Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

MARY'S LAND - Ziemia Maryi (film DVD + książeczka)

Juan Manuel Cotelo
  • Wydawca: Dom Wydawniczy "Rafael"
  • Rok wydania: 2015
  • ISBN: 9788375696653
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

34,90 zł

22,60 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    3 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Maryja i jej namacalna obecność w Kościele.

Objawienia Maryi, Matki Bożej, zawsze miały miejsce w takich momentach dziejów, kiedy świat zmierzał ku samounicestwieniu. Lourdes, Fatima, Kibeho -te mało znane dawniej wioski dziś są potężnymi sanktuariami, gdzie dokonują się nawrócenia i uzdrowienia. Podobna sytuacja ma miejsce w bałkańskim Medjugorie, gdzie od ponad 30 lat objawia się Maryja, przekazując wolę Bożą. Choć Medjugorie nie jest oficjalnie uznanym miejscem objawień, ze względu na to, że objawienia trwają tam cały czas, sprawowane w tym miejscu sakramenty i liczba osób, które wróciły do Boga właśnie tam – mówią za siebie. W interesujący sposób fenomen Medjugorie uchwycił Juan Manuel Cotelo, hiszpański reżyser twórca filmu Mary's land - ziemia Maryi.

Film Ziemia Maryi – o co chodzi?

Produkcja Mary's land Ziemia Maryi to fabularyzowany dokument, który przybliża widzowi znaczenie objawień Matki Chrystusa na Bałkanach. Półwysep, objęty wojną przed blisko 30 laty, został szczególnie pobłogosławiony obecnością Królowej Pokoju. Piękne zdjęcia i ujmujące obrazy zarówno z samego miejsca objawień, jak i innych miejsc na świecie, jakie widzimy w czasie oglądania produkcji Ziemia Maryi, chwytają za serce. Jedną z ról – agenta specjalnego – gra sam reżyser. Dostaje zlecenie, by dowiedzieć się kim jest owa tajemnicza Kobieta, którą czci tak ogromna rzesza ludzi. Agent ma ją odnaleźć i przeprowadzić rozmowy z ludźmi, którzy się z tą Kobietą zetknęli. Z czasem dowiaduje się niezwykłej prawdy... Mary's Land film – to jedna z najważniejszych ekranizacji religijnych naszego wieku.

Przesłanie filmu Mary's Land

Juan Manuel Cotelo nakręcił film Ziemia Maryi po to, aby jeszcze większe grono osób wierzących, wątpiących i ateistów mogło poznać kochającego Boga. Jego dzieło mówi samo za siebie, bowiem w wielu salach kinowych, po zakończeniu seansu, ludzie spontanicznie zaczynali się modlić. Film Mary's land ziemia Maryi dociera z przesłaniem Królowej Pokoju tam, gdzie brakuje nadziei, wzajemnej zgody i przebaczenia: do szpitalnych łóżek, hospicjów, celi więziennych, wojennych frontów. Dociera tam, gdzie mieszkają ludzie, którzy nigdy nie byli i może nie będą w Medjugorie, z różnych powodów. Dla tych, którzy nie widzieli produkcji Mary's land film, opinie widzów powinny rozwiać ostatnie wątpliwości co do wagi objawień w Medjugorie. A może objawień w ogóle?

Film Mary's Land – tylko w kinach?

Premiera filmu miała miejsce w 2015 roku. Od tamtej pory film Mary's Land obejrzały tysiące widzów. Część z nich widziała produkcję w salkach parafialnych, kościołach, szkołach, szpitalach czy więzieniach. To wszystko dzięki wydaniu Ziemia Maryi DVD. Płyta nagrana jest w nowszej wersji dlatego na starszych odtwarzaczach DVD może pokazać się komunikat, że dysk jest pusty. Trzeba spróbować odtworzyć go na komputerze lub nowszym odtwarzaczu DVD.

 

Wiele dróg prowadzi nas każdego dnia do Boga, wiele także od niego oddala. Jeśli chcemy umocnić naszą wiarę w Jego Miłość, obejrzyjmy koniecznie produkcję Ziemia Maryi – film, który pomaga na drodze do świętości.

„Mary’s Land – Ziemia Maryi” to nie tylko oryginalna konwencja.
To przede wszystkim piękny film o Maryi, który musi poruszyć każdego widza.


 Film oparty jest na faktach.

Agent M.J. otrzymuje nową misję: odnaleźć kobietę, która wywiera wpływ na kolejne osoby i przez to dokonuje wielkich zmian w świecie. Czy możliwe jest oszustwo na skalę globalną? Czy jesteśmy elementami układanki, którą M.J. rozwiązuje?Ten film to śledztwo – poszukiwanie kobiety, która ma władzę. Adwokat Diabła (Agent M.J.) jeździ po całym świecie i rozmawia ze specjalnie wybranymi ludźmi. Początkowo nie wierzy im, gdy opowiadają, co przeżyli. To samo mówi top modelka i prostytutka, polityk i człowiek z marginesu. Wszystkich palił ogień w sercu. Wszyscy chcieli porzucić swoje dotychczasowe życie i zacząć na nowo. Ale zacząć na nowo nie jest tak łatwo. Nie mieli siły. Wołali o pomoc. Coś skierowało ich do domu kobiety mającej moc, by zmieniać życie. Weszli.Rozpoczęła się lawina zmian. Jedna kobieta wywierała wpływ na pojedyncze osoby, a te na kolejne. Ludzie wyszli na ulice. W końcu były ich miliony. Świat nie był już taki sam.A co, jeśli to nie bajka?

Mary’s Land to fabularna historia najskromniejszej z córek. Tej, która przewodzi w niewidzialnej wojnie toczącej się dzisiaj.

 

Ci, którzy obejrzeli film w kinie dzielą się opiniami na jego temat:


„Dawno nie widziałam takich kolejek do wejścia. Przypomniały mi się czasy dawno, dawno temu, gdy bilet kupowało się u „konika” – opowiada Agnieszka z Warszawy i dodaje, że w kinie trzeba było zmienić salę na największą.

