi także przez dar spoczynku w Duchu? Czy ów charyzmatyczny dar służy tylko konkretnej osobie, czy również wspólnocie w której się objawia? Dowiedz się więcej »
 9. Spoczynek w Duchu - charyzmat, czy złudzenie? Kontrowersje wokół daru CD
  19,00 zł

  Spoczynek w Duchu - charyzmat, czy złudzenie? Kontrowersje wokół daru CD

  ks. Krzysztof Matuszewski

  Zjawiskiem, które budzi dziś rozmaite kontrowersje – od euforycznej akceptacji, po całkowitą kontestację – i które często można obserwować w rozmaitych wspólnotach uwielbienia lub podczas tak zwanych charyzmatycznych spotkań modlitewnych Dowiedz się więcej »
 10. PEREŁKI ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA (EDYTY STEIN) CD
  19,90 zł

  PEREŁKI ŚW. TERESY BENEDYKTY OD KRZYŻA (EDYTY STEIN) CD

  św. Teresa Benedykta od Krzyża

  Edyta Stein - święta Teresa Benedykta od Krzyża czczona jest jako orędowniczka odważnych w prawdzie, wspomożycielka niosących krzyż, nauczycielka mądrej miłości i obrończyni pokornych i prześladowanych Dowiedz się więcej »
 11. BŁ. JAN PAWEŁ II CD MP3

  22,00 zł

  15,40 zł

  BŁ. JAN PAWEŁ II CD MP3

  Joanna Wilkońska

  Błogosławiony Jan Paweł II- papież, mistyk, filozof, pisarz, poeta i dramaturg, a przy tym niestrudzony pielgrzym, orędownik pojednania, człowiek wrażliwy na ludzką biedę. Pokorną służbą i bezpośrednim stylem bycia zdobywał ludzkie serca. Przynaglany Dowiedz się więcej »
 12. Rekolekcje na kryzys 2xCD
  24,90 zł

  Rekolekcje na kryzys 2xCD

  ks. Tomasz Jaklewicz

  Są różne rodzaje kryzysów: kryzys ekonomiczny, kryzys wiary, kryzys wywołany chorobą, stratą kogoś bliskiego, kryzys z powodu grzechu, nałogu, kryzys relacji małżeńskiej Dowiedz się więcej »
 13. Na chorych ręce kłaść będą - Uzdrowienie w praktyce posługi (CD)
  19,90 zł

  Na chorych ręce kłaść będą - Uzdrowienie w praktyce posługi (CD)

  ks. Krszysztof Matuszewski

  Uzdrowienie w Mocy Jezusa jest integralne, czyli dotyczy zawsze całego człowieka. Jezus leczy nie tylko objawy, ale przede wszystkim źródło "choroby". By ją dobrze "zdiagnozować" potrzebna jest współpraca: Pana Boga, posługujących modlitwą Dowiedz się więcej »
 14. Na chorych ręce kłaść będą - Duchowe aspekty uzdrowienia wewnętrznego i fizycznego (CD)
  19,90 zł

  Na chorych ręce kłaść będą - Duchowe aspekty uzdrowienia wewnętrznego i fizycznego (CD)

  Aleksander Bańka

  Pan Bóg zawsze działa i uzdrawia. Jednak nie zawsze widzimy tego owoce. Dopiero z perspektywy czasu zaczynamy dostrzegać, że Jego działanie było w 100% skuteczne. W tym czasie Jezus dalej uzdrawia, dalej wspiera, dalej w niewidzialny dla nas sposób Dowiedz się więcej »
 15. Szukam Twego Oblicza (CD)
  19,00 zł

  Szukam Twego Oblicza (CD)

  Mit utracił swoją wiarygodność a skostniała religia państwowa zredukowała się do pustej ceremonii. Racjonalizm filozoficzny zepchnął bogów na margines nierealności. Boskość na różne sposoby była widziana jako moc kosmiczna, natomiast Bóg Dowiedz się więcej »
 16. W KOLEJCE DO NIEBA CD
  24,90 zł

