Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Świetliki Miłosierdzia

br. Tadeusz Ruciński FSC

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Edycja Świętego Pawła
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788377976180
  • Format: 20x20 cm
  • Stron: 72
Nasza cena:

24,95 zł

19,96 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Zostań małym pomocnikiem Boga!

Znany i lubiany autor książek dla dzieci, brat Tadeusz Ruciński, zaproponował najmłodszym włączenie się w Rok Miłosierdzia w niezwykły sposób, który opisuje w fascynujących historiach.

„Miłosierdzie” to dla dzieci trudne słowo, ale dzięki bratu Rucińskiemu i jego opowieściom oraz dzięki wspaniałym kolorowym ilustracjom Artura Nowickiego dzieci nie tylko będą wiedziały, na czym polega bycie miłosiernym wobec innych, ale zdecydowanie polubią czynienie miłosierdzia wobec innych.

Młody czytelnik, czytając poszczególne opowiadania sam albo z pomocą dorosłych, nie tylko pozna ciekawe historie dzieci, które czynnie włączyły się w pomoc potrzebującym, ale zrozumie, kiedy, w jakich sytuacjach komuś można i trzeba pomóc.

Te historie to takie światełka – świetliki miłosierdzia, którymi Bóg najpierw opromienia nasze życie, a potem my mamy stać się świetlikami wzajemnie dla siebie. A wiadomo, że czym skorupka za młodu nasiąknie…

Dlatego, drodzy rodzice i dziadkowie, podarujcie swoim pociechom ten podręcznik małego pomocnika Boga. Niech ta książka stanie się dla naszych milusińskich zachętą i wzorem do czynienia miłosierdzia wobec bliźnich, o które prosi nas sam Jezus.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: twarda
Autor br. Tadeusz Ruciński FSC
ISBN 9788377976180
Liczba stron 72
Format okładki 20x20 cm
Rok wydania 2016
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.