Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Nocny Złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt (książka + CD mp3 i DVD)

o. Adam Szustak OP
 • Wydawca: Wydawnictwo Gloria24.pl
 • Rok wydania: 2013
 • ISBN: NocnyZłodziejISBN9788393458288
 • Format: 132x180
 • Stron: 36
 • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

32,00 zł

12,90 zł

 • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
 • Czas realizacji maks.:
  2 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Nocny Złodziej to niezwykłe słowo o. Adama Szustaka OP, które w grudniu 2012 roku obiegło cały świat. Dziesiątki tysięcy Polaków przesłuchało je i zechciało się nim podzielić, tworząc wielką grupę osób poszukujących życia w mocy błogosławieństwa. W ciągu miesiąca rekolekcji wysłuchano 500 000 razy. Na dole tej strony przeczytasz dziesiątki opinii tym nagraniu.


Zestaw stanowi książka pod tytułem Nocny Złodziej oraz dwie płyty z pełnym nagraniem rekolekcji.

Daj Bogu TERAZ działać w swoim życiu.

Idea rekolekcji opiera się na tym, że kiedy słuchamy Bożego słowa, Bóg chce natychmiast przychodzić do nas i działać. Każda część rekolekcji ukazuje jakiś rejon naszej słabości, grzechów albo pragnień i marzeń o szczęściu. Pokazuje Boga, który TERAZ chce działać, uwalniać i obdarzać łaską. Nie ma mowy o teorii, ale jest próba wprowadzenia w życie Bożych wskazań tu i teraz.

 

Rekolekcje dzielą się na dwie części (płyta CD mp3)


Pierwsza
 to dziewięć konferencji poruszających krótko, ale precyzyjnie tematy związane z poszczególnymi obszarami naszego życia. Każdy odcinek kończy się wspólną modlitwą. Jest to wołanie, aby Bóg zaczął działać tu i teraz w Twoim życiu.

 1) Złodziej
Dlaczego powinieneś posłuchać lub ponownie wrócić do rekolekcji? Dlaczego nadszedł czas, aby zrealizować wspaniały plan Twojego życia, a nie tkwić w ciemności, lenistwie i opieszałości?

2) Noc
W jakim momencie Bóg chce zawrzeć z Tobą przymierze? Może tak jak z Abramem – w wielkim jego pogubieniu, strachu i trudnych wspomnieniach z przeszłości?

3) Samotność
O trudnych relacjach i przeraźliwej samotności oraz o tym, gdzie każdy opuszczony ma iść, by się „ogrzać”

4) Miłość
Historia wielkiej radości i totalnego szaleństwa z Twojego powodu..., na które czeka sam Bóg (!!).

5) Niewola
Słowo o tych i dla tych, którzy są uzależnieni od innych ludzi. O chorych relacjach i konkretnym sposobie na wydostanie się z tego typu powiązań.

6) Ślepota
O tym, jak widzieć świat takim, jaki jest. O wyjściu ze zła i totalnego pomieszania, które dosięga nasze życie.

7) Uzdrowienie
O tym, dlaczego nieustannie przez nasze życie przechodzi anioł zagłady i co jest jedyną ochroną przed nim i przed wszelkim nieszczęściem. Cudowna historia uzdrowienia oraz modlitwa za tych, którzy nie widzą ratunku w swoim życiu.

8) Furtka
Kroki do radykalnego odcięcia się od zła oraz dowody na to, że... sami nie potrafimy tego zrobić.

9) Rozrzutność
Nagranie w szczególności dla tych, którzy mają za dużo spraw, za dużo ludzi wokół, za dużo rzeczy do załatwienia. Słowo o Bogu, który dociera z mocą bez względu na czas i miejsce słuchania tego nagrania, oraz wielka modlitwa za każdego, kto słucha Nocnego Złodzieja.

 

Na drugą część składają się trzy kazania i trzy długie konferencje z licznymi przykładami, które z łatwością można odnieść do swojego życia.

 • ~  O prawdziwym bliskowschodnim mydle.
 • ~  O braku wiary.
 • ~  O dnie studni.
 • ~  O owcach w cętki.
 • ~  O Bogu skaczącym.
 • ~  O niemożliwym.
 • ~  O genialnym Złodzieju.

