Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Jesień Mikołajka

Jean Jacques Sempe, Rene Goscinny

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Znak
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788324039760
  • Format: 16,3x16,9 cm
  • Stron: 156
Nasza cena:

26,90 zł

21,52 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis
Mikołajek i inne chłopaki powracają tym razem w okresie jesiennym. Na przekór wiatrom i burzom biorą udział w kolejnych ekscytujących przygodach, które do łez bawią już kolejne pokolenie najmłodszych czytelników. "Jesień Mikołajka" skutecznie potrafi rozproszyć melancholijny nastrój wywołany mniejszą ilością słońca i krótszymi dniami.
Wymyślony przez Rene Goscinnnego i narysowany przez Jean-Jacquesa Sempe Mikołajek pojawił się na stronach książek i czasopism w 1959 roku. Fenomen tego małego chłopca, który wbrew najszczerszym chęciom zawsze przysparza sporo kłopotu swoim rodzicom oraz grupy jego kolegów wpadających na najdziksze pomysły, od lat daje radość nie tylko najmłodszym, ale nawet nieco starszym czytelnikom. Wszystko dzięki przyjętej przez autorów dziecięcej, nieco naiwnej perspektywie, która daje poczucie absurdu w zetknięciu z niezrozumiałym do końca światem dorosłych.
Przygody Mikołajka można znaleźć także w tomach zebranych opowiadań: "Mikołajek", "Mikołajek i inne chłopaki", "Rekreacje Mikołajka", "Wakacje Mikołajka" i "Mikołajek ma kłopoty". Po śmierci Goscinnego, jego rodzina zdecydowała się na wydanie odnalezionych opowiadań w kolejnych tomach "Nowych przygód Mikołajka".
Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: twarda
Autor Jean Jacques Sempe, Rene Goscinny
ISBN 9788324039760
Liczba stron 156
Format okładki 16,3x16,9 cm
Rok wydania 2017
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.