Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Matka Świętego. Poruszające świadectwo Marianny Popiełuszko

Milena Kindziuk
  • Wydawca: Znak
  • Rok wydania: 2012
  • ISBN: 9788324021949
  • Format: 124x195
  • Stron: 304
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:
29,90 zł
  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    3 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Marianna Popiełuszko nigdy nie szukała rozgłosu. Nie planowała, że stanie się bohaterką telewizyjnych dzienników, a jej zdjęcia obiegną prasę na całym świecie. Nie chciała sławy, której początkiem było brutalne zabójstwo jej ukochanego dziecka. Po wielu latach od tych wydarzeń postanowiła opowiedzieć o swoim synu, o miłości do niego, o tym, jak był wychowywany, o wartościach, które wyniósł z rodzinnego domu. Opowiada też o wydarzeniach, które na zawsze zmieniły jej życie. Z bólem wspomina dzień, w którym świat się dla niej zatrzymał. Wypowiada najważniejsze i najtrudniejsze dla siebie zdanie: „Przebaczyłam mordercom mojego syna”. 

Kim jest kobieta, której kłaniają się kościelni dostojnicy i politycy z całego świata? Skąd bierze się siła, która pozwoliła jej udźwignąć tak wielką tragedię? Jak wygląda jej życie teraz, kiedy jest matką świętego męczennika?

Matka Świętego to niezwykłe i poruszające świadectwo rodzicielskiej miłości, wiary w Bożą opatrzność i nadziei na to, że dobro zawsze zwycięży. Książka zawiera liczne fotografie z rodzinnego archiwum oraz niepublikowane dotąd zeznania z procesu beatyfikacyjnego księdza Jerzego Popiełuszki.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor Milena Kindziuk
ISBN 9788324021949
Liczba stron 304
Format okładki 124x195
Rok wydania 2012
Recenzje klientów
Dodaj swoją recenzję
O matce i synu
Franciszka 13 listopada 2012
Marianna miała niezwykły wpływ na wychowanie swojego syna i to, że wybrał on ścieżkę kapłaństwa. Wydaje mi się, że to także dzięki niej zachował upór w wierze i pewną bezkompromisowość, na którą nie było stać wielu. Ta książka pokazuje zeznania matki w trakcie procesu beatyfikacyjnego syna, jasno z nich wychodzi jej szczerość, ufność i nieskończona miłość do dziecka.
niesamowita
Agnieszka 4 listopada 2012
To niesamowita, poruszająca książka o silnej wierze, zaufaniu i cierpieniu. Czyta się ją ze łzami w oczach. Wielkie DZIĘKUJĘ dla mamy ks. Jerzego za piękne świadectwo!!!!
Tagi produktów
Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.