Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Niebo istnieje… naprawdę (książeczka + DVD) Film na podstawie światowego bestselleru

reż.: Randall Wallace
  • Wydawca: Wydawnictwo Gloria24.pl
  • Rok wydania: 2014
  • ISBN: 9788393736171
  • Format: 13,4 x 18,2
  • Stron: 32
  • Rodzaj okładki: Twarda
Nasza cena:

34,90 zł

16,90 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis


„Niebo istnieje... naprawdę” to film zrealizowany na motywach bestsellerowej historii tłumaczonej na 35 języków i sprzedanej w 8 000 000 egzemplarzy! 

 

Zdjęcia z filmu Niebo Istnieje Naprawdę

„Niebo istnieje naprawdę” - film zrealizowany na motywach bestsellerowej historii tłumaczonej na 35 języków i sprzedanej w 8 000 000 egzemplarzy! Jego premiera kinowa odbyła się 16 kwietnia 2014. Od 5 września 2014 film “Niebo istnieje naprawdę” dostępny jest na DVD.

O czym opowiada film “Niebo istnieje naprawdę”?

Poznasz tutaj historię Coltona Burpo, który cudem wyzdrowiał po nagłej operacji wycięcia wyrostka robaczkowego. To sprawiło, że jego rodzina nie posiadała się z radości. Nie spodziewała się jednak, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszy piękną i wyjątkową historię o podróży małego chłopca do nieba i z powrotem. Niespełna czteroletni Colton oznajmił rodzicom, że opuścił swoje ciało podczas zabiegu, wiarygodnie opisując, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym. Opowiadał o wizycie w niebie i przekazywał historie ludzi, z którymi spotkał się w zaświatach, a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał nawet o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Z rozbrajającą niewinnością i typową dla dziecka prostolinijnością Colton opowiadał o spotkaniach z członkami rodziny, którzy już dawno odeszli z tego świata. Opisywał Jezusa i anioły, twierdził, że Bóg jest "bardzo, bardzo duży" i naprawdę nas kocha. Historia ta - opowiedziana przez ojca przywołującego proste słowa własnego syna - ukazuje miejsce, które czeka na nas wszystkich, gdzie, jak mówi Colton, "nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów". Jak wskazuje tytuł, tego właśnie dowodem jest ten film - niebo naprawdę istnieje!

Dlaczego warto kupić “Niebo istnieje naprawdę” DVD?

Film DVD “Niebo istnieje naprawdę” to doskonała propozycja na wartościowe spędzenie czasu z rodziną. On nie tylko na zawsze zmieni sposób, w jaki myślisz o wieczności, ale też pozwoli ci przyjąć perspektywę dziecka i uwierzyć jak ono. Ponadto, mało która religijna produkcja może poszczycić się taką obsadą, jak “Niebo istnieje naprawdę”. Film DVD sprawi, że zaprosisz gwiazdy chrześcijańskiego kina do własnego domu! W roli głównej występuje tu mianowicie nominowany do Nagrody Akademii® Greg Kinnear (Najlepszy Aktor Drugoplanowy, Lepiej być nie może, 1997) jako Todd Burpo. Ponadto, jak już wspomnieliśmy, jeśli zastanawiasz się, czy niebo istnieje naprawdę, film, który Ci proponujemy z pewnością rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości!

“Niebo istnieje naprawdę” film - recenzja mówi wszystko

Jeśli wciąż wahasz się, czy kupić film “Niebo istnieje naprawdę”, opinie powinny Cię przekonać! Tak mówili widzowie po wyjściu z kina: “Wspaniałe przeżycie, mnóstwo wzruszeń. Większość osób w kinie płakała podczas seansu. Teraz zachęcam innych, aby zobaczyli ten film” - Wanda; “Serdecznie dziękuję, wcześniej przeczytałam książkę, film też obejrzałam, kapitalny. Po obejrzeniu wszyscy wychodzili w milczeniu, myślę że wszystkich bardzo poruszył ten film i na pewno dał dużo do myślenia” - Alicja. Nie czekaj więc dłużej i sam przekonaj się, że niebo naprawdę istnieje. Film w reżyserii Randalla Wallace’a będzie tego najlepszym przykładem!

