Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Nowości

Produkty 1 do 25 z 109 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący
 1. Moc błogosławieństwa ojca

  19,00 zł

  16,90 zł

  Moc błogosławieństwa ojca

  Henryk Wieja

  Ojcowie wywierają potężny wpływ na życie swoich dzieci. Co zrobić, aby był to dobry wpływ? Poznaj siłę autorytetu ojca, moc wypowiadanych przez niego słów, a w szczególności słów błogosławieństwa... Dowiedz się więcej »
 2. Opiekun i orędownik Medjugorja

  21,90 zł

  17,52 zł

  Opiekun i orędownik Medjugorja

  Anita Rembiesa

  Fascynująca opowieść o życiu świadka objawień z Medjugorja, dzięki któremu orędzie Królowej Pokoju promieniuje na cały świat.. Dowiedz się więcej »
 3. Bóg oszalał z miłości

  18,90 zł

  15,12 zł

  Bóg oszalał z miłości

  o. Leon Knabit OSB

  . Dowiedz się więcej »
 4. Kajko i Kokosz - Posiady guślorek

  24,99 zł

  19,99 zł

  Kajko i Kokosz - Posiady guślorek

  Janusz Christa, Janusz Christa

  Kajko i Kokosz Posiady guślorek (czyli Festiwal czarownic) to drugi album przetłumaczony na gwarę góralską (przed laty nakładem wydawnictwa Egmont w sprzedaży ukazał się album Kajko i Kokosz Ogromniasto gońba).
  Cykl opowiada o dwóch wojach dzielnym i rozważnym Kajku oraz żarłocznym i samolubnym Kokoszu, którzy bronią Mirmiłowa przed atakami niecnych Zbójcerzy pod wodzą Hegemona i przeżywają masę zabawnych przygód. Dowiedz się więcej »
 5. Czy można dzisiaj dobrze wychować dzieci ?

  37,00 zł

  33,00 zł

  Czy można dzisiaj dobrze wychować dzieci ?

  Jacek Pulikowski

  Z założenia każdy chce wychować dziecko dobrze, najlepiej, aby stało się wolnym człowiekiem, umiało wybierać dobro, a odrzucać zło, aby było zdolne do miłości. Ale JAK to zrobić w świecie pełnym zagrożeń, szalonych teorii wychowawczych, ogromnego wpływu rówieśników, mody i mediów społecznościowych? Dowiedz się więcej »
 6. Proroctwo dzisiaj

  24,90 zł

  19,92 zł

  Proroctwo dzisiaj

  Ks. Mateusz Kicka

  Głównym celem tej książki jest przedstawienie działania Ducha Świętego Osoby we wspólnocie Kościoła poprzez szczególne obdarowanie chrześcijanina charyzmatem proroctwa. Tak samo jak w pierwotnym Kościele, tak również i w czasach nam współczesnych Bóg nie przestaje prowadzić dialogu z człowiekiem, czy to w bardziej czy mniej spektakularny sposób. Dowiedz się więcej »
 7. Zaproszenia do radości

  14,95 zł

  11,96 zł

  Zaproszenia do radości

  ks. Józef Gaweł SCJ

  Książeczka ta to swoisty motywator, przypominający nam o potrzebie radości, jej sile i wpływie na ludzkie życie. Autor, jak na kapłana z kilkudziesięcioletnim stażem przystało, sygnalizuje, że radość jest cechą charakterystyczną orędzia chrześcijańskiego i głównym motywem Ewangelii. Dowiedz się więcej »
 8. Skuteczni Święci - Święty Idzi

  7,95 zł

  6,36 zł

  Skuteczni Święci - Święty Idzi

  praca zbiorowa

  Są świeci, o których wiemy niewiele, jeśli chodzi o potwierdzone fakty, i do takich należy święty Idzi, opat i wyznawca, którego wspomnienie liturgiczne Kościół obchodzi 1 września. Urodził się on prawdopodobnie w Atenach ok. Dowiedz się więcej »
 9. Skuteczni Święci - Święty Patryk

  7,95 zł

  6,36 zł

  Skuteczni Święci - Święty Patryk

  praca zbiorowa

  Święty kojarzony z Irlandią. Popularność świętego Patryka jest szczególnie widoczna 17 marca, w dniu jego święta. Dowiedz się więcej »
 10. Święty Szarbel

