Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda. Jezu, Ty się tym zajmij!

Joanna Bątkiewicz-Brożek

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Esprit
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788365349521
  • Format: 165x238
  • Stron: 432
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

29,90 zł

22,90 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    3 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Zawierzenie – postawa, jakiej pragnie od nas Pan Bóg.

Relacja z Panem Bogiem wymaga podstawowych czynników: chęci nawiązania z Nim dialogu, otwartości oraz zaufania. Ks. Dolindo Ruotolo, jeden z mistyków XX wieku, przekazał światu modlitwę, znaną, jako Jezu, Ty się tym zajmij. Jak mówi sam Pan Jezus – to modlitwa, która otwiera Boże serce.

Jezu, Ty się tym zajmij! O. Dolindo Ruotolo. Życie i cuda

Odpowiedź na to pytanie daje krakowska pisarka i autorka książki Jezu, Ty się tym zajmij - Joanna Bątkiewicz Brożek. Pani Joanna zebrała maksimum dostępnych informacji o Ojcu Dolindo i stworzyła wciągającą biografię. Książka, którą napisała Joanna Bątkiewicz Brożek – Jezu, Ty się tym zajmij – ukazuje, prostego kapłana z Neapolu. Przez całe życie doświadczał wielu cierpień, głównie ze strony własnego ojca. Już jako osobę konsekrowaną, ukarano go i został na lata odsunięty od sprawowania czynności kapłańskich. W postawie ogromnej pokory i zawierzenia Bogu, poddał się niesprawiedliwej karze.

Siły do ziemskiego pielgrzymowania - Jezu Ty się tym zajmij - Książka

Ks. Dolindo Ruotolo, w czasie prywatnego objawienia, otrzymał od Pana Jezusa Akt Zawierzenia. Ta modlitwa, która głęboko koresponduje z wezwaniem Jezu, ufam Tobie! otwiera współczesnemu człowiekowi drogę do zaufania Bogu na nowo. Wezwanie O. Dolindo Ruotolo: Jezu, Ty się tym zajmij potrzebne jest po to, aby zawierzenie swojego życia stało się podstawą do wytrwałego pielgrzymowania na Ziemi.

Jezu, Ty się tym zajmij. Książka na dzisiejsze czasy.

Tylko całkowite zdanie się na wolę Boga, który widzi dalej i patrzy głęboko w pragnienia ludzkiego serca, mogą otworzyć na na oścież ocean Jego łask. Książka Jezu, Ty się tym zajmij zachęca, abyśmy się nie obawiali, że Bóg nas zawiedzie. On zawsze wysłuchuje modlitw Swoich dzieci. Czasem tylko trzeba nam trochę poczekać na, zgodną z Jego wolą, odpowiedź.


Jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki. Jej lektura bardzo mocno mnie poruszyła i zapewne poruszy każdego, kto po nią sięgnie. Rozpala serce miłością ku Bogu i do poświęcenia Jemu wszystkiego, bez wyjątku.
Z serca każdemu polecam!
O. JÓZEF WITKO OFM
 
Z wielką radością przyjąłem wiadomość o tym, że powstała ta książka. Z jeszcze większą radością ją przeczytałem. I od razu pragnę przestrzec Czytelnika: autorka to złodziejka. Skradnie wam każdą wolną chwilę. Dlaczego? Bo od świadectw o neapolitańskim kapłanie trudno się oderwać. A po przeczytaniu zostaje dojmujące łaknienie poznawania księdza Ruotolo więcej i więcej…
KS. PROF. ROBERT SKRZYPCZAK
 
JOANNA BĄTKIEWICZ-BROŻEK – dziennikarka, publicystka, tłumaczka, współautorka książki Mam odwagę mówić o cudzie (wspólnie z prof. Januszem Skalskim). Obecnie współpracuje z portalami Vatican Insider oraz Aleteia.

 


Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor Joanna Bątkiewicz-Brożek
ISBN 9788365349521
Liczba stron 432
Format okładki 165x238
Uwagi Oprawa broszurowa
Rok wydania 2017
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.