Zobacz fragment filmu:

Film podbił na całym świecie miliony serc. Przeczytaj opinie Polaków: 

Obejrzałam film "Niebo istnieje naprawdę" razem z moją rodzinką. Wspaniałe przeżycie, mnóstwo wzruszeń. Większość osób w kinie płakała podczas seansu. Teraz zachęcam innych, aby zobaczyli ten film. 
Wanda  


Serdecznie dziękuję, wcześniej przeczytałam książkę, film też obejrzałam, kapitalny. Po obejrzeniu wszyscy wychodzili w milczeniu, myślę że wszystkich bardzo poruszył ten film i na pewno dał dużo do myślenia. 
Alicja

 

W zestawie znajdziesz:

• Książkę, a w niej: wywiad z Coltonem Burpo i historię powstania filmu spisaną przez ojca Coltona – Todd’a Burpo.

DVD z filmem, wraz z bonusami: dodatkowymi scenami oraz wywiadami z rodziną BurpoZobacz inne tytuły związane z historią Coltona Burpo:

- Książka "Niebo istnieje... naprawdę!" - http://gloria24.pl/niebo-istnieje-naprawde-specjalne-wydanie-filmowe

- Wydawnie dla dzieci "Niebo istnieje... naprawdę! dla dzieci" http://gloria24.pl/niebo-istnieje-naprawde-dla-dzieci

- Książka "Niebo zmienia wszystko" http://gloria24.pl/niebo-zmienia-wszystko

 

 

Ten produkt jest także dostępny w wersji elektronicznej

Możesz kupić ten audiobook w formacie MP3 i zaoszczędzić na kosztach przesyłki!

Niebo istnieje... Naprawdę! w wersji mp3

Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Twarda
Podtytuł Film na podstawie światowego bestselleru
Autor reż.: Randall Wallace
ISBN 9788393736171
Liczba stron 32
Format okładki 13,4 x 18,2
Uwagi Zestaw książka + film. Film posiada lektora w 4 językach: polskim, angielskim, czeskim i rosyjskim Napisy w językach: angielskie, polskie, rumuńskie, słowackie, chorwackie, hindi, hebrajskie, portugalskie, bułgarskie, węgierskie, greckie, tureckie, estońskie, czeskie, serbskie, islandzkie, słoweńskie. Czas trwania filmu: 96 minut. Rodzaj płyty: DVD
Rok wydania 2014
Recenzje klientów
Dodaj swoją recenzję
ten film utwierdził mnie w wierze
Tomasz 12 października 2014
Niebo istnieje naprawdę. Wierzyłem, że istnieje, ale że jest na wyciągnięcie ręki -prawdziwe, miejsce pełni szczęścia. Odjęło mi mowę, że w niebie są konie. Córka często pytała mnie czy tak jest. Odpowiadałem, że nie ma tam zwierząt.. Dziś spokorniałem. Córka po kilku latach mi pokazała, że się myliłem :)
Film godny polecenia - zrobił na mnie ogromne wrażenie.
Pytanie
Krzysztof 10 września 2014
Wielu z nas jest sceptycznie nastawionych do "spotkań z Bogiem" - TY też? Idź sprawdź! Przekonaj się sam czy to jest możliwe. Nie wierzysz, bo to nie Ciebie Bóg wybrał na spotkanie? Idź sprawdź, przekonaj się sam, czy TY sam możesz Go spotkać tu na ziemi żyjąc Jego nauką, kochając ludzi. Ja poszedłem i nie żałuję ani minuty spędzonej w kinie... Może łatwiej uwierzyć dziecku, może łatwiej zrozumieć prostotę przekazu dziecka, bo ilu z nas uwierzyłoby, że stanął przed nami Jezus i powiedział: "Oto jestem..."
Idź poszukaj odpowiedzi dla siebie. Ja znalazłem... kolejny raz... utwierdziłem się w przekonaniu że warto... Ty zrób to dla siebie....
dobry film
Michał 10 września 2014
Ciekawa historia. Była to dla mnie dobra okazja, żeby zastanowić się na ile jestem w stanie otworzyć się, zaufać i ewangelizować. Naprawdę warto zobaczyć.