  14,90 zł

  11,92 zł

  Święty Szarbel

  Skuteczność wstawiennictwa św. Szarbela Bóg potwierdza obecni licznymi cudami. Dowiedz się więcej »
 11. Modlitewnik. Święty Szarbel

  19,90 zł

  15,92 zł

  Modlitewnik. Święty Szarbel

  Świadectwa licznych cudów i uzdrowień, jakie stały się udziałem tego skromnego mnicha zarówno za jego życia, jak i po śmierci sprawiają, że coraz więcej osób zanosi modlitwy przez jego wstawiennictwo.
  Modlitewnik zawiera życiorys niezwykłego mnicha maronickiego, który został wyniesiony na ołtarze przez papieża Pawła VII. Dowiedz się więcej »
 12. Bądźcie ziarnami Świętości. Myśli Benedykta XVI

  29,90 zł

  23,92 zł

  Bądźcie ziarnami Świętości. Myśli Benedykta XVI

  Robert Krawiec OFMCap, Małgorzata Sękalska

  Kolejny tomik z serii Myśli na każdy dzień. Tym razem drogowskazami w codziennym życiu są myśli papieża Benedykta XVI, dotykające najważniejszych punktów naszego życia: wiary, nadziei, miłości, rodziny, powołania, relacji do Boga, bliźniego i świata. Dowiedz się więcej »
 13. Skuteczni Święci - Święta Jadwiga Królowa

  7,95 zł

  6,36 zł

  Skuteczni Święci - Święta Jadwiga Królowa

  praca zbiorowa

  Święta Jadwiga Królowa, mimo krótkiego życia (1374-1399), zapisała się złotymi zgłoskami w historii Kościoła i państwa polskiego. Była postacią nietuzinkową. Dowiedz się więcej »
 14. Skuteczni Święci - Święty Stanisław Kostka

  7,95 zł

  6,36 zł

  Skuteczni Święci - Święty Stanisław Kostka

  praca zbiorowa

  Święty Stanisław Kostka urodził się w Rostkowie k. Przasnysza, na Mazowszu, w drugiej połowie 1550 r. Dowiedz się więcej »
 15. Biblia w liturgii Mszy Świętej. 15-21 tydzień...

  39,95 zł

  31,96 zł

  Biblia w liturgii Mszy Świętej. 15-21 tydzień...

  praca zbiorowa

  To już szósty tom z serii W Drodze do Emaus. Prezentowany zawiera zwięzłe objaśnienia czytań mszalnych przeznaczonych na niedziele i dni powszednie 15-21 tygodnia okresu zwykłego. Dowiedz się więcej »
 16. Nowy komentarz..ST T.14/3 Druga księga Machabejska

  89,95 zł

  71,96 zł

  Nowy komentarz..ST T.14/3 Druga księga Machabejska

  ks. Łukasz Laskowski

  Druga Księga Machabejska nie cieszy się zbytnią popularnością nawet w liturgii Kościoła. Zasłużone słowa uznania należą się więc autorowi prezentowanej pozycji ks. Dowiedz się więcej »
 17. Katolicyzm - (książka + DVD, 10 odcinków)

  139,00 zł

  119,00 zł

  Katolicyzm - (książka + DVD, 10 odcinków)

  reż. Matt Leonard

  Po raz pierwszy prawda, dobro i piękno wiary katolickiej zaprezentowane w formie serialo­wej, 10-cio odcinkowego filmu. Wybierz się w podróż z biskupem Robertem Barronem do ponad 50 miejsc w 15 krajach świata. Poznaj olśniewające, duchowe i artystyczne skar­by kultury tworzonej przez ponad mi­liar­dową społeczność ludzi na świecie... Dowiedz się więcej »
 18. Wszystko o sakramencie bierzmowania XS

  14,99 zł

  11,99 zł

  Wszystko o sakramencie bierzmowania XS

  ks. Jacek Molka

  Wszystko o sakramencie bierzmowania wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Czytelników, którzy w myśl hasła programu duszpasterskiego Kościoła w Polsce na lata 2017-2019: Duch, który umacnia miłość pragnęliby zapoznać się nie tylko z nauczaniem o Trzeciej Osobie Trójcy Przenajświętszej, ale również z samym bierzmowaniem, gdzie przecież Duch Święty tak bardzo jest obecny. Wydaje się więc, że niniejsza książka wpisuje się właśnie w tę kościelną inicjatywę. Dowiedz się więcej »
 19. Odkryj Chrystusa. Jak budować osobistą relacje...

