Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Dzień zagłady

Jerry B. Jenkins,Tim LaHaye

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Vocatio Oficyna Wydawnicza
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788374920865
  • Format: 14,5x20,5 cm
  • Stron: 280
Nasza cena:

19,01 zł

15,21 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis
Gdy pewnego dnia, w jednej sekundzie, znikają na całym świecie miliony ludzi, cywilizacja staje twarzą w twarz wobec totalnej katastrofy. To tajemnicze wydarzenie powoduje kolejne konsekwencje. Samoloty pozbawione pilotów, pociągi bez maszynistów i samochody, których kierowcy nagle zniknęli, wywołują nowe pasma katastrof. Chaos, jaki ogarnia ziemię, prowadzi do nieprzewidywalnych konsekwencji politycznych i gospodarczych na globalną skalę.
W krótkim jednak czasie okazuje się, że pozostali na ziemi ludzie są świadkami wypełnienia się proroctwa biblijnego zwiastującego początek procesu końca świata. Ich wierzący przyjaciele, członkowie rodzin czy znajomi zostali pochwyceni i przeniesieni do Królestwa Bożego. Oni sami jednak zostali pozostawieni z powodu braku wiary w sercach. To, co dotąd wielu uważało za religijną bajkę, nagle stało się dramatyczną rzeczywistością.
Kto został wzięty, a kto pozostawiony?
Czy zapowiedź powrotu Syna Bożego w chwale okaże się prawdziwa?
Jak się mają kolejne proroctwa o nadchodzącym pokoju światowym i wielkim ucisku do zapowiadanego przez Biblię Antychrysta, który ma objąć władzę nad całą ziemią?
A co z tymi co zostali pozostawieni? Czy mają jeszcze szanse na zbawienie?
W swojej brawurowej powieści DZIEŃ ZAGŁADY Tim LaHaye i Jerry B. Jenkins odkrywają, jak współczesny świat, rządzony przez ponadnarodowe korporacje, dążący do globalizacji i unifikacji monetarnej jest blisko wypełnienia proroczych biblijnych zapowiedzi. Czy tak będzie wyglądać czas apokalipsy? Razem z bohaterami tej sensacyjnej powieści przeżyjmy owe chwile. A może już się zaczęło...
Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: broszurowa
Autor Jerry B. Jenkins,Tim LaHaye
ISBN 9788374920865
Liczba stron 280
Format okładki 14,5x20,5 cm
Rok wydania 2017
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.