Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Barbie

5 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Seria małego przedszkol. Barbie Super Księżniczki

  12,99 zł

  10,39 zł

  Produkt niedostępny

  Seria małego przedszkol. Barbie Super Księżniczki

  praca zbiorowa

  Księżniczka Kara ma wyjątkową tajemnicę. W przerwach między balami i oficjalnymi kolacjamijest superbohaterką. Dowiedz się więcej »
 2. Barbie Perłowa księżniczka

  24,99 zł

  19,99 zł

  Produkt niedostępny

  Barbie Perłowa księżniczka

  Perłowe czary, wielka tajemnica i spisek niegodziwego generała – magiczna opowieść o losach obdarzonej cudowną mocą syreny imieniem Lumina zaprowadzi cię do podmorskiej krainy, w której przeżyjesz niezwykłą przygodę! Czy zły Caligo przejmie władzę w królestwie? Co się stanie z sędziwą syreną Scyllą? Kim naprawdę jest Lumina, w którą tym razem wciela się pełna uroku Barbie? Dowiedz się więcej »
 3. Wielka kolekcja bajek o przygodach Barbie

  29,99 zł

  23,99 zł

  Wielka kolekcja bajek o przygodach Barbie

  praca zbiorowa

  Leć wraz z Barbie do krainy skrzydlatych wróżek, przejdź przez tajemnicze drzwi, uratuj królestwo, baw się na obozie dla rockmenek i przeżyj magiczną przygodę w podmorskich głębinach.
  Przeczytaj fantastyczne opowieści o perypetiach Barbie i jej przyjaciółek. Dowiedz się więcej »
 4. Barbie. Opowieści od serca. Zimowa opowieść

  16,99 zł

  13,59 zł

  Barbie. Opowieści od serca. Zimowa opowieść

  Andrea Posner-Sanchez

  Czarownik Wenlock rzucił zaklęcie na wszystkich mieszkańców królestwa! Zły czar zniknie dopiero wtedy, gdy księżniczka Annika zgodzi się poślubić nikczemnego czarnoksiężnika. Na szczęście z pomocą przybywa Brietta skrzydlata klacz, która skrywa pewną tajemnicę Wyrusz razem z księżniczką Anniką i jej wybawicielką do Królestwa Obłoków, by dowiedzieć się, jak pokonać zły czar. Dowiedz się więcej »
 5. Barbie. Gwiezdna przygoda

  24,99 zł

  19,99 zł

  Barbie. Gwiezdna przygoda

  Victoria Saxon

  Wyrusz razem z Barbie na galaktyczną wyprawę! Od pewnego czasu w galaktyce dzieje się coś bardzo niepokojącego gwiazdy zaczynają gasnąć! Jest tylko jeden sposób, by temu zaradzić. Barbie, która do tej pory wiodła spokojne życie na planecie Para-Den wraz z kochającym tatą i pupilem Popcornem, będzie dowodzić galaktycznej misji! Jednak nie wszyscy są tym zachwyceni. Dowiedz się więcej »

5 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący