Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Literatura Piekna i Faktu

Produkty 76 do 100 z 1823 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek rosnący
 1. Blask zbawienia. Homilie papieskie

  29,90 zł

  23,92 zł

  Blask zbawienia. Homilie papieskie

  Benedykt XVI

  Przez zmartwychwstanie Jezusa samo światło zostaje stworzone na nowo. On pociąga nas wszystkich za sobą do nowego życia zmartwychwstania i zwycięża wszelkie ciemności. Dowiedz się więcej »
 2. Stać przy Jezusie. Rekolekcje papieskie

  34,90 zł

  27,92 zł

  Stać przy Jezusie. Rekolekcje papieskie

  Giulio Michelini OFM

  Kontempluj Ewangelię z papieżem Franciszkiem
  Rekolekcje wielkopostne to dla Franciszka i jego współpracowników czas modlitwy, refleksji, wyciszenia. Nawet papież musi czasem zwolnić. Dowiedz się więcej »
 3. Kobiety które kochał Bóg

  29,90 zł

  23,92 zł

  Kobiety które kochał Bóg

  Maria Miduch

  Biblia - historia zakochanego Boga
  Dlaczego w drzewie genealogicznym Jezusa znajdziemy imiona Tamar, Rachab czy Batszeby, mimo że tradycyjne rodowody raczej pomijały kobiety Dlaczego wbrew starożytnym obyczajom to właśnie one miały często decydujący wpływ na losy Izraela
  Maria Miduch, autorka bestsellerowej trzytomowej biografii Trójcy Świętej, pisze o kobiecości z nowej perspektywy. Bohaterki jej książki nie są idealne, są słabe, grzeszne ale równocześnie piękne, wybrane i święte. Dowiedz się więcej »
 4. Proegzystencja Kościoła

  35,00 zł

  28,00 zł

  Proegzystencja Kościoła

  Andrzej Napiórkowski

  Przedstawiana tu propozycja opisania Kościoła w świetle proegzystencji jest nową próbą integralnego ujmowania jego istoty i misji właśnie od empirycznej, zjawiskowej strony, obejmującej instytucję, ale też od strony wiary, która mówi nam o duchowości Kościoła i samoudzielaniu się Boga w sposób sakramentalny.Fragment WstępuAutor prowadzi czytelnika od momentu powstania Kościoła aż do czasów obecnych, opisując jedno z jego najdonioślejszych zadań, czyli bycie dla, a przez to prowadzenie ludzi do Boga i pomoc w osiągnięciu życia wiecznego. Dowiedz się więcej »
 5. Jezus. Sztuka walki bez walki

  29,90 zł

  23,92 zł

  Jezus. Sztuka walki bez walki

  Maciej Szczęsny SJ

  Opanuj chrześcijańską sztukę mądrego życia
  Walka z czasem, z przeciwnościami, z presją otoczenia, wreszcie zmaganie z samym sobą wewnętrzna walka duchowa. Czy jedyną strategią na życie w pełni jest kontratak i odpieranie ciosów?
  Maciej Szczęsny, czerpiąc z duchowości ignacjańskiej, wskazuje inną metodę. Dowiedz się więcej »
 6. Żyj mądrze

  19,90 zł

  15,92 zł

  Żyj mądrze

  Dariusz Michalski

  Dziesięć wskazówek mistrza duchowegoŚwięty Ignacy Loyola, niezastąpiony przewodnik na drodze życia duchowego, zebrał swoje doświadczenia w dziesięciu krótkich maksymach. Od wieków stanowią one niezawodną pomoc w nawiązaniu osobistej relacji z Bogiem. Dowiedz się więcej »
 7. Po tej stronie nieba. Młodzi święci

  29,90 zł

  23,92 zł

  Po tej stronie nieba. Młodzi święci

  Szymon Żyśko

  Zostaliśmy stworzeni na podobieństwo Boga, dlatego najbliżej Niego jesteśmy, będąc sobą.
  Byli ludźmi takimi jak ty. Dowiedz się więcej »
 8. Camino de Santiago. Przewodnik dla pielgrzymów

  44,90 zł

  35,92 zł

  Camino de Santiago. Przewodnik dla pielgrzymów

  Szymon Pilarz

  Zawiera wszystkie informacje potrzebne do zaplanowania i przejścia francuskiej drogi św. Jakuba z Saint Jean Pied-de-Port do Santiago de Compostela. Dowiedz się więcej »
 9. Camino Portugus. Przewodnik dla pielgrzymów

  44,90 zł

  35,92 zł

  Camino Portugus. Przewodnik dla pielgrzymów

  Szymon Pilarz

  Zawiera wszystkie informacje potrzebne do zaplanowania i przejścia najchętniej wybieranej przez Polaków drogi do Santiago de Compostela, uwzględniając różne warianty trasy.
  Dodatkowo po raz pierwszy w języku polskim opisana została trasa z Fatimy do Tomaru, dzięki czemu wędrowanie można rozpocząć od miasta objawień maryjnych. Dowiedz się więcej »
 10. Nietoperz w świątyni. Biografia Jerzego...

  59,90 zł

  47,92 zł

  Nietoperz w świątyni. Biografia Jerzego...

  Krystyna Czerni

  Bestsellerowa biografia, finalistka Nagrody Nike
  Opowieść o fascynującym malarzu i myślicielu, w którego sztuce cała rzeczywistość podlega uświęceniu
  Książkę uzupełnia krótki przewodnik po malarstwie Mistrza Jerzego. Kolorowy dodatek pokazuje rozwój jego twórczości, zaskakujące spotkania form i tematów, a także kierunki poszukiwań. Dowiedz się więcej »
 11. Jak lepiej się modlić. Wokół Addycji do Ćwiczeń...

  34,90 zł

  27,92 zł

  Jak lepiej się modlić. Wokół Addycji do Ćwiczeń...

  Red. Wacław Królikowski SJ

  To pytanie zadaje sobie wiele osób, które chcą pogłębić swoją relację z Bogiem i wejść na drogę duchowego rozwoju. Pomocą w znalezieniu na nie odpowiedzi mogą stać się uwagi zawarte w Ćwiczeniach duchowych św. Dowiedz się więcej »
 12. Kościół wykluczonych. Teologia z perspektywy...

  39,90 zł

  31,92 zł

  Kościół wykluczonych. Teologia z perspektywy...

  Victor Codina SJ

  Za sprawą papieża Franciszka w Kościele dokonują się głębokie przemiany. Franciszek wzywa do przekraczania murów kościołów i wychodzenia na ulice oraz na wszelkie peryferia: społeczne, intelektualne i egzystencjalne. Dowiedz się więcej »
 13. Przyjacielska odpowiedź krytykom Amoris Laetitia

  29,90 zł

  23,92 zł

  Przyjacielska odpowiedź krytykom Amoris Laetitia

  Rocco Buttiglione, Mller Gerhard Ludwig

  Przyjacielska odpowiedź krytykom Amoris Laetitia
  czytajmy razem adhortację Amoris Laetitia bez wzajemnych oskarżeń i podejrzeń, ze zmysłem wiary (sensus fidei), w świetle całej tradycji doktryny Kościoła i z gorliwą duszpasterską troską o wszystkich, którzy znajdują się w trudnych sytuacjach małżeńskich i rodzinnych oraz szczególnie potrzebują macierzyńskiego wsparcia Kościoła. Kardynał Gerhard Ludwig Mller
  Od dawna żaden dokument papieski nie wzbudzał takich kontrowersji jak adhortacja Amoris Laetitia, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestię dopuszczania do komunii świętej osób rozwiedzionych żyjących w nowych związkach. Dowiedz się więcej »
 14. Między Bogiem a człowiekiem

  45,00 zł

  36,00 zł

  Między Bogiem a człowiekiem

  Jan P. Strumiłowski OCist.

  Pytanie o możliwość nawiązania relacji między transcendentnym Bogiem a mocno zakorzenionym w świecie człowiekiem nie jest nowe. Metoda analizy zaproponowana przez o. Dowiedz się więcej »
 15. Rozbójnik Boży

  29,90 zł

  23,92 zł

  Rozbójnik Boży

  Douglas Hyde

  Opiekował się bliźnimi, jak to i inni czynią, dążył do sprawiedliwości społecznej, ale jego nadzwyczajna siła i moc tkwiła w tym, że we wszystkim, co czynił, polegał wyłącznie i całkowicie na Bogu.
  Fascynująca postać ks. Dowiedz się więcej »
 16. Duch 44 Siła ponad słabością

  36,90 zł

  29,52 zł

  Duch 44 Siła ponad słabością

  Stanisław Zasada

  Gdy kapituluje Starówka, żal za grzechy i rozgrzeszenie stają się cenniejsze niż życie. Generał Antoni Chruściel Monter poleca wprowadzenie w oddziałach jednolitych modlitw porannych i wieczornych. Dowiedz się więcej »
 17. Słucham serduszka

  39,90 zł

  31,92 zł

  Produkt niedostępny

  Słucham serduszka

  Katarzyna Panek, Zbigniew Szulczyk SJ

  Inspiracją do powstania książki było dzieło meksykańskiego jezuity Eduarda Levy'ego o nazwie Spotkanie z Chrystusem. Od początku swojej zakonnej posługi starał się on z uwagą słuchać młodego człowieka, aby mądrze towarzyszyć mu w radosnym poznawaniu Boga. Dowiedz się więcej »
 18. Znaki Tajemnicy

  89,90 zł

  71,92 zł

  Znaki Tajemnicy

  red. ks. Krzysztof Porosło, ks. Robert J. Woźniak

  Sakramenty i ich liturgia posiadają szczególne znaczenie dla budowy Kościoła, a refleksja nad nimi może okazać się fascynującą przygodą dla każdego człowieka, który poszukuje nie tylko prawdy wiary, ale również prawdy o sensie istnienia. (Fragment wstępu)
  Niniejsza monografia jest najpełniejszym polskim opracowaniem poświęconym sakramentologii. Dowiedz się więcej »
 19. Tylko miłość trwa

  29,90 zł

  23,92 zł

  Produkt niedostępny

  Tylko miłość trwa

  Chiara Amirante

  Jeden z wolontariuszy Caritasu, który objaśniał mi podział przestrzeni dworca Termini, spojrzał tylko i od razu mnie przejrzał: Ale nie chcesz zejść na dół, prawda? Wybij to sobie z głowy!. Udałam, że tego nie słyszę. Dowiedz się więcej »
 20. Skąd się biorą wierzące dzieci?

  29,90 zł

  23,92 zł

  Skąd się biorą wierzące dzieci?

  Piotr Wołochowicz, Mariola Wołochowicz

  Czy zastanawiasz się nad tym, jak zbudować prawdziwą, opartą na relacji z Bogiem bliskość między tobą a twoim dzieckiem? Szukasz sprawdzonych wzorów wychowania? Chcesz wiedzieć, co o rodzicielstwie mówi Pismo Święte?
  W codziennym zabieganiu często zapominamy o tym, że jesteśmy dziećmi Boga. To błąd! Przecież nasza wiara nie ogranicza się do niedzielnych wizyt w kościele. Dowiedz się więcej »
 21. Codzienność z Maryją. Rozważania różańcowe

  5,95 zł

  4,76 zł

  Codzienność z Maryją. Rozważania różańcowe

  Paweł Leonik SSP

  O sile płynącej z modlitwy różańcowej z pewnością przekonywać nie trzeba. I choć nie należy do najłatwiejszych wymaga skupienia i uwagi, a nawet pewnej pokory i cierpliwości w jej praktykowaniu jest piękna w swej prostocie i głębi, a przede wszystkim uczy mówić Bogu tak, na wzór Maryi. Dowiedz się więcej »
 22. Święty Antoni Padewski, módl się za nami

  19,90 zł

  15,92 zł

  Święty Antoni Padewski, módl się za nami

  praca zbiorowa

  Modlitewnik zawiera krótką biografię Antoniego Padewskiego, opis licznych jego cudów oraz najbardziej popularne nabożeństwa, litanie, modlitwy i pieśni poświęcone temu niezwykle popularnemu świętemu. Najbardziej znany jako patron osób i rzeczy zaginionych jest również patronem dzieci, górników, małżeństw, narzeczonych, położnic, ubogich oraz podróżnych. Dowiedz się więcej »
 23. Na moją pamiątkę

  19,90 zł

  15,92 zł

  Na moją pamiątkę

  ks. Mieczysław Maliński

  Szkice do książki "Na moją pamiątkę" są ostatnimi zapiskami autora w czasie mocno postępującej już choroby. Oparte na bogatych materiałach źródłowych oraz jego rozmyślaniach i rozważaniach są jego duchowym testamentem. Dowiedz się więcej »
 24. Ewangelia 2019. Droga, Prawda i Życie mała BR

  10,00 zł

  8,00 zł

  Ewangelia 2019. Droga, Prawda i Życie mała BR

  praca zbiorowa

  To już 10. edycja Ewangelii, która zyskała sobie stałych czytelników. Dowiedz się więcej »
 25. Ewangelia 2019. Droga, Prawda i Życie mała TW

  12,00 zł

  9,60 zł

  Ewangelia 2019. Droga, Prawda i Życie mała TW

  praca zbiorowa

  To już 10. edycja Ewangelii, która zyskała sobie stałych czytelników. Dowiedz się więcej »

Produkty 76 do 100 z 1823 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 2
 2. 3
 3. 4
 4. 5
 5. 6

Ustaw kierunek rosnący