Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Łobuzy Grzesznicy mile widziani

Grzegorz Kramer, Piotr Żyłka, Łukasz Wojtusik

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: WAM
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788327715289
  • Format: 16,2x22 cm
  • Stron: 384
Nasza cena:

39,90 zł

31,92 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Paradoksy w Bożym i męskim wydaniu.

Świat mężczyzn bywa prostszy niż wydaje się kobietom. Konkretne zadania, proste rozwiązania, mało gadania. I tyle. Ale czasem w facetach rodzą się...prawdziwe gagatki. Książka Łobuzy. Grzesznicy mile widziani, to dość paradoksalny obraz męskiej rzeczywistości i rzeczywistości Pana Boga. Ale czy Bóg nie jest też Twórcą paradoksów?

Łobuzy – książka dla szorstkich i wymagających facetów.

Rodzice wpajają chłopcom od początku, że powinni być grzeczni, dobrze się uczyć, kłaść się spać zaraz po 20:00. Jest to wbrew męskiej logice. Młodzi panowie potrzebują się zmęczyć, ubrudzić i dostać sporą dawkę adrenaliny. Wtedy czują, że żyją. Próby ugładzenia ich szorstkiej natury są jak zabranie tygrysa do manicurzystki... No nie da rady.

Dziewczyno! Zostań Łobuziarą!

Jeśli chcesz dać swojemu mężowi, tacie, chłopakowi czy bratu książkę o wierze, którą przeczyta ze sporym ładunkiem adrenaliny, zdobądź dla niego ten tytuł. Książka Łobuzy przywróci mu wiarę w Kościół i w to, że traktujesz go poważnie jako mężczyznę. Dobrze wiedzą, jak tego dokonać wielkie Łobuzy: Kramer, Wojtusik i Żyłka. Nie wierzysz? Ale z ciebie Łobuziara!


3 osobowości. 3 perspektywy.

Ksiądz, kawaler oraz mąż i ojciec.

Ponad 300 stron zmagań z wiarą.

Grzegorz Kramer - jezuita, proboszcz, bloger. Twierdzi, że Bóg jest dobry i że da się za to zabić. Po jego medialnych wypowiedziach zwykle rozlewa się morze „katohejtu”. Autor książek Męskie serce. Z dziennika banity i Bóg jest dobry.

Łukasz Wojtusik - dziennikarz radia TOK FM. Ma super żonę, dwóch synów, dużo czyta, zbiera ikony, a gdy jest za głośno, jedzie do Tyńca. Albo na Camino. Autor rozmów z o. Leonem Knabitem OSB Dusza z ciała wyleciała.

Piotr Żyłka - wychowanek dominikanów i wspólnoty z Taizé, współpracownik jezuitów, redaktor naczelny DEON.pl. W książkach rozmawia z Bożymi szaleńcami (s. Małgorzata Chmielewska, ks. Jan Kaczkowski). A oni mówią mu jak żyć na pełnej petardzie i do tego cholernie szczęśliwie. Dzięki nim razem z przyjaciółmi zainicjował Zupę na Plantach.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: zintegrowana
Podtytuł Grzesznicy mile widziani
Autor Grzegorz Kramer, Piotr Żyłka, Łukasz Wojtusik
ISBN 9788327715289
Liczba stron 384
Format okładki 16,2x22 cm
Uwagi Oprawa zintegorwana
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.