Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Bóg jest z nami. Przesłania Alana Amesa

Carver Alan Ames

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Esprit
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788365847294
  • Format: 12x18 cm
  • Stron: 232
Nasza cena:

24,90 zł

16,18 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis
Jak niebo otwiera się, by wylewać swoją życiodajną wodę, tak Moje serce otwiera się, by wylewać Moją życiodajną miłość. Tak jak deszcz pada na wszystkich ludzi, którzy stoją na otwartej przestrzeni, tak Moja miłość pada na wszystkich ludzi, którzy nie chronią się przed nią w objęciach zła. FRAGMENT
Bóg mówi do Ciebie każdego dnia. CARVER ALAN AMES, mistyk i autor bestsellera Oczami Jezusa, w szczególny sposób doświadcza daru niezwykłej obecności Boga. Jego najnowsza książka zawiera niesamowite przesłania Trójcy Świętej na każdy dzień roku.
Napełniaj się codziennie Bożymi słowami pełnymi miłości i korzystaj z bezcennych duchowych wskazówek, w jaki sposób dążyć do zbawienia w każdej minucie życia. Za sprawą tej książki poczujesz Bożą bliskość i doświadczysz Jego niezwykłej troski.
Ames kolejny raz odsłania swoją intymną relację z Bogiem taką, za którą tęskni każdy, kto choć przez chwilę doświadczył głębi Bożej obecności. Po lekturze tych nieziemskich przesłań pozostaje pragnienie, by coraz lepiej poznawać Pana, uczyć się prawdziwej miłości i coraz szerzej otwierać oczy na to, co niewidzialne.
ANNA MALEC, ALETEIA.PL
Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: zintegrowana
Autor Carver Alan Ames
ISBN 9788365847294
Liczba stron 232
Format okładki 12x18 cm
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.