  21,90 zł

  17,52 zł

  Odkryj Chrystusa. Jak budować osobistą relacje...

  Bert Ghezzi, Dave Nodar

  Nie wiesz, jak nawiązać relację z żywym Bogiem? Zastanawiasz się, jak doświadczyć Jego ogromnej mocy, która jest wstanie uwolnić człowieka od wszelkich lęków oraz uzdrowić z wszystkiego tego, co sprawia mu ból zarówno fizyczny, jak i psychiczny?
  Odpowiedź na wszystkie Twoje pytania jest prostsza, niż myślisz, a na jej poszukiwania nie musisz już bezsensownie tracić czasu
  Znajdziesz ją bowiem w tej krótkiej i przystępnej, lecz niezwykle odkrywczej książce!
  Gdy zdecydujesz się na podążanie za zapisanymi w niej praktycznymi wskazówkami, z pewnością uda Ci się nawiązać osobistą, żarliwą relację z Jezusem. Pozwól Mu, by to On sam przekonał Cię, że jako Syn Boży na zawsze zmienił historię ludzkości iże nieustannie działa także w Twoim życiu, nadając mu sens i czyniąc Cię szczęśliwym człowiekiem. Dowiedz się więcej »
 20. Loyola - DVD

  34,90 zł

  29,90 zł

  Loyola - DVD

  Doskonale opowiedziana historia dramatycznych i przełomowych momentów życia Ignacego Loyoli. Twórcy wykreowali trzymającą w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty opowieść o nadzwyczajnej przemianie wewnętrznej człowieka, idealnie oddając istotę „ignacjańskiego ducha” Dowiedz się więcej »
 21. Księga Psalmów. Nowy przeklad dynamiczny

  39,99 zł

  31,99 zł

  Księga Psalmów. Nowy przeklad dynamiczny

  praca zbiorowa

  Nowy przekład dynamiczny Księgi Psalmów należy do najlepszych w języku polskim. Jego wielką zaletą jest jasność komunikacyjna oraz nie tylko naturalny i poprawny, ale także poetycki, artystyczny a równocześnie niekoturnowy styl. Dowiedz się więcej »
 22. Macierzyństwo pełne Boga

  19,90 zł

  15,92 zł

  Macierzyństwo pełne Boga

  Mary Perkins

  . Dowiedz się więcej »
 23. 77 MOC PRZEBACZENIA (książka)
  29,00 zł

  77 MOC PRZEBACZENIA (książka)

  Marcin Zieliński

  To nie jest instrukcja dla naiwnych, ale podręcznik „Jak być szczęśliwym”. Przebaczenie to styl życia wolnych ludzi. Marcin w tej książce pokazuje, jak uzdrawiające jest przebaczenie. Dowiedz się więcej »
 24. Krótka historia Ducha Świętego

  24,90 zł

  19,92 zł

  Krótka historia Ducha Świętego

  ks. Hyacinthe Vulliez

  Krótka historia Ducha Świętego
  Kim jest najbardziej tajemnicza i nieuchwytna Osoba Boska? Jak napisać historię Tego, który nie ma początku ani końca? Jak widzą Go zielonoświątkowcy, a jak członkowie katolickiej Odnowy charyzmatycznej? Czy otrzymują Go ludzie wszystkich wyznań? Jak odkryć Go w swoim życiu? Ta książka to opowieść o Duchu Świętym o Tym, który unosił się nad wodami, który wskrzesił Jezusa i który prowadzi Kościół. Jeśli nie boisz się trudnych pytań, rozpocznij lekturę tej pełnej niespodzianek historii. Dowiedz się więcej »
 25. Maryja w tajemnicy paschalnej

  32,00 zł

  25,60 zł

  Maryja w tajemnicy paschalnej

  Philippe Thomas

  Ojciec Thomas najwyraźniej był człowiekiem Bożym, człowiekiem modlitwy wspomina Jean Vanier. Każdy z nas nosi w sobie sekret, wielki, ukryty, miejsce łaski. Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 109 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący