Audiobooki religijne - str. 5

Audiobooki to nic innego jak książki audio, czyli nagrania odczytanych przez lektora tekstów książek. Obecnie audiobooki są najczęściej zapisywane na płytach w formacie MP3. Choć słuchanie lektur może wydawać się dziwne osobom, które lubią trzymać w ręce książkę, czuć jej zapach i za pomocą dotyku poznawać fakturę papieru, to popularność książek mówionych stale rośnie. Ta tendencja niewątpliwie tłumaczy, dlaczego na rynku nieustannie pojawia się kolejny sklep z audiobookami.

Audiobooki katolickie - rozwiązanie problemu z brakiem czasu

Dziś - w związku ze stałym zapotrzebowaniem - rośnie wybór wśród książek w wersji audio. W sklepach nie brakuje odczytanych kryminałów, romansów czy poradników. Pod tym względem świat wartości katolickich również nie pozostaje w tyle, a religijne wydawnictwa poszerzają swoją ofertę o kolejne audiobooki chrześcijańskie. Można wśród nich znaleźć m.in. nagrania konferencji znanych chrześcijańskich mówców czy specjalnie czytane poradniki, a nawet katolickie powieści. Jak wynika z opinii odbiorców, religijne audiobooki świetnie sprawdzają się podczas jazdy samochodem oraz w czasie wykonywania codziennych czynności. Wiele osób cierpi dziś przecież na brak czasu, a audiobooki - w odróżnieniu od tradycyjnych książek - pozwalają swoją uwagę podzielić na kilka równolegle wykonywanych zadań.

Czego warto słuchać?

Największe zaciekawienie wywołują te audiobooki katolickie, które dotykają tematu relacji międzyludzkich, cierpienia czy rozumienia poszczególnych fragmentów Pisma Świętego. Tutaj niekwestionowanym liderem jest o. Adam Szustak OP, który na swoich licznych nagraniach mówi o wartości kobiety, o męskości, a także pomaga ludziom w interpretacji Słowa Bożego. Jak przekonują odbiorcy, dzięki audiobookom słuchanym np. wspólnie z małżonkiem, mogli oni zrozumieć przyczyny swoich trudności i podbudowani takim samym fundamentem merytorycznym, byli gotowi przeciwdziałać dotykającym ich przeciwnościom.

Biblia jako audiobook - słuchaj Pisma Świętego kiedy tylko zechcesz

Dużym zainteresowaniem chrześcijan cieszy cię również Pismo Święte do słuchania. Nic więc, dziwnego, że skoro najbardziej popularna tematyka audiobooków dotyka kwestii związanych z naszym codziennym życiem, w kręgu zainteresowania wierzących słuchaczy znalazło się również Pismo Święte. Audiobook, który w sposób wyjątkowy przekazuje te treści to ?Biblia audio. Superprodukcja?. Dlaczego to tak niezwykłe wydanie? Ponieważ w projekt zaangażowano samych słuchaczy, a także tych znanych i mniej znanych aktorów! To właśnie dzięki wspólnemu zaangażowaniu powstała ta niespotykana Biblia do słuchania, w której Nowy Testament to ok. 20 godzin nagrania, a Stary Testament ? ok. 90 godzin! To chyba najbardziej czaso- i pracochłonny audiobook! Biblia bez wątpienia zasługuje na takie zaangażowanie!

Audiobooki religijne - nowy sposób ewangelizacji

Dzięki takiemu rozwiązaniu technologicznemu, jakim jest audiobook, religia może docierać do nowych odbiorców, którzy być może nigdy nie sięgnęli by po tradycyjną książkę o tej tematyce. Taką właśnie możliwość daje współcześnie audiobook. Księgarnia religijna, która ma w swojej ofercie lektury zapisane w tej formie, z pewnością może więc uznać, że włącza się w dzieło ewangelizacji.

Pozycje 113 do 140 z 197
Jeszcze żyje Emil ze Smalandii - pudełko audiobooku
nowość
Jung-off-ska Astrid Lindgren 27.54 zł 36.99 zł
Jaś i Janeczka 3 (+ CD) - pudełko audiobooku
Dwie Siostry Annie M.G. Schmidt 19.02 zł 29.90 zł
Czy można dzisiaj dobrze wychować - pudełko audiobooku
Rób to co kochasz, RTCK Jacek Pulikowski 34.57 zł 37.00 zł
Ogień - Gospel Rain CD - okładka płyty
nowość
Edycja Świętego Pawła Gospel Rain 25.00 zł 34.94 zł
Pismo Święte dla dzieci. Dobry - okładka książki
Edycja Świętego Pawła bp Antoni Długosz 15.89 zł 19.95 zł
Jestem Nikim (czarny, 3 x CD) - pudełko audiobooku
Rób to co kochasz, RTCK o. Adam Szustak OP
Pamięć i tożsamość - okładka książki
ZNAK Jan Paweł II
Wanda Chotomska dzieciom (CD mp3) - pudełko audiobooku
Nasza Księgarnia Wanda Chotomska
Najpiękniejsze mity greckie (CD - okładka książki
Media Rodzina Dimiter Inkiow
Nowe patyki i patyczki (CD mp3) - pudełko audiobooku
Drukarnia i Księgarnia św. Wojciecha ks. Jan Twardowski
Pippi pończoszanka (CD) - pudełko audiobooku
Jung-off-ska Astrid Lindgren
Niemen. Czas jak rzeka - pudełko audiobooku
WAM Marek Gaszyński
Przyjaciel Boga - okładka filmu
Biały Kruk
Droga - pudełko audiobooku
Polwen św. Josemaria Escriva de Balaguer
Lato Muminków (CD mp3) - okładka książki
Nasza Księgarnia Tove Jansson
Test na miłość - pudełko audiobooku
2Ryby o. Karol Meissner OSB
Najsłynniejsze legendy europejskie - pudełko audiobooku
Media Rodzina Dimiter Inkiow