1. Gloria24.pl
  2. Lista autorów
  3. o. Józef Witko OFM

Ojciec Józef Witko Książki

Temat uzdrowienia duszy i ciała człowieka od 2000 lat pozostaje aktualny i...niezgłębiony. Pan Bóg działa z mocą przez różne osoby - duchowne i świeckie. Jedną z takich osób jest o. Józef Witko, franciszkanin, który od 10 lat posługuje tym potrzebnym charyzmatem. Nie każdy może uczestniczyć w Mszy Świętej z modlitwą o uzdrowienie ale każdy może o to zdrowie Boga prosić. Pomocne mogą się okazać książki Ojca Witko.

Módl się wytrwale o przebaczenie i uwolnienie.

Kościół zna wiele przypadków uzdrowienia fizycznego z nieuleczalnych chorób, niepełnosprawności, nowotworu. Zanim Pan Bóg uleczy nasze ciało, uzdrawia ducha, leczy serce, przebacza grzechy. Uwolnienia od nieuporządkowanych przywiązań, nałogów, nienawiści, demonicznego zniewolenia objawiają moc i Miłość Pana Boga. Czy warto o to uzdrowienie się modlić? Na pewno twierdząco zawsze odpowie Józef Witko. Książki, które pisze są tego świadectwem.

Święci wstawiają się za nami i przyczyniają do wysłuchania modlitw wznoszonych przez Lud Boży. Przewodnicy na tej drodze pomagają dobrze się przygotować i modlić o uzdrowienie. Tak jest również w przypadku kapłana, jakim jest Ojciec Witko. Książki jego autorstwa zapewniają, że każdy może liczyć na uzdrowienie, każdego obmywa Krew Chrystusa. Bóg nie odmawia nikomu łask. Nie zawsze udziela ich wtedy i w taki sposób, jak sobie to wyobrażamy.

Ojciec Józef Witko – książki pisane z mocą Miłosiernego.

Boże Miłosierdzie jest tematem książek Ojca Józefa Witko. Kiedy modlimy się o uzdrowienie, trzeba pamiętać o ufności do Boga – przypomina o tym też o. Józef Witko. Książki tego franciszkanina przypominają, że Bóg w Swoim wielkim Miłosierdziu chce dawać nam pełnie łask.

Pozycje 1 do 16 z 16
Obyś skutecznie mi błogosławił - okładka książki
Esprit o. Józef Witko OFM 38.80 zł
Uzdrawiająca moc Ducha Świętego - okładka książki
Esprit o. Józef Witko OFM
Oto uzdrowię ciebie - okładka książki
Esprit o. Józef Witko OFM
Miłość Boga. Uzdrowienie wewnętrzne - okładka książki
Bernardinum o. Teodor Knapczyk OFM, o. Józef Witko OFM
Nie bój się, wierz tylko! - okładka książki
Esprit o. Józef Witko OFM
Dotyk Boga - okładka książki
Esprit o. Józef Witko OFM
Drogi Bożego uzdrowienia - okładka książki
Esprit o. Józef Witko OFM, O. Teodor Knapczyk OFM, O. Pacyfik Iwaszko OFM, O. Jakub Mentel OFM
Uzdrawiająca moc przebaczenia - okładka książki
Esprit o. Józef Witko OFM