Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Labirynty - Kolekcja prozy

9 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. GDY BUDZI SIĘ DUSZA
  39,00 zł

  GDY BUDZI SIĘ DUSZA

  Cindy Woodsmall

  Gdy budzi się dusza to trzeci tom sagi Cindy Woodsmall poświęconej Amiszom. Hannah Lapp po traumatycznych przejściach i próbie ułożenia Dowiedz się więcej »
 2. NAMIĘTNOŚCI MARII MAŁGORZATY
  34,90 zł

  NAMIĘTNOŚCI MARII MAŁGORZATY

  Lisa Samson

  Maria Małgorzata Fischer uczy się w szkole klasztornej na małej wyspie przy Chesapeake Bay. Poznaje tam Jude'a Kellera, syna latarnika. Przystojny, wspaniały chłopak bardzo jej się podoba Dowiedz się więcej »
 3. GDY NADCHODZI ŚWIT
  39,00 zł

  GDY NADCHODZI ŚWIT

  Cindy Woodsmall

  Hannah Lapp, młoda amiszka, przeżywa dramatyczny okres w życiu. Straciła dziecko, została potępiona przez rodzinę, a na dodatek przekonana jest, że jej narzeczony, Paul, nie chce już z nią być Dowiedz się więcej »
 4. POTRZEBUJĘ CIĘ
  34,90 zł

  Produkt niedostępny

  POTRZEBUJĘ CIĘ

  Beth Wiseman

  W idealnej rodzinie, gdzie wyrozumiałość, bezpieczeństwo i miłość są podstawą, zaczynają się pojawiać problemy. Syn Chad wpada w złe towarzystwo. Córki Ansley i Grace nie radzą sobie emocjonalnie Dowiedz się więcej »
 5. PIORUN I DESZCZ
  34,90 zł

  PIORUN I DESZCZ

  Charles Martin

  Nowa powieść autora "Kiedy płaczą świerszcze" i "Gdzie rzeka kończy swój bieg". Tyler Steel w wyniku odniesionych obrażeń przeszedł na wcześniejszą emeryturę Dowiedz się więcej »
 6. RZEKA
  29,90 zł

  RZEKA

  Michael Neale

  Rzeka nadaje kształt wszystkiemu, co napotka na swej drodze... Zawsze się porusza... Rzeka to coś więcej niż miejsce. To sposób życia... Dowiedz się więcej »
 7. MANUSKRYPT PISANY NA ŚNIEGU
  34,90 zł

  MANUSKRYPT PISANY NA ŚNIEGU

  Luis Garcia Jambrina

  Odczytaj tajemne znaki zapisane na manuskrypcie. Dalsze przygody bohaterów Kamiennego manuskryptu. Przełom XV i XVI wieku. Salamanka. We wnętrzu starej, porzuconej na ulicy glinianej kadzi znaleziono zwłoki studenta. Ofiara miała obcięte dłonie. Zadanie Dowiedz się więcej »
 8. SZCZERY KŁAMCA. POWIEŚĆ TYSIĄCA I JEDNEGO KŁAMSTWA
  39,90 zł

  SZCZERY KŁAMCA. POWIEŚĆ TYSIĄCA I JEDNEGO KŁAMSTWA

  Rafik Schami

  Utkana niczym z 1001 arabskich nocy, urocza i malownicza opowieść o Sadiku i jego przypadkiem odkrytym wielkim darze. Gdyby bowiem cyrk nie przybył do Morgany, Sadik nie wiedziałby, że potrafi wyczarowywać urzekające opowieści, dzięki którym Dowiedz się więcej »
 9. KAMIENNY MANUSKRYPT
  34,90 zł

  KAMIENNY MANUSKRYPT

  Luis Garcia Jambrina

  Salamanka, rok 1497. Fernando de Rojas, student prawa, bada sprawę zabójstwa profesora teologii. Wkrótce ofiarą morderstwa pada następca tronu, a kilka dni później uliczna dziewka. Wszystko wskazuje na to, że zbrodni dokonał ten sam sprawca Dowiedz się więcej »

9 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący