Księgarnia religijna nr 1 w Polsce!

Twój koszyk jest pusty.

Witaj! / Rejestracja Zaloguj

Pakiet Nowe życie. 39 darów, które otrzymasz...

Mariusz Rosik

Oceń jako pierwszy

  • Wydawca: eSPe
  • Rok wydania: 2018
  • ISBN: 9788374828772
  • Format: 14x20 cm
  • Stron: 172
Nasza cena:

21,90 zł

17,52 zł

  • Dostawa już od 9,90zł! Więcej
  • Czas realizacji maks.:
    1 dzień roboczy (plus 1-2 dni na dostawę)
Opis
Właśnie w tej chwili Jezus może odmienić Twoje życie!
Jedyne, co musisz zrobić, to otworzyć swe serce i przyjąć wyjątkowy pakiet cudownych darów, które specjalnie dla Ciebie przygotował Bóg. Ks. Mariusz Rosik, inspirując się pełnymi mocy fragmentami biblijnymi, w niezwykle poruszający i odkrywczy sposób opisał 39 z nich. A to dopiero początek! Poznaj i przyjmij te dary, a otworzy się przed Tobą ogromny skarbiec, z którego możesz do woli korzystać! Weź od Jezusa ten jedyny naprawdę atrakcyjny, darmowy pakiet łask i zmień swoją codzienność!
Czytam rozdział po rozdziale i przecieram oczy ze zdumienia. Do jakiej godności zostaliśmy wyniesieni! Wszechmocny, którego imienia Żydzi nie odważają się wymawiać (z książki dowiesz się dlaczego), posadził nas... w jednej ławce ze swym Synem! Nie tylko nas wskrzesił, ale i posadził na wyżynach niebieskich w Chrystusie Jezusie (Ef 2,6). Upokorzył się, by nas podnieść. Znakomita lektura! (Marcin Jakimowicz, Gość Niedzielny)
Zabiegana codzienność kradnie nam często to, co najważniejsze: czas na rozważanie słowa Bożego. Z pomocą przychodzi Pakiet nowe życie ks. Mariusza Rosika komentarze napisane z pasją, łączące wiedzę biblisty z lekkością stylu i szczyptą humoru. Coś w sam raz dla niemających czasu. (Łukasz Nauman, autor książki Co wypełnia Lukę?)
Ks. Mariusz Rosik prowadzi nas drogą wiodącą od miłości Boga, przez poznanie zbawienia w Jezusie Chrystusie, aż po konkretne owoce wiary chrześcijańskiej. (Ks. Andrzej Grefkowicz, egzorcysta diecezji warszawskiej)
Ks. Mariusz Rosik profesor biblistyki, wykładowca m.in. Papieskiego Wydziału Teologicznego i Uniwersytetu Wrocławskiego; autor licznych książek i artykułów na tematy biblijne i teologiczne. Zapalony podróżnik. Redaktor portalu Orygenes+.
Informacje dodatkowe
Rodzaj okładki Nie
Oprawa oprawa: broszurowa
Autor Mariusz Rosik
ISBN 9788374828772
Liczba stron 172
Format okładki 14x20 cm
Rok wydania 2018
Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.