Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Inni

15 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. Maksymilian M.Kolbe.Biografia świętego męczennika

  44,90 zł

  35,92 zł

  Maksymilian M.Kolbe.Biografia świętego męczennika

  Tomasz P. Terlikowski

  Mówiono o nim, że posiada niezwykły umysł, jest genialnym organizatorem i wielkim wizjonerem. Nie ma wątpliwości, że był także kapłanem, który przyjął głęboko do serca ewangeliczną prawdę o tym, że nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie oddaje za przyjaciół swoich Dowiedz się więcej »
 2. Cuda świętego Andrzeja Boboli

  26,90 zł

  19,90 zł

  Cuda świętego Andrzeja Boboli

  Elżbieta Polak

  Patron Polski i potężny wspomożyciel. Poznaj św. Andrzeja Bobolę. Przepiękne świadectwa przywołane na kartach tej książki pokazują, że wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli jest często ostatnią deską ratunku Dowiedz się więcej »
 3. Pisma do kapłanów

  45,00 zł

  37,90 zł

  Pisma do kapłanów

  św. Jan z Ávila

  Życie tego świętego kapłana (1499-1569) toczyło się w czasach najbardziej burzliwych, a zarazem owocnych w dziejach Kościoła. Trwający wiele lat sobór trydencki i narastająca potrzeba reform w Kościele, w naturalny sposób angażowały uwagę wszystkich duchownych i myślicieli tego czasu Dowiedz się więcej »
 4. Święci Piotr i Paweł

  12,90 zł

  9,68 zł

  Święci Piotr i Paweł

  Henryk Bejda

  Święty Piotr i Paweł to patronowie bardzo wielu parafii. Warto, by wierni tych wspólnot – ale nie tylko – dobrze ich znali i modlili się za ich wstawiennictwem Dowiedz się więcej »
 5. Święta Filomena

  19,90 zł

  14,90 zł

  Święta Filomena

  Agnieszka Gracz, Małgorzata Pabis

  Mistycy zwykli mówić o Filomenie, że jest świętą, której Bóg niczego nie odmawia. To patronka na nasze czasy, mimo że żyła wieki temu Dowiedz się więcej »
 6. PIER GIORGIO FRASSATI

  24,90 zł

  19,90 zł

  PIER GIORGIO FRASSATI

  Luciana Frassati, Wstęp: bp Grzegorz Ryś

  Pier Giorgio nie jest łatwym świętym - nie we wszystkim i nie dla każdego będzie pociągający i zrozumiały Dowiedz się więcej »
 7. ŚWIĘTY PEREGRYN

  14,90 zł

  11,18 zł

  ŚWIĘTY PEREGRYN

  Peregryn Laziosi zasłynął cudownym uzdrowieniem wymodlonym u samego ukrzyżowanego Jezusa. Jest orędownikiem wszystkich najciężej chorych, zwłaszcza na choroby nowotworowe; tych, którym lekarze nie dają nadziei; tych, którym ludzką miarą pomóc nie sposób Dowiedz się więcej »
 8. Droga do świętości. W stronę doskonałości

  29,90 zł

  22,42 zł

  Droga do świętości. W stronę doskonałości

  Św. Alfons Maria Ligouri

  Droga do świętości to jedno z najważniejszych dziel mistrza duchowego, doktora Kościoła i założyciela redemptorystów. Obecnie oferujemy czytelnikom pierwszy tom zatytułowany W stronę doskonałości. Św. Alfons Liguori wskazuje w nim drogę do osiągnięcia doskonałości w Bogu, do czego powołany jest każdy wierzący w Chrystusa Dowiedz się więcej »
 9. Cuda św. Urszuli Ledóchowskiej
  28,90 zł

  Cuda św. Urszuli Ledóchowskiej

  Małgorzata Krupecka USJK

  Pomiędzy pulsującym za oknem życiem, a tym, co nieuchronnie czeka każdego z nas, są święci. Niebieski pomost. Głos z 'innego świata'. Tego, który istnieje. Naprawdę Dowiedz się więcej »
 10. Święty Jan Bosko. Cuda, wizje, proroctwa
  39,00 zł

  Święty Jan Bosko. Cuda, wizje, proroctwa

  Giuseppe Portale , Irene Corona

  Fascynująca książka o życiu i cudach św. Jana Bosko – wielkiego świętego Kościoła, założyciela Zgromadzenia Salezjanów, opiekuna młodzieży, jednego z największych cudotwórców w historii chrześcijaństwa Dowiedz się więcej »
 11. Święta Joanna Francuska
  15,90 zł

  Święta Joanna Francuska

  Marc Joulin OP

  Znany francuski dominikanin, pisarz, dziennikarz i rekolekcjonista, napisał tę książkę pod wpływem obejrzanego przypadkowo w telewizji reportażu o siostrach anuncjatkach Dowiedz się więcej »
 12. Św. Rita i nasze sprawy beznadziejne
  29,00 zł

  Św. Rita i nasze sprawy beznadziejne

  ELA KONDERAK

  Święta Rita z Cascii cieszy się w Polsce coraz większa popularnością. Książka obok opowieść i biograficznej zawiera świadectwa łaski mały modlitewnik. Do każdego Dowiedz się więcej »
 13. Święty Juda Tadeusz. Życiorys, nowenna, modlitwy
  11,90 zł

  Święty Juda Tadeusz. Życiorys, nowenna, modlitwy

  Mira Majdan

  "Był Apostołem Jezusa Chrystusa". Jednak ten ukryty za zasłoną niewiedzy i czasu święty znany jest w całym Kościele jako niezwykle skuteczny orędownik Dowiedz się więcej »
 14. Tęczowa Biblia

  36,00 zł

  28,80 zł

  Tęczowa Biblia

  Małgorzata Biegańska-Bartosiak, Monika Bąk

  Tęcza jest znakiem przymierza Boga z całą ludzkością i z każdym człowiekiem. Zawierając przymierze z Noem, jego rodziną i "każdą istotą żywą" (Rdz 9, 12), Bóg Dowiedz się więcej »
 15. Św. Franciszek Ksawery. Rozniecić ogień

  29,90 zł

  23,92 zł

  Św. Franciszek Ksawery. Rozniecić ogień

  Louis de Wohl

  Życie świętego Franciszka Ksawerego przebiegało dramatycznie, lecz słynny katolicki powieściopisarz Louis de Wohl z pokorą i głęboką wiarą religijną otwiera przed nami umysł i serce tego wielkiego misjonarza oraz świętego, który zgodnie z rozkazem świętego Ignacego Loyoli wyruszył „rozniecić ogień” w krajach Orientu. W książce znajdziemy opisy toczonych przez Świętego przejmujących zmagań z przeciwnościami losu, i z pewnością zrozumiemy, skąd bohater czerpał siłę i zapał do pełnienia służby Bożej. Dowiedz się więcej »

15 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący