Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Do poczytania

21 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący
 1. U BOKU ŚWIĘTEGO
  29,90 zł

  U BOKU ŚWIĘTEGO

  KARD. STANISŁAW DZIWISZ

  Od wydania bestsellerowego Świadectwa tych samych Autorów minęło siedem lat. Można pytać, czy był to czas, kiedy pozwoliliśmy, aby nauczanie Jana Pawła II Dowiedz się więcej »
 2. Sprawiedliwi. Jak Polacy ratowali Żydów przed zagładą
  49,90 zł

  Produkt niedostępny

  Sprawiedliwi. Jak Polacy ratowali Żydów przed zagładą

  Grzegorz Górny

  Książka „Sprawiedliwi“ opowiada o Polakach, którzy podczas okupacji hitlerowskiej ratowali Żydów, a wielu z nich przypłaciło to nawet życiem Dowiedz się więcej »
 3. Ziemia Boga w 20 tajemnicach
  34,90 zł

  Ziemia Boga w 20 tajemnicach

  Paul Badde

  Najbardziej osobista i poruszająca książka autora „Boskiego oblicza” i „Twarzą w Twarz”. „Ja się za tę książkę nie zabrałem. To ona zabrała się za mnie.” Dowiedz się więcej »
 4. Po nich przyszedł potop
  33,00 zł

  Po nich przyszedł potop

  David Irving

  W maju roku 1943 należące do Dywizjonu 617 trzy formacje brytyjskich bombowców dalekiego zasięgu Lancaster wystartowały do heroicznej Dowiedz się więcej »
 5. Niezwykłe objawienia świętych
  25,90 zł

  Produkt niedostępny

  Niezwykłe objawienia świętych

  Marcello Stanzione

  Ciężko choremu, umierającemu chłopcu położono przy łóżku obrazek świętego Gerarda Majelli. Odprawiono też Mszę z modlitwą do świętego Alfonsa, prosząc, aby nakazał świętemu Gerardowi Dowiedz się więcej »
 6. Narodziny które zmieniły świat
  29,90 zł

  Narodziny które zmieniły świat

  Aleksandra Polewska

  Czy to możliwe, że Jezus przyszedł na świat w październiku? Czy zachowała się do dziś choćby jedna relikwia Bożego Narodzenia? Co wiemy o dzieciństwie św. Józefa? Dowiedz się więcej »
 7. Cuda znane i mniej znane
  34,90 zł

  Cuda znane i mniej znane

  Paweł Pająk

  Ta książka to zbiór cudownych opowieści, które niosą nadzieję. Przekonują nas, że cuda są możliwe i motywują do tego, by szukać w swoim życiu cudów jeszcze większych niż te opisane. Życie świętych było pełne niezwykłych wydarzeń! Dowiedz się więcej »
 8. Tajne akta Watykanu
  29,90 zł

  Tajne akta Watykanu

  Matteo Luigi Napolitano

  Czy papież Pius XII milczał w sprawie eksterminacji Żydów? Kto tak naprawdę pierwszy powiedział: „rozmawiamy z Moskwą!”? W jaki sposób Jan Paweł II przyczynił się do upadku komunizmu? Dowiedz się więcej »
 9. Tolkien. Niezwykła biografia twórcy Śródziemia
  39,90 zł

  Tolkien. Niezwykła biografia twórcy Śródziemia

  Colin Duriez

  Dzisiaj trudno jest wyobrazić sobie świat bez opowieści J.R.R. Tolkiena o Śródziemiu, elfach, czarodziejach i hobbitach. Jego nazwisko jest znane wszędzie Dowiedz się więcej »
 10. Tamar. Rodowód łaski
  29,90 zł

  Tamar. Rodowód łaski

  Francine Rivers

  Tamar to pierwsza część fascynującej sagi o pięciu kobietach wymienionych w biblijnej genealogii Jezusa Chrystusa. Choć bohaterki tej opowieści były kobietami starożytnego Wschodu Dowiedz się więcej »
 11. Święci, którzy odmienią Twoje życie
  39,00 zł

