Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Skarpetka na tropie, czyli kto ukradł złoty guzik?

Justyna Bednarek, Daniel de Latour

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: PORADNIA K
  • Rok wydania: 2017
  • ISBN: 9788363960940
  • Format: 20x20,9 cm
  • Stron: 64
Nasza cena:

24,99 zł

19,99 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis
Bestsellerowy duet Justyna Bednarek i Daniel de Latour powraca z wyjątkową propozycją aktywnej zabawy dla wszystkich fanów skarpetek dzieci i ich rodziców.
Inspirowana przygodami tekstylnych bohaterów activity book, przepełniona kalamburami, quizami i ćwiczeniami rozwijającymi pamięć i wyobraźnię, dostarczy dzieciom mnóstwa zabawy.
Mama i Tata małej Be wybierają się na randkę. Przeglądając garderobę, Mama orientuje się, że jej ulubiony, elegancki żakiet nie ma guzika. Jedna ze skarpetek odkrywa w sobie żyłkę tropicielki
i postanawia odnaleźć zgubę; wyrusza na poszukiwania. Po drodze musi rozwikłać jeszcze wiele zagadek: kto zjadł całą czekoladę mamy chomika? Jak pomóc aktorom, którzy zapomnieli, jakie role odgrywają
w przedstawieniu? Skarpetka ma na wszystko radę, ale złodzieja nie ma i nie ma. Czy będzie mogła liczyć na pomoc sroki? A może złodziej ukrył się w kawiarni, do której poszła Mama? Dzieci tropią rzezimieszka wraz z dzielną skarpetką-detektywem: przechodzą przez labirynt, rozwiązują krzyżówki, rebusy i po nitce do kłębka dochodzą do rozwiązania zagadki.
Autorka znów pokazuje, że dla chcącego nic trudnego i warto podążać za głosem intuicji, a wtedy wiele rzeczy lepiej się uda. Także ta bohaterka pomaga wielu napotkanym bohaterom i zmienia ich los a dzieci razem z nią.
Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: broszurowa
Autor Justyna Bednarek, Daniel de Latour
ISBN 9788363960940
Liczba stron 64
Format okładki 20x20,9 cm
Rok wydania 2017
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.