Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Bóg vs cierpienie (KSIĄŻKA) Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał?

ks. Marek Dziewiecki

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: RTCK
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788365927132
  • Stron: 200
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

34,00 zł

30,60 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Bóg vs cierpienie

Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał?


Od tysięcy lat oskarżamy Boga o cierpienie w świecie, choć Jezus jasno powiedział: „To wam powiedziałem, aby radość moja w was była i aby radość wasza była pełna (J 15,11)

 

Gdzie więc jest Bóg, kiedy cierpimy?


To jedna z najbardziej zaskakujących książek dla wierzących (dla niewierzących tym bardziej!), w której autor obala utarte schematy myślenie o sprawczej roli Boga w cierpieniu i przychodzi z uwalniającą PRAWDĄ na ten temat.

Ks. Marek jako duszpasterz, psycholog i terapeuta uzależnień od wielu lat spotyka bardzo cierpiących ludzi. Wie, że prawda o tym, iż Bóg nie chce Twojego cierpienia, może ratować życie. Ta książka to podsumowanie jego wieloletniego doświadczenia i dogłębnej analizy Ewangelii w tym temacie.

 

Zapomnij o wszystkim, co dotąd wiedziałeś i myślałeś na temat: chrześcijaństwo a cierpienie. Prawdopodobnie niemal wszystko to było błędne. Pozwól, by Jezus Cię zaskoczył. Czytaj tak, jakbyś po raz pierwszy w życiu słyszał o tym, co Jezus mówi na ten temat oraz jak sam odnosi się do cierpienia.

ks. Marek Dziewiecki


W książce znajdziesz dodatkowo 13 ćwiczeń rekolekcyjnych które przygotowane zostały specjalnie, aby w domowym zaciszu, sam na sam z Bogiem przeanalizować i (jeśli to potrzebne) uzdrowić Twoje podejście do cierpienia


Ks. Marek Dziewiecki, dr psychologii i terapeuta uzależnień, wykładowca, rekolekcjonista. Duszpasterz powołań. Autor ponad 70 książek i artykułów o człowieku i wychowaniu.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Podtytuł Dlaczego Bóg nie chce żebyś cierpiał?
Autor ks. Marek Dziewiecki
ISBN 9788365927132
Liczba stron 200
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.