 

Płyta DVD zawiera dziewięć filmików z nagraniem rekolekcji.

 

Nieocenioną pomocą przy słuchaniu nagrań jest książka pt. "Nocny Złodziej"  ze specjalnie napisanym komentarzem o. Adama oraz fragmenty z Pisma Świętego, o których mowa w nagraniach. Tego nie było w 

 

POSŁUCHAJ FRAGMENTU:

O AUTORZE: 

Adam Szustak OP – dominikanin, ceniony rekolekcjonista, głoszący słowo Boże z niezwykłą mocą. Sposób mówienia, głęboko przemyślane treści oraz niecodzienne spojrzenie na świat sprawiają, że tysiące ludzi regularnie wsłuchuje się w jego nauczanie.

 

O REKOLEKCJACH NOCNY ZŁODZIEJ

Nocny Złodziej to rekolekcje, które w pierwszym miesiącu zostały odsłuchane około 500 000 razy. Lotem błyskawicy nauczanie rozeszło się po 110 krajach świata, w których Polacy sami odsłuchiwali nagrania i przekazywali je dalej. Rekolekcje stały się przyczyną wielu wspaniałych zmian w życiu słuchaczy, o czym świadczą tysiące listów i świadectw.

 


To Słowo chce przyjść rozwiązać to, co zaplątane; chce Cię uwolnić.

o. Adam SzustakAktualizacja z 8.03.2013r. godz. 14:30:

Nocny Złodziej, po 7 godzinach od pojawienia się w sprzedaży zdobywa pierwsze miejsce na liście bestselletów. Dziękujęmy! A pierwszym klientom życzymy owocnego słuchania.

 

 

Książkę poleca serwis: 

 

 

Ten produkt jest także dostępny w wersji elektronicznej

Możesz kupić ten audiobook w formacie MP3 i zaoszczędzić na kosztach przesyłki!

Nocny Złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt (książka + CD mp3 i DVD) w wersji mp3