„Jestem dość wrażliwa, więc dałam upust swoim emocjom i połowę filmu przepłakałam, ale tym razem nie byłam sama” – mówi z kolei Beata i dodaje, że film był dla niej ogromnym pokrzepieniem i kolejnym dowodem na to, że warto zawierzyć Matce Bożej i zdać się na wolę Boga.

Więcej opinii przeczytasz tutaj »Reżeser mówi o filmie „Ziemia Maryi”:

– Obecnie najczęściej przepisywanym lekiem są antydepresanty. Jeżeli nie wystarczą nam dane statystyczne, zajrzyjmy do gazet, aby zrozumieć, że nie jest dobrze. Jak to możliwe, że współczesne przepisy na szczęście, które powszechnie znamy i stosujemy, nie działają? Co jest nie tak? – pyta reżyser Juan Cotelo i dodaje: – Istnieją ludzie, którzy twierdzą, że znają uniwersalny przepis na szczęście. Co więcej, są przekonani, że jest on skuteczny. Dodatkowo jest on za darmo! Nie jest to opinia, ale fakt, który możemy poddać testom. To właśnie Jezus Chrystus dał nam ten przepis, ale wielu uznało Go za szaleńca. Przez dwadzieścia wieków nie zdarzyło się jednak, aby osoba podążająca za Nim, stwierdziła, że to nie działa. Osoby te nie są może inteligentniejsze, zdrowsze czy bogatsze, ale na pewno są o wiele szczęśliwsze albo bardzo dobrze udają. I nie chodzi o to, że wierzą w Boga, tak jak się wierzy w istnienie jakiejś dalekiej planety, bez szczególnego zaangażowania, tylko o to, że umieścili Boga w centrum swojego serca: przestrzegają przykazań i kochają bezwarunkową miłością, której nauczyli się od Jezusa Chrystusa. Wielu może porównać, jakie było ich życie bez Boga i jakie jest z Bogiem…

 

Wydanie DVD zawiera 85 minut dodatkowych materiałów filmowych!

 

 

 

Filmy religijne mają potężną siłę oddziaływania na ludzi. Kliknij tutaj, by dołączyć się do akcji „Wielka Zmiana”, której celem jest stworzenie wielkiej produkcji kinowej o najpotężniejszej z modlitw. Bądź fundamentem wielkiej zmiany! 

 

Istnieje możliwość zorganizowania pokazu filmu „Marys Land”. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej informacji!

 

 


Ten film dostępny jest również online w Kinie pod Aniołem.

