Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Niebo istnieje... Naprawdę!

Todd Burpo
  • Wydawca: Dom Wydawniczy Rafael
  • Rok wydania: 2011
  • ISBN: 9788375692587
  • Format: 200x130
  • Stron: 192
  • Rodzaj okładki: Miękka
Nasza cena:

24,87 zł

18,65 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    2 dni roboczych (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis


Czy niebo istnieje? Na to pytanie pomaga odpowiedzieć nam autor książki „Niebo istnieje… Naprawdę!” Todd Burpo, amerykański pastor kościoła metodystów, który opisuje w niej niezwykłe doświadczenie swojego 4-letniego synka- Coltona. 

Colton Burpo ciężko zachorował i w wyniku błędnej diagnozy został poddany operacji usunięcia wyrostka robaczkowego. Pomimo niewielkich szans na całkowite wyleczenie, maluch szybko wyzdrowiał i opowiedział najbliższym swoją historię. Colton twierdził, że odwiedził niebo!

Malec opowiadał ze szczegółami dokładnie pasującymi do przekazów biblijnych, nawet tych mało znanych, oraz takimi, których ze względu na swój wiek nie mógł znać, słyszeć ani też rozumieć. Precyzyjny przekaz czterolatka nie mógł zostać w żaden sposób zasugerowany, mógł zrodzić się jedynie, jako efekt autentycznych przeżyć. Chłopiec widzi niebo, jako miejsce, gdzie „nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów” i bardzo mu się tam podoba. 

 

Książka „Niebo istnieje… Naprawdę!”, to fascynująca i niesamowita opowieść odpowiadająca na wiele pytań. Skłania nas do refleksji i głęboko porusza trafność sformułowań małego dziecka, które doskonale charakteryzuje istotę samego Boga, czy sens Zmartwychwstania. Spojrzenie na świat oczami małego chłopca inspiruje i oddziałuje na nas ogromną siłą przekazu. 

Warto sięgnąć po tę publikację, by spojrzeć na życie z innej perspektywy, bez względu na nasz stosunek do wiary w życie po śmierci. 

 

 

Ten produkt jest także dostępny w wersji elektronicznej

Możesz kupić ten audiobook w formacie MP3 i zaoszczędzić na kosztach przesyłki!

Niebo istnieje... Naprawdę! w wersji mp3

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Miękka
Autor Todd Burpo
ISBN 9788375692587
Czas realizacji 10
Liczba stron 192
Format okładki 200x130
Rok wydania 2011
Recenzje klientów
Dodaj swoją recenzję
Niebo istnieje
Anita 10 czerwca 2014
Ciekawe świadectwo potwierdzające prawdę, w którą chrześcijanie wierzą (albo przynajmniej powinni...), bo jest podstawą nadziei na spotkanie z Bogiem. Lektura dla jednych pocieszająca i krzepiąca serce (zwłaszcza dla tych, którzy pożegnali swoich bliskich lub opłakują zmarłe dzieci); dla innych ciekawa i wzruszająca (historia walki o życie i zdrowie dziecka), dla jeszcze innych kolejna próba zgłębienia tematu, jakie jest niebo. Jest oczywiście amerykańska, ale to nie przeszkadza w lekturze, która możliwa jest ponad zakorzenionymi w niej stereotypowymi przekonaniami (obowiązkowym optymizmem, ideologią sukcesu, etc.). Myślę, że prawda o Miłosiernym Bogu i Jezusie, który czeka na nas z otwartymi ramionami jest tak uniwersalna i wielka, że nawet ubrana w niedoskonały styl i dziennikarsko poprowadzoną narrację przemawia siłą wyrazu oraz buduje nadzieję na to, że prawdziwe życie zaczyna się nie tu, a TAM.
Niebo istnieje naprawdę
Anna 18 sierpnia 2012
Piękna wzruszająca do łez książka opowieść o małym chłopcu który tak wiele musiał przejść raz się śmiałam raz płakałam polecam każdemu super:)
polecam
Tomasz 21 czerwca 2012
Szczególnie osobom które straciły dziecko. Znajdą w tej książce dodatkową motywację by pójść do NIEBA.
Niekoniecznie prawdziwa.
Kasia 25 marca 2012
Książka napisana średnio ciekawym językiem, prawda w niej przedstawiona co najmniej dyskusyjna. Sentymentalna, pozbawiona głębi, nie przekonuje.
Naprawdę warto przeczytać
Sylwina 12 marca 2012
Wspaniała książka.Pozwala poczuć bliskość nieba i jego mieszkańców.Polecam szczególnie tym ,którzy pożegnali swoich bliskich.
dla każdego...
Magdalena 21 lutego 2012
Wspaniała, optymistyczna ! Dla każdego wątpiącego, poszukującego bądź cierpiącego po śmierci kogoś bliskiego- ku pokrzepieniu serc:-) Zdecydowanie polecam
Niebo istnieje....
magda 16 stycznia 2012
Rewelacyjna książka!!!!Polecam każdemu.Podnosi na duchu zwłaszcza po niedawnej smierci Kogoś Bliskiego.....az lepiej sie robi na sercu gdy się ja przeczyta.Pomaga przetrwać trudny cza spo stracie....i nie pozwala rozpaczać.
Niebo istnieje... Naprawdę!
Iwona Anna 10 stycznia 2012
Cudowna ksiazka,goraco polecam.
Świetna
Alina 21 grudnia 2011
Wspaniała książka.
Niebo istnieje ...Naprawdę !
Bozena 23 listopada 2011
Bardzo miła piękna książka pozytywnie nastawia człowieka i co ważne prawdziwe przeżycie chłopca który był juz w Niebie zazdroszczę mu .Oczywiście szczerze polecam warto ją mieć w domu .
Tagi produktów
Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.