Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Nowości

Produkty 1 do 25 z 113 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący
 1. Zachwycić się tą miłością

  29,95 zł

  23,96 zł

  Zachwycić się tą miłością

  Ks. Tadeusz Dajczer

  Ostatnie dwa lata życia ks. Tadeusz Dajczer (zm. Dowiedz się więcej »
 2. Dziedzictwo duchowe. Dzieła Lasek

  29,95 zł

  23,96 zł

  Dziedzictwo duchowe. Dzieła Lasek

  ks. Jarosław M. Popławski

  Zakład dla Niewidomych w Laskach, utworzony przez ociemniałą hrabiankę Różę Czacką, znany dziś na całym świecie, powstał w 1922 r. I choć powiedziano już wiele o tym dziele, szczególnie od strony historycznej, monografia ks. Dowiedz się więcej »
 3. Służyć z radością

  24,95 zł

  19,96 zł

  Służyć z radością

  praca zbiorowa

  Biskup Antoni Długosz to kapłan znany i ceniony, kochany szczególnie przez dzieci. To także biskup tych, którzy poszukują sensu życia, wiary, ludzi poranionych chorobami, nałogami. Dowiedz się więcej »
 4. Życie i Eucharystia. Medytacje

  9,95 zł

  7,96 zł

  Życie i Eucharystia. Medytacje

  Józef Augustyn SJ

  Wyjątkowy przewodnik, który pomoże nam spojrzeć na Eucharystię nie tylko jako obowiązek wierzącego człowieka, lecz przede wszystkim jako dar Chrystusowej miłości. Jednocześnie pozwoli odkryć, że celem uczestnictwa w niej jest przemiana naszego życia na wzór życia Jezusa, naśladowanie Go w naszym życiu. Dowiedz się więcej »
 5. Hildegardowa Kuchnia Polska

  69,90 zł

  59,90 zł

  Hildegardowa Kuchnia Polska

  Alfreda Walkowska, Katarzyna i Lidia Walkowskie

  Każdy przepis opatrzony jest ilustracją - przy czym nie są to fotografie studyjne - a każda z potraw na zdjęciu jest wykonana przez autorki książki. Dowiedz się więcej »
 6. Prawdziwe znaczenie Bożego Narodzenia

  19,90 zł

  15,92 zł

  Prawdziwe znaczenie Bożego Narodzenia

  abp Fulton J. Sheen

  Ta niewielka książka zawiera w sobie wszystko, co trzeba wiedzieć na temat Bożego Narodzenia. Zilustrowana obrazami słynnych malarzy, a całość w eleganckiej złotej oprawie. Dowiedz się więcej »
 7. Modlitewnik. Święty Krzysztofie - prowadź..

  4,00 zł

  3,20 zł

  Modlitewnik. Święty Krzysztofie - prowadź..

  Hubert Wołącewicz

  Postać Świętego Krzysztofa patrona podróżujących oraz jego skuteczne orędownictwo znane jest w tradycji chrześcijańskiej od wieków. Ten niewielki, podręczny modlitewnik, zawiera zbiór najważniejszych modlitw za przyczyną św. Dowiedz się więcej »
 8. Modlitewnik. Rodzinny czas łaski

  8,00 zł

  6,40 zł

  Modlitewnik. Rodzinny czas łaski

  praca zbiorowa

  Rodzinny czas łaski modlitewnik użyteczny i pomocny dla każdego, komu zależy na żywym, autentycznym kontakcie z Panem Bogiem. Zamieściliśmy w nim wiele tekstów do wykorzystania w najróżniejszych życiowych okolicznościach: modlitwy do Ducha Świętego, Matki Bożej i św. Dowiedz się więcej »
 9. Modlitewnik. Święty Krzysztofie...+ plakietka

  7,00 zł

  5,60 zł

  Modlitewnik. Święty Krzysztofie...+ plakietka

  praca zbiorowa

  Postać Świętego Krzysztofa patrona podróżujących oraz jego skuteczne orędownictwo znane jest w tradycji chrześcijańskiej od wieków. Ten niewielki, podręczny modlitewnik, zawiera zbiór najważniejszych modlitw za przyczyną św. Dowiedz się więcej »
 10. Szkoła Świadków z.2

