Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Mocarz Boży. Św. Stanisław Papczyński

Grzegorz Górny, Janusz Rosikoń

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Promic
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788362981571
  • Format: 20,2x26 cm
  • Stron: 288
Nasza cena:

64,90 zł

51,92 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis
Mistyk, wizjoner, duszpasterz, kierownik duchowy przenikający dusze wiernych. Wybitny kaznodzieja, mówca, retor, na którego podręcznikach uczyły się całe pokolenia Polaków. Orędownik naprawy Rzeczpospolitej, porównywalny z Piotrem Skargą. Autorytet duchowy i moralny swoich czasów, doradca kilku biskupów, spowiednik m.in. króla Jana III Sobieskiego i arcybiskupa Antonio Pignatellego przyszłego papieża Innocentego XII. Kapłan, do którego ludzie przybywali po ratunek z najdalszych stron, ponieważ dzięki jego modlitwom chorzy odzyskiwali zdrowie, a uznani za zmarłych powracali do życia.
Jeden z najgorętszych orędowników Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w okresie, gdy nie była to jeszcze prawda zbawcza oficjalnie uznana w Kościele.
Założyciel marianów, czyli pierwszego męskiego zgromadzenia zakonnego na ziemiach polskich. Człowiek, który wywarł wpływ nie tylko na oblicze XVIIwiecznej Polski, lecz również poprzez stworzone przez siebie dzieła wywiera go na czasy współczesne, m.in. dzięki swym duchowym synom prowadzącym dziś misje na wszystkich kontynentach.
Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: twarda
Autor Grzegorz Górny, Janusz Rosikoń
ISBN 9788362981571
Liczba stron 288
Format okładki 20,2x26 cm
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.