OGLĄDAJ W KINIE POD ANIOŁEM


Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor Juan Manuel Cotelo
ISBN 9788375696653
Uwagi czas trwania filmu: 110 min; język: hiszpański; lektor i napisy: polskie; czas trwania materiałów dodatkowych: 85 min
Rok wydania 2015
Recenzje klientów
Dodaj swoją recenzję
zmiana życia
Adam 1 kwietnia 2016
Filmu jeszcze nie obejrzałem,ale wiem na pewno z informacji internetu że powoduję ;zmianę myślenia i prowadzi do zastanowienia sie nad sobą i relacji osobowej ,Bóg -człowiek co jest impulsem mądrym i intensywnym do łaski nawrócenia.Naprawdę Warto Obejrzeć.
WITEK PISZE:
- 13 stycznia 2015
Dużo wrażeń i tematów do przemyśleń – taki swoisty rachunek sumienia. Warto się zastanowić jak tak naprawdę jest z naszą wiarą. Życzę odwagi pójścia na ten film tym wszystkim do których dotarła informacja, że jest. Nie lękajcie się – Niebo i Maryja istnieją naprawdę i to jest naszą szansą.
MAREK PISZE:
- 13 stycznia 2015
Obejrzałem film z rodziną. To film niezwykły i poruszający. Odkrywający moc wiary i cudu narodzenia… piękny film, który polecam dla każdego …
MAŁGORZATA PISZE:
- 13 stycznia 2015
„…Ziemia Maryi”, to wyjątkowy film. Piękne zdjęcia, przedstawiające wszystko to, co Bóg nam dał, mówiące o tajemnicy stworzenia i odkupienia, o tajemnicy Miłości. Odrobina humoru, poruszające świadectwa. Mądrość. Moc Wiary, moc słowa… Naprawdę piękny film, który powinno zobaczyć jak najwięcej osób.
MIRKA OD OJCA PIO PISZE:
- 13 stycznia 2015
Film wspaniały w konwencji fabularyzowanego dokumentu. Dla podróżników wspaniałe widoki. Znakomite przeżycia duchowe, kiedy modelka i lekarz dzielą się swoim nawróceniem. Wspaniała recepta przekazana przez tegoż lekarza „adwokatowi diabła”. Cuda dziejące się za sprawą tej wspaniałej kobiety. Zastanawiające jest, że do tych odwiedzin nikt nikogo nie zmusza. Tak wiele osób chce koniecznie zaznać Jej obecności. Bardzo chętnie jeszcze raz pójdę do kina na Mary”s Land. Film naprawdę godny polecenia. W zalewie innych projekcji ociekających przemocą i sexem, tu można się wyciszyć i zastanowić dokąd zmierza dzisiejszy świat? Niech się dzieją dobre rzeczy a my przyczyniajmy się do ich rozpowszechniania.
MARIA PISZE:
- 13 stycznia 2015
Myślę, że ten film jest cudowną okazją do nawróceń, do refleksji nad grzesznym życiem.
EWKA PISZE:
- 12 stycznia 2015
O filmie Mary’s Land dużo by pisać. Myślę, że słowa nie oddadzą jego głębi, piękna, przesłania… Po prostu trzeba go zobaczyć, a także doświadczyć Maryjnej Miłości. Stać się świadkiem nawrócenia, wewnętrznej przemiany może własnej … Modlitwa sercem J. Gorąco polecam !!!
ŁUKASZ PISZE:
- 12 stycznia 2015
Pokój i Dobro,
Będzie krótko i zwięźle. Film godny polecenia każdemu, niezależnie od wieku, stanu konta, czy stanu cywilnego.
Wspaniale oddaje ogrom Miłosierdzia Bożego i opiekę jaką darzy nas Niepokalana. Wprowadził w moje życie ogromny pokój oraz wielką potrzebę blizszego kontaktu z Bogiem, powierzania się Maryi. Mówienia im jak bardzo im dziękuję za wszystko co mam i czego doświadczam i jak bardzo ich kocham.
Co więcej można napisać, zabierajcie rodziny i znajomych bo na prawdę warto. Ja sam idę jeszcze raz!
Pozdrawiam w Panu
Łukasz
KRZYSZTOF Z KRAKOWA PISZE:
- 12 stycznia 2015
Mogę ten film z całym przekonaniem polecić każdemu, zarówno wierzącym jak i niewierzącym, zbuntowanej lub buntującej się przeciwko Panu Bogu młodzieży. Film jest głęboko poruszający a wzruszenie wywołuje łzy wdzięczności. Ponadto piękne zdjęcia i w sumie niesamowita treść.
Naprawdę nie pozostawia człowieka obojętnym. Spieszcie się jak najszybciej zanim go szybko ściągną.
Bylem w kinie Kijów już w sobotę. Było nas grubo ponad setka choć początkowo nie zanosiło się na tyle. Może nie za dużo ale i nie za mało. Cieszyłem się z każdego wchodzącego widza i wierze, że następne seanse zapełnią sale.
DOMINIKA PISZE:
- 12 stycznia 2015
Witam,
Film świetny. Początek zadecydował o wszystkim, ukazanie bezwarunkowej miłości Boga do nas.
Świadectwa, objawienia Maryi były jakby dopełnieniem. Pokazywały jak Bóg nas szuka i daje się znaleźć. I żeby uwierzyć nie wystarczy usłyszeć o Bogu, np. obejrzeć film, tylko zacząć do Niego wołać, z Nim rozmawiać i będzie to początek pięknej przygody.
BARBARA PISZE:
- 12 stycznia 2015
z sercem pełnym wdzięczności po obejrzeniu filmu – błogosławię Boga, który mnie stworzył i zbawił, który kocha mnie jak nikt na świecie, który dał mi najlepszą Matkę – Maryję ; uwielbiam Go za każdego nawróconego człowieka, za twórców filmu, za każdego oglądającego ten wspaniały film, który CUDOWNIE ROZSZERZA SERCE ! Alleluja !
MARLÈNE PISZE:
- 12 stycznia 2015
Popieram wszystkie wypowiedzi moich przedmówców. Największe wrażenie w filmie wywołał na mnie moment tworzenia człowieka przez Boga Ojca – niesamowite ujęcie!
Serdeczne podziękowania dla Inicjatora ,,kinowej akcji”!!!
ELA PISZE:
- 12 stycznia 2015
film przerósł moje oczekiwania. Jest wspaniały, cudowny, piękny, niesamowity i mogłabym tak bez końca. Oby więcej takich filmów. Połączenie filmu fabularnego z dokumentem jak dla mnie super i myślę, że to może trafiać do ludzi. Ale sam przekaz filmu, pokazujące Boże Miłosierdzie, które jest nieskończone i przeznaczone dla każdego. Wystarczy tylko wiciągnąć rękę a Bóg ją szybko pochwyci i nas podniesie z każdego upadku. Ogromne umocnienie :) Bóg mnie kocha i CIEBIE TEŻ!! Dopiero kiedy w Bogu spocznie nasze serce zazna pokoju.