Poza walorami religijnymi, trzeba przyznać że film jest też naprawdę dobrze zrealizowany.
niesamowita historia
Daria 9 września 2014
czytałam książke i oglądałam film i jestem zachwycona, każdy wierzący WIE że Bóg jest, ale po obejrzeniu filmu może DOTKNĄĆ tego co zakryte. I poczuć jak niesamowita radość z tego płynie. Jak niesamowicie mocno Jezus nas kocha. A poza tym mamy trochę informacji jak TAM jest, a to wlewa spokój w nas...
Niebo istnieje naprawdę
Marzena 6 września 2014
Przepiękny film z przesłaniem dodający wiary i inspiracji , że Niebo istnieje naprawdę. Bóg istnieje naprawdę.
do wszystkich sceptyków
anna 6 września 2014
Ten film to PRAWDA, jest Bóg, są aniołowie i jest życie po śmierci, czy się komuś to podoba czy nie. Wiem z własnego doświadczenia.
nareszcie mądry film
Jacek 5 września 2014
Bardzo mi się podobał, zwłaszcza że w dużej mierze pokazał to, co ja sam przeżyłem, będąc w szpitalu po pęknięciu tętniaka tętnicy mózgowej. Dzięki takim filmom możemy mieć więcej nadziei i wiary.
Prostsze niż myślisz
Jadwiga 5 września 2014
Ten film, to po prostu świadectwo, że istnieje ten "inny wymiar" i że to wszystko sprowadza się do miłości i zaufania. I właściwie wszyscy to czujemy, tylko wielu nie ma odwagi wyjść ze swojego "ego" i wybrać właściwie pomiędzy dwoma podstawowymi czasownikami "być" i "mieć".
Film warto obejrzeć, bo jest dobry i niesie przesłanie dobra. Może dlatego brak reklam? A mimo wszystko w środku tygodnia o godz. 18,00 sala kinowa prawie pełna...
Nie lękajmy się
Marian 3 września 2014
Tak, prosimy, błagamy, żądamy i gdy już Bóg jest na wyciągnięcie ręki, to jesteśmy zaskoczeni i nie chcemy uwierzyć, że prawda którą chcieliśmy jest Prawdą. Polecam!
Film dla wszystkich
Danuta 3 września 2014
Wspaniały film, uczy , wzrusza i przekonuje nieprzekonanych,że niebo naprawdę istnieje.
Wszystko super tylko...
sceptyk 3 września 2014
dlaczego jak słyszał śpiewających aniołów to słyszał akurat te hymny, które zna z kościoła w którym pastorem jest jego ojciec...?
WARTO...
Dorota 3 września 2014
W dzisiejszym świecie natychmiastowej komunikacji, WARTO WARTO zobaczyc ten film....
Interesujący
Krzysztof 2 września 2014
Witajcie,
zanim obejrzałem "Niebo istnieje naprawdę" przeczytałem z zaciekawieniem książkę o tym samym tytule. Pożyczył mi ją pewien kapłan. Dla mnie film ten jest świetnym uzupełnieniem książki, bo bardziej działa na wyobraźnię i porządkuje zdarzenia w niej zawarte. Pomimo, iż zapoznałem się z historią Coltona to i tak film był wzruszający. Wszystkim poszukującym Boga polecam również film "Największy z cudów"
niebo istnieje
lidia 2 września 2014
najpierw przeczytałam książkę i to było niesamowite przeżycie.Film obejrzałam w kinie wspólnie z przyjaciółką i miałam pewien niedosyt.wrażenia po lekturze książki były tak silne, że film nie dał rady ich prześcignąć. I jedno i drugie daje nam "namacalną" nadzieję na nasze spotkanie w niebie z Panem Jezusem i naszymi bliskimi, których obecności, mimo ich braku wśród żywych , doświadczamy. Gorąco polecam!
przepiekny i wzruszający!!!!!
aleksandrach 2 września 2014
najpierw przeczytałam książkę..... i to 3 razy.... za każdym razem wyłam jak bóbr.... niesamowicie piękna!!!!! i świetni napisana. tak jakbym była razem z nimi. polecam również film.. pod warunkiem że zaopatrzycie się w stertę chusteczek chigienicznych.. albo lepiej w ręcznik ;-)
film, który zbliza do Boga
ewa 2 września 2014
Film dobry, troszkę chwilami nudna fabuła. Jednak , to co najważniejsze uchwycono doskonale. Czuje się, że to boże dzieło.
"Wielki Malec"
Kasia 2 września 2014
