Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

MEDYTACJA I KONTEMPLACJA Św. Ignacy uczy, jak modląc się Pismem Świętym pokochać Jezusa

Timothy M. Gallagher OMV

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: WAM
  • Rok wydania: 2015
  • ISBN: 9788327701978
  • Format: 136x210
  • Stron: 136
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

21,90 zł

16,42 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    3 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Odkryj fundament modlitwy św. Ignacego Loyoli

Fundamentem modlitwy świętego Ignacego Loyoli były dwie metody modlitwy Pismem Świętym: oparta na refleksji medytacja oraz wykorzystująca wyobraźnię kontemplacja. Timothy M. Gallagher OMV w sposób przystępny i obrazowy opisuje obie te metody, ukazując, jak możemy praktykować je w naszej codzienności.

Podążając za wskazówkami świętego Ignacego, sięgając po mądrość wielkich nauczycieli Kościoła i przytaczając świadectwa modlitwy Pismem Świętym osób, którym służył jako kierownik duchowy, Ojciec Gallagher pomaga nam odkryć sposób zastosowania medytacji i kontemplacji w naszej praktyce duchowej. Ukazuje również schemat ignacjańskiej medytacji i kontemplacji, wyjaśniając, w jaki sposób dostosowywać tę elastyczną strukturę do indywidualnych potrzeb.

Książka jest adresowana do tych, którzy chcą poznać modlitwę Pismem Świętym świętego Ignacego, i do tych, którzy już modlą się Pismem Świętym, ale pragną odnowić tę praktykę. To także wspaniała pomoc dla kierowników duchowych, rekolekcjonistów i wszystkich, którzy uczą innych modlitwy opartej na Słowie Bożym.

Timothy M. Gallagher OMV (frtimothygallagher.org) - rekolekcjonista, znawca duchowości ignacjańskiej, wykładowca. Tytuł doktora otrzymał na Uniwersytecie Gregoriańskim w Rzymie. Jest autorem kilku bestsellerów, między innymi "Modlitwy rachunku sumienia" oraz przygotowywanej do wydania w języku polskim książki "Rozeznawanie duchów".

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor Timothy M. Gallagher OMV
ISBN 9788327701978
Liczba stron 136
Format okładki 136x210
Rok wydania 2015
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.