Dziękuję Andrzeju za Twoje starania, aby film mógł być pokazany w Polsce. Niech Cię Pan błogosławi :)
RÓŻA PISZE:
- 12 stycznia 2015
Jeśli udało się twórcom filmu i ludziom realizującym to dzieło przekazać Orędzie Miłości w takiej okruszynie….Prawdy i.. tak zachwycić odbiorców, widzów, to ileż bardziej zachwycająca musi być ta Miłość Boga, która Jest Samym Miłosierdziem, Czułością, Pięknem nie mającym granic i .. nie znajdującym żadnych słów wypowiedzenia!!!. To ileż bardziej cudowna i tkliwa jest Miłość Maryi naszej najukochańszej Mamy, która łączy miłość wszystkich kochających mam całego świata i… jeszcze przewyższa ją nieskończenie! Tajemnica Tajemnic!!
Dzięki z głębi serca WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W POWSTANIE TEGO FILMU za wysiłek zbliżenia się do tej Tajemnicy, aby otwierać nasze serca i oczy na tą PRAWDĘ MIŁOŚCI niezgłębioną i.. SZCZĘŚCIODAJNĄ. :).
Z Panem Bogiem.
Pozdrawiam wszystkich
róża z Lublina
EWA PISZE:
- 12 stycznia 2015
A co do filmu, to jest ciekawie i pomysłowo wyreżyserowany, nie stroni od dobrego poczucia humoru, a z tego to znamy i samego Boga :). Porusza serce, dotyka wiary, jej istoty, zrozumienia jej głównych prawd, a zwłaszcza pozwala przyjrzeć się samemu sobie, by odpowiedzieć na pytanie – jaka jest moja wiara i czym jest dla mnie . Ale nade wszystko uświadamia stałą obecność Maryi w naszym życiu, Jej ogromne pragnienie przybliżenia wszystkich do Boga i Jego nieustanną Miłość do każdego z nas
Każdy znajdzie w nim coś ważnego i wyjątkowego tylko dla siebie, coś, co pozwoli mu zrobić krok do przodu, do Boga…
MAŁGORZATA PISZE:
- 12 stycznia 2015
Film przepiękny, popłakałam się podczas seansu kilka razy. Uważam, że każdy powinien go obejrzeć, i ten wierzący i ten poszukujący który nie odnalazł jeszcze prawdziwej wiary. Poszłam na film z ciekawości, nie spodziewałam się czegoś szczególnego, a film od pierwszych scen mnie wzruszył i zabrał w inny lepszy świat. Polecam wszystkim. Ja na pewno obejrzę go kiedyś jeszcze raz, jest wyjątkowy.
MARCIN PISZE:
- 12 stycznia 2015
Nie spodziewaliśmy się, że ten film jest tak dobry – nie tylko ze względu na treść, ale również ze względu na walory czysto filmowe. To było dla mnie duże zaskoczenie. Dziękujemy!
BEATA PISZE:
- 12 stycznia 2015
Jestem dość wrażliwa, więc dałam upust swoim emocjom i połowę filmu przepłakałam, ale tym razem nie byłam sama . Film był dla mnie ogromnym pokrzepieniem i kolejnym dowodem na to, że warto zawierzyć Matce Bożej i zdać się na wolę Boga .
Polecam wszystkim doświadczenie takiego przeżycia, które głęboko zapada w sercu i pamięci.
Pozdrawiam
LESZEK PISZE:
- 12 stycznia 2015
Byłem , zobaczyłem , jestem bardzo pozytywnie zaskoczony treścią i formą przekazu oraz poczuciem humoru …. Moje czternastoletnie córki powiedziały, że film jest „spoko” co jest dużym komplementem…
JOLANTA PISZE:
- 12 stycznia 2015
Film Poruszył bardzo nasze serca, bo chociaż fabuła filmu jest bardzo prosta, to przekaz niezwykle mocny. Opowiadane w nim historie cudów, nawróceń i uzdrowień są autentyczne, prawdziwe. Ci ludzie dają świadectwo Bożej miłości, Bożego miłosierdzia i macierzyńskiej troski i opieki Matki Bożej, której obecność jest niezwykle żywa. W dzisiejszych niełatwych czasach, także dla nas – Polaków i naszej ojczyzny, takie filmy są bardzo potrzebne, żeby nas pokrzepiać, podtrzymywać nadzieję, uczyć odpowiadać na Boże wezwanie. Główne przesłanie filmu jest poważne, ale podobało nam się, że jest w nim sporo humoru i przekory, szczególnie w scenach biblijnych. A scena stworzenia człowieka – piękna!
Osobiście bardzo polecam ten film i zachęcam do obejrzenia, póki jeszcze jest na ekranach kin.
MAŁGORZATA PISZE:
- 12 stycznia 2015
Szczęść Boże. Wzruszyłam się oglądając film Ziemia Maryi, a w szczególności gdy zobaczyłam proszących ludzi o łaski do matki Bożej z Guadelupe.
X. PIOTR PISZE:
- 12 stycznia 2015
To film o wciąż aktualnej tematyce. Jaki jest sens mojego życia. Odpowiedź: Wiara. Polecam. Pozdrawiam
BEATA BORYCZKA Z WROCŁAWIA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Teraz już jestem po obejrzeniu filmu- jest wspaniały , wypływa z mojego serca – to tak jakby ktoś zrealizował film pod moje pragnienie, odczucia i myśli , które mi nieustannie towarzyszą- jak mówi św. Maksymilian Maria Kolbe- ZDOBYTĆ SWIAT PRZEZ NIEPOKALANĄ DLA CHRYSTUSA ! To nasze zadanie i nasze powołanie wypływające z miłości do Boga i miłości do bliźniego!
Najgoręcej polecam!
EWA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Film oglądałam i przeżywałam wczoraj. Cudny! Poleciłam swoim znajomym. Niektórzy już byli i też byli i są pod wrażeniem. Niesamowite sceny, niesamowite słowa, niesamowite przemiany. Jestem szczęśliwa, że jestem dzieckiem Boga a Maryja jest moją Matką! Po filmie wszyscy widzowie pozostali na miejscach. Nikt się nie podniósł, aż skończyły się napisy i piosenka. warto to przeżyć osobiście. Dziękuję twórcom! I tym, którzy rozpowszechniali:) Chwała Panu za ludzi dobrej woli! W ludziach wierzących niech Bóg będzie uwielbiony!!!
ZBIGNIEW PISZE:
- 9 stycznia 2015
Cudowne 2 godziny ! Codziennie polecam kilkunastu osobom – niewielu o nim słyszało ! Trzeba mówić o tym filmie wszystkim i wokoło ! Nawet w ogłoszeniach parafialnych !
JAKUB PISZE:
- 9 stycznia 2015
Pierwszą połowę łzy mi leciały. Ogólnie jestem tydzień po seansie a nadal jestem pod wrażeniem. :)