  26,90 zł

  21,52 zł

  Szkoła Świadków z.2

  o.Bogdan Kocańda OFMConv

  Program formacyjny dla świeckich Kościoła XXI wieku
  Wiele osób przeżywa swoje nawrócenie podczas kursów i rekolekcji, ale brakuje im stałej formacji i zakorzenienia we wspólnocie Kościoła. Zeszyty formacji duchowej o. Dowiedz się więcej »
 11. Otwórz przede mną te karty.Rozważania Ewangelii ze św. Augustynem Rok ABC

  39,90 zł

  34,90 zł

  Otwórz przede mną te karty.Rozważania Ewangelii ze św. Augustynem Rok ABC

  s. Krystyna Abramczuk

  Dziś możemy korzystać z darów jego mądrości i rady, które wciąż na nowo owocują dojrzałą, piękną i bogatą refleksją nad słowami Ewangelii. Dowiedz się więcej »
 12. Drogowskazy na dzisiaj

  14,90 zł

  11,92 zł

  Drogowskazy na dzisiaj

  Gerhard Ludwig Mller

  Jedna z najważniejszych książek religijnych w obecnym czasie. Kardynał Mller, autorytet Kościoła, były prefekt Kongregacji Nauki Wiary, w bezkompromisowy sposób podejmuje najbardziej palące dla katolików kwestie. Dowiedz się więcej »
 13. Metafizyka istnienia człowieka

  36,00 zł

  28,80 zł

  Metafizyka istnienia człowieka

  Piotr Stanisław Mazur

  Rozprawa Metafizyka istnienia człowieka wnosi interesujące elementy do problematyki z pogranicza metafizyki i antropologii. Jej autor posiada dobrą znajomość nie tylko klasycznej metafizyki tomistycznej, lecz także doskonałą orientację krytyczną pism współczesnych przedstawicieli filozofii podmiotu. Dowiedz się więcej »
 14. Paul Ricoeur's Concept of Subjectivity and...

  52,00 zł

  41,60 zł

  Paul Ricoeur's Concept of Subjectivity and...

  Małgorzata Hołda

  The irreplaceable role of narrative in generating meaning inspires Ricoeur to develop an ingenious concept of narrative identity. The inclusion of issues such as mutuality of vulnerability and indebtedness demonstrates that Ricoeur's hermeneutics of the self is not an illusory theory in the vein of the postmodern vacillating or dissolving contours of subjectivity, but a philosophy rooted in praxis, extensively drawing on the tradition of phronetic wisdom. Dowiedz się więcej »
 15. Ulepszanie człowieka. Fikcja czy rzeczywistość?...

  54,00 zł

  43,20 zł

  Ulepszanie człowieka. Fikcja czy rzeczywistość?...

  Grzegorz Hołub

  Książka jest, najogólniej ujmując, najpierw niezwykle rzetelnym opisem najważniejszych poglądów czternastu prominentnych zachodnich (w tym także z antypodów) przedstawicieli transhumanizmu, następnie wnikliwym poddaniem ich tez i uzasadnień polemice. Polemika ta jest prowadzona z pozycji filozofii realistycznej (mimo że nie deklarowanej wprost) i z uwzględnieniem badania spójności aparatury pojęciowej, jaką posługują się transhumaniści. Dowiedz się więcej »
 16. Starożytny Egipt w poezji polskiej. Od Biernata...

  52,00 zł

  41,60 zł

  Starożytny Egipt w poezji polskiej. Od Biernata...

