Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Album. Objawienia Maryjne w Polsce

praca zbiorowa

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: M wydawnictwo
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788380434356
  • Format: 20,5x29,2 cm
  • Stron: 64
Nasza cena:

19,90 zł

15,92 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis
Książka zawiera zbeletryzowane opisy dziesięciu objawień Maryjnych, jakich doświadczali Polacy w okolicach Lichenia, Świętej Lipki, Getrzwałdu, Wiktorówek i innych, może mniej znanych, ale z pewnością nie mniej wartych poznania miejsc.
Oprócz tego można przeczytać krótkie, bogato ilustrowane, opisy historii sanktuariów, które wyrosły w miejscach objawień. Książka zawiera również interesujący, teologiczny wstęp, dzięki któremu można dowiedzieć się, jak Kościół katolicki podchodzi do objawień prywatnych i jakie podaje kryteria rozeznawania ich autentyczności.
Seria wydawnicza Nasza Wiara to kolekcja niezwykłych albumów ukazujących prawdziwe bogactwo i piękno katolicyzmu w Polsce. Będziemy w niej prezentować: sylwetki świętych, sanktuaria, miejsca objawień i cudownych zdarzeń, obrzędy religijne
Na co dzień nie zdajemy sobie zazwyczaj sprawy, jak bardzo nasze życie kształtowane jest przez odniesienia do chrześcijańskich wartości, estetyki i jak wiele tracimy odcinając się od tych korzeni. Liturgia, architektura i sztuka sakralna pozwalają nam niemal stanąć w przedsionku Nieba, oderwać się od codzienności zasmakować tego, do czego wszyscy dążymy. Jest tak dlatego, gdyż wiara, którą uzewnętrzniamy, sprawia, że w spotkaniu z Bogiem wydobywamy z naszej codzienności to, co najcenniejsze i najpiękniejsze.
Mamy przekonanie, że dzięki kolekcji Nasza Wiara odkryją Państwo na nowo fascynujący i przebogaty świat religii.
Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: twarda
Autor praca zbiorowa
ISBN 9788380434356
Liczba stron 64
Format okładki 20,5x29,2 cm
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.