IRENA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Widziałm.Pięknie zrobiony,pięknie zagrany.Niesie nadzieję,miłość,dobroć,bezpieczeństwo..Polecam!
MAŁGORZATA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Obejrzałam film kilka godzin temu i ciągle o nim komuś opowiadam. Bardzo, bardzo pokrzepiający, budujący, wzruszający
KAROLINA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Jestem zachwycona filmem, miałam wrażenie, że jest nakręcony specjalnie dla mnie! Pokazał tak prosty i dogłębnie poruszający obraz miłości Boga i naszej Matki. Całe Niebo walczy o nasze serca!! W obliczu tej Prawdy nie można pozostać obojętnym. Film zmienił moje spojrzenie na rzeczywistość. Dziś nic już nie jest takie samo. Polecam wszystkim bardzo gorąco!!! Chwała Panu!
DANUSIA TYCHY PISZE:
- 9 stycznia 2015
Właśnie wróciłam z filmu Marys Land jestem nim zachwycona, przerósł moje wszelkie wyobrażenia . Uważam że jest cudowny i powinien go każdy zobaczyć. Był on dla mnie wielkim przeżyciem odebrałam go bardzo osobiście, kocham filmy o religijnej treści uważam, że są bardzo budujące i wiele wyjaśniają Uważam, że nie ma nic piękniejszego od przesłania jakie niesie ze sobą treść filmu : miłość, pokora, pokój, szczęście i poczucie bezpieczeństwa w ziemskim życiu uzyskujemy jeżeli STWÓRCY zaufamy i oddamy się pod jego prowadzenie. Chwała NAJWYŻSZEMU za to, że powstał taki pozytywny i wartościowy film w świecie, który zdąża ku zatraceni. Niech PAN BÓG błogosławi osobom, które przyczyniły się sprowadzenia filmu i uczynienia dla nas odbiorców Uczty Duchowej. Jest mi bardzo smutno, że nie zakupiło filmu kino w moim mieście, bardzo na to liczyłam . Gorąco pozdrawiam.
Danusia
JADWIGA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Piękny film… Zrobił na mnie ogromne wrażenie! Polecam go każdemu, kto chce, by najbardziej wrażliwe miejsca w jego duszy zostały dotknięte. Szczególnie podobała mi się scena stworzenia człowieka…. i to poczucie bycia ukochanym dzieckiem Boga… Ciekawym pomysłem jest przeplatanie się wątków biblijnych i współczesnych; patos scen ewangelicznych plus błyskotliwe śledztwo detektywistyczne. „Mary’s Land” trzeba obejrzeć!
GOSIA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Wczoraj oglądałam film z moją wspólnotą i cóż jestem pod wrażeniem. W bardzo ciekawy sposób przedstawoina jest siła modlitwy Różańca Najwspanialszej Matki Naszej. Pokazane są historie życia ludzi, których moc modlitwy przemieniła serca,zmieniła życie,oni emanowali szczęściem,mieli to wypisae na czole.Warto obejrzeć film… gorąco namawiam,porusza serca.
WIESIA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Jestem niezwykle poruszona tym filmem.Obejrzałam go w czasie,gdy do niego dojrzałam.Chwała Panu:)
IRENA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Film piękny i daje wiele do myślenia oby poruszył jak najwięcej serc :)
MICHAŁ PISZE:
- 9 stycznia 2015
Film PETARDA ! Bardzo mnie poruszył i jestem wdzięczny Bogu za osoby, które go stworzyły. Chwała PANU !
MARY PISZE:
- 9 stycznia 2015
Witam.
Obejrzałam film „Mary”s Land” – jestem pod wielkim wrażeniem; myślę, że aby w pełni z niego „skorzystać”, warto by go obejrzeć min. dwa razy (by wysłyszeć i utrwalić kolejne myśli, które mogą być zwrotne dla naszego życia).
BASIA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Największe wrażenie na mnie zrobiły słowa dwóch osób: modelki z Kolumbii i prostytutki. Ta ostatnia znalazła obraz Jezusa Miłosiernego w śmietniku i powiedziała do Niego: jeżeli nikt Cię nie kocha ja będę Cię kochać. To było przejmujące do głębi.
BASIA PISZE:
- 9 stycznia 2015
PRZEPIĘKNY !!!DAJE DUZO DO MYŚLENIA DO MNIE OSOBIŚĆIE DOSZŁO ZE BÓG KOCHA MNIE TAKĄ JAKĄ JESTEM ZE WZGLĘDU NA MOJE GRZESZNE ŻYCIE CHWAŁA TOBIE PANIE BARDZO BARDZO POLECAM OBEJRZYJCIE POZDRAWIAM
DOROTA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Film jest wspaniały.
ANNA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Film dla poszukujących Boga. Ja już znalazłam, nie potrzebne są mi objawienia do zbawienia. Bóg sam wystarczy! Jest w SŁOWIE, uobecnia się w każdej Mszy Świętej. Jest w oczach dziecka i w oczach staruszki, która dobrze przeżyła swe życie. Polecam wszystkim, których wiara jest „letnia”, nijaka.
KASIA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Wspaniały, cudowny, przepiękny film poruszający do głębi! Nie mogłam powstrzymać łez. Film tak pięknie przedstawił Obraz Boga Ojca(a także Maryi), Jego ogromną Miłość do nas swych dzieci, że faktycznie odczułam wielką Miłość Boga i poczułam się Jego dzieckiem i dzieckiem Maryi. Słowa to za mało żeby wyrazić piękno tego filmu, ale jedno wiem, że poprzez ten film Jezus i Maryja prawdziwie przemawiają do naszego serca. Polecam każdemu a przede wszystkim poszukującym i wątpiącym!
ANIA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Obejrzałam film. Piękny! każda minuta poświęcona jest prawdzie o nieskończonej miłości Boga-Ojca i Maryi do nas, niezależnie od tego kim jesteśmy, w jakiej sytuacji życiowej, im bardziej przez grzech oddaleni jesteśmy, tym bardziej Oni nas szukają. Udzielają się nieustannie, od nas tylko zależy czy umiemy otworzyć serce na Ich łaskę.
ANIA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Wspaniały film, jedyny w swoim rodzaju. Pięknie przedstawione dzieło stworzenia. Oglądając uświadomiłam sobie, jak daleko w ostatnim czasie odeszłam od Boga i jakim darem dla mnie jest jego bezgraniczna Miłość. Wzrusza i uwrażliwia nawet najbardziej już wrażliwe serce :) Polecam obejrzec i doświadczyć.
