Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Modlitwy do św. Józefa z Kupertynu. Modlitewnik ze srebrnym medalikiem w prezencie

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: Wydawnictwo AA
  • Rok wydania: 2015
  • ISBN: 9788378641018
  • Format: 120x160
  • Stron: 96
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:
19,90 zł
  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    3 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Patron lotników, podróżujacych samolotami i studentów zdających egzaminy

Kim jest Józef z Kupertynu?. Prosty mnich z Apulii, w którego życiu w sposób szczególny objawiła się moc Boga. Urodzony (1603 r.) w stajni – jak Dzieciątko Jezus – ponieważ jego ojciec był bardzo biedny i zadłużony. W wieku siedemnastu lat – odsyłany od klasztoru do klasztoru – trafił w końcu do franciszkanów. Chciał zostać kapłanem, lecz ograniczone zdolności wydawały się przeszkoda nie do pokonania. A jednak w cudownych okolicznościach udało mu się zdać wszystkie egzaminy i zostać kapłanem. W 1630 r. miał pierwsze uniesienie ekstatyczne połączone z lewitacją. Lewitacje zaczęły następować codziennie, czego świadkiem był również papież Urban VIII. Sława Józefa rozpowszechniła się w całej Europie. Odwiedzali go księża, zakonnicy, dostojnicy kościoła, biskupi i kardynałowie, a także głowy koronowane. Wśród nich przyszły król Polski Jan Kazimierz Waza, któremu Józef przepowiedział tron Polski…

W modlitewniku znajdują się liczne prośby o wstawiennictwo św. Józefa w chwilach próby, o mądrość w podejmowanych życiowych decyzjach, o bezpieczeństwo w czasie lotu, a także modlitwy związane z rokiem szkolnym i egzaminami.

Wraz z modlitewnikiem czytelnik otrzymuje medalik ze srebra. Po jednej stronie wizerunek św. Józefa z Kupertynu i napis: „Św. Józefie z Kupertynu módl się za nami”, po drugiej: znak samolotu i napis: „Strzeż podróżujących samolotem”. Srebro próby 925, waga: 1,7 g, średnica 11 mm.

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
ISBN 9788378641018
Liczba stron 96
Format okładki 120x160
Rok wydania 2015
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.