Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Rekolekcje i konferencje

Produkty 51 do 75 z 93 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Ustaw kierunek rosnący
 1. DOKĄD IDZIESZ? CD MP3.Rekolekcje nie tylko dla wierzących!
  19,90 zł

  DOKĄD IDZIESZ? CD MP3.Rekolekcje nie tylko dla wierzących!

  Praca zbiorowa

  Nagranie jest zapisem czterotygodniowych rekolekcji radiowych, w czasie których zapraszamy do duchowego zatrzymania się Dowiedz się więcej »
 2. Jak być dobrym ojcem? Biblijne podpowiedzi (CD)
  22,40 zł

  Jak być dobrym ojcem? Biblijne podpowiedzi (CD)

  Mieczysław Guzewicz

  Mieczysław Guzewicz, sam będąc ojcem i wychowawcą, odpowiedzi na pytanie: Jak być dobrym ojcem? szuka w najlepszym źródle - Biblii Dowiedz się więcej »
 3. Credo Tom 2 (książeczka + CD)

  29,00 zł

  20,30 zł

  Produkt niedostępny

  Credo Tom 2 (książeczka + CD)

  ks. Michał Olszewski SCJ

  2. tom Credo stawia nas przed obliczem Boga, zakochanego w człowieku Króla Wszechświatów, który staje się człowiekiem zrodzonym z Niepokalanie Poczętej Dziewicy Dowiedz się więcej »
 4. Szczęśliwi w sercu Ojca
  24,90 zł

  Szczęśliwi w sercu Ojca

  O potrzebie prawdziwego ojcostwa i macierzyństwa. Serce Boga to najwspanialsze miejsce we wszechświecie. Serce Boga Ojca - znasz je? Skoro jesteśmy dziećmi, pragniemy doświadczyć bliskości Ojca. A On jest - na wyciągnięcie ręki, tuż przy twoim boku... Dowiedz się więcej »
 5. WIARA TARCZĄ W WALCE DUCHOWEJ CD MP3
  19,90 zł

  WIARA TARCZĄ W WALCE DUCHOWEJ CD MP3

  Marek Wójtowicz SJ

  Jak świadczyć o wierze dzisiaj i jak doświadczać radości wiary? Niniejsze rozważania są odpowiedzią na zaproszenie Benedykta XVI, by w Roku Wiary, podczas modlitwy i w atmosferze skupienia, zgłębiać tajemnicę Boga. Jeśli On jest na pierwszym miejscu Dowiedz się więcej »
 6. Placki z rodzynkami Cd mp3
  25,00 zł

  Placki z rodzynkami Cd mp3

  o. Adam Szustak OP

  "Mówią, że Eucharystia to uczta wystawiona na dwóch stołach. Na jednym z nich Bóg zostawił nam Ciało i Krew swojego Syna, dzięki któremu możemy żyć i to aż na wieki. Na drugim przyrządził zaś dla nas smakowite dania swojego Słowa. Skoro uczta Dowiedz się więcej »
 7. Nocny Złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt (książka + CD mp3 i DVD)

  32,00 zł

  12,90 zł

  Produkt niedostępny

  Nocny Złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt (książka + CD mp3 i DVD)

  o. Adam Szustak OP

  Nocny Złodziej to niezwykłe słowo o. Adama Szustaka OP, które w grudniu 2012 roku obiegło cały świat. Dziesiątki tysięcy Polaków przesłuchało je i zechciało się nim podzielić, tworząc wielką grupę osób poszukujących życia w mocy błogosławieństwa. W ciągu Dowiedz się więcej »
 8. CODZIENNY RACHUNEK SUMIENIA. Według metody św. Ignacego Loyoli CD MP3
  19,90 zł

  CODZIENNY RACHUNEK SUMIENIA. Według metody św. Ignacego Loyoli CD MP3

  Józef Augustyn SJ

  W prezentowanym skupieniu rekolekcyjnym Autor ukazuje istotę ignacjańskiego rachunku sumienia. Zwraca uwagę, że jest on przede wszystkim szkołą dojrzałości duchowej i moralnej oraz wyrazem codziennego, wewnętrznego zmagania o ludzkie Dowiedz się więcej »
 9. KIEROWNICTWO DUCHOWE W ĆWICZENIACH DUCHOWNYCH ŚW. IGNACEGO LOYOLI CD MP3
  19,90 zł

  KIEROWNICTWO DUCHOWE W ĆWICZENIACH DUCHOWNYCH ŚW. IGNACEGO LOYOLI CD MP3

  Praca zbiorowa

  XXXII Kurs Duchowości Ignacjańskiej poświęcony został refleksji nad kierownictwem duchowym w ujęciu św. Ignacego Loyoli: skąd czerpał inspiracje, jak praktykował je w swojej posłudze i przede wszystkim, co zaleca w książeczce Ćwiczeń duchownych Dowiedz się więcej »
 10. Tożsamość Snajpera (książka + 2 CD)
  32,00 zł

  Tożsamość Snajpera (książka + 2 CD)

  o. Fabian Błaszkiewicz SJ

  Mężczyzna skuteczny to taki, który ma w swoim życiu cel, osiąga go, a potem wyznacza następny i cieszy się swoim sukcesem. Żeby mieć cel musisz znać swoją tożsamość, musisz wiedzieć, kim jesteś Dowiedz się więcej »
 11. Wreszcie się sobie podobam (książka + 2 CD)

  32,00 zł

  22,40 zł

  Produkt niedostępny

  Wreszcie się sobie podobam (książka + 2 CD)

  o. Fabian Błaszkiewicz SJ

  Kobieta niepewna swojej wartości to niewolnica - mówi Fabian Błaszkiewicz SJ. Kobieta, która nie podoba się sobie staje się zależna od innych, bo szuka u nich akceptacji Dowiedz się więcej »
 12. Wolność finansowa - Jon i Evelyn Bean CD MP3
  13,00 zł

  Produkt niedostępny

  Wolność finansowa - Jon i Evelyn Bean CD MP3

  Jon i Evelyn Bean

  Jon i Evelyn - to liderzy organizacji "Compass Catholic" z USA. Po doświadczeniu własnego bankructwa i załamania finansów rodzinnych postanowili radykalnie zmienić podejście do finansów w swoim małżeństwie Dowiedz się więcej »
 13. Jestem legendą - lekcje świętego Józefa "egipskiego" (książka + 2CD)
  34,00 zł

  Produkt niedostępny

  Jestem legendą - lekcje świętego Józefa "egipskiego" (książka + 2CD)

  o. Fabian Błaszkiewicz SJ

  Nowe, rozszerzone wydanie bestselleru to książeczka + 2CD. Zawiera ćwiczenia, zdjęcia i cytaty oraz słowo od wydawcy i premierowe przeżycia - całość wydana w eleganckim stylu. Dowiedz się więcej »
 14. DAR WOLNOŚCI Codziennne wybory na ścieżce życia CD MP3
  19,90 zł

  DAR WOLNOŚCI Codziennne wybory na ścieżce życia CD MP3

  Virginia Ann Froehle RSM

  Czy paraliżuje Cię czasem lęk przed krytyką lub odtrąceniem? Czy męczą Cię obawy o to, co pomyślą o Tobie inni, o to, czy Twój wizerunek jest właściwy, czy mówisz to, co należy? Dowiedz się więcej »
 15. W POSZUKIWNANIU MIŁOŚCI MP3
  19,90 zł

  W POSZUKIWNANIU MIŁOŚCI MP3

  Robert Bujak SJ

  Myślą przewodnią proponowanych rozważań jest droga powołania Abrahama. Patrząc na życie Patriarchy, odkrywamy, że również my jesteśmy nieustannie zapraszani do podążania podobną ścieżką. Trzeba nam, jak Abrahamowi, zaryzykować i wyjść z naszego Dowiedz się więcej »
 16. MODLITWA KULT CZY RELACJA? MP3
  19,90 zł

  MODLITWA KULT CZY RELACJA? MP3

  Tadeusz Hajduk SJ

  Sesja skierowana jest do osób, które pragną się modlić i dla których modlitwa to nie tylko jedna z tak zwanych praktyk religijnych. Nagranie jest zapisem skupienia rekolekcyjnego poświęconego budowaniu osobistej, integralnej relacji z Bogiem właśnie Dowiedz się więcej »
 17. O UPORZĄDKOWANIU NASZYCH UCZUĆ. Według Ojca Pustyni Ewagriusza z Pontu. Skupienie rekolekcyjne CD MP3

  19,90 zł

  13,93 zł

  Produkt niedostępny

  O UPORZĄDKOWANIU NASZYCH UCZUĆ. Według Ojca Pustyni Ewagriusza z Pontu. Skupienie rekolekcyjne CD MP3

