Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

RÓB TO CO KOCHASZ CD

Arkadio

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: MO-RECORDS
  • Rok wydania: 2013
Nasza cena:

29,00 zł

20,30 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    21 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

„Przeżywaj życie, albo ono Cię przeżuje”!
ARKADIO
 
Płyta jest częścią i owocem akcji Rób to, co kochasz (www.robtocokochasz.pl). To  już  czwarta  płyta  w  dorobku młodego  artysty.  Teksty  mówią  o talentach,  pasji  i  trudach  na  drodze realizacji  siebie.  Różnorodna muzycznie,  przemawia  wieloma głosami, dotykając tego, co najbardziej boli w życiu, inspiruje do życia pełnią.  
 
Utwory  „Przeżywaj  życie”,  „Czemu  to  życie  Cię  tak  męczy”  mówią  o  ważnych pytaniach, które trapią każdego z nas, kiedy zastanawiamy się nad sensem tego, co
robimy na co dzień. Trafne uwagi, dosadne stwierdzenia i dawka humoru powodują, że przesłanie całej płyty trafia do serca słuchacza, zwłaszcza młodego, który szuka swojej drogi w życiu.  
 
Arkadio, dokładnie tak jak tytuł jednej z piosenek, jara się każdą chwilą i tym właśnie chce zarazić swoich słuchaczy. Oryginalne Intro w wykonaniu 3- letniego Maciusia to tylko jeden z wielu smaczków płyty, która emanuje optymizmem.
 
Muzyczna strona płyty to zaskoczenie dla fanów hip-hopu. W kilku utworach Arkadio wybiega poza granicę rapu. Przedstawia swoje umiejętności w klimatach reggae, dubstep i jazz.

 
Bogactwem  płyty  są  także  wyjątkowi  goście:  Darek  Malejonek Darek  Malejonek Darek  Malejonek  (Meleo  Reggae Rockers), Wigor Wigor Wigor (MOR W.A.), Frenchman Frenchman Frenchman i Harfa (AK 77), Kinga Kielich i inni.
 
Produkcją zajęli się: Fawola, Potok, Łukasz Duplaga, Bystry i ACE. Na gramofonach: DJ Danek, DJ Ensou i Arkadio.

ARKADIO raper  z  Nowego  Sącza,  rocznik  ‘90,  który intryguje mądrym, wartościowym przekazem.  
 
Dziś  jest  szczęśliwym  mężem,  nagrywa  płyty, koncertuje i studiuje dziennikarstwo w Krakowie. Kiedyś  jego  codzienność  wyglądała  zupełnie inaczej. Życie w zgodzie z talentami rozpoczął po  Życie w zgodzie z talentami rozpoczął po zdecydowanej przemianie w wieku 17 lat zdecydowanej przemianie w wieku 17 lat. Dzięki
temu jego przekaz jest autentyczny i wynika z głębi serca.
 
W  swojej  twórczości  opowiada o tym, co sam  opowiada o tym, co sam przeżył przeżył, o gruntownej przemianie, zawróceniu ze złej drogi i zmianie.  
 
Jego  poprzednią  płytę  "Najlepsze  przed  nami" poleca poleca Tomasz Adamek Tomasz Adamek Tomasz Adamek, który słucha jej przed walkami,  a  utwory  „Ile  znaków”  (feat.  Frenchman),  „Ale”  (o  wymówkach)  czy „Prawdziwy sukces - Tomasz Adamek” zaistniały na listach przebojów. 

Informacje dodatkowe
Rok wydania 2013
Autor Arkadio
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.