"Niebo istnieje...naprawdę" to film, który podbił moje serce, wlał w nie nadzieję, radosc ! Nieustannie powracam do ksiązki, równie pieknej jak film. Produkcja poruszyła jakieś zardziewiałe struny w mojej młodej "pikawie". Gorąco polecam !
Niebo
Magda 2 września 2014
Niebo istnieje na prawdę! - myślę, że nic dodać, nic ując. Film robi ogromne i bardzo pozytywne wrażenie, na prawdę warto zobaczyć, każdy znajdzie tam jakieś przesłanie dla siebie.
NIEBO
DOROTA 2 września 2014
Nie potrzebuje oglądać filmu ,żeby uwierzyć ,ze niebo jest ,wiem ,ze niebo jest!!Dlaczego właściwie przekonujesz mnie ,żebym ten film oglądnęła .
Wszystko super tylko dlaczego...
Artur 2 września 2014
aniolowie spiewali temu chlopcu nie niebianskie hymny tylko akurat takie ktore spiewano w kosciele gdzie pastorem byl ojciec chlopca?
"Niebo istnieje naprawdę"
Aleksandra 2 września 2014
W lipcu b.r. oglądnęłam film , a wcześniej (rok lub dwa lata temu) przeczytałam książkę. Jedno i drugie świetne, bardzo wzruszające. Film kapitalnie zrobiony i świetnie zagrany, zwłaszcza przez odtwórcę małego Coltona.Tak sobie wyobrażałam te sceny czytając książkę i nie doznałam rozczarowania oglądając film. Taka zgodność rzadko się zdarza i świadczy o doskonałym warsztacie twórców filmu. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim, którzy jeszcze nie widzieli tego filmu.
PS Nie wiem dlaczego wśród miast, w których będzie wyświetlany najnowszy film o Maryi nie ma Krakowa?
Cudowny!
Aleksandra 2 września 2014
Czytając książkę nie mogłam powstrzymać łez, oglądając film - również. Jest warty obejrzenia, jak książka warta przeczytania. Oba dzieła łapią za serce i dają do myślenia. Gorąco polecam! Nie pożałujecie. :)
tak wygląda niebo
anna 2 września 2014
Oglądałam razem z córką(23lata),która nie lubi takich filmów ale tym razem sama mnie namówiła i widziałam z jakim przejęciem go oglądała.Ten film powinien być pokazywany w tv i na lekcjach religii. Piękny film.Tak właśnie wygląda niebo.
Nie!
danaki 2 września 2014
filmu nie widziałam , książkę przeczytałam i mówię NIE! Czysto protestanckie spojrzenie na kwestie nieba .Nie kupuje tego.
Zagubiona i odnaleziona
Ania 2 września 2014
Widziałam film, czytałam książkę i ...zakochałam się w Jezusie. Po tym filmie miałam wielką potrzebę słuchania Jego słów i szukania Go, ale wiem, że tak naprawdę to On mnie znalazł przez ten film, książkę, a następnie przez orędzia pisane przez Vassulę Ryden"Prawdziwe życie w Bogu", na które trafiłam w internecie. Jezus potrafi uleczyć choroby naszej duszy, których często nie jesteśmy nawet świadomi, wyciąga nas z bagna, w którym tkwimy i uczy nas kochać. Polecam film i książkę "Niebo istnieje naprawdę" oraz orędzia "Prawdziwe życie w Bogu".
Niebo istnieje..
Irena 2 września 2014
Byłam w..Wielki Czwartek 2014.Tak się złożyło..I dobrze,bo moje świętowanie Wielkanocy miało trochę inny wymiar..Film polecam z całego serca wszystkim:małym i dużym,chorym i zdrowym,butnym i pokornym,wierzącym i..niewierzącym też.Każdy wyniesie coś szczególnego dla siebie.Gwarantuję!
Film wspaniały
Ania 2 września 2014
Oglądaliśmy film wspólnie z mężem. Wspaniały. Takich filmów w kinie powinno być więcej. Trzeba się modlić a na pewno modlitwa zostanie wysłuchana. Polecam również film na Youtubie 'Moje spotkanie z Bogiem".
Wspaniały film
Basia 2 września 2014
Do kina nie chodzę więc poprosiłam córki aby zamówiły bilety i zaprowadziły mnie. Poszłyśmy we trzy.(sposób na ewangelizację młodzieży). Wyszłyśmy bardzo wzruszone i zadowolone ,w oczach kręciły się łezki, Polecam wszystkim młodym i starszym.
Marzenie!!!!!!!!!!
Grzegorz K. 2 września 2014