Spis treści

DVD czas nagrania: 100 min

CD MP3 czas nagrania: 300 min

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor o. Adam Szustak OP
ISBN NocnyZłodziejISBN9788393458288
Liczba stron 36
Format okładki 132x180
Rok wydania 2013
Recenzje klientów
Dodaj swoją recenzję
Wróciłem...
Grzesiek 8 marca 2013
Po 4 latach zatrcenia się mojej wiary, rekolekcje te pomogły mi zwrócić się znowu ku Bogu i pojednać z nim. Dzięki tym rekolekcjom poznałem Prawdy, o których mam nadzieję nie zapomnę i którymi będę się kierował, krocząc w swym małym życiu ku Wielkiemu Bogu.
Dzięki za to WIELKIE!
Niech trwają cały rok! :)
Anna 8 marca 2013
takie rekolekcje mogłyby trwać przez cały rok!
Grzech...
Kuba 7 marca 2013
Rekolekcje pokazały mi ze pomimo tego ze jesteśmy słabi,grzeszni Pan Bóg dalej nas kocha taka samą miłością i nic się nie zmieniło.Myślę ze im więcej takich rekolekcji tym bardziej ludzie zaczną dostrzegać Boga w sobie oczywiście nic na siłę
Tytuł recenzji
Iwona 7 marca 2013
Wspaniałe rekolekcje! Był w nich żywy Bóg. To prawdziwie Mocne Słowo. Mogę takich rekolekcji i konferencji słuchać bez końca i nigdy mi nie jest dość!!!
wspaniały pomysł
Darek 7 marca 2013
"Nocny Złodziej"- wspaniały pomysł. Coś fantastycznego co przynosi owoce...za każdym razem czułem że to o mnie , że o.Adam przejrzał mnie na wskroś i podniosłem "wieko" mojej studni i zobaczyłem mój gnój, który kadziłem...i po 2 latach poszedłem do spowiedzi...wiem że to dopiero początek i że będzie ciężko...ale wiem że Bóg mi w tym pomoże... Jeszcze raz Dziękuję!!!! :-)
Polecam zdecydowanie
Oliwia 7 marca 2013
Całkiem coś innego. Świetny zamysł a i prowadzenie mistrzowskie. Naprawdę wiele ciekawych spostrzeżeń i myśli otwierających oczy i serce. Modlitwa na koniec każdego spotkania - rewelacja!
"Bóg Skaczący"
Weronika 7 marca 2013
Dla mnie te rekolekcje były rewolucyjne i naprawdę doświadczyłam Bożego narodzenia już wcześniej bo po konferencji o Bogu skaczącym :)
Słuchamy razem!! :)
Stanisław 7 marca 2013
Wspaniałe rekolekcje!! WSPÓLNIE Z ŻONĄ WYSŁUCHALIŚMY JE Z WIELKĄ UWAGĄ I RADOŚCIĄ.
Poważna refleksja...
Małgorzata 7 marca 2013
Dziękuję zwłaszcza za ostatnie "odcinki". Słowa ojca poruszyły mnie i otworzyły na wiele spraw. Zaczęłam uważniej przyglądać się swojemu życiu, temu co w nim się wydarza. Przydarzyło mi się też coś niezwykłego - kiedy modliłam się za dwie osoby, prosząc Boga o jakiś znak od nich, już w trakcie modlitwy dostałam mailem dwie wiadomości. Jedną od siostry (która nie jest osobą wierzącą), że chce być u mnie ze swoim mężem na Wigilii. A drugą od koleżanki, z którą nie za dobrze się zaczęło mi układać. Dostałam wiadomości od osób, o które się modliłam.
:)
Gosia 7 marca 2013
Jestem pod wrażeniem. Ja to miałam przeżyć! Ja tego miałam doświadczyć! Tak Pan pokierował. Każda część rekolekcji mnie dotyczyła. KAŻDA!!! Aż trudno mi w to uwierzyć. Ale przecież Pan wie wszystko o mnie, więc dlaczego się dziwię? :-)
to najlepsze rekolekcje
Nadzieja 7 marca 2013
Wg mnie (i mojej rodziny) jedne z najlepszych jakie słyszeliśmy. O. Szustak ceni czas i słowo a taki przekaz trafia do odbiorcy. Okazuje się, że nawet w bardzo znanych fragmentach Biblii można znaleźć coś czego przedtem nie dostrzegłam...
Dziękuję!
Wdzięczna Ewelina 7 marca 2013
Nikt dotąd nie mówił do mnie w taki sposób - tak prosty i zarazem celny. Zdaję sobie sprawę, że to zasługa daru, jaki posiada o. Adam.
O midraszach
Tomasz 7 marca 2013
Rekolekcje są świetne! Świetne jest patrzenie na życie w kontekście konkretnych czytań z Pisma, a także midraszy do których trudniej dotrzeć.
Najpiękniejszy prezent
Ewa 7 marca 2013
Te rekolekcje to najpiękniejszy prezent od życia czyli od Boga. Potrzebowałam ich jak powietrza. Bóg zapłać!
Polecam
Wit 7 marca 2013
Uważam, że krótkie konferencje, które dotykały określonych problemów, takich chociażby jak Samotność były genialne, słowa o. Adama penetrują od środka. Bóg zapłać!
Coś fantastycznego
Kasia 7 marca 2013
Coś fantastycznego!!!!!! Z całego serca dziękuję. To było coś czego bardzo potrzebowałam. A rekolekcjonista - najlepszy na świecie - prawdziwy, szczery, konkretny. Pokazał jak niesamowite może być życie z Bogiem! I to, że nie jest najważniejsza nasza słabość, ale miłość Najwyższego, która ma moc nas uzdrawiać i przemieniać. Bardzo mocno je przeżyłam... Usłyszałam wskazówki jak wyjść z różnych pogmatwanych sytuacji w moim życiu. Wiem, że muszę coś mienić. Teraz jednak wiem, że nie jestem z tym wszystkim sama. Jest KTOŚ kto ma moc to wszystko co złe zabrać i uleczyć!
Łzy...
Marzena 7 marca 2013
Jestem zachwycona, cieszę się, że mogłam ich słuchać, zmieniać moje spojrzenie. Nie znajduję słów, a łzy mi się kręcą w oku i uśmiech na twarzy.
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.