Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Od żalenia się do żalu CD mp3

Piotr Jordan Śliwiński OFMCap

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: WAM
  • Rok wydania: 2017
Nasza cena:

19,90 zł

16,90 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis

Sakrament pokuty i pojednania, nazywany popularnie spowiedzią, jest najtrudniejszym sakramentem. Oczywiście nie dla bogatego w miłosierdzie Boga, który chętnie udziela przebaczenia. To sakrament trudny dla nas, spowiadających się. Uznać własny grzech, przyznać się do niego, żałować i obiecać poprawę to dla chrześcijanina dziś wydarzenie totalnie kontrkulturowe. Przekaz kultury zapewnia, że każdy człowiek jest panem i twórcą także zasad moralnych.

Sakrament pokuty domaga się uznania Boga i Jego praw za najważniejsze w życiu człowieka. Przygotowanie do sakramentu zaczyna się od rachunku sumienia, któremu poświęcone są te rozważania. Dają one szansę nie tylko na rozrachunek z praktykowanym dotychczas rachunkiem sumienia, ale także proponują jego nowe formy.

Piotr Jordan Śliwiński OFMCap- kapucyn, ceniony spowiednik, kierownik duchowy i rekolekcjonista osób konsekrowanych i świeckich. Jest doktorem filozofii, autorem publikacji z zakresu filozofii, antropologii kultury, nowej religijności oraz spowiednictwa.v

Informacje dodatkowe
Format płyta z MP3
Uwagi czas trwania: 3 godziny 15 minut
Rok wydania 2017
Autor Piotr Jordan Śliwiński OFMCap
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.