Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Naród wierny Maryi

Jarosław Szarek, Joanna Szarek

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Dom Wydawniczy Rafael
  • ISBN: 9788375698879
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

24,00 zł

18,00 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    2 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Maryja od początku istnienia naszego państwa w szczególny sposób zagościła w sercach Polaków. Ten album to swoiste świadectwo zawierzenia się opiece Matki Bożej, której kult na ziemiach polskich nierozerwalnie spleciony jest z historią naszego kraju. Wszystkie wzniosłe i dramatyczne chwile oddania polskich serc Maryi ilustrowane są bogato historycznymi dokumentami, obrazami oraz fotografiami. Poznając i przypominając sobie te wydarzenia, każdy będzie mógł zaświadczyć, że jego serce również jest wierne Najświętszej Pannie i gotowe do realizacji złożonych ślubów. Ta wiedza niech będzie spełnieniem obowiązku przekazania wiary oraz czci do Bogurodzicy przyszłym pokoleniom.

W Nadzwyczajnym Roku Świętym Bożego Miłosierdzia, w 1050 rocznicę chrztu Polski, w 60-lecie odnowienia Ślubów Jasnogórskich powtarzajmy: „Królowo Polski, przyrzekamy”.

 

***

 

Jasnogórskie Śluby Narodu Polskiego pozostają nadal zadaniem do wypełnienia. Nadszedł czas na rachunek sumienia – odpowiedź na pytanie, w jakim stopniu realizują je kolejne pokolenia, jak wypełnia je każdy z nas.

Jarosław Szarek

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor Jarosław Szarek, Joanna Szarek
ISBN 9788375698879
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.