  Józef Augustyn SJ

  Odwołując się do rozważań Ewagriusza z Pontu "o ośmiu duchach zła" ojciec Józef Augustyn SJ proponuje nam skupienie rekolekcyjne o warunkach i metodach pracy nad światem naszych uczuć Dowiedz się więcej »
 18. Słońce Twojego sekretu CD
  32,00 zł

  Produkt niedostępny

  Słońce Twojego sekretu CD

  o. Fabian Błaszkiewicz SJ

  Słońce Twojego Sekretu. 7 biblijnych tajemnic urody, siły i powodzenia w miłości. Autor bestsellerowych audiobooków i książek zwraca się tylko do dorosłych kobiet w przekazie, który każdej z nich pomoże być wyjątkową Dowiedz się więcej »
 19. OTO JA POSYŁAM ANIOŁA PRZED TOBĄ CD MP3
  29,90 zł

  OTO JA POSYŁAM ANIOŁA PRZED TOBĄ CD MP3

  Augustyn Pelanowski OSPPE

  Konferencje i homilie wygłoszone podczas II Paulińskich Dni Młodych w Krakowie w dniach od 11-17 lipca 2011 roku. Oparta na Księdze Tobiasza historia uzdrowienia ludzkiej zdolności kochania, odnalezienia sensu i celu życia a także uzdrowienia relacji Dowiedz się więcej »
 20. WOLNOŚĆ I GRANICE MP3
  19,90 zł

  WOLNOŚĆ I GRANICE MP3

  Dorota Przygrodzka, Andrzej Niczypor SJ

  Wolność, która jest tematem prezentowanych konferencji, to w kontekście współczesnego dążenia do niczym nieograniczonej niezależności i swobody, zagadnienie niezmiernie istotne. Autorzy próbują odpowiedzieć na ważne w tym kontekście pytania Dowiedz się więcej »
 21. O PRZEBACZENIU W MAŁŻEŃSTWIE CD
  19,68 zł

  O PRZEBACZENIU W MAŁŻEŃSTWIE CD

  Mieczysław Guzewicz

  Małżeństwo jest sakramentem – prawda oczywista, choć ostatnio często pomijana. Wizja małżeństwa kreowana przez otaczający nas świat jest albo „lukrowaną” bajką z happy endem – „żyli długo i szczęśliwie”, albo jeśli nią nie jest, to lepiej się rozstać Dowiedz się więcej »
 22. KRYZYS SZANSĄ OD BOGA MP3
  19,90 zł

  KRYZYS SZANSĄ OD BOGA MP3

  Praca zbiorowa

  Płyta stanowi zapis rekolekcji radiowych będących uwspółcześnioną formą rekolekcji ignacjańskich, zwanych także rekolekcjami w życiu codziennym. Polegają one na wysłuchaniu wprowadzenia do modlitwy (od poniedziałku do piątku) oraz na odprawieniu Dowiedz się więcej »
 23. Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu (książka + CD)
  32,00 zł

  Pociąg wniebowzięty. Wstęp do nowej psychologii sukcesu (książka + CD)

  o. Fabian Błaszkiewicz SJ

  Jeśli chcesz nauczyć kogoś poławiania pereł, to zacznij od nauki pływania zamiast rzucać go na głęboką wodę. Rewolucja w motywacji, przewrót w branży szkoleniowej – tym razem, w przeciwieństwie do popularnych programów inspiracyjnych, zaczynamy Dowiedz się więcej »
 24. Więzy miłości DVD
  19,50 zł

  Produkt niedostępny

  Więzy miłości DVD

  Josh McDowell

  W rozwoju moralnym dziecka nie tyle ma znaczenie posiadanie pełnej rodziny, ile więzi ją łączące. Jednak to przede wszystkim kontakt dziecka z ojcem wpływa na późniejsze wybory w życiu. Im gorszy jest ten kontakt, tym większe zagrożenie, iż zacznie ono Dowiedz się więcej »
 25. Czym jest miłość? DVD
  19,50 zł

  Produkt niedostępny

  Czym jest miłość? DVD

  Josh McDowell

  Kiedy przychodzi do zdefiniowania miłości, okazuje się, że nie jest to wcale łatwe zadanie. Josh McDowell w swoim wykładzie adresowanym do młodzieży dzieli się doświadczeniem w poszukiwaniu znaczenia tego słowa Dowiedz się więcej »

Produkty 51 do 75 z 93 ogółem

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Ustaw kierunek rosnący