ALICJA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Film, który powinien obejrzeć każdy poszukujący, ale i temu utwierdzonemu w wierze nie zaszkodzi. Szczególnie polecam dla młodzieży, katecheci przed bierzmowaniem powinni zabierać młodzież na ten film.
Film religijny, który nie znudzi, nie ma tu napuszonej, jedynie słusznej retoryki, nie ma sztucznych „kazań”. Są autentyczne świadectwa ludzi, którzy mówią o tym, jak byli nieszczęśliwi i jak znaleźli szczęście. Wszystko podane w formie filmu szpiegowskiego, z dużą dozą humoru, ale i z momentami wyciskającymi łzy z oczu. Ten film przypomina skąd jesteśmy i dokąd zdążamy. Przypomina, co jest najważniejsze w życiu.
MARIA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Byłam z mężem w kinie Kijów w Krakowie na filmie ” Mary s Land” i wyszłam z kina tak wzruszona, że jeszcze długo nie mogłam opanować łez. Oboje stwierdziliśmy, że czegoś tak wspaniałego to dawno nie widzieliśmy w kinie. Serce mocno nam pulsowało mając świadomość, ze nad nami czuwa tak nas kochająca Matka Maryja, Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty. Pierwszą myślą było, że koniecznie musimy pojechać do naszej mamy do Medjugorie. Jestem szczęśliwa, że tak wiele osób podziela naszą opinię o wielkiej wartości tego filmu. Powinni zobaczyć go wszyscy bez wyjątku w Polsce, Europie i na świecie. Dziękuję wszystkim, którzy wyprodukowali ten film, sprowadzili go i rozpowszechnili. Oby nigdy nie zeszedł z ekranów kin.
MARIA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Byłam z mężem w kinie Kijów w Krakowie na filmie ” Mary s Land” i wyszłam z kina tak wzruszona, że jeszcze długo nie mogłam opanować łez. Oboje stwierdziliśmy, że czegoś tak wspaniałego to dawno nie widzieliśmy w kinie. Serce mocno nam pulsowało mając świadomość, ze nad nami czuwa tak nas kochająca Matka Maryja, Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty. Pierwszą myślą było, że koniecznie musimy pojechać do naszej mamy do Medjugorie. Jestem szczęśliwa, że tak wiele osób podziela naszą opinię o wielkiej wartości tego filmu. Powinni zobaczyć go wszyscy bez wyjątku w Polsce, Europie i na świecie. Dziękuję wszystkim, którzy wyprodukowali ten film, sprowadzili go i rozpowszechnili. Oby nigdy nie zeszedł z ekranów kin.
GRZEGORZ PISZE:
- 9 stycznia 2015
Uwielbiam słuchać, jak wielkich rzeczy dokonuje Bóg w życiu każdego z nas, niezależnie od tego jakie stanowisko piastujemy, czy co na co dzień robimy :). A tego w tym filmie nie brakuje :).
Chwała Bogu!
MAREK PISZE:
- 9 stycznia 2015
Już od samego początku film mnie zafascynował prostotą przekazu. Film ten przede wszystkim wyeksponował jak gdyby moją uduchowioną osobę, co było widać na mojej twarzy. Nie potrafiłem powstrzymywać wzruszenia od samego początku filmu, tj. od scen z Bogiem Ojcem i Stworzeniem Człowieka aż do końca filmu. Nie potrafiłem kontrolować łez i nie próbowałem tego robić. Czułem moc modlitwy w przekazie tego filmu. Uważam, że film posiada ogromną moc ewangelizacyjną i ostatni film poświęcony Bogu, który mnie tak przejął to była Pasja Mela Gibsona. Szkoda tylko, że takich filmów nie ma więcej. Myślę, że wówczas nawróceń było by znacznie więcej. Pozdrawiam wszystkich i każdego!
BEATA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Film bardzo mi się podobał. Początek był trochę dziwny, ale w miarę jak różni ludzie przedstawiali swoje świadectwa… poczułam, jak bardzo potrzebuję nawrócenia.. i jak bardzo Bóg mnie kocha.
Uważam, że każdy powinien obejrzeć ten film. Warto!
Warto zobaczyć, czym jest miłośc Boga…
dowiedzieć się, jak inni ludzie poznawali Boża miłość i jak zmienia ona życie…
i poznać wartość pokoju w sercu każdego czlowieka, a potem dążyć do tego, bym i ja miał/a pokój w swym sercu:)
MAŁGORZATA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Mary’s Land widziałam juz 2 razy i chce więcej! :) Pozdrawiam!
JANINA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Film bardzo dobry i wzruszający. Ukazuje niezmienną miłość Boga do człowieka i Jego opiekę na ludźmi. Niesamowitą działalność Maryi w ostatnim stuleciu, ale przecież zostały ukazane tylko niektóre Jej miejsca interwencji. Pięknie zostało ukazane stworzenie człowieka i Bożą Miłość do niego, jako do dziecka Bożego.
MONIKA PISZE:
- 9 stycznia 2015
Bardzo dobrze zrobiony film. Dla mnie ważne jest to, że nie epatuje „prawdą jedynie słuszną” ale wręcz zachęca do stawiania pytań i szukania odpowiedzi na własną rękę. Bardzo ciekawa formuła „szpiegowska” – nadaje lekkości i oddechu, duża dawka dobrego humoru przeplata się z historiami prawdziwymi do bólu. 2 h nawet nie wiem, kiedy minęły…, po seansie brawa i bardzo zamyślone twarze niektórych widzów…I jeszcze jedno, po dwóch tygodniach od premiery duża sala w krakowskim „Kijowie” wypełniona do polowy… nie mogłam uwierzyć!
ŁUKASZ PISZE:
- 9 stycznia 2015
Wybrałem się na film z entuzjazmem, choć nie wiedziałem czego się spodziewać. Najbardziej poruszyły mnie świadectwa głównych bohaterów – w jaki sposób BÓG działa w ich życiu, jak diametralnie odmienił ich sposób patrzenia na świat – na ich historię życia; jak zdeterminowani (bo wdzięczni za Miłość Bożą) mówią o Niej nie przejmując się co pomyśli o nich świat i finalnie jak wielki udział w tych przemianach miała MARYJA. W Medjugorje Matka Boża powiedziała: „Gdybyście wiedzieli jak bardzo Was kocham, płakalibyście z radości”. Takie właśnie emocje na końcu wzbudził we mnie ten film – wewnętrzne łzy radości, że jestem tak ogromnie kochany… Polecam zwłaszcza sercom oschłym i osamotnionym
