Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Niemożliwe

Joyce Smith, Ginger Kolbaba

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: eSPe
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788374828857
  • Format: 14x20 cm
  • Stron: 368
Nasza cena:

39,90 zł

31,92 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis
Daj się porwać tej niesamowitej historii i uwierz w to, że w języku, którym Bóg przemawia do człowieka, nie ma słowa niemożliwe!
Gdy Joyce Smith wyrażała zgodę na nocowanie swojego syna u zaprzyjaźnionej rodziny, nie mogła wiedzieć, że kilka najbliższych godzin stanie się najtrudniejszymi chwilami jej życia. Nie wiedziała też, dlaczego jej matczyne serce tego dnia pełne było dziwnych obaw. Jak się okazało, nie bez powodu. Czternastoletni John wraz z dwoma przyjaciółmi weszli na wyjątkowo tamtego roku zamarznięte jezioro. Cienka tafla nie wytrzymała jednak ciężaru chłopców. Dwóm z nich udało się wydostać z mającej zaledwie cztery stopnie Celsjusza wody, trzeciego syna Joyce z lodowatej otchłani wydobyto dopiero po dwudziestu minutach. Z medycznego punktu widzenia nie miał żadnych szans na przeżycie, a prowadzący reanimację lekarz był gotów stwierdzić zgon chłopca Wszystko to, co wydarzyło się od tego momentu, współczesna medycyna kwituje jednym słowem: niemożliwe. Jednak kochająca matka, która w modlitwie wezwała na pomoc Najlepszego Lekarza, to słowo odrzuciła daleko poza siebie i skupiła się na jednym na błaganiu Boga, by wbrew wiedzy, doświadczeniu i opiniom personelu medycznego przywrócił jej synowi pełnię zdrowia Na podstawie książki przygotowywany jest film w reżyserii Roxann Dawson, w którym zagrają m.in. Chrissy Metz i Mike Colter.
Joyce Smith mama czterech synów i babcia pięciorga wnucząt. Zajmuje się prowadzeniem domu, haftem krzyżykowym i szydełkowaniem, a od momentu niezwykłych wydarzeń ze stycznia 2015 roku także opowiadaniem ludziom o cudach, które w jej życiu uczynił Bóg.
Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: broszurowa
Autor Joyce Smith, Ginger Kolbaba
ISBN 9788374828857
Liczba stron 368
Format okładki 14x20 cm
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.