  W KOLEJCE DO NIEBA CD

  ks. Jan Twardowski

  Ks. Jan Twardowski (1915-2006), jako kaznodzieja i poeta pokazywał, że świętość nie jest oderwana od codzienności, a świętych można spotkać już tu, na ziemi. W rozważaniach i w wierszach pytał, co robić, żeby być świętym. I odpowiadał: nie myśleć o Dowiedz się więcej »
 17. Wspaniały czas zmian. Dla ojców nastolatków. Audiobook CD MP3
  19,95 zł

  Produkt niedostępny

  Wspaniały czas zmian. Dla ojców nastolatków. Audiobook CD MP3

  Ken Canfield

  Straciłeś kontakt z córką? Syn przestał Cię słuchać? Czujesz, że jako rodzic ponosisz porażkę? To musi być okres dojrzewania – czas próby i zmian dla każdego ojca. Dzięki tej książce dowiesz się, że wszystko, co dzieje się wokół jest… normalne. Na tym etapie Dowiedz się więcej »
 18. TRIDUUM PASCHALNE - CD
  19,00 zł

  TRIDUUM PASCHALNE - CD

  ks Emanuel Pietryga

  Jaka odnowa Triduum Paschalnego, taka odnowa Kościoła. Bo cała odnowa Kościoła właściwie koncentruje się w tym jednym zagadnieniu, żeby misterium paschalne Chrystusa było coraz bardziej świadomie przeżywane Dowiedz się więcej »
 19. ANIOŁ I STRÓŻ CD-Audio
  24,90 zł

  ANIOŁ I STRÓŻ CD-Audio

  ks. Jan Twardowski

  Ks. Jan Twardowski (1915-2006), ulubiony autor i dorosłych, i dzieci. O trudnych sprawach mówił i pisał prostym, zrozumiałym językiem Dowiedz się więcej »
 20. Listy świętej Siostry Faustyny Audiobook (CD audio)

  29,00 zł

  20,30 zł

  Produkt niedostępny

  Listy świętej Siostry Faustyny Audiobook (CD audio)

  Faustyna Kowalska

  Do rąk Czcicieli Miłosierdzia Bożego i św. Siostry Faustyny trafia drugi po jej "Dzienniczku" dokument związany z jej życiem i misją, jakim jest korespondencja prowadzona z kierownikami duszy, przełożonymi Dowiedz się więcej »
 21. MODLITWY ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU Audiobook CD
  18,00 zł

  MODLITWY ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU Audiobook CD

  Św. Franciszek z Asyżu (1182-1226) - autentyczny miłośnik Boga, człowieka i stworzeń, założyciel zakonu, mistyk - jest też jednym z największych mistrzów życia duchowego w historii Dowiedz się więcej »
 22. Tajemniczy opiekun. Książka audio CD MP3
  25,90 zł

  Produkt niedostępny

  Tajemniczy opiekun. Książka audio CD MP3

  Jean Webster

  Pełna ciepła historia Agaty Abbot, nastolatki wychowanej w domu dla sierot, która niespodziewanie otrzymuje szansę na rozpoczęcie lepszego życia. Dzięki dobroci anonimowego Dowiedz się więcej »
 23. Historia żółtej ciżemki. Książka audio CD MP3
  25,90 zł

  Produkt niedostępny

  Historia żółtej ciżemki. Książka audio CD MP3

  Antonina Domańska

  „Historia żółtej ciżemki” to powieść historyczna, której akcja rozgrywa się w drugiej połowie XV w, w czasie panowania króla Kazimierza Jagiellończyka. Książka opisuje liczne przygody Dowiedz się więcej »
 24. Opowieść Wigilijna. Książka audio CD MP3
  25,90 zł

  Opowieść Wigilijna. Książka audio CD MP3

  Karol Dickens

  "Opowieść Wigilijna" to piękna i poruszającą historia o magicznej sile Świąt Bożego Narodzenia. W trakcie opowieści stajemy się świadkami wewnętrznej przemiany bohatera, którego życie stało Dowiedz się więcej »
 25. PEREŁKI ŚW. IGNACEGO LOYOLI
  20,00 zł

  PEREŁKI ŚW. IGNACEGO LOYOLI

  Praca zbiorowa

  W czasach ideologicznego chaosu myśl św. Ignacego Loyoli może stanowić ważny punkt odniesienia w szukaniu sensu życia oraz ładu moralnego Dowiedz się więcej »

Produkty 76 do 100 z 118 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek rosnący