BASIA PISZE:
- 8 stycznia 2015
Witam serdecznie
Wybrałam się do kina wczoraj (niedziela) z moimi córkami. Starsza, zbuntowana, nie chciała pójść, kiedy usłyszała tytuł. Wychodziła z kina zapłakana i oczarowana. Sala kinowa była pełna, po zakończonym seansie ludzie zaczęli być brawo….. Czy trzeba coś jeszcze mówić ???
Niech Wam Bóg błogosławi !!
EWA PISZE:
- 8 stycznia 2015
FILM REWELACYJNY :) KAŻDY POWINIEN GO OBEJRZEĆ I NIE ZWLEKAĆ…ZWŁASZCZA KAŻDY KATOLIK :)
MARIA PISZE:
- 8 stycznia 2015
Film tak naprawdę trudno opisać jest bardzo głęboki w swej treści. Dla mnie był osobistą spowiedzią, swoistym przeglądem życia i uświadomieniem faktycznej obecności tej wszechogarniającej Miłości Boga w moim życiu.
SŁAWEK PISZE:
- 8 stycznia 2015
Film piękny i wzruszający, nieraz się łza zakręciła. Jak Bóg się o nas troszczy – to jest wzruszające. Świadectwa wiary osób tak często bardzo różnych, bogatych i biednych, wykształconych i prostych pokazują prawdzie miłość Bożą. Obok tego świadectwa nie można przejść obojętnie. Myślę że warto kiedyś sobie zobaczyć ten film jeszcze raz na spokojnie.
Tak więc zachęcajcie innych bo naprawdę warto. Bóg jest WSPANIAŁY. Acha i przed wybraniem się na seans warto wcześniej sprawdzić czy są jeszcze wolne miejsca bo sporo rezerwacji.
KRYSTYNA PISZE:
- 8 stycznia 2015
Jestem pod wrażeniem .Gorąco wszystkim polecam ~♥♥~To trzeba zobacxyć i przeżyć !!!Pozdrawiam
S.AGNIESZKA PISZE:
- 8 stycznia 2015
Z całego serca polecam ten film dla wszystkich. Pojawiają się w nim pytania, na które próbuje odpowiedzieć sobie nie jeden człowiek, szczególnie młody, który dzisiaj próbuje szukać wartości, ideałów nie bardzo wiedząc gdzie tak naprawdę ich szukać. Dorosły też pyta „gdzie jest Bóg?”, chce namacalnych dowodów Jego obecności. Jestem siostrą zakonną, a więc osobą wierzącą, kochającą Boga i Maryję a jednak mnie samej ten film dał dużo do myślenia. Każdego dnia mam w głowie obrazy i treści filmu. Inaczej też podchodzę do samej modlitwy, do Bożej obecności w moim sercu i codzienności. Tym, którzy podjęli się nakręcenia tego filmu niech sam Pan Bóg wynagrodzi. Szatan próbuje na wszelkie sposoby działać w życiu człowieka wykorzystując media, muzykę itp. ale Pan Bóg jest ponad wszystkim i nie pozwoli skrzywdzić tych, którzy u Niego szukają ratunku.
Myślę, że jeśli otworzycie serce na działanie Ducha Świętego, to treść filmu przyczyni się do Waszej odnowy duchowej.
MONIKA PISZE:
- 8 stycznia 2015
Film obejrzałam już dwukrotnie i czuję, że na tym się nie skończy. Bohaterem pierwszoplanowym, co wyśmienicie udało się pokazać twórcom filmu, jest Boża, Ojcowska miłość. Dopiero na dalszym planie, skromnie wkracza Maryja. Matka, która będzie nam z całych sił pomagać zbliżać się do Boga – miłości absolutnej. Chwała Panu za to dzieło!
GRZEGORZ PISZE:
- 8 stycznia 2015
Super i gorąco polecam.
BARBARA BYDGOSZCZ PISZE:
- 8 stycznia 2015
Film utwierdzil mnie ze BOG W swojej milosci jest niepojety, czasami sie spoznia kwadrans – ale zawsze zdazy ! Modlitwa rozancowa przez rece MARYI za wszystkich szukajacych BOGA czyni cuda, nie ustawajmy w modlitwach wstawienniczych.
EWA ZOFIA PISZE:
- 8 stycznia 2015
Film -”Ziemia Maryi” także oglądałam i powiem krótko -jest to film bardzo wartościowy. Mnie także bardzo poruszył i powiem więcej jeszcze bardziej umocnił w wierze.
Bogu dzięki, że w tych trudnych czasach walki i nienawiści do Chrześcijan taki film można zobaczyć. Wielkie dzięki tym wszystkim, którzy się do tego przyczynili.
WERONIKA PISZE:
- 8 stycznia 2015
Na filmie byliśmy z mężem i moją 83 letnią mamą, myśl która się zrodziła po obejrzeniu filmu – jeżeli mamy kogoś takiego jak Maryja mama Jezusa, Jezusa Syna naszego Ojca, to któż może nam wyrządzić coś złego, przecież mamy „NAJLEPSZĄ OBRONĘ POD SŁOŃCEM”, film jest niesamowity, chwała Panu, pozdrawiam Weronika.
ADAM PISZE:
- 8 stycznia 2015
Super widowisko, zdjęcia, ujęcia, muzyka, montaż i sedno sprawy – WIARA W BOGA i wszystko co z tym związane. Bardzo sprytnie powiązano wątki, które łączy jedno – PRZEBUDZENIE do WIARY. Film jest utkany zabawnymi scenami i to bez religijnego nadęcia. Gorąco polecam każdemu, bo nie ma znaczenia czy jesteś wierzącym, czy nie. Sądzę, że wierzący pogłębią wiarę lub przynajmniej przeżyją piękne chwile, pełne uniesień, wzruszeń i pogody ducha. Natomiast pozostali mają szansę zobaczyć piękno wiary, jej moc i sens życia. Dodam jeszcze, że należę do tej pierwszej grupy, ale zaledwie od kilku miesięcy i ten film utwierdził mnie bardziej, że było warto odnaleźć Boga. Wzruszyłem się mocno w czasie seansu , kilka łez poleciało mimo, że się powstrzymywałem, bo sala kinowa była wypełniona, a nawet dostawiono parę krzeseł (kino „REJS” w Słupsku). Dziękuję Kierownictwu kina, za sprowadzenie tego filmu. Pozdrawiam i z Panem Bogiem.
JOANNA PISZE:
- 8 stycznia 2015