  Święci, którzy odmienią Twoje życie

  Thomas J. Craughwell

  Niebiosa pomóżcie!Nie musisz się już martwić ani denerwować. Kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, na pewno masz własnego patrona Dowiedz się więcej »
 12. Legendy chrześcijańskie
  32,90 zł

  Legendy chrześcijańskie

  wybór Ks. Stanisław Klimaszewski

  „Święty Mikołaj”, „Ucieczka do Egiptu”, „Legenda o śpiewających mnichach” i wiele innych historii o Jezusie, Maryi, świętych, pielgrzymach i aniołach Dowiedz się więcej »
 13. Zabawka Boga
  39,90 zł

  Zabawka Boga

  Tadeusz Biedzki

  Powieść sensacyjno-historyczna oparta na faktach. Znakomicie zarysowane czasy I wieku n.e., pierwszych wspólnot chrześcijan oraz krucjat w Ziemi Świętej na przełomie XII i XIII wieku Dowiedz się więcej »
 14. Modlitwa nieznajomej
  29,90 zł

  Modlitwa nieznajomej

  Davis Bunn

  Amanda odpowiada na modlitwę nieznajomej i… rozpoczyna niezwykłą podróż Dowiedz się więcej »
 15. Charbel. Święty niezwykłych uzdrowień i cudów
  24,90 zł

  Charbel. Święty niezwykłych uzdrowień i cudów

  Patrizia Cattaneo

  Poznaj historię wielkiego człowieka. 24 000 uzdrowień i cudów. 4 000 000 pielgrzymów rocznie. To dzieje się teraz... Dowiedz się więcej »
 16. Niebo zmienia wszystko
  29,90 zł

  Niebo zmienia wszystko

  Todd i Sonja Burpo

  "Co zmieniłbyś w swoim życiu, gdybyś miał pewność, że cokolwiek się wydarzy, wszystko się dobrze, a nawet wspaniale skończy? Dowiedz się więcej »
 17. Jezuita. Papież Franciszek opr. twarda
  34,90 zł

  Jezuita. Papież Franciszek opr. twarda

  Francesca Ambrogetti, Sergio Rubin

  Książka powstawała blisko trzy lata. Autorom udało się uzyskać zaufanie „ojca Bergoglio” i skłonić go do bardzo osobistych zwierzeń. Dziennikarze zadają proste, klarowne pytania nawet na delikatne tematy, a rozmówca odpowiada na nie bezpośrednio Dowiedz się więcej »
 18. Twarzą w Twarz
  33,00 zł

  Twarzą w Twarz

  Autor bestsellera "Boskie oblicze" kontynuuje pasjonujące śledztwo w sprawie najważniejszych pamiątek chrześcijaństwa. Czy można powiedzieć jeszcze coś nowego o całunie turyńskim i chuście z Manoppello?" Dowiedz się więcej »
 19. POTĘGA NADZIEI
  39,00 zł

  POTĘGA NADZIEI

  Francine Rivers

  Pierwsza z dwóch części sagi Francine Rivers przedstawia trudne relacje pomiędzy kilkoma kolejnymi pokoleniami matek i córek. Na początku dwudziestego wieku pełna temperamentu Marta Schneider opuszcza Szwajcarię w poszukiwaniu lepszego Dowiedz się więcej »
 20. Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!
  39,90 zł

  Bez rąk, bez nóg, bez ograniczeń!

  Nick Vujicic

  Książka to świadectwo drogi, jaką Nick przeszedł od buntu i depresji poprzez pogodzenie się i przyjęcie Bożego planu na jego życie. Nick pojednał się z Bogiem i oddał Mu swoje życie, i to był początek drogi dzielenia się wiarą z innymi. Jego radością jest Dowiedz się więcej »
 21. Wybór Marty
  41,90 zł

  Wybór Marty

  Lidia Ewa Witek

  Nowe wydanie bestsellerowej powieści polskiej Autorki Lidii Witek! Oparta na faktach, wciągająca i sprawnie napisana powieść obyczajowa, której bohaterką jest Marta - młoda, wykształcona i ambitna pani architekt. Wydaje się, że jej przyszłość jest starannie Dowiedz się więcej »

21 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek rosnący