Jest to pierwszy film, który oglądałem w postawie prawie stojącej. Ten film jest spełnieniem moich marzeń w temacie filmów religijnych. Jeszcze nie zdarzyło mi się, abym 2 razy płakał na jednym filmie. Jest bardzo poruszający i przyjemny. W trakcie oglądania, film mnie tak wciągnął, że przeżywałem go jakbym był członkiem tej rodziny.
Piekny film.
Joanna 2 września 2014
pobudza refleksje- dokad ide.
Warto obejrzeć ten film... Naprawdę!
Marlène 2 września 2014
Do tej pory jestem poruszona historią, którą obejrzałam niedawno temu - tym bardziej, że wydarzyła się NAPRAWDĘ!
Myślę, że daje on do myślenia wszystkim, którzy wyznają, że wierzą w ,,żywot wieczny", lecz tak naprawdę nie myślą o nim w obecnej rzeczywistości.
Jedyne, co zastanawia mnie w fabule, to to, że nie ma tam mowy o Maryi.
Mimo wszystko, zdecydowanie polecam obejrzenie tego filmu!
piękny film
gość 2 września 2014
piękny film, naprawdę warty obejrzenia..prosty a zarazem niesamowity i z przesłaniem.
Recenzja
Inna 2 września 2014
Film jest cudowny! Daje dużo do myślenia.
o filmie
Dorota 2 września 2014
PIĘKNY film polecam wszystkim tak naprawdę to oglądałam i płakałam. Nie tak dawno przeżyliżyliśmy śmierć narzeczonej syna i ten film na pewno pomógł nam pogodzić się
z faktem że jeszcze się spotkamy i mamy orędowników w NIEBIE.
Czemu tak trudno uwierzyć w cud objawienia?
Ewa 1 września 2014
To bardzo piękny film, w którym po raz kolejny przekonujemy się, jak trudno uwierzyć w cud objawienia. Rozdźwięk między rozumem a wiarą rodzi podejrzenia. Każde "racjonalne" tłumaczenie relacji chłopca (wyobrażenia podczas narkozy lub nawet kłamstwo) łatwiej przyjąć niż uwierzyć w możliwość doświadczenia transcendencji. Na tym filmie każdy musi się zmierzyć ze swoją wiarą, czy na prawdę wierzy w niebo i w możliwość objawienia?
niebo
Aleksandra 1 września 2014
.....istnieje, byłam wzruszona oglądając tę opowieść o przeżyciach małego chłopca. Potwierdza ona to co czytamy w Biblii - "Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie, nie przeszkadzajcie im; do takich bowiem należy królestwo Boże."
Ten film daje wielką nadzieję na ciągłość, na to, że - mamy do czego dążyć. Polecam
Niebo bez wątpienia istnieje!
Stanisław 1 września 2014
Zachęceni (oboje z zoną) byliśmy na tym filmie. Takich filmów potrzebuje dziś świat zalewany pornografią i wszelkim złem. Oczywiście sięgnęliśmy też po książkę, a nasze wnuki dostały od nas je w prezencie na rocznice I Komunii Świetej. Nie omieszkaliśmy także zachęcić rodziny i znajomych do obejrzenia filmu. To powinna być "lektura obowiązkowa" dla każdego chrześcijanina. Oby takich filmów było więcej.
Moc modlitwy
Marta 1 września 2014
Film fenomenalny pod każdym względem, a scena w której matka dzwoni po wszystkich i prosi o modlitwę była najpiękniejsza z całego filmu. Moc modlitwy działa- Bóg działa !
Warto!!!
Aga 1 września 2014
Czytałam książkę, oglądałam film i jest naprawdę godny polecenia, po prostu super. Po tym filmie można sobie wyobrazić maly skrawek nieba, bo.... Niebo istnieje naprawdę.
Niebo istnieje naprawdę
Dobromiła 1 września 2014
Wybrałam się do kina z mężem. Obejrzeliśmy film z zapartym tchem, trudno było cokolwiek powiedzieć po wyjściu, cudowny film, bardzo głęboki, pełen treści wartościowych. Można pokazać młodzieży koniecznie z odpowiednim komentarzem. Gorąco polecam
Niebo istnieje naprawdę
Dobromiła 1 września 2014
Wybrałam się do kina z mężem. Obejrzeliśmy film z zapartym tchem, trudno było cokolwiek powiedzieć po wyjściu, cudowny film, bardzo głęboki, pełen treści wartościowych. Można pokazać młodzieży koniecznie z odpowiednim komentarzem. Gorąco polecam
czas przebudzenia...
Bożena 1 września 2014
Jest to ciepła i wzruszająca opowieść. Film umacnia w nas nadzieję i wiarę, że Ci którzy odeszli gdzieś na nas czekają. Uzmysławia nam, że tu na ziemi jesteśmy tylko przez chwilę. W naszym zapędzonym życiu obejrzenie go to cudowny czas refleksji a może dla niektórych czas przebudzenia? Serdecznie polecam!
o filmie
Paweł 1 września 2014
Poruszająca historia.
Film, który otwiera oczy.
Przeżycia małego Coltona były "nieziemskie". ale jakże bardzo ziemskie i "nasze" były zmagania jego rodziców, by pośród prozy życia dopuścić do siebie świadomość Nieba.
O filmie
Karyna 1 września 2014
Byłam na tym filmie i zabrałam ze sobą grono przyjaciół.Wczesniej czytałam tą książkę .Film się przyjaciołom podobał,mnie też,choć byłam zauroczona książką i czytając ją bardziej ją przeżywałam.Niemniej dobrze,że ludzie mogli zobaczyć coś tak budującego.A ten mały aktor-chłopczyk był w swej wiarygodności grania WSPANIAŁY.
Opinia
DKO 1 września 2014
Film obejrzelismy z zoną wczoraj,
Robi wrażenie! Pomijając kwestie bardzo szerokiego przesłania ktore niesie, pokazuje prawdziwe oblicza dzisiejszych ludzi. Szczegolnie w poczatkach filmu uderzyla mnie "wyliczanka" finansowa zony Pastora.
..."troszczycie się o wiele, a potrzeba mało, albo tylko jednego"...


Nie mialem nigdy zwatpienia, że niebo istnieje na prawde. Film powinni obejrzec ci, ktorzy mają problem z "pogodzeniem" sie z tym, że to zycie to tylko etap..
Umocnienie wiary
Marlena 1 września 2014
Ten kto chce się umocnić w wierze szuka go w każdym kawałku życia. Dla mnie takim kawałkiem było obejrzenie filmu, polecam :)
Opinia
DKO 1 września 2014
Film obejrzelismy z zoną wczoraj,
Robi wrażenie! Pomijając kwestie bardzo szerokiego przesłania ktore niesie, pokazuje prawdziwe oblicza dzisiejszych ludzi. Szczegolnie w poczatkach filmu uderzyla mnie "wyliczanka" finansowa zony Pastora.
..."troszczycie się o wiele, a potrzeba mało, albo tylko jednego"...


Nie mialem nigdy zwatpienia, że niebo istnieje na prawde. Film powinni obejrzec ci, ktorzy mają problem z "pogodzeniem" sie z tym, że to zycie to tylko etap..
Niebo istnieje naprawdę
Kamila 1 września 2014
Na początku przeczytałam książkę, tak mnie wciągnęła że w ciągu kilku godzin przeczytałam od deski do deski. Książka jest wspaniała, czytałam czytałam i nie mogłam doczekać się ostatniej strony. Naprawdę wciąga i warta jest przeczytania.
Potem obejrzałam film. Jest świetny aż mi popłynęła łezka.

