Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Sprawa Chrystusa (książka)

Lee Strobel

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Dom Wydawniczy Rafael
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788365889300
  • Format: 140x200
  • Stron: 440
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

34,90 zł

29,90 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    2 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Sprawa Chrystusa książka - Historia najważniejszego dziennikarskiego śledztwa w dziejach

W 2018 roku ukazała się wyjątkowa książka, wydana na podstawie filmu “Sprawa Chrystusa”. Książka to alternatywa dla tych, którzy chcą uruchomić wyobraźnię, nie podsuwając jej od razu gotowych, filmowych obrazów.

Największe śledztwo w dziejach - Lee Strobel "Sprawa Chrystusa"

Historia zawarta w tej książce opowiada o najważniejszym śledztwie w dziejach świata, bo właśnie tak określana jest Sprawa Chrystusa. Lee Strobel, główny bohater, to dziennikarz śledczy, który chce udowodnić światu, że Jezus Chrystus wcale nie zmartwychwstał. Gorączkowo gromadził dowody i spotykał się ze specjalistami – historykami, teologami, a nawet lekarzami. Wszystko, by zaprzeczyć temu, w co wierzą miliony ludzi na świecie. Książka “Sprawa Chrystusa” pokazuje, że choć w swoim śledztwie Lee Strobel docierał do faktów, które podważały jego teorię, ani na chwilę nie chciał ustąpić. Co więcej, gniew narastał w nim za każdym razem, gdy spotykał się z żarliwą wiarą - czy to jego własnej żony, czy nawet kolegów z pracy.

Jakie przesłanie niesie książka “Sprawa Chrystusa”?

Zekranizowana historia tego człowieka zgromadziła tysiące osób w kinach, które chciały sprawdzić czy prawdziwe są przekonania, jakie wyznawał Lee Strobel. „Sprawa Chrystusa” jednych przepełniała zdziwieniem, innych fascynacją. Niektórym otworzyła oczy i zainspirowała do zmiany życia. Książka “Sprawa Chrystusa” z tą samą misją dociera do kolejnych odbiorców! Najwięcej dobra ta historia robi dla tych, którzy - tak, jak główny bohater - zmagają się z duchowymi rozterkami. Być może tak, jak on potrzebujesz dowodów. Jeśli tak, sprawdź, jaką drogę przeszedł Lee Strobel. “Sprawa Chrystusa” - książka to być może najważniejszy dowód, który odmieni Twoje serce i rozwieje wszelkie wątpliwości!


Film i książka "Sprawa Chrystusa" w pakiecie znajdziesz tutajPatronat medialny dla książki Sprawa Chrystusa
Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor Lee Strobel
ISBN 9788365889300
Liczba stron 440
Format okładki 140x200
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.