Obejrzałam z mężem film w Warszawie w kinie Wisła. Była pełna sala. Ludzie wchodzili z jedzeniem i napojami. Jak na piknik. Przekrój wieku od 15 do 100 lat. Od pierwszych chwil spokój i absolutna cisza na sali. Żadnego szemrania, jedzenia, picia. Pełne skupienie i „wycieranie nosa”. Po zakończeniu nikt nie wstawał. My siedzieliśmy z brzegu więc powinniśmy pierwsi wstać aby nie blokować przejścia. Ale z środka nikt nie dawał oznak chęci wyjścia. Trwało to w ciszy dobrą chwilę. Wreszcie ruszyli się z pierwszych rzędów. Od trzeciego w górę nadal nikt się nie spieszył. Wreszcie wstaliśmy bo w naszym rzędzie z środka wstali młodzi ludzie. Potem ruszyli inni. Wychodzili w skupieniu i ciszy. Wszyscy byli „pod wrażeniem”. Dało się odczuć, że film zadziałał na wszystkich. Ludzie byli wobec siebie uprzejmi i wyciszeni.
Pozdrawiam
JOANNA PISZE:
- 8 stycznia 2015
Film mnie zachwycił, a jego sposób realizacji – lekki, smaczny, wzruszający do łez i z poczuciem humoru, naprawdę mnie zainspirował :) Po takim filmie jedynym marzeniem jest podróż do Medjugorje :D Widziałam wiele filmów religijnych, ale często były jakoby zaprzeczeniem „wiary, nadziei i miłości”, a ten film, wręcz przeciwnie! Rezygnacja z możliwości obejrzenia tego filmu, to pozostawiona dobrowolnie mała luka w sercu. Jeśli możecie, to postarajcie się poprosić księży z Waszych parafii, żeby mówili o tym filmie w ogłoszeniach duszpasterskich.
MONIKA PISZE:
- 8 stycznia 2015
Coś wspaniałego.
Film powinien dotrzeć do jak największej liczby osób. Młodszych, starszych… Niesamowite świadectwa, prosta fabuła i tak dobrze znana nam postać Najświętszej Maryi Panny odkryta tu… na ekranie a przede wszystkim w naszych sercach na nowo. Niesamowite… Nawet mój mąż, który jest dużym sceptykiem jeśli chodzi o takie produkcje był tym filmem zachwycony. Powiem więcej… widziałam nawet małe łezki na jego twarzy… ale ciii….. to tak tylko między nami :)
NORBERT PISZE:
- 8 stycznia 2015
Bardzo dobry film!
Niech nadejdzie czas Zwycięstwa Najświętszego Serca Pana Jezusa i Niepokalanego Poczęcia!
EWA PISZE:
- 8 stycznia 2015
Pozytywnie podpisuję się pod wszystkimiu komentarzami.Byliśmy,film powinien każdy zobaczyć bo jest nauką dla wszystkich.Zyczyłabym sobie wieecej tego rodzaju filmów .Gorąco polecam
TOMEK PISZE:
- 8 stycznia 2015
Film pokazuje nam piękność istnienia i piękno stworzenia nas w przyrodzie. Daje nam do myślenia że jesteśmy czymś więcej jak tylko zwierzętami. To my powinniśmy chronić dzieło Boże i je podziwiać a nie niszczyć i za wszelką cenę gonić tylko za zyskiem materialnym zatracając duszę.
ANNA PISZE:
- 8 stycznia 2015
Film oglądałam dosłownie wbita w fotel. Przepiękne kadry w połączeniu z przesłaniem Bożej miłości wywarły na mnie ogromne wrażenie.
ALEKSANDRA PISZE:
- 8 stycznia 2015
Film niezwykły. Duch Boga, Jezusa, Maryi unosi się cały czas podczas jego oglądania . Dla mnie niezwykłe było to, że podczas jego oglądania poczułam zapach róż w powietrzu. Potem przyszły łzy wzruszenia. Znalazłam bowiem potwierdzeni dla przeżyć, które sama doświadczyłam. Też zostałam uzdrowiona dzięki Maryi i różańcowi z choroby nowotworowej.To wszystko jest przepiękną rzeczywistością. Koniecznie warto zobaczyć.
MAŁGOSIA PISZE:
- 8 stycznia 2015
Miałam przyjemność oglądnąć firm.
Jestem Nim oczarowana .
Na długo pozostanie w mojej pamięci.
Z niecierpliwością czekam na następne firmy religijne.
Wyświetlanie filmów o Tej tematyce pozwoli zastanowić się oglądającym nad sensem życia.
Serdecznie Pana pozdrawiam życzę samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.
Niech Pan Bóg błogosławi Pana we wszystkich poczynaniach.
ANETA PISZE:
- 8 stycznia 2015
Witam, obejrzałam film jeszcze w połowie października w ostatni dzień emisji w pobliskim kinie, ale do dziś pamiętam to wzruszenie jakie towarzyszyło podczas seansu. Film jest po prostu mistrzowski (ale to i tak za mało żeby go opisać). Po raz pierwszy w życiu film wywarł na mnie aż tak duże wrażenie, dał wiele do myślenia i żałuje jednego że nie wybrałam się na niego wcześniej aby później móc namówić znajomych na to żeby również go obejrzeli, bo stracili naprawdę dużo. Chciałam zapytać tylko o jedno kiedy będzie można kupić go na dvd, gdyż bardzo chciałabym go pokazać moim przyjaciołom.
MAREK PISZE:
- 8 stycznia 2015
Tak film jest poruszający i jak niektórzy pisali teraz trzeba jechać i odwiedzić to miejsce. Tak się złożyło, że ja już dwukrotnie byłem w Medjugorje i tęsknota za tym miejscem stale rośnie, nie mogę tego wyjaśnić prostymi słowami. Jeśli tylko kogoś Matka Boska zaprosi i będzie miał możliwość doświadczyć ogromu miłości tego miejsca to gorąco polecam nie wahać się tylko jechać.
GABI PISZE:
- 8 stycznia 2015
GENIALNY! nie spodziewałam się tak pięknego filmu! Rewelacyjnie połączyli wątki tworząc trochę komedię :) ja miałam i ubaw i łezkę uroniłam ale na pewno będę polecać każdemu!
Każdy powinien go oglądnąć
IWONA PISZE
- 8 stycznia 2015
piękny, poruszający film. Polecam wszystkim a zwłaszcza tym wątpiącym, poszukującym, zdołowanym, zagonionym itd. Lista potrzebujących jest długa a świat bez Boga zjada własny ogon. Byłam w Medjugorie i potwierdzam wszystko.
PAULINA PISZE:
- 8 stycznia 2015
Na film trafiłam przez przypadek, nie słyszałam wcześniej o nim, po prostu poszłam z koleżanką żeby dotrzymać jej towarzystwa. Cóż za ogromne zaskoczenie, jak podczas seansu łzy zaczęły mi spadać jedna po drugiej a serce biło jak szalone! Jest w tym filmie coś nadzwyczajnego, czułam się jak zahipnotyzowana , nie pamiętam kiedy przeżyłam tak wiele silnych, prawdziwych i szczerych emocji. Rewelacja ! Mistrzostwo i geniusz Matki Bożej jest nie do opisania.
Chciałabym aby każdy mógł go obejrzeć.
Tagi produktów
Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.