Polecam zarówno książkę do przeczytania jak i film do obejrzenia.
Plus dla filmu
Jola 1 września 2014
widziałam film w kinie i chcę podzielić się swoimi wrażeniami.

Historia jest bardzo piękna i wzruszająca, działa na wyobraźnię. Porusza tym bardziej, że mamy świadomość, że wydarzyła się naprawdę.
Niebo istnieje naprawdę
Kamila 1 września 2014
Na początku przeczytałam książkę, tak mnie wciągnęła że w ciągu kilku godzin przeczytałam od deski do deski. Książka jest wspaniała, czytałam czytałam i nie mogłam doczekać się ostatniej strony. Naprawdę wciąga i warta jest przeczytania.
Potem obejrzałam film. Jest świetny aż mi popłynęła łezka.

Polecam zarówno książkę do przeczytania jak i film do obejrzenia.
bądźmy jak dzieci
Zosia 1 września 2014
Jeszcze nie widziałam filmu.Po przeczytaniu książki czekałam na jej ekranizację.
Historia niesamowita i obrazująca nasze wyobrażenia o Życiu w Niebie.Wierzymy,że niebo
istnieje naprawdę,dlatego chyba nie powinny nas dziwić takie wydarzenia.
Film i książka
Marek 1 września 2014
Film i książka rewelacyjna polecam mimo, że jestem facetem popłakałem się na filmie w kinie, więcej tak głębokich a zarazem prostych w odbiorze treści religijnych.
Wartościowy film.
Anna 1 września 2014
Oglądałam film 2 razy naprawde polecam , czytałam też książke jest tam więcej szczegółowych opisów. Inaczej patrzę teraz na życie po śmierci , niekończące się szczęście w Niebie blisko Boga i ludzi którzy odeszli wcześniej ode mnie , bliskich osób.
Po prostu piękne!
Marta 1 września 2014
Widziałam ten film w kinie i choć od tamtego seansu minęło już kilka miesięcy, to nadal jestem nim poruszona! Film "Niebo istnieje... naprawdę" w piękny i prosty sposób, oczami dziecka, opisuje życie zwyczajnej rodziny oraz cud życia po śmierci. Ciesze się, że będzie DVD z filmem, bo takiego przeżycia nie należy zapomnieć!
Film
Izabela 1 września 2014
Film jest cudowny wierzącym pogłębia wiarę, a niewierzącym i wątpiącym pokazuje, że Niebo istnieje naprawdę:-)
Niedomknięte drzwi do innego Świata
Darek 1 września 2014
To film dla ludzi z nadzieją i ciekawością oczekujących przejścia na drugą stronę. Nie miałby on takiej wartości gdyby nie był oparty o prawdziwe wydarzenia. To kino dla ludzi szukających namacalnych śladów Boga w życiu ludzi. Pokazuje wyraźnie dysonans jaki pojawia się między naszą skomplikowaną ludzką naturą a prostotą miłości Boga do człowieka.
Niebo......
Izabela 1 września 2014
Obejrzałam film.Jestem pod wrażeniem choć upłynęło kilka miesięcy. NIEBO jest !!!!!!!!! Czekam na następny film.
Niebo......
Izabela 1 września 2014
Obejrzałam film.Jestem pod wrażeniem choć upłynęło kilka miesięcy. NIEBO jest !!!!!!!!! Czekam na następny film.
Prawdziwa historia
Leszek 1 września 2014
Można godzinami wyjaśniać, że to historia naiwna, przesłodzona, nieatrakcyjna. Że ludzie niepotrzebnie się wzruszają. Że się nawracają, a sami nie wiedzą na co.