  Leszek Zinkow

  Autor książki z dużą starannością przygotował erudycyjny Wstęp, który w znakomity sposób wprowadza Czytelnika w lekturę i bardzo dobrze przedstawia konteksty kulturowo-literackie. Leszek Zinkow niezwykle sprawnie porusza się po przestrzeniach wybranych motywów i wątków literackich, biografiach autorów i autorek. Dowiedz się więcej »
 17. Owocne uczniostwo

  32,00 zł

  25,60 zł

  Owocne uczniostwo

  Sherry Weddel

  Owocowanie jest naszym chrześcijańskim papierkiem lakmusowym. To najpoważniejszy zewnętrzny dowód, pokazujący, czy realizujemy to, co Jezus nakazał nam czynić. Dowiedz się więcej »
 18. Myśl właściwie żyj szczęśliwie. 365 refleksji na każdy dzień

  39,90 zł

  34,90 zł

  Myśl właściwie żyj szczęśliwie. 365 refleksji na każdy dzień

  abp Fulton J. Sheen

  Książka "Myśl właściwie, żyj szczęśliwie" to doskonała lektura dla każdego, kto potrzebuje duchowego przewodnika w swojej codzienności! Dowiesz się z niej, jaka jest jedna z głównych tajemnic nauczania abp. Fultona J. Sheena... Dowiedz się więcej »
 19. Ewangelia bez granic

  39,90 zł

  34,90 zł

  Ewangelia bez granic

  Nick Vujicic

  Jak być rękami i nogami Jezusa dla świata wokół nas? Każdy chrześcijanin jest powołany do głoszenia Ewangelii, jednak często nie wiemy, jak to robić – jak swobodnie dzielić się naszą wiarą z innymi ludźmi, tak by i oni mogli poznać i pokochać Jezusa Chrystusa. Dowiedz się więcej »
 20. Różaniec dziesiątka ze srebra z grawerem "Z miłością dla Taty"

  179,00 zł

  149,00 zł

  Różaniec dziesiątka ze srebra z grawerem "Z miłością dla Taty"

  Dziesiątka różańca ze srebra. Na łączniku z tyłu wygrawerowany napis "Z miłością dla Taty" waga: 5,6g Dowiedz się więcej »
 21. Różaniec ze srebra i pereł z grawerem dla Mamy

  179,00 zł

  149,00 zł

  Różaniec ze srebra i pereł z grawerem dla Mamy

  Różaniec ze srebra i pereł. Na łączniku z tyłu wygrawerowany napis " Z miłością dla Mamy". Dowiedz się więcej »
 22. ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II. BIOGRAFIA + RÓŻANIEC JP II Z PŁATKIEM RÓŻY
  99,00 zł

  ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II. BIOGRAFIA + RÓŻANIEC JP II Z PŁATKIEM RÓŻY

  Marek Balon

  W jubileuszowym, monumentalnym wydaniu prezentujemy pełną ilustrowaną biografię św. Jana Pawła II. Rzetelność opisów, mnogość faktów współgra ze wspaniałą artystyczną oprawą i plastycznym ujęciem życia papieża z Wadowic. Dowiedz się więcej »
 23. KINO RELIGIJNE DLA CAŁEJ RODZINY - PAKIET

  165,50 zł

  99,90 zł

  KINO RELIGIJNE DLA CAŁEJ RODZINY - PAKIET

  Pakiet znakomitych, głośnych kinowych filmów religijnych, którymi warto obdarować bliskich, szczególnie w czasach, gdy popularność zyskują produkcje o zgoła odmiennych wartościach. Dowiedz się więcej »
 24. JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ - PAKIET

  69,70 zł

  49,90 zł

  JEZU, TY SIĘ TYM ZAJMIJ - PAKIET

  W pakiecie książka w twardej oprawie, medalik oraz różaniec z inskrypcją "Jezu, Ty się tym zajmij", a także domowy akt zawierzenia; obrazek ścienny na desce z najpiękniejszymi fragmentami modlitwy o. Dolindo. Dowiedz się więcej »
 25. PAKIET DLA DZIECI

  102,70 zł

  79,90 zł

  PAKIET DLA DZIECI

  W skład pakietu wchodzą: 1. Klikam i wiem - GRA KOCHAM POLSKĘ 2. Opowieści Biblijne dla dzieci 3. Opowieść bożonarodzeniowa z szopką Betlejemską origami Dowiedz się więcej »

Produkty 1 do 25 z 113 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ustaw kierunek malejący