Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

KERYGMAT. Dotknij, zobacz, to Ja jestem

ks. Michał Olszewski SCJ

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: eSPe
  • Rok wydania: 2016
  • ISBN: 9788374827492
  • Format: 11x16 cm
  • Stron: 176
Nasza cena:

17,90 zł

14,32 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Kerygmat to istota chrześcijaństwa, te prawdy, w których nasza wiara ma swoje bezpośrednie źródło. Pierwotnie głoszony był tym, którzy nigdy nie słyszeli o Jezusie. Obecnie kierowany jest również do ochrzczonych, aby ożywić czy odnowić ich wiarę, zaprosić ich do nawiązania prawdziwej relacji z Bogiem. Bez kerygmatu chrześcijaństwo jest bowiem pustą, pozbawioną swej treści skorupą.

W tej książce ks. Michał, którego posługa od początku jest poświęcona głoszeniu prawd stanowiących treść kerygmatu, zebrał w skondensowanej, poręcznej formie to podstawowe przesłanie, dobrą nowinę chrześcijaństwa o Bogu, który nas kocha tak, że umarł za nasze grzechy, aby nam dać wieczne życie ze sobą.

Ks. Michał Olszewski SCJ jest rekolekcjonistą, ewangelizatorem, dyrektorem Grupy Medialnej Profeto, twórcą Radia profeto.pl, autorem książek: Żyć w Duchu Świętym; Egzorcyzm. Posługa miłości; Bóg daje charyzmaty; Być jak Hiob. Doświadczenie Boga w kryzysie; Być uczniem Pana. Głosić, uzdrawiać, uwalniać; Przyjmij Jego wezwanie. Zaproszenie do życia z Jezusem; Ogarnij się! Twoja droga do Damaszku. Prowadzi popularnego bloga z komentarzami liturgicznymi na każdy dzień (slowopana.com).

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: broszurowa
Autor ks. Michał Olszewski SCJ
ISBN 9788374827492
Liczba stron 176
Format okładki 11x16 cm
Rok wydania 2016
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.