Ale wszystko na nic, bo książka i film są oparte na prawdziwych wydarzeniach, więc jest jak jest i warto się z tym zapoznać.

Człowieka o normalnej wrażliwości ten film chwyci za serce.
Bóg jest Miłością
Aleksandra 1 września 2014
Film napawa optymizmem i daje pewność, że Bóg kocha każdego człowieka miłością pełną, nieogarnioną trudną do opisania i ujęcia w nasze ludzkie słowa. Może czas aby dorosły człowiek uwierzył tak jak mały chłopiec w tą Miłość, a wówczas jego życie napełni się pokojem. Ten film utwierdził mnie w przekonaniu, że Bóg mnie kocha i zależy mu na mnie, że pragnie mojego szczęścia, wystarczy abym Mu zaufała. Film widziałam w kinie, ale już zamówiłam go na DVD, aby móc obejrzeć go jeszcze raz i udostępnić go innym.
Niebo istnieje naprawdę
Marzena 1 września 2014
Cudowny film! Wielkie przesłanie Boga do ludzkości na dzisiejsze czasy!:)
:)
Renia 1 września 2014
Czytałam książkę "Niebo istnieje... naprawdę", jest super. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę film. Pozdrawiam serdecznie,
Książka
Sławek 1 września 2014
Rewelacja znam ta książkę czytałem ja z dziećmi jakiś czas temu to strzał w dziesiątkę.
Super!!
Basia 1 września 2014
Czytałam książkę i byłam zachwycona. Chętnie obejrzę film. Pozdrawiam :)
Dobrze, ze jest DVD!
s. Monika 1 września 2014
dziekuje.... Jakis czas temu czytalam ksiazke o tej niezwyklej historii i do dzis pozostaje pod jej wrazeniem... Ciesze sie ze doczekala sie ekranizacji. Moze tu, w Australii gdzie mieszkam, bedzie to mozliwe by obejrzec ja na ekranach kin i by wielu ludzi moglo dotknac tajemnicy nieba widzianej oczami malego chlopca. To niezwykle, jak Bog pokornie pochyla sie nad czlowiekiem, jak wytrwale znajduje drogi by mowic nam o swej milosci...

Niebo istnieje naprawde!
film
Katarzyna 1 września 2014
Cieszę sie, że nie tylko ja uważam, że historia tego małego chłopca może uchylić nieba. Czytałam książkę, a byłam na filmie. Polecam
Książka też dobra :-)
Anna 1 września 2014
Czytałam książkę " Niebo istnieje...naprawdę" , jestem pod jej wrażeniem. Film obejrzę z wielką przyjemnością.
Polecajcie go!!!
Tomasz 1 września 2014
Potrzeba na taki film jest ogromna a samo działanie BĘDZIE ekstremalnie skuteczne. Trzeba go upowszechnić...

Pozdrawiam
Moja opinia
Rena 1 września 2014
Film faktycznie godny polecenia.
Genialny
Krzysztof 1 września 2014
Obejrzalem dzis i jest genialny. Prostota dziecka otworzyla oczy, przypomniala oczywistosci. Nawet to, ze rodzina jest protestancka az tak nie kuło w oczy - wszak problemy miewamy podobne.
Film
S.K. 1 września 2014
Jest wspanialy. Niebo naprawdę istnieje.
Tagi produktów
Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.